Autor Téma: Kouzelná Kniha /5  (Přečteno 3125 krát)

Offline David.Ch

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 99
  • Karma: 2
Kouzelná Kniha /5
« kdy: Března 31, 2018, 16:30:53 »
V minulém díle jste četly.

Terezka mě odvedla rovnou do koupelny kde měla nový přebalovací pult, dřív by jsme museli do pokojíku. Svlékla mě a osprchovala, pak už jen zabalila a odvedla do postýlky. Je to super mít čistou plenku. Říkala jsem si jestli vůbec usnu a jo usnula jsem docela rychle.

Z dnešní noci si nic nepamatuju. Pamatuji si jen na bílé světlo a pak už jen ráno jak nademnou stojí maminka, což se mi zdá divný.  Moje maminka je přece mrtvá a nebo žeby to byla ta kniha. "Dobré ráno sluníčko moje, jak pak jsi se vyspinkala" no jo vždiť já jsem miminko, sice vím že jsem se jako miminko cítila furt ale teď jsem miminko celkově. Chtěla jsem mamince říct že ji mám ráda ale jaksi nevím jak, ta kniha řekla že si vezme mojí dospělost ale tohle jsem nečekala. Svět byl najednou úplně jiný ale pořát stejný. Ležela jse v obří postýlce nebo spíše já jsem se nějak zmenčila. Nad mím hloubáním mě vytrhl táta, když vešel do pokoje.

M, maminka
T, tatínek

T, kdo jste
M, já, já, já, jsem klára
T, to není možný, co jsi udělala s mojí nikolkou
M, tomáši vždiť se zrovna narodila
T, ne to není pravda, byla skoro dospělá
M, sice nevím co se stebou děje ale pokud si pamatuju tak jsem předchvílí byla v nemosnici a teď stojím tady. Jak dokázaly doktoři vyléčit mojí rakovinu
T, nedokázaly, zemřela si. A proto nechápu co se děje
Z jejich povídání je vytrhla ta kniha, otevřela se tam kde jsem nechala ten papírek.
T, (čte ten papírek) pokud tohle čteš tak se semnou něco stalo, ta kniha je kouzelná a vše co jsem doní napsala tak se vyplnilo. Díky ní máme peníze a teď i maminku, tvojí manželku. Nevím co se semnou stane ale chci aby maminka žila a ty si se už netrápil její smrtí. Mám tě moc ráda a dělám to pro tebe.
Táta se nademě sklonil a říká
T, ty moje zlatíčko, já tě mám nadevše rád, ale tohle, si dělat nemusela.
Ten moment nejde dost popsat ale byla to hodně dojemná chvíle. Tatínek mě vzal do náručí a já pomalu začla chápat pojem vzít mojí dospělost. Tatínek mě odnesl spolu s maminkou do obíváku a položil mě na deku, pak si s maminkou sedl na gauč. Něco si říkaly ale nerozuměla jsem jim ani slovo. Když jsem chtěla vstát na nohy, tak mi to došlo. Vždiť já to neumím, proto nemůžu vstát a ani mluvit ale číst umím, protože jsem četla reklami v televizi.  Byl to velice zvláštní pocit, být odkázaná na rodiče. Nezmohla jsem nic, ale maminka žije a to je hlavní. Když ke mně maminka přišla tak řekla

M, ahojky miláčku, budeme se koukat na televizi
Nevěděla jsem ja jí říct že bych si rači hrála ale tatínek to udělal za mě
T, a nebo si můžeme hrát s hračkama
Chtěla jsem si hrát s hračkama a tak jsem začala tleskat s ručičkama, myslím že rodiče to pochopili, protože maminka odešla a hned byla zpět se spoustou hraček a rosipala je předemě. Hned jsem šmátla po kostičkách. Ani nevím jak dlouho jsme si hrály ale asi dost dlouho protože najednou táta řekl že půjdeme si udělat oběd. Maminka mě vzala do náručí a pak jsi semnou sedla a vyhrnula jsi tričko a rozepla podprsenku
M, ták papej beruško
Najednoj mě přitiskla k prsu a já začala sát, bylo to dosti podobné jako sát z flaštičky ale odost težší.
M, vzhledem k tomu že je venku hezky, tak půjdeme na procházku jo broučku.
M, (volá na tátu) miláčku připravíš prosímtě kočárek
T, jasně
Jak řekl tak udělal a najednou přivezl nádherný kočárek, byl růžovofialový s obrázkama kytek.
M, děkuju zlato
Maminka mě dala do kočárku, ale jak mě položila tam hned mě vyndala
M, málem bych zapoměla
Přitiskla mě na její rameno a začala mě jemě pláca po zadečku, bylo to příjemné ale celkem jsem nechápala proč zničeho nic, ale pak se ozval pořádný říhnutí a maminka vše okomentovala
M, no ten byl nádherný, alespoň se nám miminko nepoblinká
Hned jak to řekla tak mě dala do kočárku a zapnula jaký si spacák, věděla jsem jak se jmenuje ale nějak jsem si nemohla vzpomenout jak.
M, tak mi jedeme
T, máš všechno
M, jo mám, vrátíme se kolem večeře což je asi za tři hodinky
T, jo jo, ale buď opatrná, nechci o tebe znovu přijít
Když jsme vyjely lehl na mě spánek a já po chvilce usnula.

Pokračování příště.

Offline David.Ch

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 99
  • Karma: 2
Re:Kouzelná Kniha /5
« Odpověď #1 kdy: Března 31, 2018, 16:33:01 »
Chci se ješte omluvit, zapomněl jsem to projet programem na opravu chyb tak tam nějaký budou. :-[

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Kouzelná Kniha /5
« Odpověď #2 kdy: Března 31, 2018, 17:21:35 »
Velmi hezké, již se těším na další pokračování.

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re:Kouzelná Kniha /5
« Odpověď #3 kdy: Dubna 05, 2018, 23:07:54 »
Taky se mi líbí tento příběh a obdivuji na něm skvělé vyprávění ohledně kojení a plácání po zadečku, kvůli odříhnutí. :) Už se těším na další díl.