Autor Téma: Doučování z matematiky  (Přečteno 5877 krát)

Offline Kejklir

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Karma: 1
Doučování z matematiky
« kdy: Března 04, 2018, 20:16:22 »
VÁŽENÍ ČTENÁŘI,POKUSIL JSEM SE SESMOLIT TROCHU ODVÁŽNĚJŠÍ POVÍDKU.OMLOUVÁM SE,ZDA BUDE PRO NĚKOHO NEDŮSTOJNÉ TOTO ČÍST,ALE ZKOUŠÍM NAJÍT V SOBĚ KTERÝ ŽÁNR DOKÁŽI NAPSAT.TAK ŽE KDYŽ MĚ POŠLETE DO PATŘIČNÝCH MÍST,TAK SE VŮBEC NEBUDU ZLOBIT.DĚKUJI...........

,,Tak kdo tomu nerozuměl?" Zeptala se učitelka a ve třídě bylo jako vždycky ticho. ,,No koukám,že jste všichni chytří,tak uvidíme jak dopadne test, který si napíšeme zítra.“ Měla jsem naší učitelku velmi ráda.Byla v letech jako moje máma a byla k nám velmi milá. Chodila jsem do 4 ročníku hotelové školy. Bylo mi 18 let a svou plnoletost jsem si užívala pouhé dva dny. Zvedla jsem ruku,třeba jen proto,abych učitelce udělala radost,že projevím zájem o učivo. ,,Ano Jani“ řekla ještě dřív,než jsem ruku zvedla úplně. ,,Já jsem to asi trošku nepochopila.“ Řekla jsem trochu stydlivě a učitelka se na mě mile usmála. ,,Šprtko“ ozvalo se za mnou,byla to moje kamarádka Irena.Nebyla špatná,jen byla hrozně samolibá což mi u ní dost vadilo.Vlastně víc než dost,ale nebyla jsem konfliktní,tak jsem to tolerovala a dávala ji důvod,aby měla pocit převahy,který si viditelně užívala. ,,Jano zastav se u mě v kabinetu.“ Řekla učitelka,protože zvonek oznámil konec hodiny.
Přišla jsem ke dveřím od kabinetu a zaklepala ,,dále“ ozvalo se a já vstoupila. ,,Posaď se a řekni mi,čemu jsi nerozuměla.“ Začala jsem se s učitelkou bavit a ona vysvětlovala.Vzala tužku a papír a stoupla si ke mě.Nahnula se přeze mě a psala mi příklady na papír,abych správně pochopila její výklad. Zřetelně jsem slyšela jak nosem natáhla vůni z mých vlasů. ,,A co doučování,nechtěla bys zajít ke mě domů? Co v sobotu? A to ve 13 hodin." Řekla rozhodně a já přikývla.
Nemohla jsem se dočkat soboty,měla jsem naší učitelku moc ráda,nevěděla jsem však,že mi doučování změní život a to kupodivu k lepšímu.

Konečně byla sobota a já ve 12 hodin řekla mámě,že jdu na doučování,čemuž se máma podivila,ale byla ráda,že mám o svou budoucnost takový zájem. Došla jsem na adresu,kterou mi učitelka napsala na kus papíru. Bydlela v panelovém domě v sedmém podlaží v malém bytě 1+1. Už na mě čekala u dveří,protože jsem se jí dole nahlásila do domovního intercomu. Byla jiná,upravená a roztomile se na mě usmívala. ,,Tak pojď dál" řekla a já ji stydlivě pozdravila. ,,Udělám nám čaj a pustíme se do toho“ řekla a odběhla do kuchyně.Já si zatím prohlížela pokoj,ve kterém jsem čekala. Měla nádherně naklizeno, červený koberec v místnosti vypadal jako nový a nábytek v pokoji neměl na sobě ani smítko prachu.Trochu jsem se zastyděla,protože takový pořádek nemám ani já v pokoji. Z mého přemýšlení mě vytrhla učitelka, na tácu měla čaj a oplatky. Sedla si vedle mě a otevřela učebnici,začala mi vysvětlovat matiku.To jsem asi neřekla,má učitelka byla matikářka. Byla u mě velice blízko a já si nemohla nevšimnout,že kontakt s mou osobou vyloženě vyhledává. Když jsem konečně prohlásila,že všemu rozumím usmála se a zavřela učebnici. ,,Máš moc krásné vlasy“ řekla najednou,čímž mě dostala do rozpaků.Zasmála se tomu a vzala hřeben ,,učešu tě můžu?" Přikývla jsem,byla jsem trochu zmatená,ale protože jsem ji měla ráda seděla jsem a nechala se česat. Byla hrozně jemná a já zavřela oči. Rukou mi sjížděla po vlasech a hned za rukou mě česala hřebenem. ,,Jsi moc hezká a roztomilá holčička.“ Řekla a já musela být červená jako rajče a hlavně jsem nevěděla,co ji mám na to říci.Mám dojem,že si užívala tu mou rozpačitost a měla z toho radost, že jsem v rozpacích. Vzala z tácu čaj a přiložila mi ho ke rtům a já se dle jejího přání napila.Trochu čaje mi vyteklo z pusy na tričko,čehož moje učitelka využila a jala se mi tričko svléknout. Ani nevím proč,ale cítila jsem se u ní tak krásně,že jsem nic nenamítala.Jen jsem byla nervózní z toho,kam až to zajde,ale moje zvědavost a touha byla silnější. Její rty se dotkly mého nahého ramene a ruka hbitě odepla mou podprsenku.Začala mě hladit oběma rukama po nahém těle a nemohla si nevšimnout,že jsem nesmírně z jejích dotyků vzrušená. ,,Jsi nádherná“ zašeptala mi do ucha a rozepla mi knoflík u kalhot.Položila mě na záda a stáhla mi kalhoty ,,chci aby jsi byla docela nahá.“ Řekla a stáhla mi kalhotky.Nestačila jsem ani zareagovat,abych ji zastavila.Styděla jsem se,ale jí to nezastavilo.Vstala a odešla s mými věcmi do koupelny.Ležela jsem nahá jen v ponožkách na její sedačce a sama sobě vyčítala,že jsem to nechala dojít tak daleko.Rukou jsem sjela na své přirození a zavřela oči. ,,Ale tohlehodná děvčátka nedělají.“ Řekla učitelka a chytla mě za ruku ,,nadzvedni zadeček“ Řekla a já poslechla,potom mě zatlačila zpět do pohovky.Ucítila jsem pod sebou nějakou látku a chtěla se podívat,ale nebylo mi dovoleno zvednout hlavu. Pak mi to došlo je to plenka a došlo mi to hned,když mi ji protáhla mezi nohama a zapnula. ,,Tohle ne“ řekla jsem,ale zatlačila mě zpět do pohovky. Dala mi pusu na rty a hned mi strčila do pusy láhev s čajem.Druhou ruku mi vsunula pod plenku a začala mě dráždit.S hrůzou jsem si uvědomila,že se mi to líbí,začala jsem vzdychat,ale vždy zakvedlala savičkou v mých ústech,abych pila. Vzepjala jsem se proti její ruce a vychutnávala si vlnu orgasmu,která přišla díky jejím dotekům.Vyčerpaná jsem potom usnula. Když jsem se probudila,měla jsem na sobě dupačky a v puse dudlika.Učitelka ležela vedle mě na boku a pozorovala mě. ,,Dobré ráno miminko moje." Řekla a dala mi pusu na dudlíka,kterého jsem měla v puse. Cítila jsem,že potřebuji čůrat a to dost nutně.Chtěla jsem si vyndat dudlíka z pusy,ale zastavila mě ,,já vím beruško,čůrat viď.Když se vyčůráš,tak tě pustím domů.“ Zasmála se a pohladila mě po tváři.Zkusila jsem zatlačit,ale nešlo to čehož si všimla a položila mi ruku do oblasti močového měchýře.Začala všelijak masírovat celou oblast a já po chvilce začala čůrat do plenky.Byla to ohromná úleva a já cítila teplou moč jak mi teče po zadečku a objem plenky se zvětšuje. ,,No ty jsi moje nejšikovnější miminko na světě.“ Řekla mi a hladila mě po tváři ,,ale teď už budeš muset jít domů Beruško moje.“ Zakňourala jsem,že nechci líbilo se mi u ní,ten pocit z té plenky a té péče o mě,byl nepopsatelně krasný a její něha a doteky byli vzrušující. Ona se jen zasmála a začala mi rozepínat dupačky.,,Tohle nikdy nikomu nesmíš říct ano miláčku.“ Zakývala jsem hlavou a nechala jsem ji,aby se o mě postarala. Měla jsem smíšené pocity a výčitky,ale na druhou stranu mi bylo nepopsatelně krásně. Sundala mi mokrou plenku a otřela mě doi sucha.Natáhla se vedle mě a hladila mě po tváři.Ze mě spadl všechen stud v její přítomnosti mi bylo nádherně. ,,Už dlouho jsem tě pozorovala a chtěla jsem tě mít jen pro sebe.Jsi nádherná dívka a byla bych ráda,abych tě mohla doručovat častěji." Řekla mi tichým hlasem do ucha a začala mě líbat na krku a pokračovala po těle až se dostala k mému přirození. Její laskání intimního místa,mě celou rozechvělo.Chvilku byla něžná a chvilku hrubší,ale vždy se mi za svou hrubost odměnila svou něhou.Celá jsem se prohnula a orgasmus,který jsem prožívala nebral konce. Utřela mi pot z čela a políbila mě na rty. ,,Ale teď už hajdy domů a zítra bys mě mohla navštívit.“ Řekla mi mile a pomohla mi obléknout se.Do kapsy mi dala dudlíčka se slovy,abych nespinkala sama.Když jsem odcházela,byla jsem nejšťastnější dívka na světě.Má učitelka otevřela to,čemu jsem se bránila od mých patnácti let.V hlavě jsem měla jediné už aby bylo zase ráno..................
„Každý je génius. Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom, bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.“
Albert Einstein

Offline Iloveplenky

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 87
  • Karma: 1
Re:Doučování z matematiky
« Odpověď #1 kdy: Března 04, 2018, 20:47:07 »
Moc pěkné  :)

Offline Kejklir

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Karma: 1
Re:Doučování z matematiky
« Odpověď #2 kdy: Března 04, 2018, 20:52:44 »
Děkuji
„Každý je génius. Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom, bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.“
Albert Einstein

Offline MidwaySVK

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 45
  • Karma: 1
Re:Doučování z matematiky
« Odpověď #3 kdy: Března 05, 2018, 09:06:49 »
Mooc pekný príbeh :-D

Offline Trolko

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 93
  • Karma: -2
Re:Doučování z matematiky
« Odpověď #4 kdy: Března 05, 2018, 09:37:15 »
Veľmi krásny príbeh kedy bude pokračovanie? :)

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Doučování z matematiky
« Odpověď #5 kdy: Března 05, 2018, 11:34:47 »
Velmi hezké, nic nedůstojného v tom nespatřuji.
Velmi realisticky vyjádřené pocity hlavní hrdinky Jany,na jednu stranu stud, na druhou něco krásného nepopsatelného.

Offline DLLove

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 67
  • Karma: 0
Re:Doučování z matematiky
« Odpověď #6 kdy: Března 06, 2018, 03:38:56 »
Pekný príbeh so zaujímavým námetom. Dúfam že budeš pokračovať.

Offline alex

  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 47
  • Karma: 0
Re:Doučování z matematiky
« Odpověď #7 kdy: Března 06, 2018, 23:11:45 »
Veľmi pekné

Offline DP

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 62
  • Karma: 0
Re:Doučování z matematiky
« Odpověď #8 kdy: Května 01, 2018, 22:47:43 »
Vážně skvělé čtení!
 :)