Autor Téma: Doučování z matematiky 4  (Přečteno 4490 krát)

Offline Kejklir

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Karma: 1
Doučování z matematiky 4
« kdy: Března 25, 2018, 16:09:14 »
Šla jsem od Lucky směrem ke škole a v hlavě jsem měla spoustu myšlenek.Vždy,když jsem si vzpomněla na Lucčiny doteky,zašimralo mě v podbřišku a já si přála,aby se vrátil víkend na začátek. ,,Jano!“ z myšlenek mě vytrhlo zavolání,byla to Irena,která stála před školou a kouřila cigaretu s partou kluků.Neměla jsem ráda,když kouřila ,,kde jsi byla o víkendu?Psala jsem ti na Face.“ Řekla mi vyčítavě ,,promiň,měla jsem práci a nestíhala jsem.Ty už zase kouříš?“ Zeptala jsem se a v mém hlase byla jasně slyšet arogance.Udělala na mě takový ten obličej,který mi jasně dal najevo,co si o mé poznámce myslí.
Nechala jsem ji tam stát a šla do šatny.Zdravila jsem všechny jako duchem nepřítomná,stále jsem myslela na Lucky nemoc a co budu dělat,jestli o ní přijdu.Měla jsem však radost,že jsou před námi prázdniny do pátku.Budu moci s Luckou trávit víc času.
První hodinu jsme měli matematiku,na kterou jsem se strašně těšila.Hodina proběhla v naprostém klidu a Lucka se chovala,jako by mě znala jen ze školy.Pro mě však bylo velice těžké držet se,abych nevyskočila z lavice a nezlíbala ji do bezvědomí.Moc dobře to věděla,viděla jsem jí na očích,že si užívá tu mou bezmocnost.
,,Tak Jano,pojď k tabuli.“ Řekla a podala mi křídu tak, že se dotkla mé ruky. Má touha po její vůni a polibcích,byla neuhasitelná. Nadiktovala mi příklad a počítala jsem ho na tabuli. ,,No dobrý,máš za jedna.Ty ses o víkendu učila viď?" Řekla a zaznamenala mi známku do své knihy. Její poznámka o víkendu mi vyloudila úsměv na tváři. ,,Tak a protože máte před sebou prázdniny do pátku,tak domácí úkol máte na straně 32,33,34. A všichni budou mít úkol v pondělí.Ty samé příklady budou v testu,tak se tomu věnujte.“
Škola mi uběhla celkem rychle,po cestě domů jsem Lucce napsala zprávu, že mi chybí. Teď mě však čekal horší úkol a to říci mámě o své orientaci.

Když jsem došla domů,byla máma už vzhůru.,,Ahoj mami!" Zakřičela jsem od dveří. ,,Ahoj,proč tak křičíš?" Odpověděla mi ,,pojď se najíst a co škola?" Byla její každodenní otázka. ,,Jedna z matiky zase.“ Potěšilo jí to,byla šťastná,že mi jde učení samo. Udělala jsem si čaj a sedla si naproti mámě,abych ji viděla do očí. ,,Mami,chtěla bych s tebou mluvit.“ Zadívala se na mě ,,nejsi těhotná“ řekla,aby ulehčila napětí,které jsem vyvolala. Zavrtěla jsem hlavou ,,chtěla bych ti říct,že jsem se zamilovala.“ Máma se usmála ,,no konečně,já už si myslela,že se toho nedočkám až moje princezna najde svého prince.A řekni je hezký a co dělá?" Chvilku jsem se odmlčela ,,mami on není on,ale je to ona.“ Řekla jsem tichým hlasem, její tvář zvážnela. ,,Jano,jestli má být tohle vtip,tak to moc vtipný není.“ Řekla mi stroze ,,mami,to není vtip.Já jsem se zamilovala do ženy a byla jsem s ní celou noc.“ Byla jako opařená, koukala na mě a nevěděla co mi má říci. ,,Nebudu to poslouchat!" Řekla dost důrazně a vstala ,,mami,ale vždyť je to moje věc.....“ Zarazila mě ,,podívej holčičko,nechci slyšet ani slovo a o víkendech budeš doma.Dokud neopustíš školu,tak pravidla určuju já!" Byla nekompromisní,ale dle jejího tónu i zoufalá. ,,Mami,ale já o víkendech doma nebudu.“ Řekla jsem jí klidně své rozhodnutí a tím jsem rozpoutala peklo. ,,Tak nebudeš?Nechceš moje pravidla?! Tak si jdi za ní hned!" Vstala jsem a šla do svého pokoje.Vzala jsem tašku a začala si balit věci.Když jsem měla zabaleno,šla jsem za mámou s pokusem o smír. ,,Mami,ale já nechci aby jsi to chápala špatně.“ Podívala se na mě, v její tváři byl hněv ,,ven!!“ Zavelela ,,a klíče nech tady.“ Dala jsem jí klíč a vyšla na ulici,kde mě přemohl pláč.Vzala jsem telefon a zavolala Lucce ,,Ano miláčku můj?" Ozval se její milý hlas. ,,Máma mě vyhodila,já jsem ale nechtěla aby to takhle dopadlo....“ vzlykala jsem jí do telefonu ,,ššš miláčku,tak pojeď ke mě a neplakej,moc jsi to uspěchala víš.Tvoje maminka to pochopí uvidíš.“ Řekla a položila telefon.Hnala jsem se za ní jako o závod.Když jsem jela výtahem nahoru, nesmírně jsem se těšila,až ji obejmu. Čekala mě ve dveřích a mile se usmívala.Sundala mi tašku a položila na zem, objala mě a líbala mě do vlasů. Sundala mi bundu a posadila mě na postel.Hladila mě ve vlasech ,,jsi statečná,že jsi to mámě řekla,ale teď ji musíš nechat,aby se s tím vyrovnala víš.“ Dala mi pusu na rty,jako útěchu.,,Ty se na mě zlobíš viď,že jsem jí to řekla.“ Lucka se usmála a políbila mě ,,nezlobím se na tebe sluníčko moje milovaný.“ Byla jsem z posledního dění moc špatná a Lucka to moc dobře věděla. ,,Můžeš tady zůstat jak bude potřeba.Ale teď ti udělám něco k jídlu,protože s plným žaludkem,se lépe řeší problémy.“ Řekla mi  ,,ale nejdřív tě převlékneme ano.“ Začala mě svlékat, její jemné doteky na mě působili jako balzám na všechny starosti.
Za chvilku jsem ležela u ní na posteli nahá, Lucka mě hladila po těle a já cítila jak vlhnu v klíně. ,,Ty jsi nádherná miláčku a tak rozvášněná.“ Zašeptala mi do ucha a jazykem mi přejela přes ušní boltec. ,,Chceš abych to byla já?" Zašeptala znovu a já věděla o čem mluví o mém odpanění, chtěla ze mě udělat ženu.,,Ano“ zavzdychala jsem a celá se uvolnila, Lucka vstala a vytáhla robertka ,,nemusíš se bát lásko, jenom se uvolni.“ Řekla mi a začala mě jemně líbat po celém těle. Vzala mi bradavku mezi zuby a stiskla až jsem sykla bolestí, hned na to jí jemně laskala, a projížděla po ní jazykem,jako by se omlouvala za tu bolest,kterou mi způsobila. Zajela jazykem do mého klína a začala mi dráždit špičkou jazyka klitoris.Byla jsem v sedmém nebi, byla jsem opět zcela bezbranná a vzrušením,jsem byla zcela bez možnosti se bránit. Cítila jsem,jak mi lehce zasunula robertka do pochvy. Byla tak něžná a jemná,že jsem ho za chvilku cítila uvnitř celého.Jazykem mě nepřestávala dráždit a u toho mi jezdila robertkem něžně dovnitř a ven.Slyšela jsem vlastní hlas,jak pod její něhou hlasitě vzdychám. ,,Lucko,Lucko“ vykřikla jsem a užívala si orgasmus,který byl nekonečný a nádherný a já si přála,aby nikdy neskončil. Ležela jsem a spokojeně oddychovala ,,jak to, že to vůbec nebolelo?" Zeptala jsem se zmateně Lucky a přitom cítila,že mě pořád dráždí erotickou pomůckou. ,,To je jak u koho víš a hodně záleží,jak jsi uvolněná.“ Začala jsem se ji opět oddávat,ta její něha byla nádherná. Užívala si to, věděla jak na mě ,,Lucko,já chci do zadečku“ zakňučela jsem. Kdybych nebyla tak vzrušená, asi bych takhle nikdy nežadonila,protože bych se styděla. Lucka se zasmála ,,do zadečku chce moje holčička?" Řekla mi a vytáhla ze mě pomocníka,kterého mi přiložila ke konečníku. Celá jsem se chvěla vzrušením a cítila jak mi zajíždí dovnitř. Byla jsem jako v transu a během chvilky přišla další vlna nádherného prožití orgasmu.
Ležela jsem a unaveně oddychovala ,,hrozně tě miluju.“ Řekla jsem ji šťastně a Lucka mě vzala za ruku ,,jdeme do koupelny miláčku“ řekla mi a v koupelně mě celou umyla. Když jsme se vrátili do postele,začala jsem ji svlékat a když byla nahá,položila jsem ji na záda a začala ji líbat po celém těle,dokud jsem se nedostala k jejímu klínu.Začala jsem ji něžně laskat,vlnila se a vzdychala. Byla jsem z toho sama vzrušením celá bez sebe. Vzala jsem do ruky robertka,kterého Lucka v koupelně umyla.Přiložila jsem jí ho k její studánce lásky a lehce zasunula.Vzepjala se proti mě, svým jazykem jsem jí dráždila a volnou rukou,jsem se musela ukájet sama. Byla jsem z jejího vzdychaní a vzrušení sama vzrušená.Během chvilky jsem cítila,že jsem po třetí ,,už,už!!“ Vykřikla najednou Lucka a celá se třásla.Lehla jsem si vedle ní a poslouchala jak oddychuje. ,,Ty jsi neuvěřitelná, co dokážeš.Tak rychle učenlivá, jsi moje holčička.“ Chválila mě, až jsem se musela začervenat. Lucka vstala a začala se oblékat, potom odešla do skříně a vrátila se s plenkama, které dala pod můj zadek a zabalila mě. Oblékla mi dupačky a do pusy dala dudlika. ,,Tak a teď z mojí rozkošný lásky,bude zase moje nádherné miminko.A já jdu udělat čajíček a k večeři bude kaše mazlíčku můj.“ Přikryla mě dekou a odešla do kuchyně. Musela jsem usnout,protože mě vzbudila savička v puse a já začala pít. V plenkách jsem ucítila mokro,ale místo abych se styděla,byla jsem šťastná. Když jsem dopila láhev,dala mi dudlika zpět do pusy. ,,Spinkej miláčku můj.“ Řekla a já znovu usnula.

Měla jsem sen, jak jsem na mámu hrozně křičela a do toho zemřela Lucka a já ji pořád hledala.Začala jsem plakat a pořád volat Lucku ,,Jani“ uslyšela jsem její hlas a otevřela oči,měla jsem je mokré od slz. ,,Měla jsi ošklivý sen“ usmála se na mě a já se protáhla.V rozkroku jsem měla pořádně mokro, Lucka mi vzala z pusy dudlika a nahradila opět savičkou od láhve.Do pusy mi začala proudit řídká a slaďoučká kaše, když jsem dopila, zažadonila jsem,že chci ještě a Lucka se zasmála ,,ty jsi jedlik teda.“ Naplnila láhev a během chvilky byla zpět u mě. Dopila jsem druhou láhev a Lucka mě pohladila po tváři ,,řekneš mi, co se ti zdálo?" Zeptala se mě ,,hádala jsem se s mámou a do toho jsi mi umřela.“ Řekla jsem jí,chvějícím hlasem a Lucka mě něžně políbila na rty. ,,A proto, že to byl jenom sen, tak necháme slziček ano.“ Řekla mi a začala rozepínat mé dupačky ,,no ty jsi mokrá zlatíčko,můj počůránek.“ Sundala mi mokrou plenku ,,mám pro tebe překvapení zlatíčko.Dnes ti nebudu dávat vložnou plenku.Mám pro tebe látkovou plenku a igelitové kalhotky.“ Usmála jsem se a po omytí jsem se nechala zabalit do látkových plen.Byli tak nádherně měkoučké a příjemné, ten pocit byl nádherný.Oblékla mi dupačky a lehla si vedle mě.Vzala čaj a já začala pít,když jsem vypila obsah láhve,vložila mi do pusy dudlika. ,,Jsi tak roztomilá a nádherná.“ Řekla a já se u ní cítila tak neskutečně nádherně a uvolněně. Měla jsem pocit,že jsem v pohádce, nebo že tohle je sen. Vyndala jsem si dudlika z pusy ,,Lucko“ promluvila jsem na ní a vytrhla jsem ji z myšlenek ,,ty zlobidlo,jak to že sis vyndala dudana z pusy?" Řekla mi přísně a i když jsem chtěla něco namítnout,strčila mi dudana zpět do pusy a přidržovala mi ho rukou v puse. ,,Na povídání,budeme mít spoustu času a jak jsem ti řekla,když jsi v plenkách,tak jsi moje miminko.“ Provinile jsem na ní podívala a ona se usmála ,,ale maminka ti odpustí maličká. A teď mě poslouchej srdíčko moje, přemýšlela jsem o tom,co jsi mi řekla a má odpověď je ano.“ Překvapeně jsem se na ní podívala a Lucka pokračovala ,,nikoho kromě tebe nemám,byla jsem jedináček a má matka mě vyhodila z domu,když jsem jí řekla o své orientaci.Když zemřela,nechala mi dopis a barák,který jsem prodala a koupila si tenhle byt.Všechno ti zůstane zlatíčko, chci ti všechno odkázat.“ Mluvila a mě tekly slzy jako hrachy,bolelo mě,když takhle mluvila.Byla chytrá,nemohla jsem s dudlikem oponovat,jen jsem ležela a poslouchala její slova. Chytla jsem jí za ruku a koukala na ní zamilovaným pohledem a prosila jsem jí očima,aby takhle nemluvila. Dala mi pusu na dudana a hladila mě po tváři ,,nebuď smutná zlatíčko moje.“ Řekla a lehla si vedle mě ,,a teď zkus spinkat sluníčko moje.“ Usnula jsem rychle,byla jsem příjemně unavená.Když jsem se probudila, ucítila jsem v plence mokro.Lucka u mě nebyla,podívala jsem se do kuchyně a tam jsem ji také neviděla.Začala jsem být nervózní,byla jsem v tom bytě sama a přepadla mě tíseň.Najednou na mě začali padat pocity samoty a strachu,začala jsem si uvědomovat,že jsem najednou sama. Začala jsem tiše plakat a nadávat sama sobě,že nejsem malej parchant,abych řvala.Uslyšela jsem klíč v zámku a potiché zaklapnutí dveří. ,,Miláček se nám vyspinkal“ uslyšela jsem její milý hlas.Přišla ke mě a utřela mi mokré tváře ,,ty jsi plakala zlatíčko?Ty ses tady bála,ty jsi ťunťa,byla jsem v krámě víš.“ Zastyděla jsem se před ní,že jsem takhle bulila ,,uděláme si dnes krásný večer zlatíčko ano.“ Chtěla jsem jí říct,že mám mokro v plence,ale Lucka to moc dobře věděla. ,,Jsi počůraná viď miláčku,tak tě toho zbavíme.“ Začala mi sundavat dupačky a igelitové kalhotky.Když se dostala na plenku, nahnula se ke mě a dala mi pusu. ,,Ty jsi ale pořádně počůraná zlatíčko.“ Sundala mi plenku a potom šla do koupelny, kde namočila čistou plenku a vzala nějakou mast do ruky. Otřela mě plenkou a začala mě mazat v rozkroku ,,to je proti opruzeninám miláčku víš.“ Řekla a jemně mi vtírala mastičku do kůže. ,,Měla bys ale jít k tomu doktorovi.Máš opravdu ten močový měchýř slabý.“ Zavrtěla jsem hlavou s dudlikem v puse a Lucka mi vytáhla dudlika z pusy. ,,Nechci k doktorovi, mě se stalo kolikrát doma,že jsem se uspokojila a pak jsem v noci ucítila,že jsem se připočůrala.Ale u tebe je to něco jiného,já jsem nikdy neprožila takovou rozkoš.“ Řekla jsem jí a Lucka se zasmála ,,ty jsi kecka viď?" Naslinila si prsty a zabloudila do mého klína.Chytla mi velmi jemně poštěváček mezi prsty a začala ho dráždit. ,,Já tě tak ráda dráždim miláčku,ty jsi tak rozkošná,když jsi vzrušená.“ Byla tak něžná,střídala praktiky a já byla v nebi.Rozkoší přivřené oči a v mém těle, jako by někdo nechal hodinky,které tikaly. Hlava se mi točila rozkoší,Lucka přišla po každé s něčím novým a s něčím úžasnějším.
Byla jsem jako sopka těsně před výbuchem, chytla jsem jí za ruku a užívala si další opojení rozkoší.Vždy bezpečně poznala jestli jsem hotová ,,jsi úžasná“ řekla mi a jazykem mi zajela do mých úst a rukou mě hladila po celém těle. Byla jsem spocená a spokojená, blaženě jsem se na Lucku usmála. ,,Lucko, kdy jsi zjistila,že jsi na holky?" Zeptala jsem se zvědavě. ,,No, když mi bylo 15 let,tak jsem na lyžařském zájezdu podlehla vychovatelce,které bylo 30 let.Prožila jsem nejkrásnější noc na světě.“ Překvapeně jsem se na ní podívala? ,,Už v patnácti?" Lucka se usmála ,,ano,ale když mi bylo 17, tak už jsem pro ní nebyla tak atraktivní a našla si jinou oběť,která to řekla doma.Paní vychovatelka přišla o práci a nakonec ji zakázaly dělat práci s dětmi.“ Byla jsem překvapená z její otevřenosti ,,tak že tě zneužila?" Lucka se začala smát ,,ne ty blázínku,ukázala mi to,co jsem sama nedokázala pochopit,byla jsem šťastná.Milovala jsem jí,tak bláznivě jako ty do mě.“ Políbila mě ,,a pak jsem si našla přítelkyni o které jsem řekla mámě,bylo mi jako tobě.Naše rodina byla věřící a moje máma řekla,že mám v srdci démona pokušení,kterého jsem neovládla.Šla jsem povinně ke zpovědi a kněz mi řekl. Dítě, jsi dcerou boha a bůh nás stvořil k obrazu svému.Milovat je lidské,jestli miluješ nehledej v tom ďábla.Byla jsem z jeho slov zcela vykolejená,čekala jsem,že mi vyčiní,ale on mě podpořil.Šel si promluvit s matkou,ale ta byla nekompromisní.Musela jsem odejít a tak jsem šla. Šla jsem ke své přítelkyni a bydlela u ní.“ Ležela jsem vedle ní nahá naprosto bezestudu a poslouchala její příběh. ,,A kde je teď?" Zeptala jsem se zvědavě,možná to vypadalo trochu žárlivě což Lucku opět rozesmálo. ,,Ty žárlivko moje sladká. Odjela do Ameriky služebně a už se nevrátila a nevrátí.Poslední psaní co jsem dostala bylo,že je jí to líto,ale že už se nevrátí.Neměla ani tu hrdost,aby mi zavolala.Už je to šest dlouhých let.A šest let jsem sama,než jsem si našla tebe.“ Řekla mi a užívala si mé nahoty. ,,Máš nádherné tělíčko,takové nevinné a rozkošné.“ Řekla mi ,,Lucko já se bojím,že mi tě vezme tvoje nemoc.“ Smutně se usmála ,,a i kdyby se to stalo,tak ty jsi mladá a budeš moci najít si nějakou dívku a prožít šťastně celý zbývající život.“ Řekla mi s vážnou tváří ,,ne já nechci.“ Oponovala jsem a začala plakat ,,neplakej miláčku,zítra jdu k lékaři,tak půjdeš se mnou ano.“ Vzala plenky a začala mě do nich oblékat.Natáhla mi igelitové kalhotky a oblékla dupačky, do pusy  mi dala dudana. ,,Víš zlatíčko, já si uvědomuji,že jsem ti převrátila sobecky život,ale tebe mi právě seslal bůh.“ Chtěla jsem něco říct,ale dudan v puse už mi nedovolil mluvit.Pohladila jsem jí rukou po tváři a v jejích očích byla vidět láska.
Přikryla mě dekou a vzala láhev s čajem,začala jsem pít. ,,Tak a k večeři udělám něco moc dobrého ano.“ Pustila mi televizi a nechala mě v posteli samotnou. Ležela jsem a koukala na televizi a cítila svůj močový měchýř,který se opět hlásil o vyprázdnění.Potřebu čůrat už jsem cítila před zabalením do plenek,ale schválně jsem nic neřekla.Uvědomila jsem si,že mi chybí ten pocit když mi teplá moč naplňuje plenku.Až jsem se zhrozila,že mě vzrušuje něco tak navrhováno ve společnosti,ale tím to bylo ještě více vzrušenější. Pak mě napadlo,že jsem se ani Lucky nezeptala jak mohla předpokládat,že si nechám nasadit plenku. Trošku jsem zatlačila a moč se začala hrnout do plenky.Šlo to dost hladce,plenka byla krásně vlhká,začalo mě to vzrušovat,ale nesměla jsem se dotýkat sama sebe.Zapudila jsem všechny myšlenky,které mě nutily k sebeukájení a poslušně jsem ležela v posteli s mokrou plenkou.
Lucka za chvilku přišla a měla v hlubokém talíři rozmačkané brambory s mrkví. ,,Budeme papat zlatíčko“ vzala mi dudana a okolo krku uvázala plenku.Začala mě krmit a před každým soustem svými rty okusila,zda to není příliš horké. ,,Chutná?" Zeptala se mile a já spokojeně kývla. Podívala se mi do očí,jako by věděla na co myslím. ,,Tak se zeptej,chceš se na něco zeptat viď?" Přikývla jsem ,,jak jsi věděla,že zrovna já si nechám dát plenky.“ Dala mi do pusy další sousto ,,tak tohle tě trápilo? Je to jednoduché,už ve škole jsi byla poddajná každému mému slovu.Měla jsi mě ráda jako svou učitelku,to jsem poznala a věděla jsem,že je v tobě ukryté dítě a do toho,že sama jsi neměla chlapce a ani jsi ho nehledala víš.“ Usmála se a dala mi další sousto do pusy.Chtěla jsem ještě něco říci,ale Lucka mi položila prst na rty. ,,Ššš,teď už jenom budeš papat ano.Vím nač se chceš zeptat a co z toho mám já viď? Mám ráda dívky v plenkách o které se můžu starat.Nechat je čůrat do plenky a potom je mít úplně nahé v postýlce a milovat se s ní.Byl to můj tajný sen a tys mi ho splnila víš.“ Políbila mě a dala mi další sousto do pusy a já spokojeně jedla.S posledním soustem, mě uložila do postele a utřela mi pusu plenou.Vložila mi dudana do pusy a přikryla mě dekou, já však měla jiný problém, chtělo se mi na velkou a najednou byl zpět ten stud kadit do plenky.Zadržovala jsem to,jak nejlépe jsem mohla.V žaludku mi zarachotilo a Lucka vzala čaj,aby mi dala napít.Pila jsem a Lucka se usmívala ,,tobě se chce kakat miláčku viď, tak se nestyď,já si tě potom umyju.“ Řekla mi a nemusela na mě dlouho naléhat, během chvilky jsem začala plnit plenku. ,,No vidíš ty moje šikulko.“ Dala mi do pusy dudana a začala rozepínat dupačky.Já ale znovu zatlačila ,,ty ještě kakáš miláčku.“ Řekla Lucka a zapnula mi dupačky ,,tak ještě chvilku počkáme ano.“ Nechala mě ležet s plnou plenkou asi deset minut a když si byla jistá,že už nebudu kakat,začala mě svlékat z dupaček.Sundala mi igelitové kalhotky a plenku, utřela mě z nejhoršího a vedla mě do koupelny. Pustila sprchu a začala mě sprchovat,když mě celou umyla,odvedla mě zpět do postele. Kde mě položila na postel a šla se osprchovat a dát vyprat mé plenky. Zůstala jsem na chvilku sama v posteli a nahá schovaná pod peřinou,jsem čekala na svou lásku největší.

Pokračování příště




„Každý je génius. Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom, bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.“
Albert Einstein

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Doučování z matematiky 4
« Odpověď #1 kdy: Března 25, 2018, 17:00:00 »
Opravdu nádherné čtení, přečetl jsem to jedním dechem.
Velomi se mi líbila ta reakce kněze, který Lucku nezatracoval.
Jsem moc zvědav, jak se bude tento velmi křehký příběh odvíjet.

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re:Doučování z matematiky 4
« Odpověď #2 kdy: Března 26, 2018, 01:14:05 »
Taky se mi příběh líbí, je vidět, že farář má víc rozumu, než někteří rodiče. Těším se na další pokračování a přál bych jim ať jsou Lucka s Jankou dlouho spolu a návštěvu lékaře Lucky absolvuje Jana s plenkou.

Offline DP

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 62
  • Karma: 0
Re:Doučování z matematiky 4
« Odpověď #3 kdy: Května 01, 2018, 23:20:43 »
Líbí, opravdu hodně se mi toto vyrávění líbí.