Autor Téma: Lenka plienka časť 1  (Přečteno 6469 krát)

Offline filipemce

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 27
  • Karma: 1
Lenka plienka časť 1
« kdy: Května 15, 2018, 14:39:02 »
Ahoj, jedná sa o moju prvú poviedku. Nápad som mal už dlhšie v hlave, ale nakoniec som sa to rozhodol aj nejak spísať. Ak sa bude páčiť, určite pridám aj druhú časť. Budem rád za každý komentár.


Pozerala sa smerom dole popri cestovaní vlakom. Jej vlasy viali smerom, ktorým cestovala a ich hnedá farba zachytávala šerosť a pomaly prichádzajúcu jeseň. Bola obyčajné 16 ročné dievča, ktorej končili letné prázdniny a tak sa pomaly pripravovala na strednú školu. Mala štíhle telo , s ktorým vedela zaujať každého chlapca.  Na základnej škole si ale žiadneho nechcela nájsť, veď na ňu pôsobili tak mlado.  A tak zostala sama, avšak s príchodom strednej školy dúfala, že si určite nejakého nájde, ktorého bude ľúbiť a s ktorým sa aj prvý krát vyspí. Cestovala domov, kde ju už čakala mamina. Jej rodičia boli prísni, ale vždy sa o ňu s láskou starali. Aj keď navštevovala školu vo veľkomeste, s rodičmi žila na vidieku blízko mesta v menšom domčeku
Bola u návšteve kamarátky, no už pomaly prichádzala domov. „ Ahoj mami,“ rýchlo pozdravila maminu, keď vošla domov.  „Ahoj Lenka. Rozprávali sme sa s tatinom a chceli by sme ti niečo oznámiť, prišla by si za nami večer do obývačky?“ keď dohovorila, rýchlo sa vrátila späť k chystaniu večere, pričom si  spievala svoju obľúbenú pesničku. „Vydrž chvíľu mami,“ rýchlo išla odložiť svoje veci do izby, „bude najskôr večera alebo mám prísť hneď za vami ? “. „Najskôr si pohovoríme zlatko, je to veľmi dôležité.“  Keď prišla do obývačky, rodičia na ňu už čakali. „ Tak, čo by ste chceli ?“. „Poď si k nám najskôr sadnúť. Mám jej to vysvetliť ja alebo ty ? “. „Kľudne môžeš ty.“  Lenka vôbec nechápala, prečo sa jej rodičia tvária tak hrozne vážne. „ Vyrástla si nám v naozaj krásne dievča, už máš toľko rokov“, začala vysvetľovať pokojne, „ ale nechceme, aby si sa na strednej pokazila. Chceme aby si zostala naše dievčatko,“ Lenka vôbec nechápala. „Tak Leni, rozhodli sme sa, že ťa vychováme odznovu. Aj keď budeš  navštevovať Gymnázium, budeš od zajtra, až po svoje maturity nosiť plienky.  Viem, že to bude zo začiatku pre teba trápne, ale časom si zvykneš. Taktiež ti prerobíme izbu, aby si sa mala  vo voľnom čase s čím hrať a potrebujeme niekde dať aj prebaľovací kútik, keď sa nám pocikáš alebo pokakáš.“
Lenka nechápala, či to myslia vážne alebo zo srandy. Predsa len, má 16 rokov,  je z nej pomaly dospelé dievča. „To myslíte vážne ? “. „Samozrejme zlato, plienky sme už nakúpili, máme pre teba aj pravidlá.“  V tom momente sa veľmi rozplakala a cítila sa tak strašne trápne. Čo jej povedia v škole ? Bude ako jediná nosiť plienky, navyše sa bude musieť aj pokakávať, možno aj pred ostatnými. „ Leni neplač, časom si zvykneš“. „ Ale ako si nájdem chlapca ?“„ Veď budeš malé dievča, ako by si si mohla nájsť chlapca.“. „Mami, prosím nie, veď som už skoro dospelá.“ „Ja viem zlato, ale takto budeš poslušnejšia a budeme mať nad tebou kontrolu. Viem, že chceš mať svojho frajera, veď si naozaj veľmi pekné dievča, ale od zajtra si malé dievčatko a také veci ťa nemusia trápiť.“ Lenka to už nevydržala a s plačom utekala do izby. „Leni, ešte sme spolu nedohovorili,“ rýchlo vošla mamina do dverí, „musíme si dohovoriť tie pravidlá. Tak za prvé, od zajtra máš zakázané chodiť na záchod. Za druhé, plienky budeš nosiť aj do školy. S pani učiteľkou sme sa už dohovorili. Za tretie, nemáš dovolené prebaľovať sa sama. Od zajtra máš taktiež zakázané nosiť podprsenku a budeš nosiť hlavne to, čo ti oblečieme.“ „Mami a to musím nosiť celé 4 roky ?“ „ Čo musíš moja drahá ? “ „No predsa plienky.“ „Samozrejme zlatko. Veď sme ti to už vysvetľovali.“ Lenka nevedela prestať plakať, cítila sa tak veľmi  ponížene.  „Vyspinkaj sa Leni, už zajtra ráno ťa zabalím do tvojej plienky.“ Zostala v izbe sama. Celú noc premýšľala  a nevedela pritom zaspať.  So slzami v očiach napokon podľahla spánku. Zobudila ju až ráno mamima s jednorázovou plienkou v rukách. 

„Dobre ránko zlato, ako sa ti spinkalo ?“ „Mami ? to už ?“ „Veď som ti hovorila, že od zajtra ráno. Tak šup šup, vyzleč sa. Mám pre teba aj detské body.“ Už len pri pocite, že má byť pred maminou nahá, dostala hrozný stud a takmer sa znovu rozplakala. Našťastie sa iba veľmi začervenala.  Musela sa pred maminou vyzliecť. Keď už ležala pred maminou nahá,  rozbalila plienku. „Tak poď Leni, nohy hore,“ ešte Lenke zapudrovala zadoček a mušličku. „Viem, že to bude pre teba bude zo začiatku trocha frustrujúce, preto ti na dnes s kakaním trochu pomôžeme,“ a dala Lenke do zadočku čípok. „ Tak a sme hotoví. Ešte zalepíme lepítka a dáme ti tie body.“ Lenke prišli body veľmi detské a ružové a zapínali sa zospodu, tam kde mala plienku. „A sme hotoví, pozri aké zlaté dievčatko sa z teba stalo.“ „Mami, ale veď ja som od rána nebola ani len na wécku a už sa mi chce cikať....“ „Od dneska sa budeš už len pocikávať, tak prestaň stále hovoriť o tom istom. Dám ti ešte dudlík, tak poď a nehovor už toľko. Pozri, kúpila som ti aj barbie, aby si sa mala s čím hrať  a nezabúdaj, že poobede pôjdeš spinkať.“ Lenka chcela hneď protestovať, ale zistila, že má v puse dudlík. Stále sa cítila veľmi ponížene. Veď odteraz stratila celé svoje súkromie a bude musieť byť pred maminou nahá. Navyše si stále nevedela zvyknúť na ten balík medzi nohami. Nevedela si ani len predstaviť, že odteraz bude až 4 roky používať iba plienky.
Lenka zostala ležať v posteli. Stále počula tú šuchotajúcu jednorázovú plienku. Už to nemohla vydržať, chcelo sa jej hrozne cikať.  Ale pri tej predstave sa cítila veľmi bezbranne. Nakoniec to už nevydržala a pustila to do plienky. Bol to zvláštny pocit, pocikať sa ako tínedžerka. Chcelo sa jej plakať, ale nakoniec vydržala. Nemala inú možnosť. A tak vstala a pomaly prišla za maminou do kuchyne. Dala si dudlík dole z pusy. „Mami, ja...“ „Áno vidím, že si sa pocikala, ale ešte ta neprebalím. Neboj, plienka predsa niečo vydrží. Chod si pozrieť nejakú rozprávku . A nezabudni si dať naspäť dudlík“. Stále bolo veľmi skoro ráno. Ešte hrala v telke Rýchla Rota Chipa a Dala.  Pri sledovaní ju našiel schúlenú tatino. „Ty si nám ale krásna. Mamina ti vybrala naozaj pekné body,“ Lenka sa začervenala,“ ďakujem tati.“ Zvyšok doobeda strávila pozeraním televízie.  Len tak ležala na gauči, keď v tom sa jej opäť chcelo cikať. Cítila sa akoby v nejakom sne. Trochu zašuchotala nohami a plienkou, a znova to do nej pustila. Nemala inú možnosť, len sa opäť pocikať. Pri tej predstave si po prvý krát predstavila samú seba ako malé dospelé dievčatko.
 
Ani sa nenazdala a už nastal čas obeda.  Už už na gauči zaspala, keď v tom ju  prichytila mamina: “ Ideme papať Leni, až potom pôjdeš spinkať. “ „Mami, cítim sa v plienke hrozne mokrá...“ „ Ukáž zlatino, tak ti ju teda skontrolujeme“ a vložila Lenke ruku medzi nohy. Veľmi sa začervenala. Vedela, že sa vedome už dva krát pocikala. „ Dobre Leni, najskôr ťa prebalíme, nech nám tak skoro neprechladneš.“ Viedla Lenku do jej izby, kde v momente z balíku vybrala čístú plienku.  Nevedno  z kadiaľ, ale mamina nakúpila plienky pre dospelých, avšak s detským  motívom. To posunulo Lenku o ďalší krok späť do detsva.  Nastala procedúra, ktorá bude pre ňu v najbližších rokoch úplne samozrejmá. Najskôr jej mamina rozopla body a rozlepila plienku. Ešte stále sa tak veľmi hanbila. Veď má 16 rokov a mamina ju práve vidí v rozlepenej  a  úplne pocikanej plienke. Očnému kontaktu sa radšej vyhýbala, ale mamina sa len usmievala. Pekne ju osušila, zapudrovala, a zabalila do novej plienky. Lenka musela mať ako poslušné dievčatko stále nohy hore.  Zapla jej naspať body.   „Tak Leni a ideme konečne spinkať,“ skonštatovala mamina. Lenka  nemohla nič iné len súhlasiť a tak ju mamina uložila do postielky. Už sa nevedla dočkať,  keď Lenku poobede nájde s plnou plienkou.
Ani sa nenazdala a v momente ju premohol spánok. Ani nie po hodine, ju začalo jemne bolieť bruško, no ešte stále si to neuvedomovala. Nakoniec sa úplne zobudila a cítila, že sa jej chce kakať. A to veľmi.  Pokúšala sa to zadržať a slzičku už mala na krajíčku. Keď v tom to omylom celé pustila do plienky. Každú sekundu cítila, ako sa jej plní plienka  a hrnie sa jej to aj medzi nohy.  Taký trapas. Tínedžerka, ležiaca v posteli v pokakanej plienke. Úplne stratila zábrany, jednoducho sa znova rozplakala. Nevedela to vydržať. A to ju čakali ďalšie 4 roky. V posteli strávila ešte ďalšiu hodinu, kým ju mamina prišla skontrolovať. Našla ju úplne s červenými očami a veľmi známym pachom vznášajúcim sa vo vzduchu. „ Ale ale, malé dievčatko sa nám pokakalo, to ťa musíme asi znova prebaliť že, “ A hneď ju zobrala aj na ruky. „Mami... ja neviem či to vydržím, nechcem byť opäť malá...“ „Také dospelácke  reči od teba už nechcem počuť. Čím skôr prijímeš svoju novú sociálnu rolu, tým ľahšie sa s tým dokážeš zmieriť. Veď sa pozri na seba, akú nádielku si mi prichystala do plienky. To predsa veľké dievčatá nerobia,“ keď dohovorila, položila Lenku na deku. Ešte nemali kúpený prebaľovací  pultík, ale to sa čoskoro zmení. „Počkaj mami, ešte sa mi chce cikať.“ „ Pred maminou sa nemusíš hanbiť,  ja si tu počkám dobre ?“ a priložila si ruku v Lenkinej plienke, aby cítila, kedy dociká. Bolo to veľmi ťažké, to vedome pustiť, pred ďalšou osobou. Ale potreba bola silnejšia a tak sa nám hnedá farba plienky zmiešala so žltou.

Ešte chvíľu počkala a potom Lenke rozopla plienku. V tom sa na maminu vyrojil hrozný pach. „Ale ale, zlatino sa nám veľmi veľmi pokakalo,“ skonštatovala mamina, zatiaľ čo Lenka tíško plakala. Stále ani nevedela, ako sa ma cítiť. Cítila sa len veľmi zahanbene a podriadene. Všetky svoje práva prakticky stratila za jediný deň.   Hnedú mala dokonca aj mušličku. Mamina ju poctivo obrúskami vyutierala, zapudrovala a zabalila do novej plienky.  „ Tak  zlatino ? Čo budeš do večera robiť ? Pôjdeš sa hrať s barbie,  alebo s vláčikmi? Našla som ich v šuflíku v tvojej detskej izbe.“ „ Nemôžem ísť na počítač ? Zahrala by som si nejaké hry.“ „ Ach tie dnešné deti... dobre Leni, ale dnes pôjdeš skôr spať ako včera. A nezabudni si svoj dudlík. Najbližšie ťa prebalím až večer,  tak dúfam že  mi ti tá plienka niečo vydrží.“ Lenka sa opäť pri slove prebaliť začervenala. Mamina si to všimla, ale vedela že čoskoro si nato zvykne, a po čase sa začne aj samovoľne pokakávať. Možno aj počas noci.  A neskôr sa z nej stane naozajstné malé dievčatko,  ktoré síce bude mať dospelú ženskú postavu, ale seba už tak viac nebude nikdy vnímať.  Po prebalení jej mamina zapla body a nežne ju ťapla po jej vydutom zadku. Nechala ju samotnú izbu. Ešte predtým, než odišla, zadívala sa na svoju dcéru. Nemohla uveriť, že sa jej to podarilo. Takmer dospelé dievča, avšak hrajúce sa v detskej izbe a v plienke. Navyše sa predchvílou aj pokakala a ona to musela prijať. Vedela, že to pre ňu musí byť veľmi ponižujúce, ale zatiaľ všetko išlo podľa plánu.  Uvidí, ako sa bude vyvíjať  najbližší a budúci týždeň, avšak dúfala, že všetko pôjde podľa jej predstáv.

« Poslední změna: Května 15, 2018, 15:12:00 od filipemce »

Offline Iloveplenky

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 87
  • Karma: 1
Re:Lenka plienka časť 1
« Odpověď #1 kdy: Května 15, 2018, 14:49:10 »
Pěkné určitě pokračuj  :D

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Re:Lenka plienka časť 1
« Odpověď #2 kdy: Května 15, 2018, 15:05:32 »
Ůžasná povídka,   určitě pokračuj,   Jde tam vidět talent,     
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline filipemce

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 27
  • Karma: 1
Re:Lenka plienka časť 1
« Odpověď #3 kdy: Května 15, 2018, 15:13:04 »
Vynasnažím sa zlepšiť gramatiku priamej reči. Inak ďakujem, osnovu príbehu mám pripravenú.
« Poslední změna: Května 15, 2018, 15:25:32 od filipemce »

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Lenka plienka časť 1
« Odpověď #4 kdy: Května 15, 2018, 15:28:06 »
Pěkné, již se těším na další pokračování a na to, jak se bude Lenčin osud nadále vyvíjet.
 

Offline Trolko

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 93
  • Karma: -2
Re:Lenka plienka časť 1
« Odpověď #5 kdy: Května 16, 2018, 17:12:08 »
Super príbeh teším sa na pokračovanie :)

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re:Lenka plienka časť 1
« Odpověď #6 kdy: Května 18, 2018, 22:57:49 »
Pěkný příběh. Jen si tak říkám co by rodiče dělali, kdyby jim ještě před tím než ji zabalili do plenky utekla z domu?