Autor Téma: Výlet do Prahy - 2. díl  (Přečteno 3219 krát)

Offline MiTomášekMi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 98
  • Karma: 5
Výlet do Prahy - 2. díl
« kdy: Února 06, 2018, 21:37:56 »
Příběh ze starého fóra.
Autor: Squell



Za chvíli se vrátila jen Jana a řekla: "Teta už jela pryč. A zůstali jsme spolu sami. Připravila jsem ti snídani, ale než ji půjdeme sníst, podíváme se, jestli nepotřebuješ přebalit." Sundala ohrádku a odkryla peřinku, kterou poskládala a přehodila přes postýlku. Pak mi rozepnula mezi nožičkami knoflíčky a začala kontrolovat v jakém stavu mám pleny. Začal jsem se stydět a taky mě to trochu vzrušilo. Po chvilce mě zase zapínala a povídá: "Ještě máme čas na přebalení. Tak posnídáme a pak se na to vrhneme."
Pomohla mi dostat se z postýlky ven a vzala mě za ruku. Šli jsme do jídelny. No, tedy, já se spíš batolil a hodně, protože jsem měl mezi nohama pořádné množství. Došli jsme k jídelně a jediné, co tam připomínalo dětství, byla velká dětská židlička, jinak to vypadalo jak z nějakého katalogu na domy s trochu odlišnými detaily. Kuchyň byla součástí jídelny a jediné, co tyto místnosti oddělovalo, byl pracovní stůl v kuchyni a z pohledu z jídelny to vypadalo jako stěna, která měla v sobě otvor. Jana mě odvedla k té židličce a začala mi dávat popruhy. "Tohle je pro tvé bezpečí," pověděla a pokračovala.
Když jsem je měl na sobě, zapnula mi je na zádech a posadila mě do židličky, kde mě ještě připnula na další dva řemínky z každé strany. Vzala malinký pultík a nasadila ho na židličku přede mne. A odešla do kuchyně, vrátila se s táckem, na kterém byla mistička s jakousi kašičkou oranžové barvy, umělou lžičkou s obrázkem, hrníčkem s náustkem a bryndáčkem, na němž byl medvídek, jak papá med z hrníčku, a ten mi hned uvázala kolem krku.
Vzala lžičku a nabrala trochu kaše a druhou rukou mi vyndala dudlík, který položila na stůl. A začala mě krmit a při tom říkala ty milé věty. co se říkávají dětem, když je krmí maminka. Sem tam mi dávala napít z hrníčku. Po snídani mi utřela pusu a zase všechno odnesla do kuchyně. Za moment se vrátila, sundala mi bryndák a dala mi do pusy dudlík. Pak oddělala pultík a rozepnula řemínky. Pomohla mi slézt a sundala mi popruhy. Při tom říkala: "Půjdeme se podívat, jak jsou na tom tvé plenky a pak půjdeš zase hajat. Miminka potřebují hodně spánku, víš?"
Jenom jsem přikývnul a šli jsme do mého pokojíčku, kde mě položila na přebalovací stoleček. Nebyl moc vysoký, tak aby se na něj dalo dobře vlézt a také, aby mě měla hezky při ruce. Okolo byly krémy a pudry s ubrousky. Podala mi do ruky chrastítko, ať si s ním hraji, než mě přebalí. Já se věnoval dudlání a novému chrastítku a mezi tím mi roztáhla nohy a rozepínala mě mezi nohama.
Vytáhla mi body až do pasu a začala mi sundavat igelitové kalhotky a pleny. Vyndala ubrousky a začala mi čistit zadek a penis, trochu mi ztvrdl, ale ne moc. Bylo to moc příjemné. Když skončila, vzala krém a začala ho roztírat všude, kde měla být plena a zajela prsty i do zadečku, aby namazala i vnitřek. Pak pode mne podsunula připravenou plenku i s několika vloženými. Vzala pudr a jemně a pečlivě pudrovala.
Pak mi opatrně protáhla pleny mezi nohama a dávala si pozor, ať je všechno na svém místě. Zapnula lepítka a vzala ještě jednu plenku, kterou mi podsunula pod zadek a zase prostrčila a zapnula. To už jsem měl na sobě pořádný balík. Celé to završila novými gumovými kalhotkami, které měly na sobě nějaké obrázky, ale nestihl jsem si všimnout jaké.
Pak mi znovu stáhla body a zapnula jej. A povídá: "Mimi je připravené hajat." Pomohla mi slézt a zamířili jsme k postýlce, kde mě uložila a přikryla peřinkou. Vzala jednu z obrázkových knížek, které byly na poličce a lehla si s ní za mnou. Otevřela ji a začala mi z ní číst a držela ji tak, abych do ní dobře viděl a díval se, co zrovna čte. Po chvíli se mi začalo chtít hrozně spát. Musela mi přimíchat do jídla nebo pití něco na spaní, protože ještě před chvílí se mi vůbec spát nechtělo. Snažil jsem se nedávat najevo, že jsem čím dál víc unavený, ale nedařilo se. Oči se mi přivíraly a já vláčněl a vláčněl. Jana četla dál a dál, to uspávalo ještě víc. Netrvalo dlouho a já tvrdě usnul.
Když jsem se probudil, bylo už odpoledne. No spíš pozdější odpoledne. Byl jsem v pokoji sám a nic se v něm nezměnilo. Při spaní mi vypadl dudlík, tak jsem ho hledal a za chvilku ho našel. Dal jsem si ho do pusy, ať můžu dudlat. Vzal jsem plyšového lvíčka a přitisknul ho k sobě a jen tak ležel. Když se mi zase zachtělo na malou, tak jsem to vůbec neřešil. Za chvíli přišla Jana: "Jakpak ses vyspinkal? Prospal jsi celý oběd a skoro i odpolední svačinku, ty jeden malý ospalo." Usmála se a začala sundávat ohrádku. "Je čas na odpolední svačinku." A vlezla si za mnou a mou hlavu položila na svůj klín, který ještě podložila zhlavečkem. Sundala si triko a rozepnula podprsenku: "Jdeme svačinkat. Tak hezky saj." Vytáhla mi dudlík a přiložila ústa na prs tak, abych mohl dobře z bradavky sát její mléko. Bylo to divné, ale zkusil jsem sát a nebylo to tak špatné. Po chvíli už jsem sál jak malé miminko. Po celou dobu mě přidržovala a sem tam pohladila. Když jsem měl dost, oddělal jsem pusu a zeptala se: "Už máš dost?" Jenom jsem přikývnul. "Dobrá. Tady máš svůj dudlíček." Vrátila mi dudlík zpět do pusy a začala se zvedat.
Mne mezitím položila zpět do ležící polohy a podala mi lvíčka, kterého jsem okamžitě objal. Poté co vylezla z postýlky, začala se zpět oblékat. "Co bys rád dělal teď, když jsi vyspinkaný a než bude večeře? Co třeba si hrát?" zeptala se zvídavě. Jenom jsem přikývnul. "Nu tedy dobrá. Tak pojď." A podala mi ruce, aby mi pomohla vylézt z postýlky.
Jakmile jsem byl venku, posadila mě na kobereček a pak vzala velký kyblík s kostkami. Vypadaly jako Lego, ale mnohem větší. Celý obsah vysypala přede mne a posadila se naproti. Pak jsme si hráli a stavěli. To nám zabralo víc času než jsem si myslel, když v tom se otevřely dveře a vešla Hanka. "Už jsem zpátky a vidím, že se dobře bavíte," s poloúsměvem povídá Hanka. "Ahoj. Máš nakoupeno?" odpovídá Jana. "Samozřejmě a naše malé děťátko za chvíli bude dělat manekýnka. Snad se mu oblečky budou líbit." Když tohle povídala Hanka, mezitím se Jana zvedla a pak spolu obě odešly.
Já jsem tušil, co bude teď následovat, ale nechtěl jsem se tím zatěžovat, a tak jsem se vrátil zpět ke hře. Po chvíli se vrátily a měly s sebou velkou sportovní tašku. "Konec hraní s kostečkami a jdeme si hrát na manekýnka. Ale nejdříve se podíváme, jak jsme na tom." S těmito slovy mě Jana vzala a následoval klasický proces přebalování. Plenka byla víc mokrá, než jsem si myslel. Musel jsem se sem tam počůrat, i když jsem o tom ani nevěděl. Když byl konec přebalování a já byl zase v suchu, slezl jsem z přebalovacího pultu. Měl jsem na sobě jen plenku.
Pak následovalo zkoušení. Všechno mi nádherně pasovalo a bylo mi akorát. Od teď jsem měl vlastní oblečky. Jaké? Sedm triček, některé s třásničkami na ramínkách a kolem pasu, všechny na sobě měly dětsky vypadající velký obrázek na bříšku se vzory lva, krokodýla a dalších zvířátek. Jinak měly základní barvu po většinou bílou, některé bylo modré a oranžové. Pak čtvery punčocháčky, co vypadaly jak pro malé kluky, ale v mé velikosti. Na jedněch byly lodičky, na dalších medvídci, další měly sluníčko, hvězdičky a měsíček a poslední byly proužkované. Následovalo třikrát body se srdíčky, další s medvídkama a poslední se vzory ze zoo.
Pak ještě dvacet ponožek, čtvery bačkůrky a jedny gumáčky i s pláštěnkou. Dvoje riflové gatě na kšandy a nakonec troje čepečky. Až jsem toto všechno měl za sebou, zůstaly na mně jedny punčocháčky s medvídky a body se srdíčky. Když pak Hanka poodešla trochu za dveře a cosi tam vytahovala říkala: "Když jsi byl tak hodný manekýn a prý jsi byl i celý den hodný, tak mám pro tebe překvapení." A vytáhla obrovského plyšového rysa, byl skoro větší jak já a jednoho menšího černého pantera, akorát do postýlky.
A pak i dvoje chrastítka, která jsem mohl použít i jako kousátka a nakonec i nějaké dudlíčky a flaštičku. To bylo snad nejlepší zatím z dneška. Honem jsem se přitulil k plyšákům a měl jsem evidentně radost. Ani jsem si nevšiml, že už jsem v pokoji sám. Ale vůbec mi to nevadilo. Za nějakou chvíli se vrátila Jana a že je čas na večeři. Došli jsme dolů a byl stejný rituál jako u snídaně, akorát já se viděl ve svém pokojíčku s novými hračkami a na večeři byla zase kašička s hrníčkem šťávy.
Po jídle mi nabídla Hanka, že bych se mohl ještě podívat na večerníček, než půjdu spát. Ale odmítnul jsem, protože jsem si už chtěl užívat nových věcí. Přišli jsme nahoru a následovalo přebalování, u kterého jsem si už hrál se svými chrastítky a dudlal svůj dudlíček. Když jsem byl nachystaný na spaní ve svém body, zamířili jsme k postýlce. Po uložení mi Jana dala mého nového pantera a vyndala medvídka, se kterým jsem si za celý den moc nehrál. Následoval polibek na čelo pro dobrou noc, ke kterému se přidala i Hanka a zavřely mi ohrádku. Zapnuly dětský kolotoč, který jsem měl nad hlavou, aby se mi dobře usínalo a měl hezké sny. Hrál příjemnou melodii, jež rychle uspávala a zvířátka se pomalu točila. Já si v klidu dudlal a z každé strany tisknul jedno plyšové zvířátko a pozoroval sem tam kolotoč. Za chviličku se mi začalo hrozně spát a za málo dalších okamžiků už jsem byl v říši snů.

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re:Výlet do Prahy - 2. díl
« Odpověď #1 kdy: Února 07, 2018, 08:18:17 »
pěkně a zajímavě napsana povídka. Pokračuj určitě dál

Offline MiTomášekMi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 98
  • Karma: 5
Re:Výlet do Prahy - 2. díl
« Odpověď #2 kdy: Února 08, 2018, 16:33:08 »
Není to má povídka takzě já psát pokračování nebudu. Pokračování bude jenom pokud najdu ještě nějaké nebo ho bude chtít psát sám autor.