Autor Téma: Krásné unisex opičkové dupačky  (Přečteno 3973 krát)

Offline Holčička

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 32
  • Karma: 1
Krásné unisex opičkové dupačky
« kdy: Března 15, 2018, 22:20:59 »
Prodám krásné dupačky pro dospělé s kapucí. Jsou modré barvy se vzorem opiček. Materiál fleece, jsou opravdu moc pohodlné a teplé. Jsou kupovanè z USA ze stránky https://www.foreverlazy.com/adult-onesies-monkeys-pajamas.html
V předu mají 2 zipy a v zadu ještě jeden na zadečku, třeba pro snadnou výměnu plenky 😉, dole na nohavicích mají gumičku a na bocích 2 kapsy.
Velikost sice kupovaná jako XS ale vzhledem k tomu, že jsou z USA a unisex, velikost sedí klidně i na L. Rozměry jsou: 145 cm délka od ramene po dolní okraj nohavice, délka šlapky 24, cm, 55 cm šířka hruď a 58 cm šířka pas, délka nohavice od rozkroku po dolní okraj nohavice  63 cm, délka rukávu od ramene po lem rukávu 67 cm. Původní cena i s poštou z USA 1098 Kč - prodám za 590 Kč. Měla jsem ho snad 2krát na sobě, prodávám jen proto, že je mi bohužel velké. Možnost odeslání je jak ze Slovenska tak z Čr, cena pošty z ČR jako doporučený balík cca 60 Kč. Odesílám samozřejmě vypranè a v neprůhledné obálce 🙂. Ptejte se na cokoli do zpráv, rada odpovím 🙂.

Offline mrsorry111

  • Příliš sexy na normální nick
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 13
  • Karma: 0
Re:Krásné unisex opičkové dupačky
« Odpověď #1 kdy: Března 17, 2018, 12:31:09 »
Já je rád koupím  :)