Autor Téma: Znovu malým chlapečkem 4  (Přečteno 3907 krát)

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Znovu malým chlapečkem 4
« kdy: Června 17, 2018, 18:54:42 »
                                   Znovu malým chlapečkem
  4 Vlastík vysvětluje , další klučina na plínách ,  přebalování Pavel se opět                    dá vidět .



Ráno jsem se vzbudil chvilku po Matějovi . Vlastík ještě oddychoval a tak sme ho nechaly spát .

,,Ahoj Jirko tak jak jsi se vyspal ? Hele to byl Vlastík fakt tak dobrej ve sportu ? Mě skutečně to karate moc nejde . Jinak proč vlastně máte oba plíny ? '' oslovil mě potichu .

,,Ahoj Maty , no já jsem začal mít nehody a tak se táta rozhodnul , že bude lepší když je budu nosit . No a Vlastík je má od loňského roku když si zlomil páteř . Já ani nevěděl , že je nosí . Vše jsem zjistil včera . No jinak jsem se vyspal v pohodě i stím balíkem plín které jsou slušně mokré a i pokakané . Jinak Vlastík byl fakt dost dobrej . Včera se dostal jediným výskokem ze silnice na nohy '' pověděl jsem mu já .

Ozvalo se zvláštní zabublání jako když teče něco hustého . Vlastík se právě pokadil do plínek . To ho zřejmě úplně vzbudilo . Před tím totiž jak jsem za chvilku zjistil nás slyšel .

,,Ahoj kluci '' pozdravil nás hned .

,,Ahoj brácho , tak co dělaj záda  ? A co plínky jak jsou na tom ? '' zeptal jsem se ho hned.

,,Ahoj Vlastíku ,  jak se cítíš ? '' zeptal se ho Maty .

,,No jde to , kecal bych když bych řek , že se nic neděje . Trochu ty záda cítím . Hele Maty a ty děláš to karate protože tě to baví a nebo že musíš ? Abys ve sportu vynikal musí tě hlavně bavit . Plínky mám pěkně mokré a před chvilkou jsem se i slušně pokadil '' odpověděl mu nám Vlastík .

To už vešel dovnitř táta .

,,Ahoj kluci tak jak se vede ? Po přebalení si budete hrát doma , venku prší . Ty Vlastíku žádný velký pohyby a budeš co nejvíc v klidu . Kluci vše udělají za tebe . Pokud bys zkoušel něco co máš zakázané , tak tě zabalím do plín tak , že nedáš k sobě nohy '' pozdarvil nás on .

Postupně sme vstali všchni z postelí . Táta hned šel k Vlastíkovi a když si ho otočil tak mu zkontroloval záda . Dost se při tom zamračil .

,,Tak uděláme výměnu plínek a pak se uvidí '' .

Odvedl nás všechny do koupelny kde nejdřív mě a Vlastíka zbavil rance mokrých a plných plínek . Matymu sundal jednorázovku která byla pěkně nacucaná jeho močí , Pořádně nás očistil a pak si začal chystat plínky na přebalení . První šel na stůl Vlastík . Narovnal na gumové kalhotky několik bavlněných plen a vše dal pod něj . Roztáhnul mu nohy a namazal ho krémem . Ujistil se , že mu pindík míří dolů a plenky protáhnul mezi nohama . Upravil jse na bříšku a zapnul mu kalhotky . Když byl hotovej tak jsem následoval já . Do toho se ozval Maty .

,, Mohl bych prosím strejdo taky dostat plíny ve dne jako kluci ? '' zaprosil .

,,No nevím zda je to správné , ale počítal jsem stím , že je taky budeš chtí '' řekl táta .

Za chvilku měl i Maty na sobě plíny.

,, Takže Maty , platí pro tebe stejná pravidla jako pro kluky . Plíny si sám neměníš ani si je nezkoušíš sundat . Jen já tě smím přebalovat . Jediná výjimka je , že když nebudu doma tak se smíte přebalit samy navzájem . Budeš nosit stejné oblečení jako kluci '' .

Všichni sme vyfasovali bodíčko a kraťasy na hraní které měli šle . Po snídani se šlo do našeho pokoje .

,,Tak co budeme kluci dělat ? Závodní hry nebo dvd ? A nebo autodráhu ? Co je lepší pro tebe Vlastíku ? '' zeptal jsem se .

,, Mě je to jedno , nejraději bych vyrazil ven a provětral svoje nové kolo '' odpověděl on .

,,Nojo jenže to nejde . Fakt tam leje  '' ozval se Maty .

,,Tak třeba tu autodráhu Jiříku '' rozhodl Vlastík .

Vešel táta a nesl nám všem pití . Jediné co na tom bylo zvláštní tak to , že ho přinesl v dětských lahvičkách . Každý měl dvě .

,,Tak jo kluci tady máte pití a já si na chvilku odskočím do práce pro zpěvňovací pás na záda '' řekl nám všem .

Když se zmínil o pásu , tak jsem si všimnul , že se Vlastík zamračil .

,,Co se děje bráško ? Bolí tě záda ? ''  zeptal jsem se ho já .

,,No trochu jo Jiříku . Jen ten pás se mi nelíbí . Je mě jasné že ten bude pro mě opět abych byl v klidu '' .

,,Co je to za pás Vlastíku ? A proč opět říkáš ? '' zeptal se ho Maty .

,,No je to pás z látky , ale má výztuž na zádech . Jeho účelem je aby část zad byla zpevněná . Už jsem ho měl loni a nic moc na nošení ikdyž je lepší než korzet který jsem měl hned po úrazu '' odpověděl mu on.

Maty se najednou zarazil a trochu se začervenal .

,,Uf  a je to v plínce '' prohlásil .

  Podle boule na zadečku se právě pokakal . Já na nic nečekal a taky jsem to pustil s parádou do plínek . Začali sme skládat autodráhu , když se od Vlastíka ozval bublavý zvuk , pořádné uprdnutí a už jen bylo slyšet jak plní plínu .

  Po sestavení autodráhy sme se všichni svorně napily pořádně z lahviček . Byl to zvlštní ,a le příjemný pohled . Tři stejně staří kluci cucaj dudlíkem z láhve pití a mají při tom na sobě zcela jsaně se rysující plínky . Najednou se ozval telefon . Byl to táta .

,,Ahoj Jiříku , musím zůstat v práci , přivezli nám bouračku . Tak tam nezlobte . Jídlo je v lednici , vše jen ohřej . '' pověděl mi táta a zavěsil .

Vyřídil jsem klukům co sem se dozvěděl . Hráli sme si tak asi hodinu , když jsem podle pocitu z plínek zjistil , že už dlouho nevydrží a vše proteče .

,,No nevím jak kdo , ale já bych přebalení už bral '' zkusil jsem nadhodit .

,,No to já taky '' ozval se Vlastík .

Maty jen pokýval na souhlas . Odešli sme všichni do koupelny . Musel jsem jít opravdové batole . Mokré a pokakané plínky mě nutili jít z nohama od sebe . Tady sem nejdřív Vlastíkovi sundal kraťasy a pok i bodíčko . Už jsem pochopil proč se táta mračil při pohledu na jeho záda . Modřina mu hrála doslova všema barvama , měl tam i slabý otok a zaschlej krvavej šrám přes půlku zad .

,,No teda bráško , řeknu ti , že tohle je síla ty tvoje záda '' prohlásil jsem .

Podíval se i Maty a jen souhlasně zakýval hlavou . Vlastík se otočil a beze slova se jal svlékat Matyho . Ten potom svlíknul mě . Byl to pěkný pohled . Tři kluci , stejně staří a mají na sobě jen gumové kalhotky a bavlněné plíny které jsou mokré a řádně plné . Postupně sme vlezli do vany a teprve tady si navzájem sundaly plíny . Pěkně se opláchly od kakání a po vylezení z vany se osušili . Jako prvního jsem nechal na pult vylést Matyho . Po poskládání plínek na gumové kalhotky on nadzvednul zadeček abych je mohl dát pod něj . Já je tam položil a on roztáhnul nohy od sebe . Zabalil jsem ho pěkně do plínek a dal mu zpět jeho oblečení . Po něm následoval Vlastík a potom kluci svorně zabalili mě do plínek . Byl to moc skvělý pocit být v čistém a suchém . Když jsem roztřídil plíny tak se šlo zpět do pokoje .

,,Hele Vlastíku jak jsi to myslel stím , že tě musí sport bavit ? Já jsem si myslel , že musíš mít pro něj vlohy . '' zeptal se Maty Vlastíka .

,,To máš jednoduchý , já před tím zkoušel akrobacii a taky mě to nešlo . Jednou jsem šel z tréninku a zahlédl sem jak v sousední hale probíhá trénink Kung- fu . Hned se mi to zalíbilo . Dokonce jsem šel dovnitř a koukal se . Když si mě všimnul starší trenér tak ke mně přistoupil a zeptal se mě zda to chci zkusit . Něco málo jsem vyzkoušel a bylo rozhodnuto . Začal sem chodit tam . Samozřejmě , že tréninky byly tvrdý . O modřiny nebyla nouze . Kolikrát mě po tréninku bolelo celý tělo . Jenže pak jsem vyhrál první zápas a já chtěl předvést víc . Zcela jsem tomu propadanul a postupně se dostal až na horu . Jenže stačilo jedno špatné šlápnutí a byl všemu konec . Ikdyž jak Jiřík viděl na jednoho kluka ještě stačím '' . odpověděl mu Vlastík .

,,To sice stačíš , ale už nic nedělej '' řekl jsem mu já .

Hráli sme si asi tak hodinu , když jsem najednou uslyšel divný zvuk z garáže . Rozhodl jsem se tam jít sám podívat . Sešel jsem dolů a potichu šel ke garáži . Byl tam Pavel ještě se dvouma klukama které sem neznal .

,,Nazdar Pavle . Co tady děláš ? Koukej vypadnout '' zařval jsem na něj  .

,,A hela mimino přišlo a dokonce samo ? Kde máš toho zmetka svýho ? To je děs včem jsi navlečenej pochcánku '' prohlásil on .

Já mu neřekl nic . V tu chvíli jsem se totiž počůral . Pavel ke mně přiskočil a udeřil mě do hlavy , hned do oka a kopnul do břicha . Sesunul sem se na zem a snažil si krýt hlavu od ran . Tohle bude zlé , říkal jsem si když do mě začal mlátit . Najednou Pavel odemě odlítnul a já jen viděl se mihnout nohu . Pavel dostal právě ránu kopnutím od Vlastíka . Ten jen odlítnul ke zdi a začal křičet na ty dva kluky ať nelení a jdou po něm . Jenže za chvilku se oběvil i Maty .

,,Tak jo Maty ty si vem jednoho , já si poradím stím zbytkem . Až skončíme vykopeme ty zbytky co snich zbydou na ulici '' zahalekal Vlastík s jiskrou v očích .

No a pak začal doslova tanec . Na Vlastíka šli fakt dva , jenže on chytnul jednoho a párkrát ho udeřil přes ruce . Otočil sním a sundal mu z části mikinu aby se nemohl hýbat . Zároveň znovu vykopnul a trefil Pavla který na něj šel ze zadu . Zatímco si Vlastík takhle dokázal poradit se dvěma klukama , tak Maty se snažil udolat jednoho . Pavel dokonce vzal dřevěnou tyč a šel na Vlastík . Ten mu jí prudkým kopem vyrazil z ruky a dál zpracovával oba úderama rukou . Po jednoum kopu zůstal na zemi Pavel a za chvilku tam byl i jeho kamarád . Vlastík se otočil a odrazil od sebe útok posledního .

,,Bráško otevři dveře , je zapotřebí vyhodit odpad ven ať je tady pěkně čisto '' řekl mě Vlastík .

Rychle jsem otevřel vrata . Sehnul se aby uchopil Pavla do kravaty a odtáhnul ho ven . Za ním už samy šli oba kluci .

,,Tak jo Pavle , bude tě pěkně bolet tělo a taky ruka . Neměl jsi , ale tady co dělat '' prohlásil Vlastík .

S těmi slovy ho vyhodil na ulici . Pavel i s komplicema odešly pryč . Vlastík se vrátil k nám .

,,Hm to oko je síla bráško , jdeme dovnitř a dáš si na to led . No Maty nejsi zase tak špatný , jen to chce víc trénovat . Ono to sice bolí , ale musíš to překonat '' .  pověděl nám udýchaně Vlastík .

Oko mě skutečně začalo natékat . Doma sem si na něj dal led a vrátili jsme se nahoru . Zatím sme se do ničeho nepouštěli a jen tak seděli svorně na zemi .

,,Jak jste přišli na to kluci , že se něco děje ? '' zeptal sem se já .

,,Jak už jsem ti říkal bráško , při tomhle sportu se musíč naučit vnímat vše kolem sebe . Taky se umět takříkajíc napojit na osobu tobě blízkou . Cítil jsem po chvilce jako jsi odešel , že se něco děje tak sem šel za tebou . Hned mě bylo vše jasné a tak jsem se pustil do Pavla . Naštěstí se oběvil i Maty a hned se vše srovnalo . No počítám stím , že to nebude asi bez potíží . Pavel bude mít asi pár modřin , možná pohmožděnou ruku , ale může si za to sám . No snad to bude se strejdou v pohodě a nepotrestá nás '' odpovědl mi on .

 Začali sme si opět hrát . Utekla asi tak hodina a začal jsem akorát přemýšlet , že bych ohřál oběd . Plínky sem měl jen trochu mokré , takže to bylo v pohodě . Najednou zazvonil telefon . Byl to táta .

,,Ahoj Jirko , co se to tam stalo ? Paní Vránová přivezla Pavla , chce mu nechat udělat všechna možná vyšetření a tvrdí , že ho Vlastík napadnul venku když šel kolem domu . Hele všichni se převlékněte na ven . Za dvacet minut je tam strejda a všechny Vás odveze sem . Zároveň udělám aspoň Vlastíkovi rengen páteře . Taky si moc dobře rozmyslete co povíte . Narovinu se mi moc ta její verze nelíbí '' řekl mě táta .

 Slíbyl jsem mu , že vše zařídím a on zavěsil .

,,Hm tak to vypadá na malér tentokrát . Nemáme důkazy , že Pavel zase bude lhát '' řekl Vlastík .

,,Náhodou důkazy bráško máme , v garáži i před ní jsou kamery . Vezmu s sebou dvd se záznamem a tím ho dostanem . Tak jo jdeme se přebalit do plínek na den a pak počkáme na strejdu '' odpověděl jsem mu já .

 Odešli sme do koupelny kde se po vzájemném přebalení do jednorázových plínek i oblékly . Já zašel do garáže a vyndal tam dvd abych ho vzal s sebou . Za chcilku už troubil před domem strejda a po usednutí se jelo do nemocnice . Tam sme byly za chvilku . U táty v kanceláři seděla máma Pavla a on vedle ní . Taky tam byly dva policicté v uniformě . Ti nás pozdravili a my se usadili na sedačku .

,,Takže paní Vránová řekněte nám svojí verzi jak se vše stalo '' vyzval jí strejda .

,,No jak se to stalo . To je snad jasné , tenhle parchant vyběhnul z domu když šel můj Pavlík s kamarádama kolem nich . Začal do něj mlátit a kopat . Pal přišel tenhle druhej a pustil se do jednoho znich . Určitě má můj synáček otřes mozku a zlomenou ruku . Tvrdíte , že mu až na modřiny nic není . Já , ale žádám aby ho vyšetřil někdo jiný a to pořádně . Taky chci abyste ho tady nechali na pozorování . Potom žádám aby tenhle parchant byl odvezenej do polepšovny když ho nikdo neumí zvládnout '' začala ona vykřikovat .

,,Takže to máme jednu verzi . Co se týče vyšetření , tak rengeny nic neprokázali . Pokud chcete udělat ct hlavy , tak ho zaplatíte na místě ze svého . Totéž se týká i umístění na oddělení . Tak a teď chci vědět od tebe Vlastíku jak to bylo '' . prohlásil celkem v klidu táta .

,,Tady můj brácha slyšel z garáže podivný zvuky a šel se tam podívat . Mě to nedalo a za chvilku jsem se vidal za ním . On ležel na zemi a Pavel do něj mlátil . Rozhodnul sem se ihned zakročit . Povoleným kopem jsem dostal Pavla od Jiříka a když se potom ukázal i Matěj tak sme se do nich pustili společně . Tu ruku má od toho , že vzal na mě dřevěnou tyč tak jsem mu jí dobře mířeným kopem vyrazil . Když bylo po všem a Jiřík otevřel vrata , tak jsem Pavla vytáhnul ven na ulici . Takhle to skutečně bylo '' odpověděl mu Vlastík .

,,To je lež . Zmlátil jsi mě jen tak mrzáku '' začal křičet Pavel .

,,Náhodou to lež není . Tady mám dvd se záznamem z kamer které doloží , že lžeš ty a taky se ukáže jak jsi se vlastně dostal dovnitř '' prohlásil jsem já .

,,Bezva koukneme se hned na to a pak se uvidí '' vložil se do toho strejda .

Dal jsem dvd do tátova počítače a on najel poslední záznam . Otočil monitor tak abychom na něj všichni viděli a pustil i zvuk . Bylo vidět , jak kdosi nadzvedává vrata garáže tyčí . Potom dovnitř vešel Pavel s klukama a začali hned rozřezávat pneumatiky u Vlastíkova kola . Pak už jen záznam ukázal mě jak jsem vešel a i napadení od Pavla . Potom už bylo jasně vidět jak se do všeho pustil Vlastík a Matěj . Při pozorování záznamu jsem si všimnul , že jak policisté tak i strejda si dělají nějaké poznámky . Chvilku po schlédnutí bylo ticho . Pak se ozval strejda .

,,Tak bych řek , že se karta obrátila paní Vránová . Když to schrneme tak se Váš syn dopustil několika trestných činů . Nedovolené vniknutí do oběktu , poškozování cizích věcí , napadení a ublížení na zdraví , taky ozbrojování . U vás paní Vránová se  jedná o křivé obvinění . Takže to tady rozpustíme a vy přijdete zítra k nám na oddělení vše sepsat '' oznámil strejda .

Ona se zvedla a jen prohlásila , že si bude stěžovat na patřičných místech a odešla s Pavlem pryč .

,,Takže pravda na jevo vyšla . Teď dál , ty Jiříku půjdeš v doprovodu Matyho na oční ať se ti podívají na to oko . Tebe Vlastíku vezmu na rengen a pak se uvidí '' řekl táta .

,,Teda Vlastíku jak jsme viděli se záznamu jsi třída . My se sice taky učíme sebeobranu , ale tohle zvládne jen málo kdo '' vložil se do toho jeden z policistů .

Rozloučili sme se snima a já se vydal na oční . Tam mě oko ošetřili a pak sme se vrátili spátky k tátovi .

Pokračování příště .

Offline Iloveplenky

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 87
  • Karma: 1
Re:Znovu malým chlapečkem 4
« Odpověď #1 kdy: Června 17, 2018, 20:00:03 »
Zase skvělé, kéž by bylo najednou více dílů zbožnuju to.  ;D

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re:Znovu malým chlapečkem 4
« Odpověď #2 kdy: Června 18, 2018, 00:36:03 »
Opět moc moc super pokračování už teď nemohu dospat na další díl.

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re:Znovu malým chlapečkem 4
« Odpověď #3 kdy: Června 18, 2018, 14:02:34 »
Koncem týdne by měli být postupně dva díly . Měl bych jet opět v noci hlídat a tam je nuda takže budu zase moc psát . Jen tak dopředu nadhodím , že brzo pojedou chlapci na prázdniny nejprve k moři a potom k babičce jednoho z nich . Na obou místech dojde k několika dobrodružstvím a bude se někde vyskytovat opět narušitel
Pavel .

Offline Iloveplenky

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 87
  • Karma: 1
Re:Znovu malým chlapečkem 4
« Odpověď #4 kdy: Června 18, 2018, 15:41:11 »
Super

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Znovu malým chlapečkem 4
« Odpověď #5 kdy: Června 18, 2018, 21:12:44 »
A opět skvělé pokračování, nepostrádá napětí a také psychologii. Veomi se mi líbí ta klukovská soudržnost, něco, jako ti pověstní  3 mušketýři jeden za všechny, všichni za jednoho. Jen tak dále, držím palce.