Autor Téma: Daddy's Little Girl 5  (Přečteno 4638 krát)

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Daddy's Little Girl 5
« kdy: Května 19, 2018, 09:21:34 »
Po dlouhé době zdravím, snad si mě ještě někdo pamatuje :D Rozhodla jsem se sesmolit pátý díl mého příběhu. Není to nic moc, ale myslím, že v létě bych mohla přijít s něčím novým a lepším. :)
Mezitím bych, ale, byla i tak ráda, kdybyste mi dali vědět, jak se vám dnešní díl líbil.:)

Další den se probudím s bolestí bříška. Myslím, že mi nesedla ta pizza. Pootevřu oči a podívám se na Tylera, který vedle mě spokojeně spí a objímá mě. Pousměji se, ale pak se chytím za břicho, protože ta bolest je opravdu hrozná, přivřu oči a potichu zakňučím, to způsobí, že Tyler vedle mě se zavrtí. Zakňučím znovu a najednou na své tváři ucítím ruku. „Copak je, květinko?“ zašeptá Tyler. Pootevřu znovu oči a podívám se na něho. „Bolí mě bříško,“ zašeptám. Tyler se zatváří smutně a políbí mě na čelo. „Daddy s tím něco udělá, ano? Vydrž tu,“ zašeptá, znovu mě políbí na čelo, pak opatrně vstane a nakonec zmizí v koupelně. Zůstanu mezitím ležet na posteli, stále si objímajíc svoje bříško a doufajíc, že to brzo přejde.
Po chvíli se Tyler vrátí a něco malého položí na postel. Pak na postel položí i přebalovací podložku, ubrousky, dětský zásyp a tu velikou plenku pro dospělé. Přejde ke mně a na podložku mě položí, lehnu si rovně a nechám ho, aby mi vyhrnul jeho tričko. Prvně rozbalí lepítka dospělácké pleny a pak pampersky, která je počůraná skrz na skrz. Obě plenky smotá a odloží, pak mě pečlivě otře ubrousky a dá pode mě novou plenku. Pak vezme tu věc, co přinesl a rozbalí ji. Zmateně se na něj podívám. „To ti pomůže s bříškem, miláčku,“ usměje se na mě a roztáhne mi nohy. Dojde mi, že je to čípek, zakňourám a začnu se kroutit. „Zlato, notak,“ povzdychne si Tyler a snaží se mě chytit tak, abych ležela v klidu. „Ne!“ zakřičím a dál se kroutím. Tyler se zamračí a čípek odloží, dál se kroutím. Otočí mě na břicho a na můj holý zadek mi uštědří dvě silná plácnutí. Vyjeknu a okamžitě se přestanu kroutit, otočí mě zpět na záda a zamračí se na mě. Můžu poznat, že pohár jeho trpělivosti přetekl. Znovu mě donutí roztáhnout nohy a vezme do ruky čípek, už se ani nesnažím raději protestovat a poslušně ležím. Zavede do mě čípek, pak mě zapudruje a protáhne mi plenku mezi nohama, nakonec ji pevně zalepí a shrne mi jeho tričko dolů. Jen tam ležím a dívám se do stropu. Tyler všechny potřeby na přebalování uklidí a vyhodí moje použité plenky, pak si ke mně lehne a obejme mě. Nakonec usnu.
Po hodině mě ale probudí znovu bolest bříška a potřeba na záchod. Znovu se začnu kroutit a fňukat. Ucítím na svých zádech ruku. „Shh, pusť to, miláčku,“ zašeptá Tyler, zakroutím hlavou a začnu plakat. Nechci se pokakat! Tyler se posadí a opře se zády o čelo postele, mě si posadí na klín a začne mě hladit po zádech. Obejmu ho okolo krku a tiše pláču, zatímco mě Tyler konejší. Nakonec bolest zesílí tolik, že to prostě pustím. Cítím, jak se mi to všechno hrne do plenky a ta začíná být těžší a těžší. Tyler mě celou dobu konejší a chválí, že jsem šikovná. Když je po všem, rozpláču se ještě víc. Moje plenka je opravdu plná a bojím se hnout, aby nikde nic neuniklo. Tyler mě sundá ze svého klína a posadí na postel, vstane a opět připraví všechno na přebalení. Položí mě na podložku a vyhrne mi jeho tričko.
„Tak, copak jsi to daddymu připravila do svojí plínky za nadílku, hm?“ poškádlí mě a začne mi rozepínat lepítka. Zakryju si rukama obličej, musím být momentálně rudá jako rajče. Tyler se rychle a šikovně zbaví špinavé pleny a zručně mě všude otře do sucha. Pak mě zapudruje a dá opět čistou, dospěláckou plenu a zapne ji. Sundá mi ruce z obličeje a políbí mě. „Jsi šikovná,“ zašeptá mi a pohladí mě po tváři. Pak mi palcem otře slzy a usměje se. Podívám se na něj a pousměji se. „Daddy?“ špitnu a on se na mě ihned se zájmem podívá. „Nakreslil bys mi zas něco na plínu, prosím?“ zašeptám stydlivě, Tyler se usměje se, přikývne, dojde si pro fixy a po chvíli mám na plence nakresleného Elma přesně tak, jako na svých Pampers. Pak fixy odloží, všechno uklidí a znovu si mě přitáhne na svůj klín. „Pokud se ti nelíbí tyhle plínky, můžeme ti najít nějaké s potisky, hm?“ usměje se a pohladí mě po zádech. „Když já mám ráda ty Pampers,“ zamumlám, ale Tyler zakroutí hlavou. „Když vidím, jak jsi vždy přes noc počůraná a i jakou dokážeš vyrobit do plenky nadílku, tak by ti tyhle plenky nevydržely, miláčku,“ vysvětlí mi. Ohnu spodní ret a podívám se na něj. „Ale necháme si je v záloze, ano? Možná přes den ti je někdy dám, ale pro tebe budou lepší tyhle pro dospělé s velkou savostí,“ usměje se. Usměji se taky a přikývnu. „Fajn, daddy,“ zašeptám. Usměje se znovu a políbí mě na čelo, Přivřu spokojeně oči a objímám svého přítele okolo krku. „Tylere?“ zamumlám. „Mmm?“ zašeptá Tyler, hladíce mě po zádech. „Mám tě ráda,“ zašeptám.

Offline Iloveplenky

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 87
  • Karma: 1
Re:Daddy's Little Girl 5
« Odpověď #1 kdy: Května 19, 2018, 11:22:26 »
Skvělé jsem rád že jsi se vrátila  :D

Offline delfin

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 45
  • Karma: 0
Re:Daddy's Little Girl 5
« Odpověď #2 kdy: Května 19, 2018, 12:18:19 »
Díky, vážím si toho :)
Jak jsem řekla - nic s kakáním tam psát nechci, dá se říct, že se mi to hnusí. Doufám, že to chápete :)
Změna je život!  ;D Určitě piš dál, dobře se to čte.  :)

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Daddy's Little Girl 5
« Odpověď #3 kdy: Května 19, 2018, 12:25:59 »
Velmi hezké, již se těším na další pokračování i další Tvá díla, píšeš hezky.

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Re:Daddy's Little Girl 5
« Odpověď #4 kdy: Května 19, 2018, 16:33:51 »
Moc děkuju za ohlasy, těší mě to :)

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re:Daddy's Little Girl 5
« Odpověď #5 kdy: Května 20, 2018, 23:28:25 »
Opravdu píšeš pěkně, od Tebe je vždy zajímavé čtení a piš dál. Čekám na další díl a už se na něj těším. :)

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Re:Daddy's Little Girl 5
« Odpověď #6 kdy: Května 20, 2018, 23:55:04 »
Děkuju, těší mě to :)
Pokusím se něco sepsat brzy a přidat to sem :)

Offline Babykluk

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 12
  • Karma: -2
Re:Daddy's Little Girl 5
« Odpověď #7 kdy: Května 21, 2018, 12:26:07 »
Super, jen tak dál  ;D

Offline rejden

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 62
  • Karma: 1
Re:Daddy's Little Girl 5
« Odpověď #8 kdy: Května 21, 2018, 15:24:15 »
Super příběh, líbí se mi, jak se vyvíjí.