Autor Téma: Doučování z matematiky 2  (Přečteno 5068 krát)

Offline Kejklir

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Karma: 1
Doučování z matematiky 2
« kdy: Března 06, 2018, 07:21:57 »
Když jsem došla domů,šla jsem se osprchovat.Stála jsem pod sprchou a přemýšlela o tom,co jsem prožila u své učitelky.Najednou jsem zjistila,že se mi po tom zážitku začíná stýskat.Celá jsem se umyla a vzala si župan na své nahé tělo.Šla jsem do pokoje,převléknout se do noční košile.Najednou jsem toužila po dupačkách ,,slyšíš mě?" Otočila jsem se, máma na mě mluvila a já ji nevnímala. ,,Říkala jsem,že jsi tam byla dlouho.“ Přikývla jsem ,,nějak jsem to nemohla pochopit.“ Zalhala jsem mámě a úplně poprvé jsem zalhala.Ale byla to milosrdná lež ,,kladeš na sebe velké nároky zlatíčko.Měla by jsi ubrat a pojď večeřet.“ Poslechla jsem a šla na večeři,ale moje myšlenky byli stále na doučování.Pořád jsem myslela na ty polibky a doteky a uvědomovala jsem si,že heterosexuální zřejmě nebudu. ,,Jano!? Já na tebe mluvím,prosím tě jsi v pořádku?" Podívala jsem se na mámu ,,jo jsem.“ Řekla jsem,ale máma zavrtěla hlavou ,,to bych neřekla teda.Jsi snad zamilovaná?" Teď na to kápla,to byla ta tíha,byla jsem zamilovaná do svojí učitelky. ,,No do matematiky mami.“ Odrazila jsem její zvědavost humornou reakcí. ,,Jsi pitomá viď.Ty jsi moje chytrá holka a zvládneš to.“ Přikývla jsem ,,jdu spát mami,jsem nějaká unavená." Řekla jsem a políbila svou matku na tvář.Po večerní ústní hygieně jsem si šla lehnout do postele.Vzala jsem dudlika,kterého mi dala má krásná učitelka a vložila do pusy. Na telefon mi pípla sms.Vzala jsem telefon a otevřela zprávu ,,Dovolila jsem se od tebe prozvonit,když jsi u mě spinkala.Hezky se vyspinkej a zítra tě čekám u sebe.Jsi koťátko....“ Usmála jsem se a odeslala zprávu ve znění,že děkuji za nejkrásnější zážitek a že se nemohu dočkat rána. Byla jsem šťastná,neskutečně šťastná a těšila se až ráno po snídani navštívím svou učitelku. Usnula jsem rychle s dudlikem v puse a ráno jsem byla na nohou už v osm hodin.Dudlik mi v noci vypadl z pusy,tak jsem ho chvilku hledala.Byl v posteli až někde u nohou,usmála jsem se a strčila si dudlika do kapsy.
Ráno po snídani a po rozmluvě s máti, jsem vyrazila celá nedočkavá za učitelkou.U domovních dveří,jsem zazvonila na zvonek Kubátová.Rozdrnčel se zvonek na vpuštění do domu.Vešla jsem do výtahu a zmáčkla patro sedm.Vyjela jsem nahoru a vyšla z výtahu.Dveře do bytu byli otevřené a tak jsem vešla. Moje krásná učitelka mi zastoupila cestu a začala mě líbat.Její jazyk vklouzl do mých úst a její ruce mi svlékli bundu a tričko.Podlomily se mi nohy,ale má zachránkyně mě chytla a vlévala do mě polibky plné lásky a energie.Byla jsem z její reakce překvapená,ale vychutnávala jsem si každý okamžik s ní. Odvedla mě do obýváku,kde měla rozestlanou a rozloženou sedačku.Položila mě na ní a svlékla mě do naha.Vzala plenku a dala jí podemně ,,ještě ne“ zakňourala jsem vzrušená a moje oči ji prosili,aby pokračovala.Užívala si tu mojí bezmoc a zapla mi plenku a oblékla dupačky.,,Miláčku můj,budeš moje krásná a hodná holčička ano.“ Řekla a začala mě pusinkovat po tváři.Cítila jsem,že jsem vzrušením vlhká a bylo mi jasné,že pokračování nebude snad alespoň prozatím.
Vzala láhev s mlékem a dala mi savičku do pusy a já poslušně začala pít. ,,Určitě by tě zajímalo,proč tě oblékám do plenek viď.“ Zeptala se vážně a pozorovala jak piju.Lehce jsem přikývla,aby mi nevyteklo mléko z úst. ,,Jsi andílek a já nikdy neměla takovou holčičku jako jsi ty.A chtěla bych tě mít už napořád jako miminko a jako svou kouzelnou lásku.Souhlasíš?" Mé oči se rozzářily štěstím a opět jsem mírně přikývla. Když jsem dopila a chtěla něco říci,vložila mi do úst dudlika ,,miminka nemluví.“ Řekla a natáhla se vedle mě. ,,Hladila mě přes dupačky po těle a já toužila po jejích polibcích.Věděla to a jen se usmívala,neskutečně si mou bezmoc užívala.
Zabublalo mi v žaludku a cítila jsem,že má střeva jsou připraveny vypustit náklad do plenek. Začala jsem plakat,protože se mi nechtělo vykonávat tuto potřebu do plenky. ,,Neplakej srdíčko moje,je to nevyhnutelné a já se na tebe kvůli tomu zlobit nebudu.“ Řekla a já i přes to,že jsem se všemožně bránila,nevydržela a pustila všechno do plenky. Utírala mi uplakané oči a u toho mě hladila po tváři. ,,Copak to má můj miláček v plence?" Mluvila na mě jako na miminko ,,co pak jsme to dělali?Kakala moje beruška maličká.“ Začala mi svlékat dupačky a povolovat plenku. V pokoji byl můj náklad cítit,ale ona na sobě nedala nic znát a vzala mě za ruku,vedouc mě utřenou z nejhoršího do koupelny.Pustila sprchu a celou mě osprchovala a umyla mýdlem.Nahou mě odvedla zpět na postel,kde mě položila a začala mě něžně hladit po těle.,,Když si budeme takhle hrát,tak mi říkej Lucko a když ti dám plenku,tak budu maminka ano.“ Přikývla jsem,její pravidla pro mě byli jako písmo svaté. Svlékla si halenku,kterou měla na sobě a když si lehala vedle mě sundala si kalhoty a kalhotky.Ležela vedle mě úplně nahá a já si všimla jaké má krásné a přitažlivé tělo.Měla krásná prsa a její tělo bylo pro mě najednou velice přitažlivé.Nahnula jsem se k ní a políbila ji na bradavku.Zachvěla se a její dech se zrychlil,začala jsem ji líbat po celém těle,jako ona líbala mě předchozí den.Líbilo se mi,že ji mám ve své moci,mohla jsem se jí pomstít za to,jak mě trápila.Bála jsem se však líbat její vyholený klín, něžně jsem ji líbala jen okolo. ,,Neboj se miláčku“ řekla a já jsem lehce jazykem zabloudila k jejímu klitorisu.Celá se napnula a hlasitě vzdychala ,,bože!“ vykřikla najednou a vydechovala jako by byla po nějakém maratonu.,,Ty uličnice jedna“ řekla a položila mě na postel. ,,Jsi úžasná víš to?" Začala mě vášnivě líbat,bylo mi jasné,že si mě za trest vychutná. Zabloudila dolů a když do mě zasunula jazyk,myslela jsem,že se zblázním.Prsty mi masírovala poštěváček a já začala slastí křičet.Vždycky když cítila,že mám blízko k vyvrcholení přestala.Byla jsem zcela bezmocná a prosila aby pokračovala. Byla zkušenější a věděla jak mě potrestat za mou opovážlivost.Začala se mi točit hlava a z očí mi vytryskla nejedna slza.Byla jsem spocená a nemohla popadnout dech.Když viděla,že už dál nemůžu přestala mě trápit a já došla k vyvrcholení.Orgasmus,který jsem prožila,byl nekonečně dlouhý.Cítila jsem škubání v celém těle a Lucka mě začala líbat na rty ,,promiň miláčku,potrápila jsem tě viď.“ Byla jsem vyčerpaná a usnula jsem.Cítila jsem jak mě Lucka balila do plenky a oblékala mi dupačky.Dala mi napít čaje a já vypila celou láhev.Potom mi dala dudlika a já zcela vyčerpaná usnula.

Probudila jsem se asi za 2 hodiny.Dudlika jsem měla pořád v puse a zjistila jsem,že jsem v posteli sama.zvedla jsem hlavu ,,Šípková Růženka se nám probudila.“ Uslyšela jsem Lucky příjemný hlas.Přišla ke mě a měla v ruce přesnídávku a látkovou plenku. Vyndala mi dudlika a začala mě krmit,vždycky mi otřela pusu látkovou plenkou a usmívala se.Hrála jsem u ní dvě role.Její miminko a její milenku,což mi přišlo velice zvláštní.Propadla jsem jejímu kouzlu a prohlížela si její obličej.Měla malé rtíky jen tak lehce natřené rtěnkou.Její oči byli laskavé a krásně modré.Měla vlasy na mikádo a k jejímu oválnému obličeji to vypadalo senzačně.Milovala jsem jí, v její blízkosti jsem cítila šimrání v podbřišku. Když jsem dojedla přesnídávku a otřela mi pusu,vrátila mi dudlika a políbila mě.Toužila jsem jí to oplatit a ona to moc dobře věděla.Začala jsem čůrat do plenky,abych ji udělala radost a Lucka to cítila. ,,Zlatíčko moje čůrá,jsi rozkošná.Maminka teď půjde vařit oběd a ty budeš koukat na pohádky ano.Přebalím tě potom.“ Řekla a já poslušně ležela a koukala na televizi.Bylo pro mě nádherné a najednou vzrušující ležet v počůrané plence.Toužila jsem po jejích dotecích a mokrá plenka mě ještě dráždila a já cítila jak jsem dole vlhká.Lucka to pozorovala a usmívala se,věděla co cítím.Položila mi ruku do rozkroku a já jsem se proti její ruce vzepjala.Lucka ale hned povolila a lehla si ke mě.Rty mi přejela po ušním lalůčku, zavzdychala jsem a přivřela oči slastí. ,,Ty jsi moje skvostné miminko.“ Zašeptala mi do ucha a lehoučce mi projížděla jazykem po oušku. Užívala si tu mojí bezmoc a touhu a měla pravdu,chtěla jsem se s ní mazlit a osahávat,ale Lucka vždy přidržela dudlika v mých ústech a vyhýbala se šikovně jakémukoliv kontaktu.
,,Půjdu dělat oběd broučku a žádné zlobení,hezky hajat ano.Ne že si budeš hrát s kačenkou,musela bych tě potrestat.“ Řekla a odešla do kuchyně a já zůstala u televize.Touha byla větší,než strach z trestu a myslím si,že to Lucka věděla.Zabloudila jsem rukou do rozkroku a přimáčkla mokrou plenku na kačenku.Zavzdychala jsem a zavřela oči ,,ty jsi zlobidlo teda.“ Zaslechla jsem a otevřela oči nade mnou stála Lucka a kroutila hlavou. Vzala láhev a dala mi ji do pusy bylo v ní teploučké mlíčko. ,,No jen hezky všechno vybumbej.“ Řekla Lucka a já ji poslechla u toho mě držela za ruku.Dostala jsem zpět dudlika a začala mě přebalovat.Když jsem před ní ležela docela nahá,mile se na mě usmála. Otřela mě vlhkou plenkou a začala mě pusinkovat ,,ty nezbednice moje.“ Dala mi polibek,který jsem ji hned vrátila ,,proč já Lucko.“ Zeptala jsem se ,,protože jsem na tobě vycítila,že jsi jiná než ostatní.“ Podívala jsem se na ní ,,a co kdybych nebyla plnoletá?" Usmála se ,,já bych si počkala miláčku.“ Přemýšlela jsem jak jiná než ostatní ,,a proč ti nevadí přebalovat mi plenky?" Ptala jsem se zmateně.Uvědomovala jsem si,že nemůže být příjemné někomu sundavat pokaděnou plenu. Lucka se zasmála ,,neznáš ABDL?" Podívala jsem se na Lucku a vůbec jsem nechápala o čem mluví. ,,Tak já tě do toho zasvětím ano.Ale nejdříve se budeme muset postarat o to,abys na sebe trochu dbala.Začneme tím,že ti oholíme nohy a kačenku.“ Zrudla jsem a nevěděla co jí říci a Lucku to rozesmálo. ,,Lucko a jak mám říci mámě,že jsem na holky.“ Zeptala jsem se,protože jsem potřebovala radu. ,,No řekni jí to,až si budeš jistá,že nastala ta správná chvíle.A jestli tě má ráda,tak to pochopí.“Chytla mě za ruku a šli jsme do koupelny,kde mě oholila jak slíbila.,,Jsi krásná víš to.“ Řekla mi a políbila mě.Šla jsem zpět do postele a zavrtala se pod deku.Lucka si vlezla vedle mě ,,já snad neuvařím" řekla a začala mě znovu líbat.Byla jsem v sedmém nebi z jejích doteků a polibků,které mi dávala.Byla neuvěřitelně něžná a já jsem cítila,jak pod její láskou jsem celá rozněžnělá.Chytla jsem jí za ruku a vedla jí do svého vlhkého klína,ale Lucka zavrtěla hlavou.,,Nene já ti říkala,že tě potrestám.“ Zasmála se a měla pravdu,tím že se vyhýbala citlivým partiím,mě trestala velice krutě.Celá jsem se chvěla vzrušením a Lucka si to užívala měla mě ve své moci.,,Jsi nádherně vzrušivá“ řekla a začala mi špičkou jazyka sjíždět od krku až k mému klínu,kde přestala a pusinkami po těle se blížila k mému obličeji.Její jazyk vplul do mých úst,byla jsem jako ochrnutá nezmohla jsem se na odpor.Bylo to nepopsatelně nádherné užívala jsem si její dotyky a polibky,jako by měli být poslední.Rukou sjela do mého klína a z lehka mě začala dráždit.Byla jsem v ráji,očima jsem ji prosila ať nepřestává.Přemístila se dolů a začala mě orálně uspokojovat,netrvalo dlouho a došla jsem k dalšímu nádhernému orgasmu. Hned potom mě opět zabalila do plenky a šla vařit oběd.Ležela jsem s dudlikem v puse a v dupačkách v posteli a byla jsem neskutečně šťastná.
Když Lucka dovařila oběd,sedla si ke mě a krásně se na mě usmála. Přisunula jsem se k ní a spokojeně ji položila hlavu do klína. ,,Budeme papat miláčku" řekla a hladila mě po hlavě.Vstala a šla nalít polévku do misky na které byl obrázek kačera Donalda.Usmála jsem se, Když s miskou přišla a ukázala mi,abych si sedla k ní na klín. Byla jsem menší než Lucka a drobnější,tak že si mohla užívat,že má někoho o koho se může starat.Každé sousto,které mi dávala pečlivě vyfoukala a svými ústy okusila,zda to není horké.Dělala to přesně tak,jako to dělají maminky u malých dětí.Vařila vskutku výtečně polévka byla velice dobrá. Po polévce přinesla nějakou omáčku s kolínkama a byla postavená z toho,jak mi chutnalo. ,,Tak a po obědě,mají děti polední klid.“ Řekla a přikryla mě svojí dekou. Vložila mi dudlika do pusy a hladila mě po tváři.
Bylo to velmi zvláštní,měla jsem divné pocity,ale ráda jsem se této hře podvolovala.Uvědomovala jsem si sama sebe,jen jednou jsem chodila s chlapcem a i když holky ve škole říkaly,že je hezký pustila jsem ho k vodě,protože jsem nebyla schopná zamilovat se do něj.Měla jsem ho ráda jako kamaráda,ale víc jsem mu dát nemohla.Teď to ale bylo jiné,byla jsem zamilovaná až po uši a kdykoliv jsem měla Lucku vedle sebe,projel mým tělem zvláštní pocit a hlavně touha po jejím polibku a touha po těch něžných dotecích. Lucka šla sklidit nádobí do kuchyně a nechala mě samotnou s mými myšlenkami. Za chvilku byla zase u mě a z flašky mi dala napít čaje.Poslušně jsem pila a jednou rukou,jsem jí chytla za její ruku.Usmála se a když jsem vypila čaj,natáhla se vedle mě ,,jsi krásná“ řekla mi a položila svou ruku na plenku.Zavřela jsem oči a začala čůrat do plenky.Lucka to cítila a dala mi pusu na dudlika ,,někdo čůral do plenky." Řekla a položila si hlavu vedle mě.Líbala mě na tvář a hladila po plence.Vnímala jsem to hlazení a cítila jak se v mém podbřišku rozlévá ten pocit štěstí.Měla jsem ohromnou chuť se s Luckou pomilovat,ale byla jsem vytrvalá,protože jsem věděla,že až mi sundá plenku,tak k tomu dojde.Leželi jsme hodinu a obě jsme vedle sebe usnuli.Já se vzbudila první a cítila potřebu čůrat, zatlačila jsem a cítila teplou moč,jak se mi rozlévala v plence,která byla plná k prasknutí. Lucka se probrala a sáhla mi na dupačky ,,no ty jsi mokrá“ usmála se a začala mi sundavat mokré dupačky a následně i plenku.Šla do koupelny a namočila jednu látkovou plenku,kterou mě pořádně utřela.Vyndala mi dudlika z pusy a já se posadila,začala jsem ji svlékat a když byla úplně nahá líbala jsem jí její ňadra a u toho jsem jí položila na záda.Pokračovala jsem až dolů a jazykem jsem jí začala dráždit.Celá se rozechvěla a já věděla,že si zase mohu vychutnat její klín a ukázat jí,že ji nesmírně miluji.

„Každý je génius. Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom, bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.“
Albert Einstein

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Re:Doučování z matematiky 2
« Odpověď #1 kdy: Března 06, 2018, 09:36:58 »
Ten první díl byl fajn, ale tohle je bomba. Docela se mi to líbí.
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Doučování z matematiky 2
« Odpověď #2 kdy: Března 06, 2018, 11:44:27 »
Nádherné čtení, již se těším na další pokračování.

Offline Trolko

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 93
  • Karma: -2
Re:Doučování z matematiky 2
« Odpověď #3 kdy: Března 06, 2018, 20:35:37 »
Ďalší super diel :)

Offline alex

  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 47
  • Karma: 0
Re:Doučování z matematiky 2
« Odpověď #4 kdy: Března 07, 2018, 00:38:08 »
Tak toto je šupa. Super  :D
Dúfam, že to bude mať pokračovanie.

Offline David.Ch

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 99
  • Karma: 2
Re:Doučování z matematiky 2
« Odpověď #5 kdy: Března 13, 2018, 22:30:15 »
Příběch nemá chybu (myslím to obrazně) je suprově napsanej a vtáhne do děje. První díl byl dobrý ale tohle je skvělý a už se těším na pokračování a podle toho co bylo doposud, tak se máme naco těšit.   ;D

Offline DP

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 62
  • Karma: 0
Re:Doučování z matematiky 2
« Odpověď #6 kdy: Května 01, 2018, 22:54:09 »
vážně  moc dobré čtení  :)