Autor Téma: Prdelka Rachel 2  (Přečteno 5058 krát)

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Prdelka Rachel 2
« kdy: Května 15, 2018, 15:08:44 »
Prdelka Rachel 2


Neřešila jsem to a raději šla potichu zpátky do pokoje, doufala jsem že mě neslyšeli. Dlouho do večera jsem nad tím přemýšlela, ale chyběli mi informace takže jsem stejně na nic nepřišla. Šla jsem spát celkem pozdě, ale strašně jsem se těšila na zítřek.


Včera byl pátek a to znamenalo poslední trénink v týdnu, takže dnes byla sobota a měla jsem volno.
Domluvila jsem se tedy s kamarádkou a šli jsme nakupovat do města. Nad tím co se stalo včera jsme už vůbec nepřemýšlela. Moc jsem se bavila, domů jsem přišla až nějak kolem 14 hodiny odpoledne. 

Bylo tam nějaké ticho a nikdo tam nebyl. Babička i mamka na mě čekali v obýváku, chtěla jsem si zajít na záchod ale ony že napřed se mnou potřebují něco probrat. Sedla jsem si tedy mezi ně a čekala co se bude dít. 

Maminka. M
Babička: BT
Rachel: R


R: Prosím ale rychle, fakt si potřebuji odskočit.
 Mamka a babička se na sebe spiklenecky podívaly a máma začala mluvit.

M: Neboj se, bude to rychlé. No, jde vlastně o tohle. Hodně mi chybí, ostatně i babičce, když si byla malá. Vím že jsi nás včera slyšela jak jsme se bavily spolu v kuchyni, jen nevím kolik toho víš. Vysvětlíme ti to tedy pomalu všechno od začátku.

R: Co? Jak že vám chybím jako malá? Jak to myslíš? Proč? Něco jsem slyšela ale jen konec.

Napřed jsem nepochopila o co jim jde, ale potom se mi začalo v hlavě dělat trochu jasno.

BT: No, prostě nám chybí když si byla malá. Rády by jsme si z tebe udělali zase malou holčičku.
Byla jsi tak roztomilá, s těma culíčkama.  Hezky jsme spolu tenkrát vycházeli, teď už nás nepotřebuješ a mě s maminkou prostě chybí nějaká zábava.

Během toho co babička mluvila mamka odešla a přinesla něco schované za zády. Začínala jsme se celkem bát. Nevěděla jsem co se bude dít, asi jsem to ani nechtěla zjistit. 

R: Cože? To nemůžete přece myslet vážně? Jak jako malou holku? Já vím že jsem na svůj věk malá, ale přece tohle nejde.


BT: Nemusíš se ničeho bát, třeba se ti to bude líbit.

Během toho mě ale mamka chytila podala babičce nůžky.    Snažila jsem se utéct, ale máma už mě držela a tak jsem nemohla nic dělat.
R: Neee, co s tím chcete dělat? NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ   co děláš.  Babi přestaň prosím.

Mamka mě držela a babička mi zatím udělala učes jako když jsem byla malá.  Byla to bývala kadeřnice a vždy mě stříhala jen ona.  Ostříhala mi vlasy jako dřív, prostě krátké vlasy jako nosí malé holky a dva malé culíčky. 
B: No, vidíš jak ti to sluší. Vypadáš jako by ti byly znovu 3 roky. 

R:  aaaeeeehhhehehee eeheneeee neeeee ehehehehe. 
Začala jsme hrozně brečet a úplně zapomněla že musím na záchod. Utíkala jsem k sobě do pokoje a strašně jsem se lekal když jsem viděla co s ním udělali. Všechny moje věci byli pryč a místo nich dětský pokoj s postýlkou, dětským pultem a vším pro děti.  Najednou jsem si vzpomněla na svojí potřebu čůrat, měla jsem v pokoji dveře do svojí vlastní koupelny a tak jsme tam pomalu šla. Bála jsme se co asi mohly udělat tam. Vešla jsem a strašně se divila co udělali za ani ne den. Záchod byl pryč, skříně taky. Byla tady jen vana upravená jako pro dítě, přebalovací stůl a nočník.

Nočník? To snad nemyslí vážně. Šla jsem zpátky za mámou a babičkou a začala po nich křičet. To asi nebyl nejlepší nápad ale pochopily to celkem dobře, tedy aspoň babička.

R: Vážně? Nočník?  Jste normální? To si jako fakt myslíte že budu čůrat a kakat do nočníku ? Mami není mi 5 let.

M: Neboj se, nemusíš na nočník.  Dostaneš plínky. Určitě ti není 5 beruško, jsou ti 3 .

BT: Já bych ji zatím nechala čurat do plínek, a to druhé klidně do nočníku, aby si na to pomalu zvykla.
M: Máš pravdu, to bude pro začátek lepší.

Začali se mezi sebou bavit. 
R: Haloooo? Já sem tady!!!!   Mamíííí, já musím čůrat.
M: Jejda, tak dáme plínku? Joo beruško, dáme plínečku, aby nebylo mokro v kalhotkách ju.

Vstala a vytáhla asi 4 balíky plínek, oba byli jiné a na jednom bylo napsáno Super Dry kids a na druhém něco jako Rearz Safari.  Rozbalila balík těch Super dry a jednu vytáhla, vzhledově byla pěkná. Určitě si ji ale obléct nehodlám.

Jak už jsem zmiňovala, jsem na svůj věk opravdu malá a ještě dost lehká. Mamka ani babička opravdu neměli problém mě udržet. Nemohla jsem nic dělat, jen mě babička držela a položila na zem. Chytla mě jako opravdové dítě, jednu ruku pod zadek a druhou kolem zad. Položila mě na zem a držela abych neutekla. Snažila jsem se o to, ale nešlo to. Kopala jsem nohama, brečela, máchala rukama. Neuvědomila jsme si ale že tak vypadám ještě více jako dítě.

Najednou to přišlo, strašně jsem se styděla. Mamka mi sundala kalhoty i kalhotky a dala pode mě nějakou růžovou podložku. Vložila pode mě plenku, dala pudr a jemně plácla po zadečku. Myslela jsem si že se v životě už víc stydět nemůžu. Zalepila plenku ale kalhoty už zpátky nedala.

R: Mami. Proč mi bereš kalhoty?
M: Jdi s babičkou a ona ti dá v pokojíku nové ano.

No to byl vrchol, chovaly se ke mně už opravdu jako k malé holce. Nedovedu si představit jak to bude probíhat za týden.  Já tohle nechci, jsem ráda dospělá. Nechápu proč mi tohle udělali.  Nejraději bych si tu plenku sundala a utekla.  Neměla jsem ale kam a navíc jsem měla mamku i babičku moc ráda, než abych od nich odešla. 
Zrovna ve chvíli kdy jsme vešli do pokoje jsem si uvědomila že pořád ještě musím čůrat.

R: Babičko, já musím čůrat. Prosím, můžu na záchod? Prosím, prosíííímmm
BT: Rachel, já vím že se ti to zatím nelíbí, ale třeba začne. Víš, já s maminkou tě máme moc rádi, proto chceme abys byla zase naše malá holčička. Moc nám už chybí jak jsi nás potřebovala, teď jsi tak samostatná že už nás nepotřebuješ.  Poď za mnou.

Babička mě vzala do pokoje a dala mi nové kalhoty. Čekala jsem nějaké svoje, prostě normální. Místo toho jsem začala znovu brečet, když babička otevřela skříň, tak jsem viděla že to obě myslí vážně. Všechny moje věci byli pryč a místo nich prostě dětské věci. 

BT: Beruško, pojď sem. Sedni si tady na židličku a obléknu ti punčošky.

Viděla jsem že drží dětské punčochy, ty jsem nikdy neměla ráda.

R: Ne, já tyhle nechci.
BT: Zlatíčko. Nekřič, nebo tě uslyší maminka.
R: ggrreeee eeehehee nechci je nechci
Zrovna když jsem začala řvát tak dovnitř vešla mamka, ona není zlá.  Má mě moc ráda, chápu že občas musí být přísná.

M: Princezna si chce vybrat co bude dnes nosit? To mi připomíná, že jsi ještě neviděla svoje copánky zlatíčko, a oblékneš si to co ti dává babička.

Podržela mi před obličejem zrcátko a bylo mi znovu do breku, moje krásné vlasy byli skoro pryč. Měla jsem prostě jen dětské copy jako malá holka.

M: Neplakej princezničko, moc ti to takhle sluší. Vypadáš pěkně, lépe než předtím.

Máma mě oblékla do punčoch a vzala si mě k sobě na klín. Snažila se mě uklidit a tak mě hladila a utěšovala. Cítila jsem se strašně bezbranná, připadalo mi že se musím celá červenat.   Doufala jsem že vydržím a potom mamka povolí a dá mě normálně vyčurat.  Bohužel, moc dlouho jsem nevydržela.

M: Jééééé, kdopak to má mokrou prdelku?  Co Rachel? Máš mokrou prcku co? Chichichichichichi  ty ji naše zlatíčko.

Ano, prostě jsem to nevydržela a pustila to zrovna u mámy v klíně. Divila jsem se že toho ta plenka tolik pobrala, vůbec jsem necítila žádný mokro.

Crrrrrr crrrrr crrrrrr,    Mámě začal zvonit mobil, věděla jsem že to je z práce.
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline Iloveplenky

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 87
  • Karma: 1
Re:Prdelka Rachel 2
« Odpověď #1 kdy: Května 15, 2018, 15:15:41 »
Pěkné těším se na další díly.  :D

Offline delfin

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 45
  • Karma: 0
Re:Prdelka Rachel 2
« Odpověď #2 kdy: Května 15, 2018, 16:03:36 »
Druhý díl tak rychle? Taky se těším na další. :)

Offline Mike1997

  • Email nefunguje
  • 5 a více
  • *
  • Příspěvků: 9
  • Karma: 0
Re:Prdelka Rachel 2
« Odpověď #3 kdy: Května 15, 2018, 16:05:15 »
Vskutku luxusní záležitost :D
Masturbace je nekrofilie, když jsi dead inside.

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Re:Prdelka Rachel 2
« Odpověď #4 kdy: Května 15, 2018, 17:05:03 »
delfin,   

vím, je to u mě nezvyk,  jen toho mám trochu napsaného dopředu,  takže jsme dala 2,díl a teď už zase pomaličku, nebojte
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline alf

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 63
  • Karma: 0
Re:Prdelka Rachel 2
« Odpověď #5 kdy: Května 15, 2018, 19:50:58 »
Pěkní příběh a jsem zvědavý jestli její proměna bude dál pokračovat a prohlubovat.

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Prdelka Rachel 2
« Odpověď #6 kdy: Května 15, 2018, 20:19:22 »
Pěkné, již se těším na další pokračování.

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re:Prdelka Rachel 2
« Odpověď #7 kdy: Května 18, 2018, 22:38:55 »
Nádhera, už se taky těším na další díl. :)