Autor Téma: Trest 1 den  (Přečteno 4823 krát)

Offline Tomasek666

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 82
  • Karma: 0
Trest 1 den
« kdy: Března 10, 2018, 23:22:16 »
Trest 1 den.

Jak jsem psal trest vznikl v důsledku závislosti na Facebooku

Jak mile mě mamka zabalila do plenek a dostal jsem dudlík , který upevnila páskem za krkem jsem zlosti usnul .
Když jsem vstal všiml jsem si že ležím v té velké postýlce a na ruce mám velké rukavice, které mi brání cokoliv dělat z rukama .
A tak začal můj trest jako miminko .

M-Mamka
T-Táta
P-Pečovatelka

Tak jak jsem psal vzbudil sem se ,když sem měl ten dudlík v puse nemohl jsem nic jiného než jen kňučet nebo brečet ,a tak jsem se rozbrečel jak miminko ,které pláče když má hlad.
Brečel sem asi 3 minuty než došla mama a začala na mě mluvit ,ale ne jak kdysi ,ale jak na miminko .

M: Tak co Tomášek se nám vyspinkal ? nemá moje miminko hlad ?
      Maminka jde ohřát něco k jídlu ano?
Nemohl jsem nic jiného než jen kývnout hlavou že ano
A tak mama odešla do kuchyně .Vrátila se asi za 5 minut avšak ne tak jak jsem myslel donesla dětskou láhev z nějakou tekutinou nevěděl jsem co to je a tak jsem se bránil co šlo ,ale bylo mi to houby platné mama byla rozhodnuta že mi tu flašku dá do pusy .
A tak jsem ji měl v puse ani nevím jak a začal jsem pít chutnalo to po jahodách a kupodivu to nasytilo víc než sem si myslel a pak mi to došlo vždyť to byl sunar .

Jak milé jsem dopil tu prokletou flašku myslel sem že mi prasknou střeva ,ale to bylo úplně něco jiného než to co přišlo ,začalo mi kručet v břiše jako by ty střeva měly bouchnout a v tom to přišlo začal jsem kadit a to do plenky a mě bylo v ten moment trapně ve 12 letech kadit do plenek je trapné pro každého .
Mama to poznala a řekla vydrž vteřinku hned tě přebalím a odešla pryč

P: Dobrý den já jsem pečovatelka a vaše matka si mě najala na to abych se o vás starala přebalovala vás apod. a tak v 1 řadě se představím jmenuji se Petra a je mi 20 let .

No já Tomášek musím říct že je fakt pěkná a netoužil jsem po tom aby mě někdo přebaloval a už vůbec ne takto mladá slečna .

P: Ty se jmenuješ Tomášek a maminka mi řekla že máš nějaké potíže že neudržíš stolici a máš problém z močením že musíš mít plínky a to 24hod. denně .
A tak tě teď přebalím a odnesu tě do obývacího pokoje ,kde ti pustím televizi a já si půjdu s tvoji maminkou probrat co vše budu dělat


A tak mě začala přebalovat no však moje vzrušení se projevilo hned jak sundala plenku ,ale na to nebrala zřetel a pokračovala ve své práci
Jak skončila odešly jsme tedy do obývacího pokoje kde mi pustila televizi a šla za mamkou

Neslyšel jsem o čem se baví ,ale slyšel jsem jak se odemykají dveře a tak jsem se otočil a viděl otce hned jsem zrudnul .

Otec ke mně přišel a začal si mě prohlížet a pak došel za mamkou a pečovatelkou a začal tam snímá něco řešit .

Otec pak šel zase ven asi pro něco do auta vrátil se asi za 5 minut a to co jsem viděl jsem nevěřil svým očím nesl velký dětský kočárek + velkou dětskou autosedačku

No blížil se večer a tak mě pečovatelka Nakrmila a odnesla mě do postýlky kde mě uložila a vzala si knížku a začala číst pohádku a já během 10 minut usnul a vydal se do říše snů ….


Pokračování příště ...........

Offline Tomasek666

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 82
  • Karma: 0
Re:Trest 1 den
« Odpověď #1 kdy: Března 11, 2018, 00:03:42 »
celkem bude asi 7 dílu což je 7 dni tak snad vás to zaujme

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re:Trest 1 den
« Odpověď #2 kdy: Března 11, 2018, 08:14:49 »
Určitě to zaujme. Jen se zkus víc podrobněji občas rozepsat.

Filip

  • Host
Re:Trest 1 den
« Odpověď #3 kdy: Března 11, 2018, 08:56:06 »
Moc pěkná povídka. Už se těším a nemůžu se dočkat další. Kdyby to šlo zkus to víc rozepsat, třeba při přebalovaní.

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Trest 1 den
« Odpověď #4 kdy: Března 11, 2018, 09:00:39 »
Zdařilé, již se těším na další pokračování trestu.

Offline Tomasek666

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 82
  • Karma: 0
Re:Trest 1 den
« Odpověď #5 kdy: Března 11, 2018, 10:51:40 »
Děkuji za odpovědi budu se snažit co nejvíc rozepsat