Autor Téma: Kojení 🌰🌰, krmení 🍼, jídlo 🥪  (Přečteno 4454 krát)

Offline Tyrion

  • Existující tvor
  • 50 a více
  • *****
  • Příspěvků: 94
  • Karma: 4
  • 30, Switch, MDLB i DDLG
Kojení 🌰🌰, krmení 🍼, jídlo 🥪
« kdy: Dubna 17, 2018, 19:18:55 »
Byl jsem nedávno s přítelkyní nakupovat. Ona o mě a mých perverzních zálibách ví a ačkoliv je nesdílela dokud jsme se neznali, baví nás se jich účastnit spolu, s tím, že většinou já jsem její chlapeček. Zatoulali jsme se v Tescu do oddělení věcí pro děti a přemítali jsme, čím dalším ukojit můj fetiš a tak došlo na kojení a krmení – procházeli jsme dětské lahvičky a jejich objem od 200 do 700 mililitrů nám přišel ok, ale problém byl s těmi savičkami, my to tehdy ještě nevěděli a vzali dvě náhodné dětské, načež se ukázalo, že pít jimi je opravdu na dlouho, dětské jídlo pro dospělé taky moc nedávají a to teď nedávno ani nespravila dětská savička na kaši, jejíž opěvovaný anti kolikový systém je na dospělého příliš slabý, takže jsem se málem poblinkal jako miminko, vyrůstat je těžký, hlavně když to děláte poprvý, pak už je to spíš relax :)

...No a tak by mě zajímalo, jestli máte v tomhle ohledu víc zkušeností a případně nějaké rady a vůbec bych tu na tohle téma rád otevřel diskuzi, co se třeba pro krmení dospělých dětí osvědčilo vám, čemu se vyhnout, co je nejlepší sladkost a tak :)
Lookin' for action ^^

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Re:Kojení 🌰🌰, krmení 🍼, jídlo 🥪
« Odpověď #1 kdy: Dubna 17, 2018, 20:44:01 »
Ahoj,  já sem toho tedy zatím moc nezažila.   Co se ale týče krmení a pití tak jsme zkoušela nějakou dětskou láhev tak sama.  Velikostně mi ta dětská taky přišla malá,  docela se mi osvědčilo si do ní udělat větší dírku špendlíkem.   Zkoušela jsem dětský banánový Sunar, ten mi ai chutnal nejvíc,  i jako kaše. Jinak jako největší sladkost mi přišlo asi suanr sušenky.  Hodně mi taky zachutnal ten dětský sunárek z toho ovoce jak se prodává do ruky.  Ten jím (piju) i doma  a mamce to divné nepřijde.
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re:Kojení 🌰🌰, krmení 🍼, jídlo 🥪
« Odpověď #2 kdy: Dubna 18, 2018, 22:28:10 »
Jak tady psala Kralka, já si do těch saviček udělám dírky nůžkama a pak je to v pohodě. Mám jinak 3 lahvičky  od Avent, Mam a Sauvinex. Jinak kupuji na papání Nestlé - mlíčko s kaší, které si ohřívám v ohřívačce na láhve, sunar s příchutí a dětské přesnídávky. Te'd jsem narazil na piškotky s ovocem Sunarka-srdíčka.  :)

Offline nuk-boy

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 137
  • Karma: 0
Re:Kojení 🌰🌰, krmení 🍼, jídlo 🥪
« Odpověď #3 kdy: Dubna 19, 2018, 07:29:58 »

Offline Tyrion

  • Existující tvor
  • 50 a více
  • *****
  • Příspěvků: 94
  • Karma: 4
  • 30, Switch, MDLB i DDLG
Re:Kojení 🌰🌰, krmení 🍼, jídlo 🥪
« Odpověď #4 kdy: Října 08, 2018, 18:28:11 »
Jak tady psala Kralka, já si do těch saviček udělám dírky nůžkama a pak je to v pohodě.

Nedegraduje ten materiál savičky po tomhle zásahu nějak? Když je to pro děti, tak předpokládám, že to bude vyrobené bezpečně, ale fakt je normální dělat si do toho díry jak se mi zrovna hodí? :D



Já poslední dobou experimentuji s touhle zvláštní hi-tech českou náhražkovou stravou: https://mojemana.cz/ ... Je to sypká substance, která se míchá s vodou, chutná trochu jako nadrcené vločky. Jestli budete mít možnost, zkuste. V jejich starter kitu je docela pěkná litrová lahev, jen má tedy obrovské hrdlo a žádnou savičku jsem na ni zatím nedostal.
Lookin' for action ^^

Offline dion413

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 177
  • Karma: 1
    • AB-Pacifiers
Re:Kojení 🌰🌰, krmení 🍼, jídlo 🥪
« Odpověď #5 kdy: Října 08, 2018, 19:51:53 »
Tak je to aj v navodoch, bud prepichnut horucou ihlou alebo pichnut sparadlo a odstrihnut spicku.

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 180
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re:Kojení 🌰🌰, krmení 🍼, jídlo 🥪
« Odpověď #6 kdy: Prosince 04, 2023, 19:08:30 »
Nedávno som si zadovážil plastovú fľašku 250 ml- do nej čajík, mlieko /teplé, studené/. Z jedla si občas kupujem presnidávky od Hami /toto jem aj "medzi svojimi" na verejnosti, nikto nič nenamieta. Potom detské piškóty /samé, alebo pridané do tej presnidávky/ a napokon aj tuhú stravu /normálnu- takú ktorú aj dospelí a aj "malé deti" (cca 3, 3,5 roka nahor.). Savička je fast Liquid Silicone Rubber 4 od campol Babies- vlastne aj celá fľaška.
Bez cumlíka ani na krok.

Offline dion413

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 177
  • Karma: 1
    • AB-Pacifiers
Re:Kojení 🌰🌰, krmení 🍼, jídlo 🥪
« Odpověď #7 kdy: Prosince 04, 2023, 21:39:28 »
Odporucam kupit si cumliky na flasu a antikolikovu flasku od NUK.
https://www.nuk.de/babyflaschen-zubehor/spezialsauger.html


Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re:Kojení 🌰🌰, krmení 🍼, jídlo 🥪
« Odpověď #8 kdy: Prosince 04, 2023, 22:56:37 »
Error 404

Offline dion413

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 177
  • Karma: 1
    • AB-Pacifiers
Re:Kojení 🌰🌰, krmení 🍼, jídlo 🥪
« Odpověď #9 kdy: Prosince 05, 2023, 11:27:39 »
Pre fľaše so širokým hrdlom