Autor Téma: Výlet na chatu 3  (Přečteno 3914 krát)

Offline MidwaySVK

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 45
  • Karma: 1
Výlet na chatu 3
« kdy: Března 10, 2018, 21:32:16 »
Streda:
Ráno som sa zobudil asi okolo šiestej, Matúš už nespal ale nemal som odvahu ísť za ním. Snažil som sa pokakať a bolo mi moc divné že mi to nejde. Po asi polhodine mamka otvorila dvere a keď videla že nespím tak ma pozdravila a odviedla k TV. Podala mi fľašku a ona niesla ďalšie tri pre Matúša. Keď sa vrátila skontrolovala mi plienky a usúdila že ešte dosť znesú. Potom si ku mne sadla a povedala mi: „myslíš že som si nevšimla že si už deň nekakal?"„Počkáme do asi jednej keď nie, vieš čo bude musieť nasledovať a príjemné to nebude."  Vtom došla do izby Aďa, sadla vedľa mňa a pýtala sa ma čo mi je: „Nič len už deň som nekakal a že ak sa tak nestane do jednej tak mi mamka pomôže." Pozrela na mňa a vraví:„Poďme sa prejsť do lesa možno ti to pomôže, a verím že áno." Navrhla to mamke a ta že kľudne ale že musíte ísť len vy lebo ja tu ostanem strážiť Matúška.
 Tak ma prebalila teda ani nie že prebalila len dala štyri bavlnené preč takže mi ostali len štyri a jednorazovka čo už bolo pohodlnejšie, pre istotu ma znova namazala a zasypala. Obliekla mi body a kraťasy, do batohu zobrala tri jednorazové ostatné veci potrebné a vyrazili sme. Po asi piatich minútach sa zastavila a prikázala mi ľahnúť si do trávy. Neriskoval som že by som odmietol. „Mám pre teba jedno tajomstvo, to že nemôžeš kakať zato môžem tak trošku ja, už od včera rána ti dávam prášky aby si nemohol na veľkú, chcela som totiž ta vytiahnuť von, dať ti preháňadlo a pozorovať ta jak sa ti stane nemalá nehoda," dala mi dudlík od fľašky do ktorej nakvapkala dvojnásobnú dávku preháňadla a donútila ma to vypiť. Vtom ma napadlo ak ja musím byť takto ponížený tak si daj aj ty plienky prosím. Bez rozmyslu si ľahla a podala mi plienku. Hneď som jej ju nasadil ale do zadočku dostala čípek no nevedela to lebo som párkrát behol prstom dnu a popri tom som jej ho tam dal. Zasypal som ju a zalepil. Vyzerala veľmi pekne v nej. Rozhodla že mi nedá ani tričko ani kraťasy že pôjdem len v plienke a pôjdeme ďalej sa prejsť.
Po asi desiatich minútach som začal cítiť že to čoskoro príde tak som to oznámil Andrejke a ta hneď nech sa predkloním. Ani nie po minúte som to pustil, tušil som že to bude veľké ale to čo prišlo bolo moc veľké. Keď som bol hotový buchla ma po zadku, dala pusu a šli sme ďalej.
Po asi polhodine sme zastavili na lúke, sadli si a Aďa sa tak divno krútila a tak som ju chytil a ľahli sme si, po chvíľke sa zdvihla že si musí odskočiť. Zadržal som ju a poklepal po zadku pochopila to. Ľahla si, dal som ruku na zadok a iba som videl jak sa snaží tlačiť. Keď sa jej to podarilo pár krát som ju buchol po plienke a šli sme ďalej sa prejsť. Po asi hodinke sme sa pomaly vracali ku chate tak sme zastavili, ľahli si do trávy a prebalila najprv mňa a potom ja som jej dal dole plienku, poutieral aby bola čistá a natiahol naspať kraťasy. Mne dala naspať bodyčko a kraťasy a vraví: „Keby sa niekto pýtal tak obe plienky si použil ty keďže mamka vie že som brala tri a keby donesiem jednu špinavú a jednu čistú bol by problém. Takže to zhodíme na teba. Aspoň bude mamka vidieť že si naozaj dosť kakal."
Keď sme sa vrátili na chatu tak mamka sedela vonku a Matúš bol už v normálnom balíku a hral sa. Keď ma videl tak chcel ísť za mnou ale mamka ho okríkla nech sedí ešte, tak zostal sedieť. Sadol som vedľa neho hneď sa mamka pýtala Aďi či som kakal, keď vytiahla tie plienky mamka sa divila že bolo toľko toho ale neriešila to. Odniesla ich do koša a bavlnené do prania. Potom nám doniesli fľašky zo Sunarom a s čajom ako obed a hrali sa do večera. Na večeru sme dostali detské výživy zas zeleninové takže to nebolo moc dobré ale radšej som to zjedol. Na noc som zas dostal osem a Matúš šesť bavlnených. Zaspal som behom pár chvíľ ale predtým sa krásne počúral.
Štvrtok:
Štvrtok ráno ma zobudila Aďa dala mi pusu a popriala všetko najlepšie k narodeninám ale darček od nej dostanem až poobede. Hneď potom prebudila Matúša a odviedla nás k TV a začala nás kŕmiť krupičnou kašou s ovocím. Bola moc dobrá, keď sme mali dojedené tak aj mamka prišla a hneď mi tiež popriala a potom aj Matúš. „Oslava bude asi okolo jednej a budeme aj grilovať," oznámila nám mamka. Tešil som sa a dúfal že to bude prvá normálna strava v tomto týždni.
Aďa sa opýtala mamky či môžeme ísť do lesa sa prejsť. Keďže mamke to nevadilo tak sme vyrazili len mi zmenila plienky.
Na lúke sme si sadli a začali sme sa bozkávať bolo to nádherné ale cítil som že ma začína bolieť brucho a divné zvuky vydávalo. Počula to a cítil som jak dala ruku na plienku.
Aďa:„Len pekne kakaj, ja som to počula,"
tak som to bez váhania pustil s plnou parádou, potom sme pokračovali asi polhodinku.
Aďa: „Tak toto bol darček na narodeniny odo mňa dúfam že sa ti páčil."
Ja: „ Úplne, bolo krásne, i keď som to pokazil nehodou"
Aďa: „ Tak zato ty nemôžeš, ta trocha preháňadla v tej kaši môže zato a mne to nevadilo, práveže sa teším že si ta prebalím na chate,"  buchla na po plienke a vyrazili sme naspať.
Po príchode som musel sa ísť hrať na pieskovisko a zatiaľ doniesla plienky a veci na prebalenie. Hneď nás oboch prebalila keďže sme boli pokakaný kvôli tej kaši ale u mňa sa neponáhľala, bolo vidieť že si to užíva.
Na obed sme dostali len každý tri výživy ovocné a potom mamka prišla a doniesla čokoládovú tortu. No keď som sa pozrel tak tam bolo napísane Všetko najlepšie k tvojim prvým a zároveň 18nastym narodeninám. Ale bola tam len jedna sviečka sfúkol som ju a začali mi spievať. Potom ju mamka rozrezala mňa si dala Andrejka na kolená mamka Matúša, kŕmili nás a občas dali napiť mliečka z fľašky. Bolo to úžasné. Keď sme dojedli presunuli sme sa von, mamka doniesla darček pre mňa. Rozbalil som ho a bol tam krásny overal, plienky pre dospelých ale s detským vzorom a zaplatená turistika pre dve osoby. Bol som za všetko veľmi rád. Mamka to odniesla a začalo sa grilovať. Andrejka nás kŕmila, bolo to úplne super. Keď som mal dosť tak som sa uvoľnil a cítil som že musím zas kakať a čúrať. Plienka už mala dosť toho ale ani som neváhal a pustil to s plnou parádou. Mamka sa len otočila, videla že to už plienka nezvládla no nebol som sám aj Matúšova začala tiecť. Začali sme sa smiať, Aďa nás začala fotiť, ľahli sme si na zem a oboch nás rozbalila a začala fotiť. Bolo to dosť trápne. Mamka doniesla plienky, prebalili nás a pokračovali sme v zábave. Asi o šiestej sme dostali ešte nejaké mäso a čajík, zobrali nás do kúpeľne, osprchovali nás a umyli, už mi to nebolo ani trápne stáť holý nielen pred mamkou ale aj pred Aďou a Matúšom. Osušili nás a zabalili zas do balíku na noc. V posteli sme dostali fľašku sunaru a mliečka a šli sme spať. Dlho som nemohol zaspať z toho celého dňa a hlavne z toho čo sa stalo medzi mnou a Aďou.
Piatok:
Piatok ráno nás mamka prebudila, prebalila a dala nám raňajky, popritom nám povedala že pôjdeme ešte raz do aquaparku keďže sa nám tam tak moc páčilo.
Keď prišla Aďa do kuchyne tak sa dozvedela že sa má ísť zbaliť a pôjdeme. Behom chvíle bola pobalená a mohli sme vyraziť. Po vstupe sme si našli miesto a myslel som že nám dajú zas len plienky na plávanie ale mamka rozhodla že keď môžeme mať vo vnútri aj jednorazovku tak nám ju nechajú. Hneď sme vyrazili všetci k bazénu a kúpali sa, zabávali a robili blbosti. Okolo obeda sme sa vrátili na deku, stiahli nám plienky na plávanie, nasadili nám bryndák a začali nás kŕmiť. Dosť ľudí na nás divno pozeralo a asi päťročné dieťa keď šlo okolo tak povedalo: „Aha mami tých chlapcov kŕmia jak malé deti, ešte sú aj také špinavé a aha oni majú aj plienky."
 Bolo to dosť trápne. Keď sme dojedli poutierali nás dostal som pusu od Aďi a museli sme si ľahnúť a oddýchnuť na chvíľku. Po asi polhodine nám skontrolovali plienky ale boli v pohode ešte tak nám nasadili plienky na plávanie a vrátili sa do bazénu. Po hodinke som sa pokakal a mamka si to všimla tak ma zobrala a šla prebaliť. V prebaľovacom kútiku sme zas narazili na toho chlapca aj s jeho mamkou a asi dvojročnou sestrou ktorej tam menili plienku. Ja som si musel vyskočiť na druhý a bez rozmýšľania ma začala prebaľovať. Ten chlapec ťukol do mamky a povedal jej: „Aha mamka ten chlapec je pokakaný jak batoľa, ešte ho musí aj mamka kŕmiť a na bryndák pritom, prečo ma on plienky keď je starší jak ja a ja už nemusím ich mať?"  Jeho mamka mu povedala:„Vieš asi má nejaké zdravotné problémy tak musí mať plienky."No moja mamka mu povedala:„Nie nemá zdravotný problém, on to má za trest lebo bol moc zlý chlapec a správal sa jak malé dieťa."
To už boli hotový tak chytila toho chlapca za ruku a vyrazili. Vtedy mi bolo do plaču kôli tomu jak ma mamka ponížila. Keď bola hotová vyrazili sme k deke kde už bola Aďa a Matúš a akurát pil fľašku čaju, ja som hneď nato dostal ďalšiu, bolo to fakt ponižujúce ležať na deke v plienke a kojeneckou fľaškou v ústach.
Keď sme dopili šli sme spať do bazénu a na tobogan ale nemal som už nato náladu po tom čo sa stalo pri prebalení. Aďa si toho všimla, vzala si ma bokom a chcela vedieť čo ma trápi.
Ja: „Vieš stala sa jedna vec keď ma mamka prebaľovala. " Povedal som jej čo sa stalo.
Aďa: „To muselo byť ponižujúce a moc, hlavne keď si ten chlapec robil z teba srandu ale keby si niečo povedal tak ti asi dá na zadok tam že?"
Ja: „To určite by dala a dostal by som rukávniky, koleso, dudlík a smer detský bazénik. Ono je niečo iné keď mi je vidno plienky na chate tam mi to je jedno, netrápilo ma to ani pred rokom keď mi nechala len plienky, tričko a dudlík ale bolo tam len pár detí a tie si ma nevšímali ale ten chlapec si robil srandu už dneska druhý krát."
Aďa: „Nič si z toho nerob, nikto ta tu nepozná, horšie by bolo keby ťa strápnila tam kde ta pozná."
Objala ma a dala mi pusu na tvár: „Poď naspať a nič si z toho nerob, zajtra to končí a zas budeš nosiť len keď ty budeš chcieť!"
„Hej hej, alebo keď to bude chcieť niekto iný aby to omne nepovedal. Ďakujem." Dal som jej pusu, chytil za ruku a vyrazili sme spať. Asi okolo šiestej večer sme vyrazili domov. Po príchode sme dostali na večeru sunar, prebalili nás do nočných balíkov, dostali dudlík, mamka nám prečítala rozprávku no koniec si nepamätám lebo som bol tak unavený že som zaspal.
Sobota:
Ráno keď som sa prebudil som si uvedomil že je deň odchodu. Hneď ráno nás prišla Andrejka prebaliť. Boli sme len málo počúraný tak nám len zmenšila počeť bavlnených na štyri ale dala nám čípek s tým nech sme do hodiny jak batoľatka. Mamka doniesla dve fľašky sunaru a držala nám ich kým ich nedopijeme. Odviedla nás von nech s ešte pohráme keď v tom prišlo auto Matúšovej mamky. Privítala nás a šla dnu pozdraviť mamku a Aďu ktoré balili veci a hlavne bavlnené plienky ktorých bolo dosť. Po asi hodinke prišli všetci von, zavolali nás na lavičku kde sme si sadli a Matúšova mamka povedala:„Počula som že ste sa tu mali super, Matúško ty si málinko bol neposlušný ale tak čo narobíme. Doma ti bude pokračovať trest ale budeš mi musieť ukázať že nie si malé dieťa, máš nato mesiac. Budeš mať furt plienky na noc normálne no cez deň naťahovacie neboj dosť hrubé takže budú trochu vidieť, budeš používať nočník a budeš ma volať na každú potrebu a ja ti budem sťahovať plienky. Keď náhodou bude mokrá dáme smutného smajlíka ak pokakaná dáme dvoch. Ak bude viac smutných smajlíkov ako šťastných za ten mesiac viac tak pôjdeme. k doktorovi a budeš plienky používať minimálne tri mesiace a to aj v škole takže sa snaž."
No a teraz dáme kontrolu plienky, jasne že sme boli pokakaný tak nás poutierali, prebalili a bolo čas na odchod. Rozlúčili sme sa, Aďa mi dala pusu a podala mi papierik pritom mi povedala aby som zavolal, a že ak nie tak sa možno pár fotiek dostane na internet. Pri aute som jej dal pusu a povedal že určite zavolám alebo napíšem. Jak odišli tak sme naložili veci a vyrazili domov. Po príchode mi mamka hovorí: „Ok výlet končí takže plienky už máš zas len keď ty chceš, keď tú čo máš nechceš už ju môžeš dať dole." Prišiel som za mamkou objal ju a poďakoval za super týždeň a za super oslavu.

Tak a toto je koniec príbehu. Dúfam že sa páčil a nenudil, ak by ste chceli pokračovanie tak by som možno niečo napísal :)
Ešte raz ďakujem že Luba bol ochotný mi spraviť korekciu.


Offline Iloveplenky

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 87
  • Karma: 1
Re:Výlet na chatu 3
« Odpověď #1 kdy: Března 12, 2018, 15:46:33 »
Tento příběh se mi moc líbil doufám že ještě něco napíšeš  :D

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re:Výlet na chatu 3
« Odpověď #2 kdy: Března 15, 2018, 08:47:50 »
Mně se to taky líbilo a budu rád, když bude další díl, už se na to moc těším. :)

Offline delfin

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 45
  • Karma: 0
Re:Výlet na chatu 3
« Odpověď #3 kdy: Března 15, 2018, 19:49:17 »
Také se mi moc líbil! :)