Autor Téma: Bohatství není vše /2  (Přečteno 3114 krát)

Offline David.Ch

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 99
  • Karma: 2
Bohatství není vše /2
« kdy: Března 05, 2018, 17:15:13 »
V minulém díle jste četly.

D, jedeme, do té kavárny za mamkou
Ř, dobrá
D, až tam přijedeme tak počkejte v autě a nebo v kavárně ale byl bych rád s mamkou osamotě
Ř, jak si přeješ dejve



Jakmile jsme dorazily tak jsem šel hned za mamkou a sedl si k ní ke stolu. Byl tam i táta takže asi už spolu mluvili.

D, david
M, mamka
T, taťka
Ř, řidič

T, ahoj davčo, jak to šlo ve firmách
D, šlo to docela super, mám dobrou správu
M, to mi taky
D, cože jakou?
T, nejdřív nám ale řekni, proč sis tolik prohlížel to dětské oblečení
M, a nezapomeň, že mi si můžeme říci všechno
D, mami, tati já a eh no ehh nevím jak začít
M, nestyď se broučku
D, já přemýšlel o tom jaké by bylo se starat o miminko ale víc jaké je být miminkem
M, jo takhle to je, ale proč, ty nechceš být dospělý
T, maminka má pravdu ale jestli to tak chceš tak mi se postaráme. Je totiž pro nás důležitější aby ses cítil dobře
D, děkuju vám oběma, ale tati řekneš mi jméno mého brášky
T, jmenuje se tomášek ale nevíme kde skončil, ale já ti pak dám fotku abys ho alespoň vyděl na obrázku, mam ho jen jako malé miminko
D, to mi nevadí já bych ho rád poznal
M, davídku musíš pochopit že nevíme kdo ho adoptoval ale teď už víme že jsme udělaly obrovskou chybu
D, proč mi říkáš davídku
M, vždyť se takhle mluví na miminka
D, to jo, mě se to líbí ale znělo mi to trochu dětinsky
T, hele davčo ještě si o tom promluvíme ale potřebuji aby si zítra šel zase do firem. Já zítra asi nebudu stíhat a chci se ujistit že tam někdo zajde
D, dobrá, já tam tedy zajedu
T, jo a málem bych zapomněl, přijde Adam a potřeboval by aby si udělal pohovor s jednou slečnou. Bude se ti určitě líbit
D, no tak dobrá ale přestaň mi furt někoho dohazovat, já si holku najdu sám. Ty jsi mluvil s Adamem? jak se má
Já totiž neměl nikdy holku a ani mi nechyběla, rodiče se furt snažily abych jsem si ji našel a oni měly vnoučka. Rodiče se snažily o holčičku ale narodil jsem se já a myslím si že kdyby se bráška narodil jako holčička tak by tu asi zůstal.
T, má se dobře ale potřebuje najít práci pro tu slečnu, ono je to složitější.
D, jak složitější???
T, ona má jen základní vzdělání ale ty si sní nějak poradíš
D, to jo, ale bude to složitý. Může dělat u pasu ale nevím jestli vezme takovouhle otročinu.
M, hele hoši zase se kroťte, jsme tu kvůli něčemu jinému.
T, maminka má pravdu
D, hele já už půjdu jsem docela vyčerpaný a musím se na zítra vyspat
M, mi taky ale kam půjdeš
D, no tady někde přespím v hotelu abych to neměl tak daleko
T, a co řidič
D, já se ho zeptám, počkejte tu
Šel jsem ven kde stála naše limuzína a vevnitř byl řidič
D, tak co jak jim to jde
Řidič se totiž koukal na fotbal
Ř, promiňte pane, já nevím sotva jsem to zapnul
D, mě se neomlouvej, mě je to jedno ale mám dotaz, nevadilo by vám tu přespat
Ř, ne nevadilo ale nemám u sebe takovou hotovost
D, já vám to zaplatím a zítra jsi uděláte volnější den, přece jenom budeme tady ve firmě pampers
Ř, dobrá tak to beru
D, ok, já ještě zajdu dovnitř a vy můžete dokoukat ten zápas.
Řidič jse jenom pousmál a já šel dovnitř
D, tak je to v pohodě, já tu zůstanu ale co vy
M, my pojedeme domů a zítra ráno jede táta do anglie a já do ameriky, takže je to vše na tobě
D, nebojte se já tom zvládnu

Poté jsme se rozešli já jsem šel zaplatit hotel který byl pětihvězdičkový a stál mě pokoj na jednu noc asi 7000 € a druhý pro řidiče asi 4700 €, ne že bych chtěl šetřit ale nejluxusnější pokoj byl jen jeden a druhý nejluxusnější byl ten řidičovo. Když jsem přebral pokoj tak mě napadlo že by si mohl vzít ty plenky co máme v limuzíně a taky jsem tam zašel. Modlil jsem se aby mě nikdo neviděl ale recepční byla asi na záchodě, takže jsem proklouzl bez povšimnutí a zaběhl rychle na pokoj dal cedulku nerušit a šel se přebalit. Nic jiného než plenku jsem na sobě neměl a šel jsem si lehnout. Ten pocit byl k nezaplacení ale kazilo mi to jenom to vedro bylo úmorný.

Druhý den ráno jsem se vzbudil celý počůraný a taky docela pozdě. Bylo asi 10:00 hodin a já ležel odkrytý s počůranou plenkou. Pak jsem si všiml že cedulka ze dveří je pryč protože vysela na věšáku a když jsem se otočil byla tam pani uklizečka a uklízela pokoj. Hned jsem se přikryl a zeptal jsem se

U, uklizečka
D, david

D, dobrý den, já jsem dal na dveře cedulku nerušit
U, já se vám omlouvám za vyrušení ale na cedulce bylo ukliď tenhle pokoj tak uklízím
D, aha já ji musel omylem otočit
U, nechci být dotěrná ale máme tu i speciální servis a mladou pani která vás přebalí
D, cože to jde
U, ano poskytujeme nadstandardní služby,  tento hotel je i ABDL hotel
D, co to znamená
U, ABDL-je skratka pro Adult Baby Diaper Lover - pro velká miminka co rádi plenky, alespoň mislím. Anglicky moc neumím
D, aha a kde to objednám
U, stačí zavolat na recepci a říct že chcete přebalit a číslo pokoje, oni pak přijdou. Tak já mám hotovo, takže zatím pane Chrástecký
D, (volám na recepci) dobrý dopoledne, potřeboval bych přebalit. Číslo pokoje je xxx01
Jen jsem položil sluchátko tak mě napadlo jak dlouho asi budu muset čekat. Naštěstí to byla chvilička, pani přišla a hned se dala do díla. Vše okomentovala takovým krásným tónem jakoby mluvila na miminko. Byl to krásný pocit, ale silnější pocit byl stud. Bylo mi 19 let a přebaluje mě mladá slečna které bylo tak 20 let. Nevěděl jsem co říct, slečna byla dosti rychlá a já byl rázem znovu v čisté plence. Jakmile slečna odešla tak jsem si ještě tak hodinku poležel a užíval si krásného rána. Nemyslím tím tu uklizečku ani tu slečnu, ale slunečné ráno které mělo brzy skončit. Naštěstí jsem o tom ještě nevědě.
Poté co jsem vstal z postele jsem se šel nasnídat a hurá do firmy. Když jsem tam došel tak jsem zašel rovnou do kanceláře kde mě čekala šéfová

Š, šéfová
D, david
L, lucie
A, adam

Š, pane Chrástecký, slečna na tu práci přijde v sedum a přijde i adam
D, dobrá tedy, kolik je hodin
Š, půl sedmé
D, tak to uděláme takto (vysvětlení ďábelského plánu)

L, dobrý den, jmenuji se Lucie a chci se ucházet o práci ve vaší firmě
D, dobrý den, jmenuji se David Chrástecký a ohledně práce je tu možnost dělat u pasu, je to jednoduchá práce ale mě to spíš přijde jako otročina, ale víc zatím udělat nemohu
L, já to beru, je mi jedno kde budu dělat. Práci potřebuji a tak i tu otročinu jak vy říkáte beru. A kdy mohu nastoupit.
D, je to jednoduché, vzhledem k tomu že nemáte asi moc peňez tak vás nechám vyšetřit u našeho obvoďáka, ale zajedeme spolu k vašemu obvoďákovy a já vám zaplatím ten výpis z dokumentace který potřebujete. Dále budu potřebovat váš zápočtový list   
L, promiňte že vám skáču do řeči ale jaký zápočtový list
D, nic se neděje, zápočtový list si vyzvedněte tam kde jste předtím měla práci či brigádu
L, aha, dobrá tedy
D, dále budete potřebovat chuť pracovat, a pak můžete nastoupit.  Je možnost doktora zařídit hned.
L, to by bylo super
D, ještě se zeptám kde je Adam
L, ten čeká venku
D, ADAME
Po zavolání přichází Adam a jde ke stolu
D, ahoj, tak ji vezmu ale dneska ještě zajedeme k doktorovy. Problém je že nemám moc času takže bych potřeboval aby jsi ji vzal za doktorem ty. Dole čeká můj řidič a dám ti nějaké peníze, na ten výpis z dokumentace
A, jasně že ji tam vezmu a kdy nastupuje
D, hned jak to zařídíš tak může nastoupit, jo a ještě se stavte v její bývalý práci, kvůli zápočťáku
A, jo jasně, tak pojď, půjdeme pro ty věci
L, naschledanou pane Chrástecký
D, naschledanou

Pokračování příště.

Mám nový program na kontrolu chyb a tak doufam že jich tam bude méně. ;D

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Bohatství není vše /2
« Odpověď #1 kdy: Března 05, 2018, 21:29:17 »
Pěkné, již se těším, jak se budou osudy hrdinů odvíjet.

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re:Bohatství není vše /2
« Odpověď #2 kdy: Března 06, 2018, 08:24:26 »
Zajimeve napsané. Jsem zvědavý jak to vše dopadne.