Autor Téma: Chytré kalhotky  (Přečteno 709 krát)

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 874
  • Karma: 3
Chytré kalhotky
« kdy: Březen 11, 2018, 20:30:17 »
Chytré kalhotky


Bylo ráno. David s Irenkou se probudili. Adélka, která u nich pobývala, neboť byli její kmotři spala s babičkou, byl to takový její mazel. „tak, co, jak jsi se vyspala“? Dotázal se David. „Díky za optání, výborně“ řekla Irenka a vášnivě jej políbila. Sáhnul jí na kalhotky: „máš je pěkně naducané“ řekl a pohladil jí je. Uvolnila se a boule na nich se řádně zvětšila. Vše bylo zneutralizované, nebylo co řešit. „Ty tam máš naděláno“ řekl se smíchem David. „Ty ne“? „Ne, mě se prozatím nechce, ale, Ty potřebuješ dát do pořádku“ a již ji nesl do koupelny, kde napustil vodu a dal ji do pořádku, po té se pomilovali. Kalhotky byly opatřeny plenkovým čipem, který vykázal zvýšené množství endorfínů. „Ty, Davide, tak mne napadlo, což, kdyby byly vynalezeny chytré kalhotky“? „Jak to myslíš, ty se dají opatřit plenkovým čipem a jsou již chytré“? „To ano, ale tak mne napadla modernizace“. „Jak to myslíš“? „Jednak by to byl nový design,spolu s plenkovým čipem by mohly obsahovat i ten mikropočítač, který Crusoe Industries vyvinula pro masážní figuríny“. „To zní zajímavě“ řekl uznale David.
„Tož, neplkéte a poďte k snidani“ řekla babička. „Adélka mě dneskaj pomáhala“ řekla a mile se usmála. „To je naše malá pomocnice“ řekla Irenka a vzala ji na klín. Holčička se k ní přitiskla. „Já jsem tak ráda, že jsem tady“ řekla a dala jí pusu. Obě se spolu mazlily. Po té se všichni nasnídali a šli za svými povinnostmi. Irenka cestou do dětského mezinárodního střediska zavedla Adélku k Emmě, tam se učila prostřidnictvím Skype online ve své škole, babička šla na sklizeň kávy. David přepojoval na několika virtuálních ústřednách a bral objednávky pro Potty holding, při tom uvažoval nad tím, co ráno slyšel od Irenky o těch chytrých kalhotkách.
Irenka pracovala v mezinárodním středisku pro dětské plenkaře a práce jí šla od ruky. Během přestávky se spojila s Renatou, která byla již tou dobou v Česku. Obě si velmi příjemně povídaly a Irenka jí pověděla o svém nápadu s kalhotkami. „Je to velmi zajímavé, musím to říct mamce, ta je návrhářka v oblasti spodního prádla a určitě nám s tím poradí. Také Renatina mamka byla přizvána a tento nápad ji velmi zaujal.
„Zní to zajímavě“ řekla Renatina mamka: „ráda se do navrhování odvážných kalhotek pustím, potřebuji jen vědět, z jakého materiálu by měly být“. „Myslím, že z běžného, z něhož se vyrábějí dámské kalhotky“ Odpověděla jí na to Irenka. Pak dodala: „uvažuji o tom, že by sloužily jak pro dámy, tak i pro pány., zašlu Ti nákres“. „Tak, dobrá“ řekla Renatina mamka.
Brzy byl návrh hotov. Po ušití byly první takto koncipované kalhotky zaslány na ostrov. Když si je Irenka oblékla, zkonstatovala, že jsou velmi příjemné.  Když k ní přišla Pavla a měla možnost si na ně sáhnout, řekla: „ty gumičky dole jsou perfektní, tady bych to vylepšila o vyšší elektrickou vodivost. Představuji si, že by tyto těsnící gumičky rozváděly do těla statickou elektřinu a sloužily by k masážím a navození příjemných pocitů“. „to nezní špatně“ Odpověděla jí na to Irenka. Raul Estevéz, chemik z Crusoe Industries se tohoto nápadu chopil a namočil gumičky do slaného roztoku s neutralizační látkou IN, čímž se zvýšila elektrická vodivost.
Chytré kalhotky byly opatřeny plenkovým čipem, později se ukázalo, že mikropočítač, který je v masážních figurínách je zbytečný, neboť plenkový čip jej plně zastoupí. Problém byl harddisk, který je využíván v masážních figurínách. „Tady jsem to nedomyslela“ řekla Davidovi Irenka: „musela by být kapsa, nebo by ten harddisk musel být všit do další vrstvy a také při dosedu by mohlo dojít k jeho poškození“. „Ale, od čeho máme 3 D tisk“? Odpověděl jí na to David, kterého nový výrobek nesmírně zaujal. „ten harddisk by se mohl ofotit, vytisknout, jako obrázek a prostřednictvím neutralizační látky IN by se mohl zadat příkaz Function harddisk, což by znamenalo plnou funkčnost a také, aby byl voděvzdorný. Také bych propojil tento supertenký harddisk s plenkovým čipem, který bude nedílnou součástí těchto chytrých kalhotek. Jo a když jsme u toho, měly by být stejně, jako plenky samopratelné, to znamená, že by se ve vodě samy pohybovaly. Tady může být aktivní program z chytrých plenek“ řekl a aktivoval jej. Započal s prací, textilka na Ostrově Robinsona Crusoe, která se zabývá ABDL textilem na jeho a Irenčin návrh provedla požadované úpravy.
Chytré kalhotky dostávaly svou podobu a všichni byli zvědaví, kam až lze zajít. Na tuto otázku brzy odpověděla Pavla, která přišla s nápadem sestrojit program s názvem Anticelulitida.com. Ženy vyššího věku trpí celulitidou a velmi se za to stydí. Pavla chytré kalhotky navlékla na masážní figurínu, které vytvořila celulitidu. Po té prováděla různé masáže, které ji odstranily, pomáhala jí Ratana a několik thajských dívek. Brzy byl program sestrojen a po odladění nainstalován. Masážní figurína se tak stala masážním nástrojem pro programování v systému Robinson Crusoe. V praxi to vypadá následovně. Plenkový čip určí míru celulitidy a těsnící gumičky vyšlou drobné elektrické impulzy, dojde k uvolnění a úpravy příslušných partií. Na vše dohlíží nově vyvinutý software na virtuální fyzioterapeutické klinice nemocnice Ostrova Robinsona Crusoe.
Co se týče harddisku, ten lze využít stejně, jako u nočníků, lze jej prostřednictvím plenkového čipu propojit i s mobilním telefonem, který tak dostává daleko větší kapacitu a jeho úložiště se tak zněkolikanásobilo. To ocení většinou manažeři a manažerky cestující na velké vzdálenosti, nemusí brát ssebou notebook, stačí mobilní telefon, který se tak dá lépe ovládat.
Na Ostrov Robinsona Crusoe byla pozvána Renatina mamka, která se starala o design tohoto nového spodního prádla, jež je určeno jak pro ženy, tak i pro muže. Bylo vyrobeno několik kusů, jednalo se o testovací sérii. Pavla, Pavel, Pedro, další nevidomí maséři a Thajské dívky připadli na několik nových masážních postupů. Vše bylo založeno na statické elektřině v těsnících gumičkách, které slouží jak k těmto účelům, tak i k utěsnění.
A opět si tyto chytré kalhotky vysloužily na několika veletrzích a to spodního prádla a zdravotnických pomůcek několik nejvyšších ocenění, což bylo zárukou kvality a skýtalo naději, že se brzy kalhotky rozšíří po světě.
Následovalo dolaďování. Irenka přišla s návrhem, aby se do dámského provedení mohly dát menstruační vložky, které by sloužily jako diagnostické, ty se již na Ostrově Robinsona Crusoe vyrábějí a slouží k diagnostice gynekologických onemocnění. Pokud se do kalhotek a nezáleží na provedení, zda se jedná o ženy, nebo o muže dá jakákoli plenka, ta slouží díky plenkovému čipu jako chytrá. Tyto chytré kalhotky jsou variabilní, dají se různě kombinovat. Po důkladných testech započala jejich výroba. Na jednom z workbótů byly zřízeny 3 velkokapacitní výrobní linky. Ceny se pohybují od 10000 do 15000Peso Ostrova Robinsona Crusoe s možností konverze do všech měn. I přes tuto zdánlivě vysokou cenu je o tento výrobek zájem a Ostrov Robinsona Crusoe tak získal další vývozní artikl. Chytré kalhotky stejně, jako ostatní ABDL zboží jsou neustále aktualizovány, týká se to zejména masáží a to jak léčebných, tak i různých stimulačních a to i v oblasti sexu. Na harddisk byly nahrány různé cviky, těsnící gumičky dodávají do těla impulzy a chytré kalhotky intuitivně nabádají lidi ke cvičení, což zvyšuje jejich tělesnou i duševní kondici a příznivě ovlivňuje jejich zdravotní stav. Došlo i k propojení s virtuální nemocnicí a virtuálními ABDL lázněmi Ostrova Robinsona Crusoe, David za tímto účelem vytvořil v programovacím systému Robinson Crusoe virtuální server a vše zasíťoval stejně, jako u ostatních pomůcek. Renatina mamka sklidila co by návrhářka velkou pochvalu, z její dílny vyšlo několik dalších skvělých modelů, které našly široké uplatnění a to ne jen v oblasti chytrých kalhotek, ale i dalších.
Brzy se tyto chytré kalhotky staly módním hitem. Renatina mamka přišla s nápadem přebudovat běžné kalhotky na chytré. I to se brzy ujalo, cena této modernizace činí 10000 Peso Ostrova Robinsona Crusoe s možností konverze do všech měn, pokud někdo má k dispozici plenkový čip, je odečtena ve výši jeho hodnoty. Supertenký harddisk lze vytisknout na dálku, je třeba do kalhotek kromě plenkového čipu dát neutralizační látku IN v jakékoli podobě a těsnící a masážní gumičky, které jsou součástí sestavy  tam všít. Proces výroby supertenkého harddisku zajišťuje speciální počítač na Ostrově Robinsona Crusoe, který může zaráz takto obsloužit 10000 kalhotek. Na Irenčinu počest tento nový výrobek nese značku Ira. Irence započaly plynout nemalé zisky, co však je nejdůležitější je to, že opět vznikl další výrobek, jenž Ostrov Robinsona Crusoe proslavil a stačil jen pouhý nápad, který se díky šikovnosti tamních lidí uchytil.