Autor Téma: Vaše skúsenosti a rady?  (Přečteno 6230 krát)

Offline bojko

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 33
  • Karma: 0
Vaše skúsenosti a rady?
« kdy: Května 07, 2018, 12:18:35 »
Prednedávom som si kupil terapeutický cumlík a odvtedy, nielen že lepšie spím, ale pomáha aj proti stresu a depresii. Používam ho len keď mám súkromie. Tí, čo používate stáva sa Vám, že sa zobudíte, keď Vám vypadne z pusy? Prípadne ako to je u Vás? Trufli ste si isť na verejnosť s cumlíkom? Videl Vás niekto a aké boli reakcie?

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 338
  • Karma: 1
Re:Vaše skúsenosti a rady?
« Odpověď #1 kdy: Května 07, 2018, 23:13:49 »
Já když jdu spát tak si dávám jen prst k puse a spí se mi taky dobře, takže při spánku dudlík nepoužívám, spíš mi vadí při spaní v puse, ale dudlík používám občas při řízení auta a čekám , co na to ostatní řidiči, spíše řidičky :). Většinou když jedu kolem holek nebo žen s kočárky, tak si ho vezmu do pusy a čekám, jak budou reagovat. Většinou se začnou tomu smát. :):D .

Offline bojko

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 33
  • Karma: 0
Re:Vaše skúsenosti a rady?
« Odpověď #2 kdy: Května 08, 2018, 00:01:59 »
Chcel by som mať tvoju odvahu =( O mne to skoro nikto nevie a doma dupľom.

Offline babyserba

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 421
  • Karma: 1
Re:Vaše skúsenosti a rady?
« Odpověď #3 kdy: Prosince 02, 2023, 13:44:55 »
S dudlíkem spím skoro každou noc. Když jsem s ním začínal, tak jsem si nějakou dobu musel zvykat. To jsem měl ještě NUK 5 a běžně se mi stávalo, že jsem se ráno probudil a dudlík ležel třeba vedle postele na zemi. Teď by mi ho v noci z pusy už asi nikdo nedostal :-) . Taky se s dudlíkem probouzím takovej klidnější. Akorát ten, co používám už je dost problém sehnat. Dá se koupit podobnej, ale už jen menší. Ještě jsem si říkal, že zkusím napsat tomu výrobci, jestli by mi jich třeba pár neudělal.