Autor Téma: Ochranné inkontinenční kalhotky PVC  (Přečteno 6164 krát)

Offline JiříS

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 135
  • Karma: 2
Ochranné inkontinenční kalhotky PVC
« kdy: Února 12, 2018, 14:55:04 »
Ahoj mohu se zeptat co je podle vás nejlepší budu je používat hlavně na noc
KLASIK: Kolem otvorů pro nohy jsou navlečeny 9 mm široké gumky, kolem pasu je guma široká 2 cm.
FIX: 2 cm široké gumy jsou nejen kolem pasu, ale i kolem nohou.
2G: Stejné, jako kalhotky Klasik s tím rozdílem, že kolem nohou jsou 9 mm široké gumičky dvě a stejná gumička je přidaná i do zádové části obvodu pasu. Přidané gumičky jsou na koncích přišité.
a také jaké mate zkušenosti s touto strakou kde bych je rád objednal.
https://www.in-tex.cz/cz-kategorie_3-0-ochranne-kalhotky.html

Offline mimi-tom

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 112
  • Karma: 3
Re:Ochranné inkontinenční kalhotky PVC
« Odpověď #1 kdy: Února 12, 2018, 18:39:12 »
Jen ty nejlepší :-) paní Roubcová je vstřícná a není problém cokoliv upravit a vyrobit :-)

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Ochranné inkontinenční kalhotky PVC
« Odpověď #2 kdy: Února 13, 2018, 09:27:57 »
Proč strakou ? Přijde ti, že krade ?

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re:Ochranné inkontinenční kalhotky PVC
« Odpověď #3 kdy: Února 13, 2018, 11:22:40 »
Já mám od ní troje kalhotky a jsem spokojený.Přišly v krabičce a nikdo by neuhadnul jaký byl její obsah. :)

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re:Ochranné inkontinenční kalhotky PVC
« Odpověď #4 kdy: Února 13, 2018, 12:04:38 »
Já mám od ní asi dvanáctery kalhotky a všechny super ,nikdy nebyl ani problem s velkostí jen jedny my střihem neseděli tak mi paní nabýdla jiné a ty byly naprosto v poho. A nevím proč straka kráct nikomu nápady nekrade a ceny má oproti jiným taky super.

Offline antiginda

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 13
  • Karma: -1
Re:Ochranné inkontinenční kalhotky PVC
« Odpověď #5 kdy: Února 13, 2018, 12:40:05 »
Proč strakou ? Přijde ti, že krade ?
Myslím že to je spíše překlep a chtěl napsat "stránkou"

Offline gumidek

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Karma: 4
Re:Ochranné inkontinenční kalhotky PVC
« Odpověď #6 kdy: Února 14, 2018, 15:08:04 »
Ahoj. Možná je třeba si napřed uvědomit, k čemu kalhotky vlastně slouží a k čemu je vlastně chceš na noc oblékat. Jestli Ti jde jen o pocit toho, že máš na sobě PVC kalhotky, pak je šířka či počet gumiček v pase a v nohavičkách jaksi méně podstatná. No a jestli máš skutečně problém s inkontinenncí, pak tím základem je vlastní plenka. Tedy druh, velikost a savost. PVC kalhotky slouží jen k tomu, aby nedošlo ke kontaktu mokrých plínek s okolím. A jestli zvolíš špatně plenky a něco vyteče mimo ně, pak Ti počet a šířka gumiček stejně nepomůže. Je tu jistá spojitost v tom, že čím užší gumičky a čím více utažené, tím víc se Ti to bude zařezávat do stehen a tím hůř budeš v noci spát. To je moje zkušenost. Na druhou stranu čím více gumiček, tím více toho kalhotky unesou (nebudou tolik klouzat z těla po naplnění). Nejsem sice inko, ale nějaké zkušenosti s nošením PVC kalhotek mám.
Jinak potvrzuji, že paní Roubcová je opravdu profesionál. Udělá, přizpůsobí, navrhne. Žádné zbytečné otázky. Vše pro spokojenost zákazníka. Již několikrát jsem objednal a vždy ochota, kvalita a vstřícnost. Ceny má podle mě naprosto v pořádku, nedělá to pro něčí krásné oči. Zdraví g  ;)
PS: Raulíku, palec nahoru. Dobrý postřeh, dobrá reakce  :D

Offline mimi-tom

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 112
  • Karma: 3
Re:Ochranné inkontinenční kalhotky PVC
« Odpověď #7 kdy: Února 14, 2018, 17:21:07 »
A o její šikovnosti se můžeš přesvědčit i v příspěvku níž (Body a dupačky). Také zakázkové šití :-)

Offline JiříS

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 135
  • Karma: 2
Re:Ochranné inkontinenční kalhotky PVC
« Odpověď #8 kdy: Února 15, 2018, 18:18:58 »
Děkuji moc  ano mělo být stránkou Paní má super ceny to ano oproti ostatním třeba o 200 víc . Nejsem  inko ale nechci když po ránu všechno na mex pustím do plenky tak  když náhodou to přeženu tak aby to nebylo na posteli  nebo když ležím na boku tak  často se mi stává že mi to pak pochopitelně proteče tak chci aby drželi ještě krom samotné jednorázové tak ještě látkovou která by pohltila to co proteče náhodu . Tak radši jsem se zeptal co je lepší jestli obyč gumičky nebo silnější nebo obyč ale dvojité. :-)