Autor Téma: Molicare Premium Elastic  (Přečteno 3836 krát)

Offline kajal

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 30
  • Karma: 1
Molicare Premium Elastic
« kdy: Prosince 27, 2017, 01:09:09 »
Pro začátek bych se měl zmínit o tom, že se mi do rukou dostala prozatím pouze a jenom základní varianta.
Rozhodl jsem se udělat menší rozbor mých zkušeností s nimi pro ty z vás, které by to mohlo zajímat, a aby bylo zjednodušeno vaše rozhodování.
Tyto plenky mají své výhody i své mouchy. Mouchami započnu. Pokud toužíte po pořádné ranečku (terminus technikus zde odečtený) mezi nohama, tak vás zklamou, ale pokud potřebujete něco s vysokou savostí a dosti nenápadné na pohyb mezi lidmi, tak jsou ideální. Dalším problémem je, že když to přeženete s utažením, tak se vzadu protrhnou, nemusíte se bát, že by se stalo něco vážného, ale dojde ve své podstatě k odlepení švu, který mezi kostrou plenky a zadním dílem napevno držícím savé jádro (pro úplnost, stalo se mi to asi jednou, ale také jsem zatím odzkoušel "pouhých" pět plenek).
Velikou devizou těchto plenek jsou, jak již název napovídá, pružné křidýlka, která obepínají tělo, když máte plenku na sobě, a tím nejlepším, co mohou nabídnout, se stává to, že plenky mají dvou lepítkový systém, toliko jedno lepítko na každé straně. Tato lepítka jsou široká.
Když je porovnám s jinými plenkami, se kterými mám zkušenost, tak mohu říci, že tyto plenky mi pokaždé na těle seděli, abych to nepřehnal se superlativy, téměř dokonale.
Pokud máte někdo jiné zkušenosti budu rád i za jiné názory, které případně napraví mé, možná až přehnané, nadšení.
 

Offline xxx

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 97
  • Karma: 0
Re:Molicare Premium Elastic
« Odpověď #1 kdy: Prosince 27, 2017, 17:14:41 »
Já jsem si před nedávnem koupil Molicare Slip Maxi a musím říct, že mě zklamaly. Nejsou moc spolehlivé. Čekal jsem, že vydrží mnohem víc. Jak je na tom prémiová řada, nevím, ale řekl bych, že podobně. Každopádně já preferuju igelitové.

Offline umpalump

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 226
  • Karma: 0
  • Hledám kohokoliv mladšího
Re:Molicare Premium Elastic
« Odpověď #2 kdy: Února 14, 2018, 22:09:08 »
Tak dneska jsem měl molicare premium elastic
a musím říct že savost dobrá a hlavně když je mám tak si připádám jak miminko v dětských plenkách co ž je mooc fajn všem doporučuju