Autor Téma: Trest  (Přečteno 4667 krát)

Offline Tomasek666

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 82
  • Karma: 0
Trest
« kdy: Března 10, 2018, 19:23:21 »
Píše se rok 2010 a to mimochodem vznikl Facebook na ,kterém hodně lidi tráví své životy .

Nyní o mě : Jmenuji se Tomáš a je mi 12 let kdy jsem dostal svůj První počítač .
Samozřejmě rodiče mi zařídily internet abych si mohl dělat věci do školy, ale  to se však nedělo spíše naopak jsem objevil stránku jako je Facebook a tak začala závislost na této sociální sítí .

Trvalo to asi rok a rodiče si všimly že se mi zhoršil průměr ve škole a tak začaly zjišťovat proč.
Všimly si v mé historii internetového prohlížeče že nedělám nic jiného než že sedím u Facebooku a to i několik hodin denně .

Jakmile to zjistily snažily se mi to rozmluvit ať tam nesedím na tom facebooku tak dlouho že to není zdraví , já jelikož byl mladý a hloupý tak jsem jim tedy řekl že budu dělat vše proto aby se vše vrátilo do starých kolejí ,ale toto trvalo jen 3 dny než se vše vrátilo zpět k facebooku.
Rodiče už nevěděly co dělat tak zkusily zabavit počítač , nebo změnit heslo od internetu ,ale to sem jim nedařilo mě této zavislosti zbavit a tak se rozhodly pro jedno Pro trest plenkami, a nyní to začíná !

M)Máma
T)Táta
To) Tomáš

M:Tomášku prosím tě přijď za námi do obývacího pokoje chceme si s tebou promluvit o tvém času na Počítači .
To:Ano mami už jdu jen minutku dodělám si pořádek ve věcech .
M:dobře ,ale pak hned přijď prosím
To: Ano mami neboj hned tam budu
Mezitím došel Táta z práce .

T: Tome pojď už prosím dolu pořádek si doděláš potom
To: Dobře už jdu .
M: Tak Tomášku jelikož už je to nějakou dobu co jsme se snažily ti domluvit ohledně toho Facebooku ,ale k ničemu to nevedlo tak jsme se dohodly s Otcem na jedné věci .
T:Ano a jde o to že když neumíš poslouchat co se ti snažíme říct a hlavně nechceš pochopit proč ti to říkáme tak od zítřejšího dne bude probíhat trest který se dovíš až zítra jak dojdeš ze školy stejně teď máte týden prázdniny takže to bude lepší .

To: A proč mi to neřeknete rovnou myslíte že se nechám jen tak pro nic za nic trestat ?
 M) Počkej na zítra jak přijdeš zítra ze školy uvidíš sám !
To) No dobře jdu spát dobrou noc .
M a T) dobrou Tome


Došel jsem k sobě do pokoje kde jsem se převlekl a šel si lehnout no nemohl jsem usnout neboť jsem stále myslel na to co mi řekly rodiče a přemyšlel co by mohly udělat v mém věku už toho přeci moc není ,ale to už mě bralo spaní a v zapěti jsem usnul a vzbudil se až ráno .
Nasnídal jsem se a šel chystat věci do školy .
Jak bylo vše hotové vyrazil jsem a stále myslel na to co mi rodiče řekly .

Škola skončila učitelé nám všem popřály krásné prázdniny a my všichni ze školy vyletěly jak torpéda .
Já jsem došel domu a tam už mě čekala mamka ,která hned spustila .Tomášku odlož si věci v chodbě a pojď na oběd a hned ti řeknu tvůj trest .
Poslechl jsem a šel na oběd ,ale se sklopenou hlavou .
Mamka mi naložila dušenou mrkev tu jsem měl nejraději a jak jsem dojedl mamka spustila.
M:Tak jelikož si neuposlechl co jsme ti říkaly a bylo ti vše jedno tak tvůj trest bude následovný.
Ode dneška až do konce týdne budeš opět jako miminko a my se tě pokusíme převychovat tak abys příště pochopil a hlavně poslechl co ti z otcem říkáme .

To: To nemůžeš myslet vážně to přece nejde ,abych byl zas jako miminko vždyť to není ani možný vždyť se ani nezmenším tak nevím jak ze mě chceš udělat miminko .
M: No uvidíš že jde udělat miminko  i z takového velkého kluka jako jsi ty  a to následovným způsobem : za 1. budeš mít na sobě plínky a to 24h denně ,Dále až vejdeš do pokoje tak uvidíš že vše jde když si dáš nějakou tu práci . za 2.Nikdy si plenky sám nesundáš budu tě přebalovat já nebo táta jak to uděláš tvůj trest bude prodloužen a to tak že budeš i do školy chodit v plínkách a já zavolám do školy a řeknu jím o tom aby tě vždy někdo přebalil . A za 3. budeš chodit spát vždy když ti řekneme a nyní jdeme na ten tvůj trest běž do pokoje a počkej tam na mě hned přijdu .

To: Dobře počkám na tebe
Tomášek odcházel do pokoje se sklopenou hlavou a nevěděl co ho v pokoji čeká otevřel dveře a nevěřil svým očím vše bylo pryč jeho stůl s počítačem jeho postel prostě vše .Místo jeho postele tam byla velká dětská postýlka s postranicemi v rohu pokoje se rýsoval velký přebalovací pult a vedle něj velký balík plínek a v ten moment vešla Mamka do pokoje

M:Tak Tomášku svlékni se do naha a lehni si na ten přebalovací pult a já tě zabalím do plínek .
To: To nemyslíš vážně já se do žádných plínek obléct nehodlám
M: Tak ty budeš ještě drzý tak to ne .

Maminka ho chytla a dotáhla do postýlky kde ho násilím svlekla a nasadila mu plenku ,Tomášek křičel co mu plíce dovolily ,ale maminka to zatrhla velkým dudlíkem s páskem kolem krku


Pokračování příště  Děkuji za Kritiku a samozřejmě i za pochvalu + uvidíme podle komentářů zda bude pokračování nebo ne Předem děkuji

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Trest
« Odpověď #1 kdy: Března 10, 2018, 20:30:05 »
Již se těším na další pokračování, chválím.

Offline MidwaySVK

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 47
  • Karma: 0
Re:Trest
« Odpověď #2 kdy: Března 10, 2018, 20:44:18 »
Pekný príbeh, určite pokračuj  :)

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re:Trest
« Odpověď #3 kdy: Března 10, 2018, 21:27:26 »
Určitě pokračuj jsem zvědavý co bude dál.

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re:Trest
« Odpověď #4 kdy: Března 10, 2018, 22:21:56 »
Pokračuj jsem velice zvědav co bude dál.

Offline Tomasek666

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 82
  • Karma: 0
Re:Trest
« Odpověď #5 kdy: Března 10, 2018, 22:49:39 »
Sakra netušil jsem že to bude mít takovou odezvu a to jsem chtěl jen poukázat na to jaka je dnešní generace ,ale i tak pokračování bude jsem rád že se vám tento příběh líbí