Autor Téma: Pokakání  (Přečteno 4525 krát)

Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Pokakání
« kdy: Února 18, 2018, 09:23:13 »
Stalo se Vám někdy že jste se pokakali a neměli jste na sobě plenky?  Mě se to v poslední době stalo dvakrát. Jsem zvyklí nosit pleny a dělat do nich potřebu. jednou jsem šel do obchodu a chtělo se mi kakat, než jsem našel záchod tak jsem se pokakal. Nebylo to tedy příjemné. Zlatá plenka. Po druhé to bylo doma kdy jsem byl zabraný do práce na počítači a vůbec jsem si neuvědomil že se mi chce kakat a než jsem došel na záchod  , měl jsem nadílku v kalhotách. No ,nic moc příjemného to uklízet. Zlatá plenka, kde se přebalím a je to hotovo.

Jaké máte zkušenosti s tématem?

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re:Pokakání
« Odpověď #1 kdy: Února 19, 2018, 08:03:58 »
Mně se jednou stalo v létě, že jsem jel autem, dojel jsem na místo, kde jsem měl být, najednou jsem silně kýchl a v kraťasech jsem měl nadílku. Zajímavé bylo to, že jsem se jen pokakal a vůbec jsem nečural, tak jsem se převlékl do čistého, špinavé kraťasy na záchodě vypral a sedadlo čistícími ubrousky dal do pořádku.

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Pokakání
« Odpověď #2 kdy: Února 19, 2018, 15:31:06 »
Mě se to "povedlo" v pubertě a to do froté pyžama.
Bylo to zvláštní, když jsem si uvědimil, co se vlastně stalo.

Offline laki3

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 47
  • Karma: 1
Re:Pokakání
« Odpověď #3 kdy: Května 07, 2018, 12:15:34 »
Cca pred dvema tydny jsem byl na akci Konopex v ostrave (veltrh konopi) bylo docela teplo a tak jsem asi za 10 hodin vypil 15 piv a pul flasky rumu, na to se dobre najedl a od veselych spoluobcanu potahl parkrat z zelene cigaretky vysledek byla docela brutalni  :-[  prutrz mracen do trencli a kratasu fakt sila. No dostat se pak domu bylo dost huste cca 100 km.  :-[  to bylo poprve a snad naposledy, priste radsi beru nahradni kratasy  ;D nebo pvc kalhotky a plenku  ;D ( vim ze bych nemel tak chlastat  ;D ale to konopne  pivo bylo fakt skvele )