Autor Téma: Tomášek a jeho tajemství  (Přečteno 3516 krát)

Offline MiTomášekMi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 98
  • Karma: 5
Tomášek a jeho tajemství
« kdy: Února 21, 2018, 16:43:31 »
Ahoj jmenuji se Tomáš , můj život byl vždy v celku normální. Žil jsme v normální rodině. Ve škole jsem měl dobré známky a to jsem se nikdy ani moc neučil. Teď jsem mněl nastoupit na novou školu. Docela jsem se do ní těšil byla to škola japonského umění a literatury. Vždy mně to strašně bavilo a zajímalo. Zrovna začínaly moje poslední letní prázdniny. Rozhodl jsem se že jsi užiji poslední prázdniny a další rok už půjdu na nějakou brigádu. Mým rodičům to nevadilo tak jsem byl spokojený. Odseděl jsem si poslední dvě hodinky na základní škole kde jsem dostal vysvědčení s vyznamenáním. Všichni učitelé nám popřáli štěstí do života a šli jsme domů. Mamka s taťkou mně pochválili za vysvědčení s vyznamenáním. Vůbec jsem jim to neřekl a ještě se vsadil s taťkou ze když budu mít vyznamenání ze mi da pětistovku. Rodiče mně moc nehlídali jestli se učím vždy jsem mněl dobré známky tak mně nechávali ať se učím jak chci já.
 
         Můj taťka dělal udržbáře v jedné nedaleké fabrice a mamka dělala účetní z domu tak že bývala skoro furt doma.  Taťka mi řekl že jsem zmeťour a dal mi pětistovku. A pak ještě dodal ze už jsem skoro dospělí když už nechodím na základní školu. Trochu jsem se té jeho poznámce pousmál. Pak jsem si s rodiči chvíli povídal. A pak jim řekl že jdu ven. Mněl jsem totiž zajímavý koníček občas když jsem byl doma sám nebo večer když rodiče spali jsem si hrál na miminko. Do trenek jsem si nasoukal deku jako plenku a ležel jsem a cucal jsi paleček a u toho koukal na pohádku. Bylo mi to strašně příjemné a cítil jsem se suprově. A protože jsem věděl ze budu mít. Peníze tak jsem si objednal do lékárny ve městě plenky. Strašně dlouho jsem se k tomu odhodlával. Než jsem to nakonec udělal. Lékárna byla přímo v domě obchodu albert. Kam jsem zašel a hodil jsi do košíku modrý dudlík MAM s medvídkem ležícím na půlměsíci. A flaštičku taky modrou s medvídky. Než jsem došel ke kase mněl jsem v hlavě tisíc vymluv proč to kupuju. Ale u pokladny se paní ani nepozastavila nad tím co kupuji. Za kasou jsem to rychle hodil do batohu a vyrazil do lékárny. Tam to bylo stejné mněl jsem strašnou trému ale bylo to úplně v pohodě dostal jsem velkou krabici a účtenky aby to vypadalo že to mám pro někoho jiného. Vylezl jsem z krámu a šel se za něj schovat kde jsem rozbalil krabici a vyndal obsah. Byly to mnou očekávané plenky tena slip maxi. Chvilku jsem si balíček prohlížel ale aby mně nikdo nevyděl tak jsem si ho radši rychle narval do batohu. Vše krom balíku plínek jsem vyhodil. Šel jsem si sednout na lavičku a chvilku tam seděl aby rodičům nebylo divné že jsem hned zpátky. Seděl jsem tam asi hodinu a hrál jsi na telefonů. Ale celou dobu jsem myslel na to že mám v batohu flaštičku, dudlíček a plínky.
                 Když jsem dorazil domů tak jsem si hodil batoh do pokoje a schoval ho do skříně a šel jsem se na obědvat s rodiči. Čekal jsem do večera až rodiče půjdou spát. I když jsem na to furt myslel. A nevydržel sem u ničeho moc dlouho chvilku jsem hrál na počítači. Pak zase koukal na televizi. Ale pokaždé když za mnou někdo přišel jsem si dával pozor aby náhodou nešel do skříně. Nikdy mi tam rodiče nelezli ale jistota je jistota. Hodiny se strašně táhli a já se už nemohl dočkat večera. U večeře mi mamka řekla že prý půjdou dneska brzo spát že taťka jde do práce a ona že jsi potřebuje brzo ráno něco vyřídit. Tak ať jsem večer potichu a nebo ať jdu brzo spát že mám stejnak času dost když jsou prázdniny. Tak nemusím ponocovat. Odpověděl jsem něco ve stylu  neboj mami a dál už se řešily. Takové ty normální věci jako práce a tak dále. Já mněl ale jasno co budu večer dělat. Přemýšlel jsem ze budu spát celou noc v plínce vzhledem k tomu že mně rodiče ráno nikdy nebudí. Jen občas o výkendu mamka když spím třeba do jedenácti abych celý den neprospal. Ale za to jsem rád. Rád spím ale tohle je většinou moc. Mamka ráno nebude doma tak jsem se rozhodl že  budu spát s plínkou a nařídím jsi budík na devátou abych náhodou nespal dlouho. A pro jistotu jsi nařídím ještě jede na půl devátou. Šel jsem si zahrát na počítač. Po chvilce přišla mamka že jdou spát a popřát dobrou noc. Řekl jsem ze jsi ještě narychlo uvařím čaj a šel jsi ho udělat mněl jsem čaje vždy rád tak se rodiče ani nedivili ze jsi ještě dělám čaj. Popřál jsem dobrou noc i taťkovi udělal jsi jahodoví čaj se špetko citrónu tak jak jsem ho měl rád a vzal jsi ho do pokoje.
Ještě chvilku jsem radši počkal a pak šel do skříně a vyndal jsi batoh na postel. Nervózně jsem vyházel obsah batohu na postel a prohlížel jsi všechny věci. Byl jsem strašně nervózní. Pomalu jsem rozbalil dudlíček a flašťičku aby to nedělalo hluk. Ještě chvilku jsem si to prohlížel ze všech stran a pak jsi to opatrně odnesl do kuchyně kde jsem to potichu opláchl vodou a utřel. Vzal jsem si to zpátky do pokojíků a do flaštičky jsi začal nalívat čaj z hrnečku dopadlo to v celku dobře až na to ze jsem mněl od čaje mokrou celou ruku a trochu čaje skončilo i na koberci. Na koberci to uschne a ruku a flaštičku jsem si otřel utěrkou kterou jsem si vzal předtím z kuchyně. Rozhodl jsem se že si zkusím prvně dudlík a pak až pít z flaštičky. Vzal jsem si dudlíček do ruky a nervózně ho pozoroval. V hlavě se mi honilo můj první dudlíček. A taky že tohle bych dělat neměl. Asi po pěti minutách jsem si ho dal do pusy. Byl tu super pocit snažil jsem se dudlat ale moc mi to nešlo. A trošku mi dudlíček vypadával. Lehl jsem si s dudlíčkem na postel a představoval jsem si jak se o mně někdo stará jako o miminko. Po chvilce jsem šáhl po lahvičce a představoval jsi jak mi maminka vytahuje dudlíček a dává mi tam místo toho flašťičku s čajíkem. Moc mi z flašky pít nešlo vždycky jsem do ni musel pustit trochu vzduch u a u toho strašně pískala. Bál jsem se aby to neprobudilo rodiče. Vypil jsem asi půlku flašky a šel jsem na plínky. Chvilku jsem si zase prohlížel obal a četl jsi co je všude napsané. Po chvilce jsem roztrhl obal a vytáhl jednu plínku. Celou jsem ji prohmatával a pozoroval. Byla tak tlustá a příjemná na dotek. Položil jsem ji na postel. Uklidil zbytek balíků do batohu a schoval ho do skříně. Sundal jsem si šortky a lehl jsi na plínku kterou jsem si rozložil na postel. Chvilku jsem jen ležel na plíce a užíval jsi tu měkkost. Přece jenom první plínky tak jsem si to chtěl co nejvíc užít a schválně to protahoval. Nakonec jsem si plínku přetáhl mezi nohama a zalepil jí u toho jsi představoval jak mně do plenek balí maminka. Samozřejmě né moje práva maminka před tou bych se strašně styděl. Užíval jsem si měkkosti plínek a dal jsi do pusy dudlík a představoval jsi jaké  jsem miminko. Zavrtal jsem se pod peřinu flaštičku jsem si položil vedle postele za noční stolek kdybych na ni náhodou zapomněl. Válel jsem se v posteli dudlíčkem v puse a hrál jsi jak mně maminka budí na papáni z lavičky. U toho jsem vždy pil čaj. Nevím jak dlouho jsem si takhle hrál ale začal jsem potřebovat čůrat. Ani jsem dlouho nepřemýšlel a rozhodl se pustit to do plínky. Ale v leže mi to nešlo. Tak jsem to zkoušel ve stoje ani tak to ale nešlo. Fakt jsem se chtěl počurat ale nešlo to. Nevím kdy jindy budu mít čas to zkusit tak jsem se rozhodl že půjdu na záchod a tam to zkusím hodil jsem na sebe šortky a plížil se na záchod. A dělal ze čůrám do záchodu. Chvilku to trvalo ale vyčural jsem se. Mít mokrou plínku bylo super. Začal jsem se plížil zpátky do pokoje. No spíš batolit trošku jsem se kolíbal jak jsem měl mokrou plínku tak byla o dost větší. Naštěstí jsem nikoho nevzbudil. V pokojku sem si zase sundal šortky a dal jsi do pusy dudlík. Zavrtal se do peřin a zkoumal mokrou plínku. A zase si začal hrát na miminko. Jak mi mamka kontroluje plínku a jak mně škádlí že mám mokrou plínku. Bylo to super jsi takhle hrát. Jak jsem si hrál že spinkám tak jsem usnul. S dudlíčkem v puse a počůraných plínkách.

„Tomíku stávej mám pro tebe překvápko“


Pokračování příště

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Tomášek a jeho tajemství
« Odpověď #1 kdy: Února 21, 2018, 21:54:41 »
Hezké, již se těším na další pokračování, jak asi bude memka na plenky reagovat.

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re:Tomášek a jeho tajemství
« Odpověď #2 kdy: Února 21, 2018, 22:23:44 »
Jsem zvědavý jak to dopadne :)

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re:Tomášek a jeho tajemství
« Odpověď #3 kdy: Února 22, 2018, 00:43:06 »
Taky jsem zvědav jak to dopadne a co má mamka pro něho za překvápko? :)