Autor Téma: Plenky a sex ...jedno jsou  (Přečteno 52992 krát)

Offline Sonya

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 611
  • Karma: 2
(Bez předmětu)
« Odpověď #30 kdy: Března 25, 2007, 22:02:15 »
Mimi-Tom: A dělala to čistě pro tebe nebo se jí to začalo i líbit?
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Sonya »

Offline Vendulka

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 740
  • Karma: 0
(Bez předmětu)
« Odpověď #31 kdy: Března 26, 2007, 05:41:36 »
Vezmu to popořádku na poslední tři příspěvky:

Mimi Tom: Tomu, že většina dětí je učena, že se to do plen nedělá, se musím smát. Když mají na sobě pleny, tak jim určitě nikdo takovou věc neřekne. Když už je nenosí, tak o plenách není třeba hovořit.

Martin: Souhlasím s tvoji odpovědi.

Sonya: Správná otázka. Odpověď bude určitě taková, že to dělá, protože se ji to začalo líbit.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Vendulka »

Offline mimi-tom

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 113
  • Karma: 3
Re:Vendulka
« Odpověď #32 kdy: Března 26, 2007, 19:32:52 »
Znám asi dvě maminky, kterým začali děti chodit na nočník ze dne na den a říkali si bez problémů. Ale pokud vím, snaží se maminky jednak děti co nejdřív naučit být bez plen a chválí je když to stihnou na nočník. Jinak má přítelkyně to dělá pro mě, ne proto že by chtěla sama. Spontálně je nosím jen já :-)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od mimi-tom »

Offline Vendulka

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 740
  • Karma: 0
(Bez předmětu)
« Odpověď #33 kdy: Března 27, 2007, 04:45:36 »
Že děti začnou chodit na nočnk ze dne na den je běžné. Jednou to vždy příjde. U někoho dřív, u někoho později. Když mají na sobě pleny a pustí to do nich, tak řeči o tom, že do plínek se to nedělá je blbost.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Vendulka »

Offline leonek

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 12
  • Karma: 0
Jak v plenkách souložit
« Odpověď #34 kdy: Dubna 02, 2007, 02:07:17 »
A teď trochu z jiného soudku. Jak to vlastně děláte? Moje manželka pokud jí dám plenku říká, že jí překáží, či všechnu vlhkost vsákne. Moje ideální představa je, že jsme oba pěkně zabalení a navzájem si hrajeme s plenkami až se oba uděláme.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od leonek »
Leonek

Offline sinsemillis

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 278
  • Karma: 0
Moje holka.
« Odpověď #35 kdy: Června 13, 2007, 17:28:37 »
Já to mám takto:

Nikdy o mě nikdo nevěděl, že mám tuhle zálibu. Nechával jsem to schovaný v nejzazších záhybech své mysli. Ani žádné mé přítelkyně o tom nevěděly. Svojí výbavu mám schovanou v mém baráku mimo Prahu, kde nebydlím, ale jezdíme tam přes víkendy.
Má současná přítelkyně o ničem nevěděla do okamžiku, kdy jsme přijeli na chatu a já si všim, že jsou přes sedačku hozený složený pleny. Vzhledem k tomu, že ona dotéhle doby nevěděla o tom, že si tam dělám takhle dobře, tak sem tam hned jakoby nenápadně skočil a začal jsem od těch plen odvádět pozornost, ale neuvědopmil jsem si, že jsem tím ještě více nápadnej a podezřelej. Ona odešla do chodby, tak jsem je chtěl někam schovat, tak sem si je dal pod zadek na sedačce, ale ona mě vyhmátla, že prej před ní něco schovávám a že jí to mám ukázat. Bylo mi strašně trapně, protože jsem nebyl připraven jí o mé zálibě povědět. A ona asi žárlila že před ní schovávám nějaký kalhotky, nebo důkaz že tam občas je i jiná holka. Když na chvilku odešla na chodbu, koukal jsem, kam bych ty pleny mohl schovat, ale OUHA. Já sem se strašně spletl a ty domělý pleny bylo jen složený prostěradlo...Tak sem se uklidnil ale ta moje z toho, že jsem před ní něco tajil byla tak špatná, že jsem musel kápnout božskou a přiznat jí, že jsem AB/DL "postižen".
Bylo to pro mě příšerně težký jí to říct, ale vypadlo to ze mě...a ona se na mě usmála a řekla mi, že je to roztomilý a že mi klidně udělá chůvu kolikrát chci. Ona si totiž myslela že tam před ní schovávám důkaz, že mám jinou holku a tak když jsem jí řek tohle, byla hodně překvapená, ale šťastná, že nikoho jinýho nemám.Chichi. Xlaugh
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od sinsemillis »

Offline Sonya

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 611
  • Karma: 2
(Bez předmětu)
« Odpověď #36 kdy: Června 13, 2007, 19:19:02 »
Vlastně ti náhoda pomohla ke štěstí Xbiggrin Přeju ti, že si takovou ženu našel. Možná je to jedna z metod, jak se prozradit. Pro ženu je pak téměř všechno příjemnější než zjištění, že ji podvádíš.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Sonya »

Offline sinsemillis

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 278
  • Karma: 0
(Bez předmětu)
« Odpověď #37 kdy: Června 15, 2007, 14:19:44 »
No ano, to máš pravdu...je to dobrej způsob jak se prásknout :).
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od sinsemillis »

Offline lycanth

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 129
  • Karma: 0
Re: Plenky a sex ...jedno jsou
« Odpověď #38 kdy: Října 21, 2007, 17:31:13 »
U mňa to každá holka, s ktorou som bol dlhšie (celkovo štyri), vedela a sex v plienkach a počúravanie nebol problém. Vlastne až na jednu sa im to nakoniec páčilo. Tiež im nevadilo ak som si dal na noc plienku a počúral sa. Tá posledná holka to síce pre mňa do plienok pustila, ale bolo vidieť, že si to neužíva; zato očúravala ma veľmi rada.

Jak som im to povedal:
1. "test prístupnosti": eventuelne nastane situácia, kedy povie niečo ako "chce sa mi čúrať ale nechce sa mi ísť na záchod". Vtedy ako zo srandy poviem, že jej kľudne zoženem plienky. Typicky to zoberie v pohode a ked sa to párkrát zopakuje, tak jej tú plienku dám (to bývajú celkom prekvapené).
2. hovorím o sebe, že som BDSM (čo je aj pravda) a ked to holka zobere ok, tak s najväčšou pravdepodobnosťou jej nebudú vadiť ani plienky
3. prípadne sa to dá "zabaliť" tak, že jej poviem, že je to vlastne pohodlné a že ju potom prebalím (umyjem), že nemusí vstávať, že sa bude mať jak bábatko (to sa im celkom páči)

Uplne prvý krát ked som to skúsil a dal holke tú plienku, tak spustila rehot, že to fakt nečakala, že jej tie plienky naozaj zoženem, ale bola pobavená. Ten deň si ju nedala, ale na další ma prekvapila - na chvíľu zmizla, zavrela dvere a sama si dala tú plienku a počúrala ju. Ked sa vrátila, nechala ma nahmatať tú mokrú plienku pod jej teplákmi.

Problém som mal len raz, jedna holka sa bála, že sa jej vráti počúravanie, tak sa toho najprv bála, ale po nejakom čase sa mi kľudne pocikala do postele.

A čo pokakanie: Podarilo sa ale niekomu presvedčiť holku aby sa aj pokakala? Všetky holky čo som stretol neboli "genericky" orientované na plienky etc. a k tomu pokakaniu som ich nechcel nútiť nasilu. Na wetset.net niekto písal "návod", ktorý bol v skratke: zhodnúť sa na tom, ako je to fajn sa vykadiť; že by sa mi páčilo keby som ju videl sa vykadiť; že by sa mi páčilo keby sa pokadila do kalhotek. (edited - zlepené dva následné príspevky)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline leonek

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 12
  • Karma: 0
Re: Plenky a sex ...jedno jsou
« Odpověď #39 kdy: Října 29, 2007, 01:13:32 »
Pořád mluvíte o počůrávání do plenek, ale téma je přeci sex a pleny. Já se do nich nejraději uspokojuji. Už asi v 15 -ti jsem zjistil, když jsem viděl, jam maminky přebalují své děti do plenek, že mi to vzušuje a úd se mi topoří. Nelěpe jsem uspokojen, když cítím balík měkkých plenek mezi nohama a manželka mi říká, abych se počůral do plenek jako miminko, avšak je to vždy ejakuace.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Leonek

Offline lycanth

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 129
  • Karma: 0
Re: Plenky a sex ...jedno jsou
« Odpověď #40 kdy: Října 30, 2007, 23:19:09 »
Ne, stále mluvíme o sexu a plenkách. Zrovna tento víkend sa mi stala podivná vec: holke, čo sa kľudne počúra v plienkach a potom si v jej mokrých plienkach zašukáme, vadilo, že sa počúrala do postele - nechcela mať sex v mokrej posteli, ale mokré plienky jej nevadili. A to som si zrovna prednedávnom kúpil pár plachiet a igelit na postel práve na túto príležitosť, pretože bedwetting mám strašne rád...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Panenka.CD

  • Host
Re: Plenky a sex ...jedno jsou
« Odpověď #41 kdy: Ledna 08, 2008, 17:29:02 »
Ahojky
Mě by se líbilo, nosit plenky povinně.. akorát chybí človíček, který by mne k tomu nutil... Pěkně několik vrstev, je to moc příjemné a vzrušující.. A pak chodit třebas po městě a dělat jako že nic  ;-)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Sonya

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 611
  • Karma: 2
Re: Plenky a sex ...jedno jsou
« Odpověď #42 kdy: Ledna 09, 2008, 09:43:07 »
Ty ses pěkně vybarvila  Xbiggrin
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

babyna

  • Host
Re: Plenky a sex ...jedno jsou
« Odpověď #43 kdy: Ledna 09, 2008, 09:54:35 »
Ahoj já mám partnerku a ví o mne že plenky nosím a ještě mi je sama kupuje, ale nelíbí se jí to když je nosím když sem s ní. Takže je nosím jen když nejsem s ní. Sice mne to mrzí, ale zas sem rád že to ví a nemusím před ní nic tajit. Je tolerantní, líbí se jí že jsem TV a převlékám se do dámského, děláme různé praktiky, ale plenky se jí prostě nelíbí.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Chlap-ec

  • Email nefunguje
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 140
  • Karma: 0
Re: Plenky a sex ...jedno jsou
« Odpověď #44 kdy: Ledna 11, 2008, 08:21:34 »
hmmmmmmm  ty sa mas, ja by som bol rad nuteny nosit plienky a tiez nuteny sa obliekat do zenskeho, uz len pri tej predstave ma to vzrusuje.....
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Milujem pocit bezmocnosti maleho dietata v plienkach i obleceni, o ktore sa staraju ...
Nikdy som to este neskusal, len o tom snivam, mozno...