Autor Téma: Potřebuji poradit netýká se ABDL  (Přečteno 4385 krát)

Offline Kejklir

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Karma: 1
Potřebuji poradit netýká se ABDL
« kdy: Února 20, 2018, 22:12:52 »
Zdravím vás všechny, potřebuji menší radu. Určitě spousta z vás zde přítomných má děti, nebo představu o výchově dětí.
No můj problém je asi tento:

Nikdy jsem své vlastní děti neměl a tak jsem se oženil s ženou, která má tři kluky. Jejich věk je 9,15 a 18 let. Jen jeden mi po svatbě, začal říkat tati a byl to právě ten nejstarší. Věřte nebo ne, velice jsem si toho vážil. Jenže já jsem nějak prokoukl, že mi začal říkat tati jen proto, abych jemu dával nejvíce. Jak jsem to zjistil no jednoduše, protože když mi něco říkal, tak mě oslovil hele a nebo prosím tě. Nikdy mi táto neřekl sám od sebe. Já jsem ho ani nenutil, protože jsem to nepovažoval za správné a hlavně jsem byl přesvědčený o tom, že kdyby mě měl rád jako tátu, tak by mi tak musel říkat.
Nejstarší si našel dívku, která ho zcela ovládá, dostal jsem od ní sms, že kluk je nešťastný, protože ho týrám a jeho mámu prý ovládám a ona se mi bojí něco říci. Má manželka, tedy jeho matka dostala od jeho dívky sms, aby si našla milence a mě kopla do prdele, protože tuto rodinu stahuji ke dnu. S klukem jsou problémy delší dobu, stále chodí do učení, ale jen za první pololetí má 190 zameškaných hodin a za druhé pololetí má již 58 a to je únor teprve. Vždycky jsem se snažil tomu klukovi, mluvit do duše, že budoucnost si tvoří sám a přeci jen je potřeba, aby se vyučil a našel si odpovídající práci a jednou dokázal uživit svou přítelkyni a případně i své dítě, nebo děti.
Marně, protože další rána byla, když mi přišla sms z telefonního čísla té slečny, která byla psána synem a to ve znění.  "Nikdy jsi pro mě nebyl otec. Jsi jenom náplava, která naší rodinu rozeštvala a máma je s tebou nešťastná. Nikdy mi táto nechtěl říct, protože jsem se nikdy jako otec nechoval a na všechny jsem sral." (Omlouvám se za vulgární výraz) Byl jsem z toho docela otřesený a mluvil s manželkou o tom, že tohle by si mohl odpustit. Samozřejmě to u mě vůči tomu klukovi vyvolalo negativní emoce. Když přišel domů, tak jsem mu řekl, že ještě jednou napíše takovouhle sms, tak ho přerazím. Ovšem netušil jsem, že to bude pokračovat. Jeho dívka, ještě pro úplnost dodám je jí 15 let, pokračovala v útocích a milej synátor také. Začal chodit k babičce a rozhlašovat, že je všechny týrám. Tam už samozřejmě nesmím, protože má verze nikoho nezajímá a má žena je pod palbou kritiky ze strany babičky a ostatních. Pokusil jsem se tedy kontaktovat rodiče jeho dívky s tím, abych to zarazil. Ve vší slušnosti, jsem chtěl, aby rodiče věděli, jak se jejich dcera chová. Dostal jsem další ránu, když mi její rodiče řekli, že bych se měl stydět, protože vzít si děti o které se nestarám a ještě je terorizuji svým neinteligentním chováním je skutečně na udání na sociálku. No pro úplnost, jezdím jako řidič autobusu do zahraničí a jsem neustále z domova pryč. Má výplata jde na domácnost no prostě pro rodinu, proto jsem si je vzal a stejně je to zřejmě málo. Dětem jsem koupil tablety a telefony a psp, ale protože vše zničili, tak jsem řekl, že jim nic už nekoupím a také jsem nekoupil. Nijak víc jsem to nekomentoval. Včera přišla další sprcha od jeho slečny s tím, že jsem hajzl se špatnou minulostí a že syn je nešťastný, protože nemá u nás vánoce a ani narozeniny. Nakonec to dopadlo tak, že syn přišel domů, vrátil klíče a odešel s tím, že zde nebude. Popravdě mi tím udělal radost, protože jsem už neměl sílu něco řešit a věřte nebo ne, musel bych ho opravdu chytit pod krkem, protože míra trpělivosti již přetekla. Mě by jen zajímalo, jak se mám vymanit z falešných obvinění a jak mám postupovat, protože sám nevím co mám dělat.
Ti dva mladší mě oslovují jménem, což mi nějak nevadí, ale na druhou stranu trochu to bolí, že nemám syna, který by za mnou přiběhl a řekl ahoj táto. Osud však změnit nejde. Jen bych rád slyšel nějaké názory co a jak dělat, protože jsem skutečně nikdy děti netýral a po 5 letech soužití dostat takovou ránu je fakt masakr. Jo a prosím jen, kdyby se tady našel zase nějaký borec, který mi bude psát, že lžu, tak ať to nepíše, já totiž nemám zapotřebí lhát a ani mě nebaví používat nějaké lži abych prý byl zajímavý. To už jsem tady zažil. Díky předem za Vaše názory
„Každý je génius. Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom, bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.“
Albert Einstein

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re:Potřebuji poradit netýká se ABDL
« Odpověď #1 kdy: Února 20, 2018, 22:32:32 »
Ahoj Kejklíři,

Nemáš to vůbec jednoduchý. Nepíšeš, kolik bylo klukům a Tobě v době, kdy sis vzal jejich mámu. To je důležitá věc pro vytváření vašeho vztahu. Asi bylo chybou, i když pochopitelnou a nevím, zda bych se zachoval jinak, připustit, aby Ti jeden říkal táto a druzí dva jménem. To jim muselo připadat, i když to nebylo Tvoje rozhodnutí, že jsou v Tvém vztahu k nim mezi nimi rozdíly. Ta současná situace je nešťastná a nemá jednoduché řešení. Podle mě by ses měl soustředit na posílení vztahu s manželkou, aby stála při Tobě a nedovolla nejstaršímu synovi ho rozbít. Společně se vám může podařit dostat na svoji stranu mladší syny, a časem třeba i zbytek rodiny. Ale nebudu předstírat, že se to určitě podaří, taky to může dopadnout špatně.
Budu Ti držet palce, ať má ten příběh dobrý konec.
MS

Offline Kejklir

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Karma: 1
Re:Potřebuji poradit netýká se ABDL
« Odpověď #2 kdy: Února 20, 2018, 22:51:31 »
Ale já je nenutil říkat mi táto a ti dva nechtěli. Nenutil jsem ani jeho, on mi to sdělil sám,že mi tak bude říkat.
„Každý je génius. Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom, bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.“
Albert Einstein

Offline skarfacee

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 81
  • Karma: 0
Re:Potřebuji poradit netýká se ABDL
« Odpověď #3 kdy: Února 20, 2018, 23:40:37 »
podle meho nazoru bude nejvetsi problem ta jeho slecna ktera ho manipuluje proti tobe a jak si psal ze ji je 15 let tak to je jeste puberta a pubertakovi nic nevisvetlis ten zije par let svuj svet

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re:Potřebuji poradit netýká se ABDL
« Odpověď #4 kdy: Února 21, 2018, 06:14:25 »
To jsem pochopil, ale Ty jako dospělý jsi mu měl vysvětlit, že ho máš rád, bablabla, ale jeho táta že je někdo jinej, nebylo by správný na něj zapomínat, blablabla. Opakuju, vím, že na dálku se to radí, možná bych dopadl stejně, ale ptal ses na názor.

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Potřebuji poradit netýká se ABDL
« Odpověď #5 kdy: Února 21, 2018, 09:51:44 »
Ahoj.
Velmi krutý osud.
Tady je opravdu každá rada, jak se říká drahá.
Především by se za Tebe měla manželka postavit a udělat s dětmi pořádek a dát jim nasrozuměnou, že takhle se chovat nebudou.
Pokud bys však ani v ní neměl podporu, možná, že by bylo lépe takovou rodinu opustit.
Omlouvám se, jestli je moje rady špatná, nechci se Tě nijak dotknout, ale, pokud bys ani v manželce neměl podporu, je to zlé.
Co se týče toho jejího syna, tak jsi udělal dobře a hlavně v tom, že jsi se nenechal strhnout a jednu mu nevrazil. Podle toho, co zde píšeš by to potřeboval, jak sůl, ale tím bys ničeho nedosáhl, ba naopak, dal bys jim ještě záminku k většímu teroru.
Já bych ho nechal být s tím, že je to jeho život a pokud takto jedná, je sám proti sobě.
Co se týče té jeho dívky, tak ta má 15 let a vůbec nemá co do toho mluvit. Divím se jejím rodičům, že ji nechají se takto chovat.
Já osobně bych si to na Tvém místě se ženou vyříkal a pak bych se podle toho zařídil.
Někdy se špatně zachová i vlastní krev, ne tak nevlastní.
Myslím, že Tě využívali a udělal jsi jedině dobře, že jsi jim další nákupy zarazil.
Tak, tolik ode mne. Nevím, jestli moje rady k něčemu budou.


Offline 13jh02

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 385
  • Karma: 2
Re:Potřebuji poradit netýká se ABDL
« Odpověď #6 kdy: Února 21, 2018, 11:13:46 »
Tak tohle je domácí teror jak vyšitý. Já bych to řešil odchodem a rozvázáním styků. Utnuly by se ty pomluvy a byl by klid. A vyschlý penězovod pro děcka by byl dostatečný důvod k zamyšlení nad chování,

Offline miki

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 42
  • Karma: -4
Re:Potřebuji poradit netýká se ABDL
« Odpověď #7 kdy: Února 21, 2018, 17:26:50 »
ja som zazil nieco podobne s ovela mladsim dietatom. hlavny problem asi bude v tom, ze spolocnost je dogmatizovana standardnou predstavou macocha-popoluska. deti su vychovavane v tejto predstave a ak sa im nieco nedari, je to naporudzi ako vyhovorka, ktoru bez ohladu na pravdu v plnej miere akceptuje kazdy. mozes sa snazit ako chces, v skole si za tyrana a sikanovatela, u kamaratov detto. a v rodine dietata to iste. najkrajsiie je, ked sa dietata v zivote ani nedotknes a nakeca tvojej partnerke, ze ho mlatis a ublizujes mu. a darceky su v tomto pripade uplatok, ak das vsetko naraz, nemaju potom uz dovod ta akceptovat.

inak, nieco podobne by ti povedal asi kazdy detsky terapeut

Offline DLTom

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 70
  • Karma: 1
Re:Potřebuji poradit netýká se ABDL
« Odpověď #8 kdy: Února 21, 2018, 18:37:16 »
Zaprvé: tohle musíš řešit s manželkou, ne s náma, jsou to její děti.
Zadruhé: přijde mi, že ho necháš dělat, co se mu chce, tak ho buď nech jít pryč z domu, bez učiliště, bez ničeho, když chce.... jeho volba, nebo si ho srovnej do latě a si ním z očí do očí promluv, tvoje rodina... my to nevyřešíme za tebe.

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re:Potřebuji poradit netýká se ABDL
« Odpověď #9 kdy: Února 21, 2018, 19:31:20 »
Já bych o tom všem promluvil s manželkou, jaký má na to všechno  svůj názor. Jestli za Tebou stojí, tak to spolu nějak vyřešíte i když většinou na prvním místě jsou vždy děti matky a pak teprve na druhém místě muž a její život. My muži s tím nic nenaděláme. Přeji Ti, aby Ti to dopadlo dobře. :)