Autor Téma: Trest 2 pokračování 2 dne  (Přečteno 4255 krát)

Offline Tomasek666

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 82
  • Karma: 0
Trest 2 pokračování 2 dne
« kdy: Března 14, 2018, 10:31:28 »

Trest 2 pokračování 2 dne

Dopil jsem dětskou láhev a Petra se usmála a vrátila mi dudlík a začala si povídat s tou mladou maminkou o tom jak jsem dostal trest .
Maminka poslouchala s otevřenou pusou a nevěděla co říct, ale pak mě dostala svojí větou.
No ono když to nejde po dobrém tak se musí po zlém a toto mi připadá jako dost dobrý a účinný trest.

Začal jsem se v kočárku škubat chtělo se mi strašně na WC ,ale Petra nebrala ohled naklonila se do kočárku a řekla no musíš se počůrat a vykadit do plínky nic jiného ti nezbývá .
A tak jsem se počůral a vykadil do plínky i když hrozně nerad .
Petra se omluvila mladé slečně že mě musí přebalit že za chviličku jsme zpět .
Odešli jsme kousek dál kde Petra na lavičku dala přebalovací podložku a začala si chystat vše potřebné , pak mě odepla s kočárku vyndala a začala mě přebalovat chodilo tu spoustu lidi .
A pak se stalo nevyhnutelné šla kolem jedna mladá holka v mém věku s mim nejhorším spolužákem ,který ve škole šikanoval všechny jen na mě si netroufnul neboť se mě bál ,jak šli kolem jeho holka se zastavila u Petry a ptá se ji proč mě přebaluje že jsem na to dost velký , avšak Petra ji řekla toto no víš on se začal počurávat a doktor mu řekl že se musí vrátit do plínek .

Ta holka někoho mi připomínala ,ale nemohl jsem ji k nikomu přirovnat až pak jak přišla blíže do mého zorného pole jsem si vzpomněl ,vždyť je to moje spolužačka ze třídy.
Naklonila se ke mně a začala mi říkat že se nemám zač stydět a že pokud chci tak mi něco řekne .
Já jsem kývnul na souhlas a ona mi povídá nebudu ti to říkat tady venku .
Promluvila na Petru zda by bylo možné že by se zítra zastavila k nám domu za mnou ,Petra ji řekla e to se musí domluvit s moji mamkou a ta jen konstatovala že to není problém a odešla .
Petra mě zatím zabalila do 8 Látkových plen + 4 jednorázových plínek nemohl jsem dát nohy k sobě natož ještě chodit .Jak udělala vše co měla posadila mě do kočárku připoutala a jeli jsme zpět na tu lavičku kde jsme byly po prvé a tam stále čekala  ta mladá maminka se svou dcerkou .Petra té mamince řekla jestli chce její malá dcerka si hrát že může i semnou maminka přikývla a Petra mě odepnula s kočárku a odnesla na dětské pískoviště  .
Nevěděl jsem co dělat tak jsem jen tak seděl a přemyšlel co bude dál jaký další stud zažiju skrz Facebook .
Když sem tak seděl a přemyšlel mě napadla myšlenka jak utéct ale nebylo to možný když sem měl takový balík mezi nohama snažil jsem se postavit ale vždy když jsem to udělal jsem spadl zpět na zadek a tak jsem zkusil jít po čtyřech no batolil jsem se jak mimino to je asi zřejmé a mělo mě to napadnout pak jsem se otočil a díval se jak Petra a ta mladá maminka na mě koukají a směji se .
Slunce už zapadalo a Petra přišla ke mně  vzala mě do náruče a dala do kočárku kde upevnila všechny popruhy a jeli jsme domu .
Dojeli jsme domů kde na nás už čekala mamka a ta hned přišla a řekla Tomášku volala mi od Martiny Veselé Mamka zda by mohla zítra přijít Martina k nám řekla jsem že ano .
V ten moment jsem byl šťastný .
Petra odvezla kočárek do chodby tam mě odepnula a zanesla do kuchyně a začala se dávat večeře
Já samozřejmě dostal krupicovou kaší ,kterou jsem miloval a tak jsem snědl 1 plný talíř a mamka usoudila že už je pozdě a měl bych jít spát bylo asi kolem 20:00 kdy mě ukládala do postýlky a začala mi číst pohádku . bylo asi 20:15 kdy jsem se vydal do říše snů


Pokračování příště

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Trest 2 pokračování 2 dne
« Odpověď #1 kdy: Března 14, 2018, 11:39:41 »
Skvělé, těším se na další pokračování.

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re:Trest 2 pokračování 2 dne
« Odpověď #2 kdy: Března 15, 2018, 09:04:27 »
Já se taky těším na další pokračování. :)

Filip

  • Host
Re:Trest 2 pokračování 2 dne
« Odpověď #3 kdy: Března 21, 2018, 23:08:02 »
Pěkná povídka. Už se nemůžu dočkat pokračování. Kvůli takovýmhle povídkám jsem se tady zaregistroval.