Autor Téma: Kdo by chtěl?  (Přečteno 4738 krát)

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Kdo by chtěl?
« kdy: Února 04, 2018, 20:47:00 »
Ahoj 

Zdravím vás všechny,  určitě každý znáte moji povídku Slibná kariéra.
Chtěla bych se zeptat kolik z vás by mělo nějaký zájem si zkusit jaké to je být ve školce.

Zajímalo by mě kolik by jste byli ochotní dát za měsíc a co by jste si v té školce tak představovaly.

Myslíte že to má v česku smysl? 


Zatím čauky a pac, pusu
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Kdo by chtěl?
« Odpověď #1 kdy: Února 05, 2018, 09:22:59 »
Ahoj.
Velmi zajímavá otázka.
Co se mne týče, tak si myslím, že tady v Česku na to ještě nedozrál čas, ale mohu se hluboce mýlit, ale určitě nějaká první vlaštovka přiletí a ta snad udělá jaro. Slyšel jsem, že něco takového je třeba v Rusku, kde to vymyslel nějaký programátor. Je to zajímavé, když se dospělí opět takto vrátí do dětství, ue to prý spíše u duševně pracujících. Takto koncipované školky jsou určitě finančně náročné.
Já osobně bych si představoval školku něco, jak popisuji v příbězích v cyklu Převratné novinka. Mělo by se jednat o moderní školkiu, kde by byla již neutralizace produktů a také nějaká ta vylepšení, jako ty chytré nočníky, které by byly výborným pomocníkem pro výuku.
Autorka mne podnítila k tomu, abych se zamyslel a v budoucnu na toto téma napsal i nějakou povídku.
Já osobně bych za takovou školku byl ochoten dát i 10000.
A co, kdyby to bylo i naopak. V té školce by se třeba lidi za pomoci hypnózy učili programovat a ti nejlepší by dostávali i stipendia. A hle, zde se mi to i rýsuje.
Nyní pracuji na projektu Odhalení a tady by mohlo být pokračování na téma Školka pro dospělé.
Moc děkuji autorce za tento příspěvek, docela se mi rozsvítilo. To, zda je to dobrý ná pad, tak, to nechám na vás, milí čtenáři.
A ještě další nápad. Stejně, jako je v Převratno novince virtuální nemocnice, mohla by být i virtuální školka fungující online, kam by se klienti mohli přihlásit i ze svých domovů. To ještě promyslím, těch variant je docela dost. Tato školka by mohla třeba zastřešovat i ostatní po celém světě a byla by to taková celosvětová siť, něco, jako již zmiňovaná virtuální nemocnice.
 Taková školka pro dospělé by určitě mohla spojovat příjemné s užitečným, relaxace a zároveň i učení, to by nebylo zas až tak od věci. Vím, realita je jiná, ale fantazii se meze nekladoui.
Možná, že za takových 20, nebo 30 let tady v Česku takové školky budou, kdo ví. Je to jako s ostatními vymoženostmi. Když se dříve ve světě objevily, říkali jsme si, že, než se to k nám dostane a jak vidíte, dostalo. Asi se bude muset odbourat určité tabu.
Tak tolik mé zamyšlení nad školkami.


Offline kamzub

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 160
  • Karma: -1
Re:Kdo by chtěl?
« Odpověď #2 kdy: Února 05, 2018, 14:22:56 »
Školka, nevím, spíš je problém studu. Za mně spíš vybavit pokoj pro miminka a být jedniným miminkem jedné maminky třeba na víkend, týden...

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 1
Re:Kdo by chtěl?
« Odpověď #3 kdy: Února 05, 2018, 17:49:54 »
Já sám bych tuto školku nebo spíše jesle pro dospělé navštěvoval, určitě bych v ní nebyl měsíc, ale třeba na víkend nebo i týden bych bral. S placením to nevím, asi i těch 10000,-Kč bych dal, jak tu někdo psal. Určitě by tam museli být nějaké hračky, trochu by jsme se učili, přebalování a třeba i učení na nočník. Nočníky se zvukem, když se do nich někdo vyčůrá.

Offline umpalump

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 226
  • Karma: 0
  • Hledám kohokoliv mladšího
Re:Kdo by chtěl?
« Odpověď #4 kdy: Února 05, 2018, 19:35:22 »
já bych to bral

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re:Kdo by chtěl?
« Odpověď #5 kdy: Února 06, 2018, 11:35:56 »
Já bych bral tu školku nebo spíš jesle.Nosil bych plenky a hrál si s ostatníma. Do plenek bych jen čural a za pokakani bych dostal od tety nebo strejdy na zadek.Co se týče peněz tak nemam tušení kolik bych dal.Takový vikend by nebyl určitě k zahození  :)

Online alf

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 63
  • Karma: 0
Re:Kdo by chtěl?
« Odpověď #6 kdy: Února 06, 2018, 13:09:30 »
Taková školka nebo jesle by byli fajn ale kolik by vyšel takový výked 

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re:Kdo by chtěl
« Odpověď #7 kdy: Února 06, 2018, 13:10:29 »
Ahoj všichni,

Po dlouhé době se k něčemu vyjadřuji a snad nebudu považován za škarohlída. Budeme-li uvažovat v reálné rovině, tak nemá smysl se bavit o měsíci. Reálnější jsou několikahodinové pobyty, výjimečně víkendové a jednou za čas by si někdo dopřál dovolenou.
Ekonomicky to smysl dává v případě, že si někdo ABDL pokojíček pořídí pro sebe nebo svého partnera a jako příspěvek k pokrytí nákladů se o něj dělí s platícími zákazníky. Uživit se z toho, podle mého názoru v Čechách nedá. Pokud jde o cenu,  u hodinových pobytů bych to viděl minimálně od 1 000,00 Kč/hod, i když je pravda, že Azyl je levnější (tam je to ale výjimka.) Pokud by víkendový pobyt vyšel (se vším všudy, tj. pleny, jídlo, nepřetržitá péče) na 10 000,00 Kč, byla by to hodně dobrá cena. Bohužel, poptávka v Čechách je omezená, a i když by řada místních členů ráda přišla, kolikrát by si to mohli asi tak dovolit ( a to nemyslím jen finančně, ale třeba i objasněním víkendové či dokonce delší absence bez přesvědčivého důvodu.) Já třeba vím, že bych rád přišel, ale na pár hodin několikrát do roka (takhle to mám i teď.)
MS

Offline fusak

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 149
  • Karma: 1
Re:Kdo by chtěl?
« Odpověď #8 kdy: Února 06, 2018, 18:08:22 »
Súhlasím s mskvor.
Nápad fajn, ale ekonomicky nereálny.
Ak to má byť na komerčnej báze, tak navyše treba uvážiť, že profi personál je zvyknutý na iné zárobky. Za 400 Euro na víkend to nijaká dáma od fachu robiť nebude, keď sa dá inak, inde a za podstatne viac :)