Autor Téma: Prdelka Rachel 3  (Přečteno 5065 krát)

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Prdelka Rachel 3
« kdy: Června 11, 2018, 06:42:22 »
M: Vážně? Eeehhhmmm, no tak dobrá, jsem tam do pěti minut.  Hele mami, musím do práce. Znáš to, zase nějaký záskok. Musím někam dál, postaráš se o Rachel že jo?  Budu pryč tak 3 dny.
BT: Jistě, aspoň si jí trochu víc užiji.

Řekla jsem si jupíííííí, radši být v tomhle stavu s babičkou než mamkou. Vždy ke mně byla hodná, pokaždé mi vše dovolila. Pokud to tedy nebylo nebezpečné.
Nevím proč, ale tak nějak jsem doufala že mě nechá bez plenky a pochopí že se mi to nelíbí a nechci to.

Mamka odešla, já zůstala sama s babičkou a začala pracovat na svém plánu.

1. Den

R: Babí? Nemohla bys mi sundat ty dětský punčochy a plínky? Prosím, nelíbí se mi to. Jsou hnusný, já chci svoje kalhoty.

BT: Zlatíčko, víš že tě mám ráda, ale tohle opravdu udělat nemohu. Jsem taky ráda že tě zase máme jako malou. Užijeme si spolu spoustu srandy. 

Začala jsem brečet, nemyslela jsem že tím něčeho dosáhnu. Babička když se rozhodne tak je neustupná.

R: eeeehheee eehe kdybych aspoň měla nějaké svoje věci. Eehehhehe.   

Lehla jsem si na postel a brečela, babička si ke mně sedla s hladila mě po plínce.
R: Babíííí, nech toho. Nechci aby si mě hladila jak mimino. Nejsem malá holka.
BT: Ale to víš beruško. Nejsi miminko, jen taková naše malá holčička. Budeme si hrát ,co? Nebo malovat? Tak ráda přece kreslíš.
R: Nechci, nemám náladu.
BT: Tobě se to opravdu nelíbí co? Tak tu chvíli počkej ano.

Myslela jsem že mi sundá plenku a dá moje oblečení, sundala jsem si ji teda už sama a čekala na ni.
BT: Co jsi to udělala ty zlobidlo? Proč si sundáváš plínku?
R: Já myslela….     B: Pojď sem..hned.    R: Promin babi. Promin

Udělala to co vždy když jsem byla malá, přehnula mě přes koleno a naplácala na zadek. Moc to nebolelo, přišlo mi že to udělala jen tak abych měla pocit že jsem fakt malá.

Babička mě položila zpátky na pult a chtěla dát plínku.
BT: Jejda, ale koukám že tam máš na malou holčičku nějak moc chloupků. Budeme s tím muset něco udělat. 
Začala jsem se celá červenat a přemýšlela co asi udělá. Byla jsem tam dole dost citlivá, takže jsem se moc neholila. Vždy když jsem si chloupky oholila tak jsem pak byla celá osypaná a strašně mě to tam pálilo. Nemohla jsem to dělat moc často.

R: Co myslíš tím něco udělat? Já nic nechci.
BT: Ukaž, a hopíííí.   Babička mě vzala do náruče a odnesla do koupelny. Byla jsem opravdu lehká, bylo to poznat když mě unesla i ona.  Připadala jsem si už jako opravdové batole. Nesla mě uplně nahou a já cítila jak mě přeš můj klín dost lechtá babiččin svetr.   
R: chichicihcichichichichi to lechtá babíííí.   Chichichichichcuii já chci dolů
BT: eeeehmmm? Copak tě lechtá?    R: mhhh  ten svetr na… no dit víš.   
BT: Jo, ahaaaaaa, tam dole že?   Tak šup. A cupitej do koupelny.

Babička mě postavila na zem a jemným plácnutím po zadku mě popohnala do koupelny. Doufala jsem že mi snad konečně dovolí jít na záchod.  To co se stalo jsem nečekala opravdu.
BT: Ukaž, hop.  Zvedla mě do té dětské vany a já cítila že je podemnou nějaká guma.  Nejspíš to byla ta podložka aby dítě neuklouzlo na kluzké vaně. Seděla jsem tam a čekala co se bude dít.   Nebyla tam žádná voda, ale babička sáhla pod pult a něco z něj vytáhla.
R: Babííí? Nehodláš mě doufám oholit že ne?
BT : Ticho beruško, miminka tam chloupky nemají, nebylo by to v plínce dobrý, víš, kvůli hygieně.
Stalo se zrovna to čeho jsem se bála, vytáhla strojek a nějaký krém.  Natřela mi klín a začala ho holit tím strojkem.
Měla jsme přítele, ale dlouho jsme se neviděli. Pardon že to tak řeknu, ale byla jsem už celkem nadržená. Cítila jsem se před babičkou divně, ale nějakým určitým způsobem mi to vybrování od strojku dělalo dobře.  Snažila jsem se na sobě nedát nic znát a doufala jen že babička skončí dřív než to nepůjde vydržet a všimne si toho.

Naštěstí to strojkem šlo celkem rychle, ale já už cítila jak mě to tam dole začíná bolet a pálit.
Když už jsem byla ve vaně tak mě babička po tom holení a stříhání i umyla. Dala s záležet hlavně na oblastech kde byla plenka. Chovala se jako by umývala malé dítě. Nelíbilo se mi to, jen možná ty plenky. Byli moc příjemné, ale jinak to nebyla moc zábava. 

Vyndala mě z vany, osušila a položila na pult.
BT: Počkej tady a já zajdu pro plenky. Né že mi utečeš ty nezbedo.
Proč jde pro plenky? Dit jsou pod stolem.
BT: Táááák, a jsme tady. Nesu ti látkový plenky, co jsme s maminkou koupily abychom věděli které budou lepší. Ona ti chce dávat ty jednorázové, ale když tu teď není tak dáme tyhle. Líbí se mi mnohem víc. Jsou takové krásně staromódní.
Zabalila mě do nich ale ty punčochy mi už nedávala.
R: Babičko? Už nedostanu ty punčošky?
BT: Ne, neboj se. Nelíbí se ti tak ti je nutit nebudu. Maminku i mě ale musíš jinak poslouchat ano.
R: Jo, budu. Moc děkuju. Babíííí, já mám hlad. Nemůžeme si pustit nějaký film a najíst se u toho?
BT: NO, to můžeme. Na co by ses chtěla podívat? Pořád máš ráda pohádky? Co takhle Ledový království?
BT: Jo, ta je pěkná.    Trochu jsem se červenala, ta záliba v pohádkách jen víc podtrhovala můj dětský vzhled.
Když jsem si sedla na zem tak jsem cítila že mě kačenka už opravdu moc pálí, ty látkové plenky tomu taky moc nepomohli. 

Ležela jsem v obýváku na zemi, schoulená do klubíčka s držela si celý klín jak moc to teď bolelo.
BT: Tady máš rohlíček s marmeládkou a mlíč……. Panebože co je Rachel?
R: Promin babííí,  je mi to trapný. Jsem tam dole strašně citlivá, proto se moc neholím. Pokaždý jsem potom strašně osypaná. Hrozně to pálííí. Eeehehehehhehe auuuvajs eeehehehee

BT: Ježísy, proč jsi něco neřekla dřív. Pojď ke mně zlatíčko. Ukaž mi to.

Opatrně mě položila v obýváku na zem a rozbalila plenky.
BT: No jo, máš tam teda pěkný exém, celá opruzená. Počkej tady a lež ano.

Vrátila se asi za půl minutky a nesla ten krém co jsem předtím viděla pod přebalovacím pultem. Zřejmě to byl nějaký krém proti opruzeninám, namázla mě jím už předtím, když mi dávala plínku. Očividně to ale moc nepomohlo.

BT: Natřeme opatrně krémem a olejíčkem a já tě nechám bez plínečky ano, ale musím mi říct když budeš chtít čůrat nebo kakat a posadíme na nočníček ano? Zvládneš to prdelko?
R: jo, snad jo. 
BT: Tak jo, sedni si tady u televize a papej ano, Zatím tady máš rohlíček a já zajdu udělat ještě něco ano.
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Prdelka Rachel 3
« Odpověď #1 kdy: Června 11, 2018, 11:32:47 »
Velmi hezké, již se těším na další pokračování.

Filip

  • Host
Re:Prdelka Rachel 3
« Odpověď #2 kdy: Června 24, 2018, 12:35:52 »
Pěkně se to čte. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu. Škoda že je vydáváš za tak dlouho.

Filip

  • Host
Re:Prdelka Rachel 3
« Odpověď #3 kdy: Září 06, 2018, 17:16:56 »
Bude ještě nějaké pokračování?

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re:Prdelka Rachel 3
« Odpověď #4 kdy: Září 09, 2018, 13:36:01 »
super cteni :)

Offline Petra N

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 40
  • Karma: 0
Re:Prdelka Rachel 3
« Odpověď #5 kdy: Října 20, 2018, 13:47:56 »
Mě to přijde strašně smutné, když to čtu tak se mi z toho chce brečet. Ono asi i tím, že jsem sice DL, ale už ne AB. Ale je to napsané hezky, jinak by mě to tak nedojímalo.