Autor Téma: Znovu malým chlapečkem  (Přečteno 4489 krát)

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Znovu malým chlapečkem
« kdy: Června 11, 2018, 10:25:22 »
                                               Znovu malým chlapečkem   
                                      1 jak vše začalo , překvapení

Příběh je smyšlený. Po dlouhé době opět mám vlastní počítač . Ten minulý mě ukradly , což mě velmi mrzelo . Byly v něm i dva díly Speciální školy , tak snad se mi po čase je podaří taky dopsat . Naštěstí jsem dostal ke kulatým narozeninám nový a můžu tak opět psát . Omlouvám se za chyby , pravopis není moje dobrá stránka .


   Jmenuji se Jirka a toto je můj příběh . Když mě bylo asi tak deset let , tak se moji rodiče rozvedli . Zavinila to celé máma , protože si našla mladšího partnera a rozhodla se sním žít . Dost jsem jí za to nenáviděl . Já zůstal s tátou což mě vůbec nevadilo . Vždycky sme měly spolu pěkný vztah . Jinak jsem žil celkem normální život , chodil do školy , hrál různé sporty a velmi se kamarádil ze sousedovic Vlastíkem a ještě několika kluky z okolí . Vše jsme o sobě věděli . Tedy až na jednu věc . Velmi často sem se v noci počůral . Tatínek mě vždy pouze po každé nehodě zdělil , že pokud to nepřestane budu muset nosit plenky . Po několika nehodách mě dal do postele gumové prostěradlo . Začalo se mě stávat , že jsem občas nedoběhnul ani přes den na záchod a těsně u dveří jsem se počůral .

  Den kdy se změnil můj život začal normálně . Tedy až na to , že jsem se vzbudil ráno zase mokrý . A co hůř k tomu ještě pokakaný . Tatínek si toho hned všimnul , když mě přišel vzbudit do školy .

,,Ahoj Jiříku , no to je tedy síla . Vždyť jsi i pokakanej . No běž rychle do koupelny a ve vaně se pořádně umyj . Potom si vezmi věci do školy a najez se . Odvezu tě pak a večer si promluvíme '' pověděl mi on .

   Já odešel do koupelny a když jsem se umýval tak sem přemýšlel proč jsem se tentokrát i pokadil . Po umytí a snídani sme jely s tátou do školy. Jel s náma i Vlastík od vedle .
 
   Škola naštěstí rychle utekla a pak jsem si s klukama už jen mohl hrát venku až do večera.

  Po večerním vykoupání za mnou přišel tatínek do pokoje a nesl tašku .

,,Tak jo Jiříku , už se skutečně nedá nic dělat a musíš začít nosit plínky. Moc dobře vím i o tvých nehodách přes den . Takže hned ti řeknu jednu věc . Pokud bude tvoje plínka zítra ráno počůraná  i pokakaná , tak budeš mít plínky i přes den '' prohlásil on.

   Po těchto slovech vyndal z tašky balíček plínek , Byl na nich nápis ,, Abri form S4 .
Jednu hned vyndal a přistoupil ke mně . Já už ležel na postely a on mě sundal kalhoty od pyžama . Plínku rozložil a když mě vzal za kolena tak mě nadzvednul a plínku podsunul pode mě . Položil mě na ní a roztáhnul mi kolena od sebe . Protáhnul plínku a když se ujistil , že mě míří pindík dolů tak jí zalepil na obou strannách . Ujistil se , že všude doléhá jak má a dal mě zpět kalhoty od pyžama . Přikryl mě dekou a odešel po přání dobré noci pryč .
 
  Já jsem chvilku zkoumal pocit z plínky . Doufal jsem , že táta nesplní hrozbu ohledně plínek ve dne . Podíval jsem se totiž pod deku a vyděl zcela jasně tu bouly ve předu kterou plínka vytvářela .

  Ráno mě probudilo sluníčko a hřejivý pocit mezi nohama . Hned jsem vše pochopil . Byl jsem opět mokrej . Když jsem se posadil , tak mě bylo hned jasné , že budu mít plínky i přes den . Citíl jsem zcela jasně to kakání v plínce . V tom se otevřely dveře a přišel tatínek . Měl ve tváři zvláštní úsměv a něco držel za zádama . 

 ,,Tak jak pak se můj chlapeček vyspinkal ? Moc dobře už vím jaký je obsah tvých plínek . Tak si pěkně na chvilku lehni a já ti povím co bude dál  '' .

  Položil jsem se na záda a on najednou vyndal z poza zad dětskou láhev s dudlíkem Lahvička byla o něco větší než pro batolata . Já jen na to koukal . On mě otevřel pusu a vložil mě do ní ten dudlík . Byl dost velký a zcela mě vyplnil pusu . Začal sem úplně automaticky sát její obsah . Cítil jsem při tom zvláštní vzrušení . Jako by se mě to líbylo . Ležel sem na zádech v mokrých a pokaděných plínkách a sál z lahve ochucené mléko .

  ,,Tak jo Jiříku , jak jsem již včera ti říkal tak plínky budeš mít i přes den . Budeš zcela normálně používat  a nebudeš si je sám nikdy měnit . To budu dělat pouze já . Taky tě budu koupat a oblékat . Ven dostaneš normální oblečení , ale doma tě obleču jako batole . Plínky na ven budou slabší , doma ti dám silnější a nebo bavlněné no a na noc bavlněné a k tomu silnou jednorázovku zajištěnou gumovímy kalhotkamy . Budeš chodit spát když ti řeknu a celkově budeš poslouchat . Teď tě přebalím a potom můžeš jít ven '' prohlásil on .

  Při jeho povídání jsem dopil lahvičku . On mě potom pomohl z postele a odvedl do koupelny . Tady mě sundal pyžamo a potom zcela nacucanou a pěkně pokaděnou plínku . Rychle mě umyl a potom zabalil do čistě plíny . Dost mě poděsil její vzhled . Byla potištěná jak pro batolata , ale naštěstí nebyla zase tak tlustá aby byla vidět pod oblečením . Po snídani a obutí na ven jsem vyběhnul z domu .

  Když bych věděl co mě potká tak bych nikam nešel . Začaly sme hrát s klukama fotbal . Skoro všichni hrály , tedy až na Vlastíka . Ten seděl stranou a koukal se dost smutně na nás . Věděl jsem , že nesmí hrát žádné hry a ani chodit na tělocvik . Měl totiž před rokem zlomenou páteř a když by se nadmíru namáhal mohl by i ochrnout . Hrály sme asi tak dvacet minut když se staly dvě věci . Nejdřív jsem ucítil teplý pocit mezi nohama . Bylo mě jasné , že jsem se právě počůral . Horší věc se stala po pár minutách . Pavel mě omylem zatahal moc za tryčko a mě sjely trochu kalhoty . V tu chvilku hra skončila . Zcela zjevně se totiž oběvila moje plínka .

  ,, Jé hele Jirka je mimino . On má plíny a dokonce pochcaný . Copak pochcánku ,  proč máš plíny ? Nechceš koupit dudlíka mimino ? Hele ještě se nám rozbulí mimino . Určitě by ti dudlík slušel '' začal se mě smát a ostatní co tam stály taky .

  Já jen stál a normálně jsem se z té ostudy skutečně rozbrečel a znovu se počůral a co hůř ještě pokadil . Kluci kolem mě stály a moc se chechtaly . Všichni mě říkali ,, miminko , batole a pokakánku .

,,Koukej bejt zticha Pavle a nechte ho bejt '' ozvalo se jako když práskne zezadu zamnou .

  Byl to Vlastík . Měl ruce v bok a tvářil se hodně naštvaně . Tenhle postoj jsem u něj znal moc dobře . Ještě před úrazem totiž dělal závodně Kung – fu  a byl v tom hodně dobrej . Byl sice menší než já , ale hravě dokázal dostat na zem kluka o hlavu většího než já sám . Takhle se tvářil těsně před tím než šel s někým na souboj . Po úraze už závodit nesměl . To jsem náhodou moc dobře věděl . Můj táta je totiž doktor a Vlastíka má ve své péči  od úrazu. Já jsem si rychle natáhnul zpět kalhoty aby plína nebyla vidět .

  ,, Nech to mrzáčku , tebe se už nikdo nebojí . Běž si radši zase sednout ať si něco neuděláš a nepleť se do toho . Sám bys měl mít plíny když ani nemůžeš pořádně běhat a dělat nějaký sport '' prohlásil posměšně Pavel .

  Věděl jsem hned , že bude zle . Na tohle oslovení byl Vlastík doslova alergickej . Když spolu mluvily tak si Pavel vůbec nevšimnul , že ho Vlastík pomalu a jistě tlačí ke stromu .

 ,, Myslíš že tebe nezvládnu jo ? '' prohlásil on .

  V tu chvilku Pavla doslova přizdil ke stromu , dal mu ruku pod krk a koleno mu vrazil do břicha .

 ,,Tak nejdřív se omluvíš Pavlovy a pak mě . Jestli tě ještě jednou uslyším nám nadávat dostaneš po kokosu tak si to pamatuj . Je mi jedno jak potom skončíš ty ale i já '' prohlásil a ještě větší silou ho přirazil ke stromu .

  Pavel celej rudej vysoukal ze sebe omluvu . On ho pustil a jako by nic odcházel  pryč . Rozhodnul jsem se za ním hned běžet a nechat být kluky .

 ,, Počkej na mě Vlastíku '' zavolal jsem za ním a doběhnul ho .

 Než jsem mu stačil poděkovat tak on se najednou prudce otočil zhoupnul se v trupu a v tu chvilku měl v ruce nohu Pavla který ho chtěl zřejmě kopnout do zad . Otočil sním jako s vrtulí a on po puse spadnul rovnou do kravince . Nechaly sme ho v té pozici a šli pryč .

 ,,Teda za tohle ti děkuji Vlastíku . Na ten pád si asi bude pamatovat hodně dlouho . Netušil jsem , že zase trénuješ ikdyž pokud vím stále nesmíš . Vždyť nechodíš ani na tělocvik '' řekl jsem mu já .

,,No občas to zkouším . Jinak za nic neděkuj to je v pohodě . Jen si to prosím tě nech pro sebe . Mamka by asi dost vyváděla a nechci jí dělat teď těžkosti . Jde dneska na nějaký vyšetření a nevím kdy se má vrátit . No a tvůj táta by taky nebyl nadšenej . Kort z tý otočky a prohnutí . Prej takový věci děla nesmím , ale zkouším se dát zase do formy ikdyž to moc nejde . Tak co budeme dělat teď ? Půjdeme k tobě domů aby ses mohl převleknout do suchého a čistého ? '' zeptal se mě jako by nic a ukazal na můj rozkrok .

  V tu chvilku mě to došlo . Byl jsem znova mokrej a co hůř opět pokakanej . Ani nevím kdy k tomu mohlo dojít . Nejspíš tím rozčílením a vzrušením když se Vlastík pustil do Pavla .

 ,,No asi by to chtělo . Hele proč jsi se mě jako jedinej nesmál , že mám plíny ? '' zeptal se ho jsem já .

  Potom se stalo něco co mě doslova uzemnilo .
,, Kvůli tomuhle '' prohlásil Vlastík .




          Pokračování příště.

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re:Znovu malým chlapečkem
« Odpověď #1 kdy: Června 11, 2018, 11:55:06 »
Velice super příběh už se nemohu dočkat pokračování.

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Znovu malým chlapečkem
« Odpověď #2 kdy: Června 11, 2018, 12:37:01 »
Velmi hezké, již se těším na další pokračování, ba co víc, vítám Tě opět mezi nás, píšící na těchto stránkách.

Offline paja-cr

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 11
  • Karma: 0
Re:Znovu malým chlapečkem
« Odpověď #3 kdy: Června 11, 2018, 13:38:30 »
Velice hezky napsané, a ani chyb před kterými je varování tam mnoho není. S úsměvem do dalších částí příběhu. :-)
Co tě nezabije, to tě posílí !!!

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re:Znovu malým chlapečkem
« Odpověď #4 kdy: Června 11, 2018, 15:47:58 »
Napsané jsou dva díly a rozepsany čtvrtý . Děkuji za ohlas druhý díl bude přidán dnes zřejmě .