Autor Téma: Trest 2 den  (Přečteno 4555 krát)

Offline Tomasek666

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 82
  • Karma: 0
Trest 2 den
« kdy: Března 11, 2018, 22:44:26 »
Trest 2.den

Blížil se 2 den mého trestu za neuposlechnutí rodičů .
Dnešní den se rozhodla moje pečovatelka Petra že semnou zajde na procházku ,ale o tom jsem já nevěděl vše řešila z rodiči nejspíše když jsem spal .
Vzbudil jsem se nějak kolem 8 ráno nevím jak je to možný ,ale měl jsem šíleně mokrou plenku a nevěděl jsem co se stalo že jsem se při spánku pomočil .
Začal jsem křičet nemohl jsem sice vydat ani hlásku skrz velký dudlík .
V ten moment se otevřely dveře a vešla do pokoje moje pečovatelka rodiče asi nebyly doma že přišla právě ona .
Podívala se na mě a začala na mě mluvit jak na miminko ,ale copak Tomášek se nám vyspinkal ?
Tak podíváme se na plínku zda tam Tomášek nenechal pro tetu překvapení ano?
Přišla ke mně  a začala mi rozepínat plínku a zjistila že je jen pomočena usmála se a říká Tomášek nám pěkně čůral musíme ho hned zabalit do čisté plínky
Zašla do koupelny vzala do kyblíku teplou vodu a hubku a začala mě omývat v postýlce a postupně na mě mluvila jaké jsem rozkošné miminko že takové by chtěla taky a já se zase začal červenat.

Stále jsem byl před ní nahatý a stalo se co jsem vůbec netušil že se stane ,ale stalo se začal mi můj krásný sval pracovat .
Nevím zda si toho všimla ,ale určitě ano neboť začala mluvit o dost větším důrazem že jsem fakt jak miminko .
A to mě dost už štvalo ,ale neměl jsem jak mluvit nechala mi totiž dudlík ,který mi neumožnil vydat ani hlásku .Celkem mě to štvalo a bál jsem se abych se na ty plínky nenaučil tak že je budu mít pořád .
Ale na druhou stranu se mi to začalo líbit skrz to že se o mě starala taková pěkná slečna jako byla Petra .

P:Tak Tomášku půjdeme dneska ven tak tě musím pěkně obléct .

Přišla ke mně do skříně otevřela ji a já se otočil a to co jsem spatřil bylo pro mě dost velké sousto
Viděl jsem tam vše dětské ,ale v mé velikosti a všechny mé věci byly pryč .
Začal jsem protestovat ,ale k ničemu to nebylo a během 5 minut jsem byl oblečeny v modrý kombinéze a v dupačkách .Kombinéza byla taková jemná ,ale bylo v ní horko ale to nebylo nic proti tomu co následovalo.
Petra ke mně přišla vzala mě do náruče a nesla mě do chodby kde mě obula do bot a pak mě dala do kočárku a zapnula  mi popruhy kolem pasu i ramen a to vše bylo na kód  který sem nevěděl a tak jsem se nemohl sám odepnout a vyjeli jsme ven .
Dojely jsme do parku kde chodilo spoustu lidi a vždy na nás koukaly jak nevím co .
Přišla k nám jedna mladší paní s dcerkou která měla podle mě asi tak 2 roky a říká
Mami ploč ten kluk sedí v kočárku ?
Maminka ji osočila tím že jsem asi nemocný a nemůžu chodit tak musím být převážen takto že je to jediný způsob
V tu ránu Petra vytáhla s tašky u kočárku dětskou láhev se sunarem a začala mě krmit nechtěl jsem ale nic mi nezbývalo než před tou Slečnou a její dcerkou pít z dětské láhve .

V ten moment jsem byl rudý a nenáviděl svět a hlavně Facebook v ten moment sem si uvědomil že toto vše se děje jen skrz tuto stránku .



Pokračování příště..

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Trest 2 den
« Odpověď #1 kdy: Března 12, 2018, 07:07:28 »
Pěkné, již se těším na další pokračování.

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re:Trest 2 den
« Odpověď #2 kdy: Března 12, 2018, 22:07:13 »
Já se taky těším na další pokračování a možná ho bude i přebalovat Tomáška v parku, když už ho nakrmila před ostatními lidmi v parku. :)

Offline Tomasek666

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 82
  • Karma: 0
Re:Trest 2 den
« Odpověď #3 kdy: Března 12, 2018, 22:34:06 »
nechte se překvapit další část 2 dne vyjde asi zítra ještě nevím co tam dám ::P

Offline David.Ch

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 99
  • Karma: 2
Re:Trest 2 den
« Odpověď #4 kdy: Března 13, 2018, 20:56:25 »
Moc hezký příběh, a rozhodně dost originální. Jsem rád že je tu víc a víc lidí co přispívaj svou abdl tvorbou. Už se nemohu dočkat pokračování.   ;D ;D