Autor Téma: Miminko Fanoušek  (Přečteno 3825 krát)

Offline gumidek

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Karma: 4
Miminko Fanoušek
« kdy: Května 25, 2018, 13:58:01 »
Nejsem autorem tohoto příběhu, napsal jej FrantaM. Autor měl problém s PC a zatím nemá přístupy. Tak jsem byl požádám o výpomoc, zdraví g

Miminko Fanoušek 1. díl
Motto:  „Když už se nabídne možnost žít svůj život od začátku, je třeba tuto příležitost využít.“
Stál jsem před svým domem se sklenicí vina v ruce. V dálce jsem viděl, jak na oblohu postupně stoupá měsíc v úplňku. Byl krásný letní večer, všude působilo velebné ticho, a já v klidu bilancoval svůj dosavadní život. Některé věci tam nebyly dvakrát povzbudivé, po rozvodu mi zůstal jen tento dům po rodičích a auto. Moje exmanželka měla děti ve své péči, avšak naštěstí nedělala naschvály.
Moje sestra Katka bydlela na druhém konci republiky, takže jsme se vídali málokdy. Práce jako taková mne sice bavila, byl jsem časově nezávislý, a i existenčně mne zajišťovala; stále však chyběla motivace, abych ji měl pro koho dělat.
Měsíc na nebi dosáhl svého vrcholu, a nádherně ozařoval noční krajinu. Dopil jsem sklenici, a povzdechl jsem si: „Kdyby tak bylo možné začít svůj život od začátku…“
Vešel jsem do domu, abych ulehl, netušíce, co přinesou příští dny…
Ráno mně vzbudil zvuk otevíraných dveří od auta. Sluneční paprsky ozářily místnost, a já se prohlížel. Stále mi nebylo jasné, proč mám najednou tak malé ruce, proč cítím mokro mezi nohama a nemůžu je dát pořádně k sobě, kde to vlastně ležím, a co mám v puse? Proč nemůžu mluvit?
Vzpomněl jsem si na svůj včerejší večer. Byl přece úplněk, tak že bych začal svůj život od začátku? Když je tomu tak, jak vlastně dát najevo, že mám mokré plínky? Miminka přece nemluví, ale upozorňují na sebe pláčem. Zkusil jsem to, a z pusy mi vypadnul dudlík. Někdo se nade mnou sklonil, a ta tvář mi byla hodně povědomá. No jo, vždyť je to Katka, moje sestra…
„Ty jsi ztratil dudlíček, viď, Fanoušku? No neboj se, dáme ho zase zpátky, a zavoláme maminku,“ řekla, „mami, Fanoušek se vzbudil, a asi má hlad,“ zavolala na maminku.
„Už jdu, Katko,“ řekla maminka, a vzápětí vešla do pokoje. Sklonila se nade mne, dala mi zpátky dudlík, a přenesla mne z postýlky na starý jídelní stůl. Na stole byla stará deka, pokryta slídou a velkou bavlněnou plenou, také tam trůnila hranička bavlněných plínek, kalhotky na pleny z Lipty Liptál, navlhčená žínka, krém na opruzeniny a v plastové dózičce pudr.
Začala mně svlékat, a obrátila se přitom na Katku: „Máš připraveno všechno do školy? Vzala sis tu svačinu a přezůvky?“
„Ano, mami, všechno mám v tašce. Tak ahoj,“ odpověděla Katka.
„Tak ahoj, už je půl osmé, táta na Tebe čeká v autě,“ rozloučila se maminka s Katkou, a pokračovala v mém přebalování. Když rozepnula plenkové kalhotky, aby mi vyměnila plínky, začal jsem čůrat. Rychle na můj penis přiložila složenou plenu, a chvíli ji přidržela.
„Někdo se nám pěkně počůral, to nevadí, dáme čisté plínečky, abychom měli čistého chlapečka,“ řekla maminka, a velice jemně, a přitom rychle mně zabalila do čistých plínek. Ještě mi oblékla nové body a dupačky v modré barvě, poté mne přenesla na postel, sundala si halenku a rozepnula košíček podprsenky.
Přisál jsem se k bradavce, a začal pít mlíčko. Na jeho zvláštní chuť jsem si hodně rychle zvykl, a při saní jsem si dokonce i pomlaskával.
Když jsem dopil, nechala mne maminka odříhnout na rameni, a následně jsem dostal zpátky dudlíka. „A copak teď budeme dělat, Fanoušku? Budeme si hrát?“ zeptala se maminka.
Radostně jsem zatleskal ručičkami, a maminka mne odnesla do dřevěné ohrádky, kde byla nějaká leporela, gumové hračky a dřevěné kostky. Začal jsem si prohlížet jedno z leporel, zatímco se maminka dooblékala. Pak ke mně přišla, a pomohla mi stavět z kostek velkou věž. Ani jsem nevnímal, jak rychle čas plyne, a že občas čůrám do plínek. Kolem půl jedenácté mi maminka přinesla jablečnou přesnídávku a piškoty, a začala mne krmit. Nejdříve jsem ovšem dostal kolem krku bryndáček, abych neměl špinavé oblečení. Snědl jsem skoro polovinu obsahu skleničky, a už jsem měl dost. Maminka mi bryndáčkem otřela pusu, ještě mne omyla navlhčeným ručníkem, a pak řekla:
„Koukám, že se nám tu někdo pokakal, tak dáme čisté plínky, a půjdeme na chvilku spinkat, jo?“ Tohle dopověděla, zatímco mne přenesla na stůl, kde mi dala čisté plínky, tentokrát se mi zdálo, že jich bylo o něco víc, a následně mně přenesla do modrého hlubokého kočárku. Musím říct, že už jsem byl hodně unavený, takže stačila chvilka, a už jsem tvrdě spal.
Maminka mezitím v kuchyni připravovala oběd, ale žádný z těch zvuků, jak dávala hrnce na plotnu a přilévala do nich vodu a ostatní suroviny, mne neprobudil.
Během spánku jsem se několikrát počůral, ostatně jak to miminka dělají, a jen v podvědomí jsem slyšel, jak přišla Katka ze školy.
Ukázala mamince notýsek, uložila si aktovku do pokoje, umyla si ruce, a šla obědvat. V ten okamžik už mne mokré plínky začaly nepříjemně studit, a když Katka umyla nádobí, tak jsem se zcela probudil. Katka mne uslyšela, a zavolala na mne:  „Fando, Fanoušku!“
Hned jsem ji po hlasu poznal, a nahlas výskám. Katka jde za mnou, aby mi vyměnila plínky. Kočárek stojí kousek od stolu, kde mne maminka či sestra obvykle přebalují.
Rozepnula dupačky a body v rozkroku, připravila si plenu, a po rozepnutí plenkových kalhotek mi ji přiložila na penis, protože věděla, že po rozbalení často čůrám. 
Katka odstranila počůrané plínky z mého rozkroku a vložila pode mne čisté i s novými plenkovými kalhotkami. Otevřela dózu s heřmánkovým krémem proti opruzeninám, a nanesla tenkou vrstvu na moji pokožku. Směji se, a kopu nohama, protože krém celkem studí.
Katka mi protáhla plínky mezi nohama, zapnula kalhotky na pleny a stáhla přes ně bodíčko.
„Drž, Fanoušku, nebo dostaneš, uvidíš,“ říká mi při zapínání dupaček. Poté, co jsem byl přebalených do čistých plínek, jsem jen spokojeně mžoural očičkama. Katka vzala ze stolu chrastítko, zatřásla mi jim před očima, a já po něm natáhl ruku.
Dostal jsem do ruky chrastítko, a prohlížel si ho, pak jsem s ním zkusil zatřást, a pěkně chrastilo. Byl jsem z toho pěkně vyjevený, a prohlížel si prostor kočárku. Maminka ještě přinesla hada z červených a žlutých kuliček, který zavěsil na šňůrku do boudičky kočárku. Katka si mezitím napsala úkoly a připravila si věci do školy, zatímco maminka nachystala do láhve s dudlíkem Sunar. Venku někdo u branky zazvonil, a Katka šla otevřít.
„Ahoj Jano, tak co, půjdeme ven?“ řekla Katka své kamarádce, která tam stála s kočárkem pro panenky. Maminka mi mezitím podala do kočárku láhev se Sunarem, a já spokojeně sál.
„Proč ne, a co kdybychom vzali na procházku Fanouška?“ odpověděla Jana Katce.
„Mami, můžeme vzít Fanouška na procházku?“ zeptala se Katka maminky.
„A proč ne, je nakrmený a přebalený, a dneska jsme ještě venku nebyli. Hlavně buďte opatrní, dám mu ještě do kočárku láhev s čajem a pro jistotu čisté plínky, kdyby venku potřeboval přebalit,“ odpověděla maminky, a nachystala do síťky na opěradle kočárku potřebné věci.
Za malou chvilku už se mnou holky jely na procházku, a já se zvědavě koukal kolem. Bylo krásné babí léto, a sluníčko příjemně hřálo. Holky se bavily o nějakých svých věcech, a obě tlačily kočárky.



Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Miminko Fanoušek
« Odpověď #1 kdy: Května 25, 2018, 14:23:28 »
Velmi pěkné, již se těším na další pokračování, má to styl a hezky se to čte.

Offline 13jh02

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 385
  • Karma: 2
Re:Miminko Fanoušek
« Odpověď #2 kdy: Května 27, 2018, 00:01:17 »
Nádherná fantazie.

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re:Miminko Fanoušek
« Odpověď #3 kdy: Května 28, 2018, 21:46:58 »
Čtivé a poutavé, již se těším na pokračování.