Autor Téma: Doučování z matematiky 3  (Přečteno 3962 krát)

Offline Kejklir

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Karma: 1
Doučování z matematiky 3
« kdy: Března 14, 2018, 00:44:50 »
,,Já jsem se asi strašně zamilovala Paní Učitelko“ špitla jsem Lucce do ucha a ona mě povalila na záda. ,,Neříkej mi Paní Učitelko ty trubko.“ Řekla a zasmála se, potom si lehla vedle mě a hladila mě rukou po těle.Schválně mi přejíždela přes bradavky,které mi pod její rukou tvrdly. Ležela na boku a hlavu měla nademnou a jazykem mi přejela přes rty. Usmála jsem se na ní a dala jí pusu stud byl všechen pryč.Ležela jsem u ní strašně ráda celá nahá. Cítila jsem její dech,byla tak blízko, zvedla jsem hlavu a políbila ji,ale vždy se s úsměvem oddálila.Věděla jak toužím po kontaktu,ale užívala si,že mě může trápit.Její ruka sjela do mého klína a já dala nohy od sebe.Zajela mi prstem jen kousíček do mé vlhké kačenky. Začala jsem vzdychat a Lucka mi rty vzala bradavku do pusy.
Byla tak úžasně něžná a já se jí nemohla nabažit. Líbala mě po celém těle a když sjela polibky k mému klínu, byla jsem jako omámená. Zaúpěla jsem,když mě její jazyk začal dráždit a přála jsem si,aby to nikdy neskončilo. Když už se blížil další orgasmus přestala a polibky se dostala až k mým rtům. Byla jsem jako v nebi a
má touha milovat se s ní byla neukojitelná.Pochopila,že ji chci mít u sebe nahou a uvolnila mě.Začala jsem ji svlékat a vracet ji veškeré polibky po těle,které mi dávala. Položila se na záda a já mohla jazýčkem zabloudit do její vlhké dírky. Vzdychala a když se vzepjala proti mě,věděla jsem,že jsem ji dokázala uspokojit jako ona mě. Položila jsem se vedle ní a políbila ji na rty. Podívala jsem se na hodiny a byla jsem trochu zklamaná,protože čas neúprosně běžel. Povzdechla jsem si,čehož si Lucka všimla a pohladila mě ,,nebuď smutná zlatíčko.“ Řekla zcela vážně ,,nejraději bych u tebe zůstala.“ Řekla jsem jí a přitulila jsem se k ní,jak malé dítě ke své mámě. ,,Dáš mi zase plenku?" Zakňourala jsem trochu stydlivě a Lucka se zasmála. Vstala a šla pro plenku,do které mě následně zabalila.Oblékla mi dupačky a dala do pusy dudlíka.Byla jsem šťastná, cítila jsem se v plence úžasně a myslím,že teď to muselo být Lucce víc než jasné. ,,Nějak se ti to líbí miláčku.“ Řekla s úsměvem ,,k tobě se to hodí,protože jsi drobounká a na svůj věk vůbec nevypadáš.“ Trošku jsem se začervenala a Lucka mi dala pusu na nos.
,,Nechtěla bys zkusit zavolat mámě,že budeš spát u kamarádky?" Zeptala se,protože toužila po tom,abych u ní byla až do rána.Přikývla jsem a Lucka mi podala můj telefon. Vytočila jsem mámy číslo, zvonilo to jen krátce. ,,Mamko,já budu spát u kamarádky a půjdu s ní ráno do školy nevadí?" Šla jsem na to rovnou od podlahy,abych nevzbudila nějaké pochybnosti.Máma byla bezvadná a hlavně dokázala na mě poznat,když ji lžu. ,,No já jdu stejně na noční a je ti osmnáct,tak proč ne.“ Odpověděla mi a mě spadl kámen ze srdce. ,,Já přijdu zítra jo.“ Řekla jsem ji smířlivě i když jsem věděla,že se mi nebude chtít jako dneska. Po rozhovoru s mámou mi Lucka vzala telefon a vrátila mi dudlika do pusy. ,,Tak a teď jsi celá moje zlatíčko.“ Řekla mi šťastně a přikryla mě dekou.Hltala jsem jí svým pohledem a nechala se od ní hladit po tváři. Po chvilce vstala a přinesla mi čaj v láhvi,který jsem bez ostychu začala pít.Cítila jsem,že potřebuji čůrat ještě před tím,než mi dala plenku a popravdě proto jsem ji chtěla.Zatlačila jsem a začala čůrat do plenky, sama jsem byla překvapená jak mi to šlo lehce.Cítila jsem,jak se mi rozlévá moč po plence a někde u uvnitř sebe jsem měla neskutečný pocit blaha. Nikdy bych nevěřila,že se mi bude líbit spát v plence a dokonce do ní dělat potřebu. Lucka moc dobře věděla,že jsem čůrala a usmívala se na mě. ,,Kdopak nám čůral?" Pohladila mě při těch slovech po hlavě.Když jsem dopila,dala mi dudlíka do pusy a nechala mě ležet pod dekou. ,,Přebalíme později myšičku mojí malou.“ Dodala a šla do kuchyně dolít láhev a já pozorovala jak si vzala nějaký prášek.Když se vrátila ke mě,chtěla jsem se zeptat,co za prášek si vzala,ale jako by to tušila, nač se chci zeptat. Zavrtěla hlavou a přidržela mi dudlika v puse. ,,Neboj se,jen vitamíny.“ Řekla mi,ale já cítila,že mi neříká pravdu.Zavřela jsem oči a usínala, usínala jsem šťastná s dudlikem v puse.
Z jedné strany,byl den velice náročný a já byla příjemně utahaná ze sexuálního opojení,které se mi od Lucky dostávalo. Ani nevím,jak dlouho jsem spala,ale když jsem se probudila,byla jsem v posteli sama.Protáhla jsem se a  zavrtěla, plenka začvachtala a já zabloudila rukou do rozkroku. Já jsem čůrala ve spánku?? Byla jsem z toho zjištění zmatená,ale spokojená což mě z jedné strany trošku vyděsilo. ,,Kdopak se nám to probudil?" Uslyšela jsem příjemný hlas Lucky a podívala se na ní.Přisedla si ke mě a já si chtěla vyndat dudlika z pusy,abych ji řekla o své plence,ale Lucka mi dudlika přidržela v puse. ,,Ššš nic neříkej miláčku.Máš slabší močový měchýř a proto ti šlo čůrat v leže víš.A teď když jsi spinkala v té mokré plence,tak povolil.A ten čajíček, co pije moje zlatíčko je brusinkový a močopudný.“  Po těch slovech se usmála a dala mi pusu na dudlika. ,,Máš teď taková dětská kukadla.“ Řekla mi a odryla deku.Začala mi sundavat dupačky a rozbalila mokrou plenku.Vzala suchou látkovou a začala mě otírat do sucha.Potom vzala nějaký sprej a nastříkala mi ho do rozkroku a znovu otřela.Vzrušovalo mě to,ale Lucka na to nedbala a zabalila mě do čisté plenky a znovu nandavala dupačky.Byla jsem vzrušením celá bez sebe a smutně jsem se na Lucku podívala.,,Jen odpočívej prdelko moje malá.“ Řekla a přikryla mě dekou.Potom vzala čaj,který měla připravený a vyndala mi dudlika z pusy.Než jsem stačila něco říci,už jsem měla v puse savičku od láhve a spokojeně pila.Lucka byla skvělá a já do ní bláznivě zamilovaná.Když jsem dopila,vrátila mi dudlika do pusy ,,maminka si k tobě hajne broučku.“ Řekla a lehla si vedle mě a já se na ní co nejvíce přimáčkla.Slyšela jsem její dech a bylo mi přímo skvěle.Zvláštní bylo,jak mě Lucka vtáhla do svého světa a já si uvědomila,že jsem ani neměla možnost odmítnout.Spíše jsem ani odmítat nechtěla a za své rozhodnutí,jsem více než šťastná.Ucítila jsem v břiše tlak a polil mě pot,proto mi vrátila plenku.Chtěla mě mít jako miminko?Ptala jsem se sama sebe a zadržovala jsem to jak nejlépe jsem mohla. Zavrtěla jsem se a Lucka mě začala hladit po vlasech ,,předemnou se nemusíš stydět miláčku.“ Věděla to,že se mi chce na záchod a ani jsem se nedivila,vždyť mi dávala teplé mléko a do toho mastný oběd.Cítila jsem,že má střeva jsou plná k prasknutí.Byl to ten pocit,jako když se vám chce na velkou a stíhate záchod na poslední chvíli.
Bylo to na krajíčku a já věděla,že už to nezadržím a po téhle myšlence,jsem začala plnit plenku. Byla to úleva, obrovská úleva jen v plence byla pořádná hromada. ,,Ty jsi moje šikulka a já si tě přebalím a umyju.“ Řekla Lucka a začala mi sundavat dupačky. Cítila jsem,že nevoním nijak zvlášť příjemně,ale Lucce to nevadilo.Pootevřela okno a sundala mi plenku,potom mě ořela z nejhoršího a šli jsme do koupelny,kde jsem vlezla do vany a Lucka mě celou umyla.Potom napustila vodu do vany a já se posadila ,,necháš si dudánka a umyjeme vlásky pořádně.A teď hačej a já za chvilku přijdu.“ Odešla z koupelny a já tam seděla ve vodě,byla jsem zvědavá co chystá.Když se vrátila,začala mi umývat vlasy.Byla nádherně jemná a každý dotek si užívala stejně jako já. Když mi umyla vlasy,začala mi je fénovat a rozčesávat,byla naprosto skvělá. Když mi vysušila vlasy a celou mě utřela,vzala mě za ruku a vedla mě do postele.Na posteli byli rozprostřené osušky,na které mě položila.Vyndala mi dudlika z pusy a usmála se na mě.Vzala nějakou lahvičku a nalila si trošku do dlaně a začala mi její obsah roztírat po těle.Předjížděla mi od krku dolů na prsa a promnula mi vždy bradavky.Myslela jsem,že se zblázním blahem ,,Lucko“ zavzdychala jsem blaženě a Lucka pokračovala do mého klína.Dala jsem nohy od sebe a nechala jí,aby si se mnou pohrávala.Intenzita mého vzdychání se stupňovala a já byla přímo v rauši z jejích dotyků. Dostala se prsty k mému klínu a začala mi třít klitoris, byla jsem vzrušením zesláblá a když vyměnila prsty za svůj jazyk,měla jsem pocit,že se zblázním.Špičkou svého jazyka mě dráždila velice jemně a pak zase přidala na intenzitě.Střídala praktiky jak nejlépe mohla a moje vzdychání se stávalo více a více slyšitelným.Vzepjala jsem se proti ní a v celém těle mi začalo škubat ,,bože, to bylo nádherný“ řekla jsem celá udýchaná a Lucka se na mě usmála.Vzala lahvičku s tou tekutinou a polila mi břicho a začala roztírat.Chytla jsem jí za ruce,ale Lucka se zasmála ,,nene miláčku,musíme tě před večeří natřít a trošku tě pozlobit,abys v noci spinkala víš.“ Její ruce jeli po mém těle až k prstům u nohy.Vzrušení na sebe dlouho nenechalo čekat a já zatoužila po Lucky klíně,abych ho mohla laskat a pusinkovat. ,,Chci tě nahou prosím“ zakňourala jsem dychtivě a Lucka si svlékla tričko a kalhotky.Posadila jsem se proti ní a začala jí líbat,naše jazyky se potkaly a já Lucku překvapila tím,že jsem jí povalila na postel na záda.Začala jsem polibky zasypávat její tělo a rukou jsem zajela do jejího klína. Začala jsem ji třít,jako ona třela mě, bože jak byla vlhká,měla jsem nepřekonatelnou touhu tu její tekutinu rozkoše mít ve svých ústech.Zabloudila jsem k ní jazýčkem a začala masírovat na oplátku její klitoris. Vlnila se pod náporem mého jazyka a hladila mě ve vlasech. Její vzdychání nabíralo na intenzitě a když došla k vyvrcholení a já už jen líbala okolí jejího klína,spokojeně oddychovala.
Lehla jsem si vedle ní a dala jí pusu na tvář ,,miluju tě, nesmírně tě miluji.“ Řekla a z očí ji vytrskly slzy.Překvapilo mě to a byla jsem její reakcí zaskočená.Utřela jsem jí rukou slzy z tváře ,,co se stalo,provedla jsem něco?" Zeptala jsem se zmateně a Lucka se posadila.Sedla jsem si naproti ní a v jejích očích,jsem uviděla strach,nebo obavu. ,,Mám rakovinu miláčku a nevím jak dlouho tady budu a zda se jí zbavím.Nechtěla jsem,aby to došlo mezi námi takhle daleko a nechci tě tím trápit srdíčko moje.“ Bylo to jako rána z čistého nebe.Mé hrdlo sevřela úzkost a na srdci byla neskutečná bolest. Objala jsem jí a políbila na krk ,,neumřeš mi,že ne.Pomůžou ti doktoři určitě ti pomůžou.“ Šeptala jsem jí do ucha a bylo to spíše zbožné přání, které jsem vyslovila. ,,A jak dlouho už?" Zeptala jsem se a Lucka se na mě podívala. ,,Moje tělo nepřijalo chemoterapii a musela být ukončena.Už rok to doktoři hlídají a zkoušejí mi dávat chemoterapeutika v lécích,ale nezabírá to tak,jak by mělo.“ Byla jsem z její zprávy šokována a ten strach o ní byl strašný. ,,Miláčku já jsem nechtěla,vím,že jsi mlaďounká a musíš se věnovat škole......“ Sáhla jsem po dudliku a bez varování,jsem jí ho strčila do pusy.Byla překvapená,ale já potřebovala,aby mlčela. ,,Nechci tě v tom nechat a nenechám.Miluji tě z celého srdce.“ Řekla jsem jí víc než rozhodně.Lucka si vyndala mého dudlika z pusy.,,Promiň,mluvila jsi moc rychle a já tě potřebovala zastavit.“ Řekla jsem jí trochu provinile a ona mi dala pusu.Koukala na mě,její pohled byl zvláštní,ale oddaný a šťastný. ,,Tak se vezmeme.“ Řekla jsem jí a Lucka se začala smát. ,,No ty jsi číslo." Zakroutila jsem hlavou ,,a proč ne,registrované partnerství.“ Řekla jsem jí znovu a dala jí pusu.,,A mámě to řeknu zítra.“ Byla zmatená,nevěděla co má říci,ale já měla jasno nechtěla jsem o ní přijít.
Lucka mě pohladila ,,to není tak jednoduché sluníčko moje.“ Vstala a vzala lahvičku s olejíčkem ,,teď se polož na bříško,abych tě mohla namazat.“ Řekla a já jsem ji poslechla. Začala mi mazat záda a sjížděla rukama na zadeček,který řádně masírovala.Prstem mi zajížděla mezi půlky a lehce mi strčila prst do konečníku.Kousla jsem se do spodního rtu,jako by našla místo,které mě dostávalo do extáze.Nahnula se ke mě ,,tak tady máme ukrytou zónu rozkoše mého miláčka.“ Řekla a já zavzdychala,když mi prst zasunula dovnitř. Pootočila si mě na bok a pokrčila mi nohu,potom sáhla do šuplíku u postele a vyndala robertka.Dostala jsem trochu strach z toho co chystá,ale zvědavost byla větší,než obava z bolesti.Namazala olejíčkem robertka a zlehka mi ho zasunula trošku do konečníku.Ucítila jsem lehký tlak ,,kdyby to bolelo miláčku,tak mi to řekni a já přestanu ano.“ Řekla mi a já cítila jak po těch slovech do mě zasouvá robertka co nejdál.Byla opatrná a pro mě to bylo velice vzrušující,Lucka náš vztah uměla okořenit vždy něčím novým a objevovala u mě věci,na které jsem dřív ani nepomyslela.
Musela jsem však sama sobě přiznat,že když jsem se uspokojovala sama v posteli,měla jsem představy o análním styku.Jen ze strachu jsem nikdy nic podobného nevyzkoušela.Zajela jsem si rukou do klína a začala se dráždit, Lucka si užívala mou neukojitelnou touhu ,,já bych to chtěla dovnitř.“ Zakňourala jsem a sama jsem slyšela dychtivost ve svém hlase. ,,Miláčku na to je ještě čas víš.A hlavně jsi ještě panna, což je moc roztomilé.“ Přišla další vlna orgasmu a hlavně jsem byla příjemně unavená a překvapená z toho,co prožívám.Po tomto zážitku jsem se musela začervenat,opět přišel ten pocit studu.Lucka si toho všimla a připravila si plenky ,,jsi moje stydlivá kočička“ řekla a zaklepala na plenku,abych si na ní lehla.Potom mi plenku protáhla mezi nohama a zapla jí.Oblékla mi dupačky a dala mi dudlika do pusy ,,jdu připravit večeři je šest hodin a potom půjdeme spinkat ano.“ Řekla mi a dala mi pusu na nos.Musela jsem se usmát a když Lucka odešla,musela jsem usnout. Vzbudila mě savička od láhve v puse ,,miláčku“ slyšela jsem její příjemný hlas a začala jsem pít.Bylo to dobré,nějaká řídká kaše příjemně teplá, mi tekla skrze savičku do pusy.Když jsem celý obsah vypila,dala mi napít čaje.Potom mi utřela pusu a vrátila mi dudlika ,,tak a já se půjdu umýt a přijdu.Tak hezky hajej a žádné zlobení.Dneska už necháme kačenku odpočívat.“ Řekla mi a já se začervenala ,,jsi krásně stydlivá.“ Dodala a šla do koupelny,já zůstala sama a najednou jsem si uvědomila,že její nemoc mi ji může vzít. Slzy na sebe nenechaly dlouho čekat a já tiše plakala s dudlíkem v puse. Měla jsem pocit,že je pryč celou věčnost ,,proč pláčeš miláčku?" Uslyšela jsem její hlas a otevřela jsem oči.Vzala kapesník a přiložila k mému nosu, začala jsem smrkat a Lucka mě pochválila. Myslím,že moc dobře věděla,proč pláču,protože její oči byli lesklé a vlhké. Přikryla mě dekou a vlezla si ke mě.Přitiskla jsem se k ní,co nejvíce to šlo a když mě hladila ve vlasech,spokojeně jsem usínala. Provudila jsem se v noci a cítila na sobě mokrou plenku.Já jsem se počůrala,aniž bych se vzbudila neměla jsem potuchy,kolik je hodin.Musela jsem vyplivnout ve spánku dudlika a začala ho hledat,čímž jsem vzbudila Lucku.,,Copak miláčku?“ zeptala se mě rozespale ,,nemám dudu“ zašeptala jsem prosebně a Lucka prohledala okolí mého polštáře.,,Tady je kočičko moje“ řekla a já se položila na polštář spokojená,že mám svého dudlika. Lucka mi sáhla na plenku ,,ty jsi se počůrala miláčku.“ Řekla a rozsvítila lampičku u postele.Rozepla mi dupačky a začala sundavat plenku. Otřela mě do sucha a já nadzvedla zadek,aby mi dala čistou plenku.Dala mi jednorázovou a jednu vložnou.Zapnula mi ji a oblékla mi dupačky ,,a spinkat koťátko moje."Řekla a přivinula si mě k sobě.Usínala jsem šťastná v jejím obětí.
,,Miláčku,měla by jsi jít k doktorovi.“ Řekla Lucka,když vedle mě ležela.Jednou rukou mi přidržovala dudlika v puse ,,když jsi si dělala dobře doma v postýlce,tak se ti potom chtělo hodně čůrat viď?" Přikývla jsem,protože mi nedovolila vyndat dudlika z pusy a pridržovala mi ho. ,,Ty jsi ťunťa andílku můj.A tady v kombinaci s čajíčkem se počůráš úplně.Ale mě to nevadí sluníčko,jde o to,aby ses tím netrápila víš.A teď už spinkej.“ Dala mi pusu a já vedle ní spokojeně usínala s dudlikem v puse.Myslím si,že Lucka moc dobře ví,že mi u ní počůrávání vůbec nevadí.

Ráno jsem slyšela její příjemný hlas jak mě budila ,,tak vstávat miláčku.“ Dala mi pusu na čelo a já zjistila,že jsem až do rána spala s dudlikem v puse.Sedla si ke mě a vyndala mi dudana z pusy a dala mi do pusy savičku od láhve.Začala jsem pít a cítila,že se mi chce čůrat.Po nehodě v noci,kdy mě Lucka přebalila,jsem byla suchá. Teď jsem však měla močový měchýř plný k prasknutí.Celá jsem se uvolnila a ucítila jak ze mě odchází moč.V plence se rozlilo nádherné teploučko ,,Ty můj počůránku milovanej.“ Řekla mi Lucka a v jejím hlase byl pocit štěstí.Když jsem vypila čaj,přinesla snídani,kterou mě začala krmit.Mléko a nějaké cereálie,po každém soustu mi utírala pusu plenkou. Když jsem dojedla,sundala mi dupačky a rozbalila plenku.Potom odběhla do koupelny a namočila houbičku,aby mě otřela.Ležela jsem na posteli docela nahá a Lucka mě hladila přes prsa a po bříšku rukou.Zavrněla jsem a byla připravená,zcela se jí oddat. Lehla si na mě a začala mě vášnivě líbat.Koleno mi vtlačila, do mého vlhkého klína a já byla opět v sedmém nebi. Jak já jsem jí milovala,mé pocity se nedaly popsat.Třela jsem se jí o koleno a celá se chvěla vzrušením,přála jsem si,aby to nikdy neskončilo.Začala mě líbat po celém těle,byla jsem jako v transu.Zajela jazykem do mě a já se celá napnula a když mi strčila prst do zadečku, v mžiku jsem byla uspokojená. Lucka se zasmála a lehla si vedle mě a já spokojeně oddychovala.,,Ten tvůj zadeček je kouzelnej miláčku.“ Pokývala jsem hlavou ,,ale teď musíme vstávat,musíš do školy broučku.“ Řekla mi a pomohla mi obléknout se. Před obchodem jsem jí objala a políbila ji.Nase jazyky se setkaly a já při líbání s Luckou cítila,jak se mi podlamují kolena. ,,Miluji tě sluníčko moje.“ Řekla mi a projela mi prstama vlasy.Rozloučila jsem se s ní a vydala se do školy.Sotva jsem však vyšla ze dveří panelového domu,přepadl mě pocit stezku a smutku,že mi skončil nádherný víkend............

Pokračování příště?

 
„Každý je génius. Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom, bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.“
Albert Einstein

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Doučování z matematiky 3
« Odpověď #1 kdy: Března 14, 2018, 07:23:37 »
Ano, pokračování příště.
Je to opravdu skvělé, má to psychologický náboj. Není k tomu co dodat, je to opravdu mistrovské dílo.

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re:Doučování z matematiky 3
« Odpověď #2 kdy: Března 14, 2018, 08:37:55 »
Taky se mi líbí další povedený díl a čekám již na nový. Chudák Lucka s rakovinou, holt je dnes taková doba. Doufám, že se uzdraví a budou spolu. :)

Offline DP

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 62
  • Karma: 0
Re:Doučování z matematiky 3
« Odpověď #3 kdy: Května 01, 2018, 23:11:42 »
Přád vynikající.