Autor Téma: Prdelka Rachel 1  (Přečteno 4939 krát)

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Prdelka Rachel 1
« kdy: Května 13, 2018, 17:13:45 »
Představuji nový příběh,

      jedná se o příběh na námět Mike1997 .  Děkuji mu za námět a případnou budoucí spolupráci.
Omlouvám se také že teď moc nevydávám příběhy, nemám moc čas psát. Ovšem když už píšu, tak se snažím.


Název: Prdelka Rachel
1. Den a seznámení

Ahoj všem, žila jsem obyčejný život.
Byla jsem obyčejná holka, dokud se moje mamka a babička nerozhodli si mě přizpůsobit obrazu svému.  Maminku i babičku mám ráda, ony mě také, mnoho se od té doby mezi námy nezměnilo. Jsme ráda že je mám a ony mají mě.

Budu psát o svojí blízké rodině, proto bych ráda aby jste je napřed trochu poznaly.

Eehmmmm, začnu asi sebou
 
Já ¨teda Rachel¨ : Jsem obyčejná mladá holka. Je mi dvacet let, mám blond vlasy ¨na které jsem dost hrdᨠa podle toho kolik se kolem mě rojí kluků jsem i dost pěkná. Nevím co se jim na mě tolik líbí, kromě vlasů a obličeje, jsem jinak celkem malá.  Jsem sice už 2 roky plnoletá, ale měřím jen něco okolo 155 cm. Nejsem ale nijak tlustá, ani hubená,  ¨vlastně mám celkem fajn postavu, ale vzhledem ke svojí výšce jsem lehká¨.   Hodně mě baví kreslit, malovat, poslouchat hudbu a i když jsem dost stará tak se dívám na pohádky.  ¨No a co, lepší než kdybych brala drogy ne?¨

máma (Katka) : Mojí mámě bylo nedávno 42 let a jmenuje se Katka. Dala mi jméno Rachel, protože se jí líbí cizí jména. Pracuje jako prodavačka, ¨máme dost peněz, ale i tak pracuje¨ , čistě jen že ji to baví. Má ráda cizí jazyky, četbu a taky mě ráda neustále okřikuje abych se slušně chovala .  Máme se rády, jen občas se trochu pohádáme. Veškeré věci které
se na mě změnily, byli vlastně její dílo.

babička (Tereza) : Babička je člověk, kterého mám ze všech lidí snad nejraději. Vždy na mě byla hodná a vše co nebylo nebezpečné mi dovolila, uměla ovšem i být přísná. Někdy jsem dost zlobila tak musela trestat, byli na mě s mamkou samy dvě. Hodně jí baví staré filmy ale jinak je to celkem cool babča. Chodily jsme spolu nakupovat a když jsem byla menší tak mě vždy po nákupech brala třeba na zmrzlinu.

Táta ( Martin): Táta pracuje jako voják na plný úvazek, nebývá tedy moc doma, je pryč i celé měsíce. Přesto že tolik pracuje ho mám ráda a on nás také, posílá domů hodně peněz, takže si žijeme hodně dobře.

Já sama mám ještě přítele Davida, s ním se ale bohužel moc nestýkám. Docela mě to mrzí, dřívě jsem totiž byla zvyklá s ním být každý večer. ¨ Vím že se o tom nemá mluvit, ale jsme už i docela nadržená.¨ 

Tohle byl stručné popsání mojí rodiny, takže bych se už pomalu vrhla na to co je jádrem věci. Příběh co si na mě maminka s babičkou vymysleli a jak ze mě udělali to co jsem teď.   


                   

Prdelka Rachel

Začalo to asi dnem kdy jsme přišla domů z práce, i když jsme měli hodně peněz, tak jsem pracovala. Chtěla jsme být samostatná a občas si taky něco koupit aniž bych řekla mámě.       
Mamka se ke mně chovala velice mile v porovnání s jinými dny. Včera k nám přijela babička a dlouho spolu něco probíraly. Mamka mi to nechtěla říct, ale nakonec jsem z ní vytáhla co řešily.  Bylo to prostě super , babička se k nám měla stěhovat. Dřív bydlela moc daleko a nemohli jsme se proto tolik vídat. Ubytovala se u nás už dneska, a věci jí měli dovést zítra. Měli jsme hodně pokojů které nebyli nijak využívané, takže měla vlastní pokoj.   Bydleli jsme v prvním patře, já uprostřed a z jedné strany máma a druhé babička. Běžela jsem za ní do pokoje. Mám ji hodně ráda a už jsem se i domlouvali co budeme spolu dělat.


Rachel: R
Babička: BT

R:   Ahoj babí, je pravda že u nás budeš ode dneška bydlet? Budem spolu chodit nakupovat, ukážu ti svoji práci a můžeme třeba někdy zajít do té restaurace co je na parníku.

BT :  Prosímtě Rachel, uklidni se. Ano, budu tady bydlet. No, uvidíme co budeme ještě dělat.

Řekla to strašně divným tónem, takhle se mnou dlouho nemluvila. Naposledy když mi bylo tak 5 let.   

Docela mě bavilo vařit, rozhodla jsme se tedy že něco udělám na večeři. Nestávalo se moc často abych vařila, mamka vždy říkala že udělám všude nepořádek jak malý dítě. Nezdálo se mi že bych byla nějaká líná uklízet, i když je pravda že zrovna umývat nádobí mě nikdy nebavilo. Celkově jsem neměla ráda takové práce. Ano, měla jsem brigádu, ale takovou jaká mě bavila.
Dlouhou dobu jsem jako malá dělala gymnastiku a tanec, dokonce jsem se dostala na Mistrovství Evropy. Našla jsem si tedy práci jako učitelka gymnastiky a cvičení na nářadí. Vedla jsem napřed skupiny 8-10 letých a potom když se ředitelka přesvědčila jak jsme dobrá mi dala  na práci cvičit reprezentanty v juniorech. Byli to skoro samé holky kolem věku 15-16 let,  většina z nich cvičila od 5 let, ale neměli žádné větší kvality. Ovšem jedna světlá výjimka se našla a to Nikolka,  bylo jí jen 11 let a už měla kvality mistrů. Nikdy jsem neviděla nadanější gymnastku, i když jsem cvičila od svých 4 let tak na ni jsem neměla. Velice rychle se vyšplhala a už za první rok se dostala na Evropu.



 Večeře dopadla celkem dobře, nakonec z toho byla čína s rýží. Docela jsme se divila že mě babička s mamkou tak chválily. Nestávalo se to moc často a připadalo mi že za tím bylo i něco jiného. Přestávala jsem věřit že řešily jen babiččino stěhování.                             

Četla jsem si v pokoji a babička s mámou dole umývaly nádobí. Dostala jsme žízeň a šla si dolů pro pití, zaslechla jsem konec rozhovoru který spolu vedli. 



Babička: BT
Maminka:  M
M:  Myslím že by to bylo skvělé. Mám už vše vymyšlené, dokonce i něco koupené. Jen nevím jak na Rachel, myslím že se jí to moc líbit nebude.
BT:  Jo, taky bych byla ráda, hodně mi to chybí. Je už moc samostatná, nevím jak se s ní bavit.  Potom mi ukážeš co jsi vše pořídila, a neboj se, někdo jí to vysvětlíme. Když nebude spolupracovat tak ji nějak zvládneme.

Divila jsem co asi tak řeší, hlavně proč v tom figuruji já. Vždy jsem s mamkou skoro ve všem souhlasila a teď se bojí že něco neudělám?  Proč bych neměla být samostatná ? Přece už mi bylo 20 let.

Neřešila jsem to a raději šla potichu zpátky do pokoje, doufala jsem že mě neslyšeli. Dlouho do večera jsem nad tím přemýšlela, ale chyběli mi informace takže jsem stejně na nic nepřišla. Šla jsem spát celkem pozdě, ale strašně jsem se těšila na zítřek.


pokračováná příště, hned jak to bude možné


Chtěla bych moc poprosit o názory a komentáře. Dlouho jsme nic nevydala z důvodu že se teď věnuji této povídce. Snažím se konečně napsat něco velkého, snad se vám to bude líbit.  Vypadá to tak že rozsah bude dosti velký. Moc děkuji Mike1997   za návrh a spolupráci.

Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline Iloveplenky

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 87
  • Karma: 1
Re:Prdelka Rachel 1
« Odpověď #1 kdy: Května 13, 2018, 18:29:00 »
Pěkné! Doufám že pokračování bude co nejdříve.  ;D

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Prdelka Rachel 1
« Odpověď #2 kdy: Května 13, 2018, 18:59:51 »
Skvělé, již se těším na pokračování, jsem moc zvědav, co jí ty dvě provedoui.

Offline Mike1997

  • Email nefunguje
  • 5 a více
  • *
  • Příspěvků: 9
  • Karma: 0
Re:Prdelka Rachel 1
« Odpověď #3 kdy: Května 13, 2018, 21:20:15 »
Můj názor už znáš, ale přidám se, ať tu máš více komentářů.

Super! :D
Masturbace je nekrofilie, když jsi dead inside.

Offline JiříS

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 135
  • Karma: 2
Re:Prdelka Rachel 1
« Odpověď #4 kdy: Května 14, 2018, 16:19:09 »
Pěkné rád si přečtu pokračování. :-)

Offline 13jh02

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 385
  • Karma: 2
Re:Prdelka Rachel 1
« Odpověď #5 kdy: Května 14, 2018, 16:56:21 »
Zajímavý začátek, tak akorát pro očekávání dalšího děje...

Offline David.Ch

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 99
  • Karma: 2
Re:Prdelka Rachel 1
« Odpověď #6 kdy: Května 14, 2018, 19:13:01 »
Super, super, super. Jo a říkal jsem že je tenhle příběh super. Moc se mi líbí ten námět, jak se říká uzrálévíno chutná lépe. Tohle je přesně ono, sice to chvíli trvalo ale výsledek je ohromující. Rozhodně pokračuj.  ;D ;D ;D

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re:Prdelka Rachel 1
« Odpověď #7 kdy: Května 18, 2018, 07:57:43 »
Taky už se nemůžu dočkat co na ni připravili, tedy spíš pro ni připravili. Dobře se to čte a těším se na pokračování. Fakt senza. :)