Autor Téma: Výlet na chatu  (Přečteno 4256 krát)

Offline MidwaySVK

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 47
  • Karma: 0
Výlet na chatu
« kdy: Března 06, 2018, 20:14:36 »
Ahoj, tento pribeh je pokračovanie príbehu Lukáškov trest. Dopredu sa ospravedlnujem že som pokračovanie napísal odosť neskôr než som napísal.
Ešte sa chcem poďakovať za korekciu     používatelovi: luba

Tak a tu je príbeh:

Tento príbeh je znova vymyslený a je to pokračovanie toho predchádzajúceho.
Asi po roku, počas ktorého som občas nosil plienky či už doma alebo von, mi mamka navrhla že či nepôjdeme si oddýchnuť na chatu aspoň na týždeň, ale malo to jeden háčik celý týždeň budem v plienkach a jeden deň budem musieť ísť s mamkou do aquaparku s tým že budem mať plienky na plávanie. Našťastie nie detské ale neoprénové i keď s detským vzorom a budem musieť ich používať.
Sobota
Nakoniec nastal deň odchodu čož bola sobota. Hneď ráno ma mamka zobudila asi okolo siedmej, a začala zo skrine vyťahovať veci čo bude potreba. Dostal som dudlík, stiahla mi pyžamo a vraví: „Jééj Lukáško si vzal na noc plienočku, no ešte že si ju vzal lebo by mal počúranú posteľ, nó musíme to dať preč a dáme suchú." Celého ma poutierala, vložila podo mňa plienky asi 5 bavlnených a jednorázovku dosť hrubú, a nato ešte gumové nohavičky. A zrazu priniesla balík: „Toto máš odo mňa na narodeniny ktoré budeš mať v štvrtok, neboj nie je to všetko."
Po rozbalení som zistil že tam je 2x body s krátkym rukávom a krásnym detským vzorom. Hneď mi mamka jedno navliekla zapla patentky v rozkroku a prikázala mi ísť do kuchyne na raňajky, tam mi dala bryndáčik a nakŕmila krupičnou kašou s ovocím, občas som dostal mliečko z fľašky. Keď som bol už napapaný tak sme mohli vyraziť do auta a smer chata.
Cesta trvala asi dve hodinky počas ktorých som sa pár krát počúral ale čo bolo horšie a to hneď jak som sadol do auta aj pokakal bolo toho dosť keďže som asi deň nekakal no nemal som odvahu to mamke povedať poprípade ju požiadať o prebalenie lebo by nastal trest.
Po príchode sme povyťahovali veci z auta, ja som sa snažil skôr byť v chate schovaný aby ma moc ľudí nevidelo keďže som mal na sebe len to body a tenisky. Po vybalení čo trvalo asi hodinku mi mamka hovorí: „Pravidlá budú ako minule, a vieš že to myslím vážne, tak a ľahni si skontrolujeme ti plienku, nech vidím aké prekvapenie tam je, a potom si dáš obed ako správne dieťa, takže dostaneš sunar".
Po prebalení som dostal štyri fľašky sunaru a musel som si ísť ľahnúť, moc sa mi spať nechcelo no po chvíľke som zaspal, zobudila ma až potreba čúrať. To som ani nerozmýšľal a pustil to. Po chvíľke prišla mamka a hovorí mi že nebudem tu sám. Vtom som sa zhrozil že ma niekto takto uvidí. Hneď som sa opýtal kto príde, no ako odpoveď som dostal že sa to dozviem asi za hodinku. Mamka mi skontrolovala plienky a musel som ísť von pred chatu sa hrať na pieskovisko, dostal som len body a dudlík, ten mi zapla za hlavou čiže som ho nemohol dať von z úst takže mi ostalo ho len dudlať.
Po asi hodine hrania vonku počas toho mi mamka občas dala napiť z fľašky, som uvidel auto na ceste a hneď jak som ho videl som pochopil o koho ide. Bol to môj naj kamarát Matúš ktorý vedel o mojej záľube.
Najprv vystúpila mamka a dievča asi 17 ročne ktoré som nepoznal, ale hneď som sa cítil trápne a začal som z toho cítiť že potrebujem kakať tak som to pustil, jeho mamka otvorila dvere a kamarát vystúpil, ale čo som uvidel ma dostalo ešte viac. Mal hrubé plienky, dudlík a tenisky. Plienky podľa toho jak boli zafarbené boli dosť použité. Všetci traja došli k nám a Matúšova mamka sa uvítala z mamkou: „Poďme dnu mi dve a ich nechajme nech sa predstavia".
Zrazu sme tu ostali, dievča na mňa pozrelo: „No keďže vidím že máš krásny dudlík a nemôžeš cezeň hovoriť tak sa ti predstavím, som Andrejka a som Matúšova sesternica a budem tu celý týždeň pomáhať tvojej mamke sa starať nielen o Matúška ale aj o teba. Matúš to má ako trest, keďže minule keď bola oslava tak trošku prehnal s alkoholom, a ešte aj hovoril že by si chcel skúsiť aké je to mať plienku a používať ich ako ty. Tak teta zavolala tvojej mamke tá jej všetko povedala a zavolala ju sem a keďže ja som neodolala sa starať o dve deti tak som tu aj ja, a ako vidím tak plienky používaš fakt naplno, Matúško moc nechcel ale trošku preháňadla a je to, no idem vás oboch prebaliť".
Keď si videl výraz Matúša tak sa mu to tiež moc nepáčilo asi tak ako aj mne, Andrejka odbehla a za chvíľku bola naspať aj plienkami a všetkým potrebným. Začala Matúšom, bolo to divné ho vidieť celého pokakaného ale bolo mu to trápne ako som videl, potom som na radu prišiel ja, len mne sa páčila Andrejka a môj penis to dal jasne najavo, keď bola hotová tak mi pošeptala: „ Keby nemáš jeden rok možno že by si sa mi aj páčil."
Hneď som sa začal červenať, Matúš nepočul čo mi povedala, znova som dostal ako aj Matúš hrubé plienky takže nohy k sebe nešli. Poodnášala veci a sadla si na lavičku a mi sme sedeli v piesku a hrali sa keďže rozprávať sme sa nemohli kvôli dudlíku občas nám dala napiť z fľašky ale inak nám ich dole nedala.
Po asi dvoch hodinách a troch počúraniach vyšla Matúškova mamka, dala mu pusu na tvár, rozlúčila sa s tým že za týždeň príde. Bolo asi šesť hodín večer takže rozhodli že je čas na večeru potom nám nechajú chvíľku na porozprávanie a pôjdeme spať.
Večeru sme dostali vonku na tráve, obom dali bryndáčik a dostali sme tri ovocné a tri zeleninové výživy, občas nám dali napiť čaju. Keď sme dojedli poutierali nás a nechali nás osamote aby sme sa porozprávali. Matúš mi začar rozprávať jak to bolo. „No na oslave Andrejky sme trochu pili, pil som ako ostatný skôr menej ale asi mi to nesadlo lebo po pár pivkách som bol na mol, cestou som sa počúral a vtedy som ževraj povedal to o plienkach a o tebe, na moju nevýhodu to bolo dva dny spať a cestou domov sa Andrejka zastavila v ZD a zohnala mi plienky čiže ma hneď na lavičke že vraj zabalila ale čo mi nejde do hlavy tak hneď jak som prišiel domov ešte pred mamkou a Aďou som sa pokakal, ale to si nepamätám, zobudil som sa až ráno z bolesťou hlavy a s tým že sa nemôžem pohnúť. Bol som v zavinovačke z paplóna a cítil som plienku v rozkroku a aj som cítil že je mokrá a mal som hrozne veľkú potrebu kakať takže som to pustil tam ale presne vo chvíli keď vošla mamka a Aďa do izby čiže to počuli a vtedy som sa dozvedel že idem sem na týždeň a ďalšie dva týždne budem mať trest doma, síce už len plienky a nie byť dieťa ale aj tak je to trápne pre mňa lebo Aďa ma bude prebaľovať a keď rozhodne že ma prebalí vonku nemôžem nič povedať lebo skončím naspäť ako dieťa".
Potom sme sa už bavili len o rôznych veciach a po chvíľke prišli že ideme spinkať, skontrolovali plienky, rozhodli že do rána vydržia dali nám ešte pre istotu gumové nohavičky obom nám dali body keďže Matúšova mamka kúpila aj jemu dostali fľašku čaju, dudlík, a šli spať.
Nedeľa
Na druhý deň ráno som sa zobudil prvý, cítil som jak sa mi chce čúrať tak som to pustil, ale nevedel som že toho viac nezvládne a cítil som jak začala pretekať ak na posteľ, bez rozmýšľania som začal plakať, cez dudlík to síce bolo tlmené ale po pár sekundách prišla Aďa, odokryla ma a vraví:  „Jéééj niekto na noc bude potrebovať silnejšie plienky hlavne dneska keď budete večer unavený po celom dni v aquaparku. No nič pod prebalím ťa ale najprv si spravíme tvoju fotku, ak ležíš v počúranej posteli". Bolo to dosť trápne no horšie bolo že som nemohol chodiť v tak hrubej plienke, čiže to skončilo že som padol na zadok a išiel do štyroch. Matúš sa začínal prebúdzať ja som sa dostal akurát k podložke na ktorú som ľahol, po rozbalení a očistený mi ešte skontrolovala teplotu čož bolo nepríjemne, dostal som tento krát len jednu jednorazovú plienku čo bolo moc pohodlné, keď bola hotová už prichádzal Matúš aby ma nahradil. Keď mala všetko upratané tak nám dala dole dudlíky a šli sme do kuchyne tam sme dostali bryndáky a začala nás kŕmiť
kašou s ovocím, bola moc dobrá. Keď sme dopapali tam prišla akurát mamka a keď nás zbadala čudovala sa prečo sme už hore tak jej Aďa vysvetlila prečo, mamka nás zobrala hore aby nás obliekla Aďa upratala v kuchyni. Dostali sme obaja body a tepláky aj tak plienky bolo vidieť, Aďa nám doniesla po dve fľašky čaju a museli sme ich vypiť zatiaľ upratali postele a pobalili veci do aquaparku.
Keď bolo všetko hotové ešte nám umyli zúbky a išli sme do auta. Cesta trvala asi 15 minút len, keď mamka zaparkovala tam sme vyrazili, zaplatili vstupné, myslel som si že pôjdeme do šatne a plienku si dáme dole sami ale to som sa mýlil, mamka mi podala dvoje plienky na plávanie s tým že si ich máme dať na plienku a potom nás prebalia až. Vedel som že lepšie bude poslúchnuť.
Po prezlečení sme sa stretli vonku, tie plienky boli vidno ale radšej som to neriešil, našli sme si miesto kde nebolo moc ľudí, tam nám dali dole plienky, ja som ju mal počúranú no Matúš tiež tak nás len utreli a natiahli tu na plávanie. „Ak pôjdete do bazénu kde nedočiahneme na dno alebo pôjdeme na tobogan bez jednej z nás dostanete plávacie koleso a smer detský bazénik a nie len ten čo to spravil ale obaja a ako darček dudlík. Môžete ísť maximálne na šmýkaľku," to boli pravidlá a to som riskovať nechcel. Vedel som že to mamka spraví.  Ešte predtým než sme šli tam nám dali napiť z fľašky a dve výživy ovocné.
Po dojedení sme sa šli kúpať bolo to divné s tou plienkou, pár ľudí na nás divno pozeralo, po hodine kúpania som cítil divný pocit v žalúdku, tušil som čo príde. Práve keď som chcel ísť von tak prišla Aďa za mnou a pošeptala mi: „Už sa ti chce kakať keď si chcel ísť von?" Chytila ma zozadu plienky a začala mi masírovať brucho, vedela čo príde za chvíľku, aj sa to stalo začal som kakať, nebolo toho málo. Keď som bol hotový tam mi navrhla že ideme na tobogan chcel ísť aj Matúš ale keď nás videl a hlavne keď ma videl odzadu pochopil to. Asi po štyroch jazdách som to mal rozpatlane všade, mamka išla s Matúšom tiež asi tri jazdy.
Aďa ma zobrala do prebalovacieho kútika aby ma zbavila toho čo tam mám a aby mi dala do toho ešte jednu plienku jednorazovú zo slovami: „Musím ti ju dať, si krajší keď máš väčší balík medzi nohami."
Keď videla čo mám v tej plienke tak sa zhrozila čo všetko zo mňa vyšlo, musela ma totálne umyť, potom umyla aj plávaciu plienku, z tašky vytiahla jednorazovú plienku zas dosť hrubú nato mi dala gumové nohavičky a nato mi dala neoprénové, tie plienky boli dosť hrubé takže každý už videl že ich mám. „Zato že si šikovný dostaneš pusu a keby sa mamka pýtala prečo máš plienku navyše, tak ako výhovorku mám že si nechcel ísť keď si sa pokakal so mnou na tobogan, doma ešte zato dostaneš pár rán na zadoček," a dala mi druhú pusu. Išli sme na deku kde bola mamka a Matúš, obaja sa začali smiať keď nás videli sa držať za ruku a potom ešte viac keď videli mňa s tým balíkom. Dostali sme na jedenie rohlík zo syrom, dávali nám ho po kúskoch, po jedle sme zas šli do bazéna tento krát všetci. Blbli sme tam asi do piatej počas toho Matúša museli ísť prebaliť keďže sa pokakal, ja tiež, Aďa o tom vedela ale mlčala, všimla si toho keď sme boli na tobogane keďže sme vždy šli spolu. Pred odchodom Matúš dostal jednorazovú plienku pod neoprénovú, a šli sme do šatne kde sme si obliekli naspäť body a tepláky. Už nás tam čakali a vyrazili sme k autu. V aute sme dostali dudlíky a oddychovali sme. Keď sme dorazili na chatu tak nás nechali vonku sa hrať, oni poupratovali veci zatiaľ, po chvíli nás zavolali na večeru, dostali sme zas zeleninovú detskú výživu a čaj. Skontrolovali nám plienky mňa mamka začala prebaľovať ale prišla Aďa s tým že musí mi dať ešte pár rán na zadok kvôli tomu toboganu, mamka sa zasmiala a uvoľnila miesto s tým že umyje Matúša zatiaľ. Prehla si ma cez koleno, dostal som dudlík a začala. Asi po 20 ranách vravela že to stačí. Zadok ma pálil jak čert, išla ma umyť a keď bola hotová tak ma zabalila na noc, jak sľúbila nedala mi päť bavlnených jak Matúš ale keďže som prečúral dostal som osem čož už bol balík. Išli sme do postele kde sme dostali ešte fľašku mlieka a išli sme spať. Ja som asi hodinu bol hore čo som nemohol zaspať kvôli balíku ale ako som videl tak ani Matúš nemohol, ale kvôli dudlíku sme sa nemohli rozprávať. Po chvíľke som zaspal.

Offline Iloveplenky

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 87
  • Karma: 1
Re:Výlet na chatu
« Odpověď #1 kdy: Března 07, 2018, 01:47:37 »
Úžasné!

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re:Výlet na chatu
« Odpověď #2 kdy: Března 07, 2018, 08:35:49 »
Pěkně napsané. Jsem zvědavý co bude dál.

Offline MidwaySVK

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 47
  • Karma: 0
Re:Výlet na chatu
« Odpověď #3 kdy: Března 07, 2018, 17:35:13 »
Ahoj dakujem za super komentáre. Zajtra bude pokračovanie a celkovo to má tri časti. :)