Autor Téma: Znovu miminkem 7  (Přečteno 3993 krát)

Offline MiTomášekMi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 98
  • Karma: 5
Znovu miminkem 7
« kdy: Února 01, 2018, 23:52:34 »
   M= Maminka
   N= Nikolka
   T= Tomášek
   
   
           Maminka se zarazila. A pořádně mně přitiskla k sobě. Mněla docela sílu. Ale nebolelo to. Chvilku jsme takhle stály. Snad jsem jí nenaštval. Ale hned mi tahle myšlenka byla vyvrácena. „Nemáš zač zlatíčko, pro vás udělám cokoliv.“ Na to mně položila na kraj bazénu. A zase si do něj vlezla. Tentokrát jsme ale byly na rohu bazénu a tam bylo míň vody. Takže jsi mně pak maminka postavila před sebe. Dala mi ruce nahoru a navlíkla na mně kruh. Byl pod vodou když jsem dal ruce dolu. Vodu jsem mněl totiž po hlavu ale cítil jsem jak mně kruh mírně nadzvedává. Maminka si k sobě zavolala sestřičku. Řekla jí že neumím plavat a že mně to společně naučí. Tak mi sestřička ukazovala jak se plave. A maminka mi to vysvětlovala. Pak mně položila na hladinu a přidržovala mně tam a já zkoušel plavat. Byla to sranda. A cítil jsem se bezvadně tolik pozornosti jsem ještě nikdy nemněl.
   
        Nevím jak dlouho jsme byly v bazénu. Ale maminka po chvilce oznámila že se pro dnešek končí. Hned mně vazala a vytáhla z bazénu.
M= Pro tebe to platí taky Nikolko
N= Maminko  já nechci, ještě chvilku prosím.
M= Neodmlouvej, a pojď zítra půjdem  znova ať naučíme Tomíka plavat.
N= Acho jooo. (a plácla rukami o vodu)
M= Taky můžeš zítra zůstat na na břehu a já půjdu s Tomíkem sama.
Na to už sestřička nic neříkala a radši poslechla. Maminka mně položila na přebalovací stůl. Kde mněla už připravený ručník s županem v jednom očividně protože to mnělo zase kapucu. Maminka mně rychle utřela a zabalila do toho ručníkožupanu. Poté jsi vzala ručník a začala sušit sestřičce vlasy. A pak jí začala celou sušit. Nakonec ji stáhla plínku a povídá. „No ty jsi se počurala to nevadí to jsi se zabrala do toho plavání.“ Sestřička sklopila jen hlavu. „Aha takže jsi se počurala naschvál.“ „Ano  maminko“ odpověděla sestřička a začala popotahovat. „Ty máš dneska zase zlobivou“ . Sestřička už nic neříkala maminka jí očistila oblékla a šli jsme zpátky. Ale sotva co mně maminka zvedla se mi začalo chtít kakat. Furt se mi nechtělo kakat do plínky ale přece jenom  jsem tu chtěl zůstat. Tak jsem silně zatlačil a šlo to ven. Maminka to musela cítit na ruce a taky cítila protože hned říká. „No tady nám někdo kaká.“ Strašně jsem se styděl. Bylo mi strašně příjemný jak mně maminka nesla zabaleného ale zkazila mi to ta hmota co jsem mněl v plínce. Maminka mně odnesla do jesliček a sestřička jsi šla hrát do obýváčku. Maminka mně začala přebalovat a chválila mně jak jsem šikovný že jsem jí udělal bobeček. Furt jsem se strašně styděl. Nakonec mi maminka oblékla dupačky a vzala mně za sestřičkou do obýváku kde mně položila na zem. „Pěkně si hrajte zlatíčka já půjdu uvařit obídek.“ A odešla do kuchyně. Sestřička jsi hrála s panenkou a domečkem. Vyděl jsem kousek ode mně krabici s kostičkami. Chvilku jsem přemýšlel ale podle toho co říkala maminka si s nimi hrát můžu. Ale spíš jestli k nim můžu jít. No když se budu plazit po čtyřech tak to snad vadit nebude. Začal jsem lézt a najednou mi to došlo. Já nemám na rukou pouta ale jen ty rukavičky. Hned jsem si je prohlídl a zjistil jsem že bych jsi je dokázal sám sundat ale nechtěl jsem to dělat aby se maminka nenaštvala. Tak jsem si začal hrát s kostičkami. Po chvilce nás mamka přišla zkontrolovat. Sedla jsi vedle mě a začala stavět se mnou. „Nevadí ti když ti trochu pomůžu miminko.“ Jen jsem se na ní podíval a zadudlal. „Ty jseš moje zlatíčko“ Za chvilku přišla i sestřička a začala jsi přestavovat barák pro panenku. „Tak já jdu lumpíci tak jsi pěkně hrajete“ A maminka šla dodělat oběd. Ještě chviličku jsem si hráli a pak maminka začala připravovat  na jídlo.
   
          Potom mně maminka vzala a posadila mně do židličky. Nepoznal jsem co jsme to mněli jediné co jsem poznal bylo něco ve stylu amerických brambor a k tomu bylo něco smaženého. Maminka mně začala krmit brambory ty byli moc dobré pak mi ukrojila kousek ty smažený věci a dala do pusy. Fuj bylo to strašně hnusný. Hned jsem to vyplivl na stoleček. A vzápětí se rozbrečel bál jsem se abych z toho nemněl průšvih a vykoktal ze sebe. „Promiň já se“ Maminka mně zarazila. „To nevadí že ti to nechutná já tě nutit to papat nebudu když ti to nechutná akorát jsi musím zapamatovat že nepapáš brokolic a květák papáš lumpe.“ Nevěděl jsem nikdy jsem smažený květák nemněl. „nevím“ „tak ho ochutnáme vypadají podobně ale chutnají jinak a už neplakej vždyť se nic neděje.“ Nemohl jsem přestat plakat nevím proč ale nešlo mi to. Maminka ukrojila kousek květáku a dala mi ho do pusy. Také mi nechutnal skončil stejně jako brokolice na stolečku. Zase se mi chtělo o dost víc plakat. I když jsem věděl že nemám důvod. „Dobře tak ani květáček napapáme. No tak neplakej vždyť se nic neděje.“ Fakt jsem chtěl přestat brečet ale nešlo mi to. „Budeme papat nebo chceš pochovat prcku.“
Ani jsem nad tím nepřemýšlel a natáhl na maminku ručičky. „ No tak pojď pošováme.“ Maminka mně vzala do náruče a jednou rukou mně držela za zadek a druhou mně držela za záda takže jsem koukal přes její rameno. Přitulil jsem se k mamince a bylo mi hned líp. Maminka mně jednou rukou jemně plácala po zadku ale nebylo to plácaní za trest spíš takové uklidnující nevím jak to pořádně vysvětlit. A chodila se mnou po místnosti sem a tam. Cítil jsem se tak  pohodlně že jsem za chvíli usnul v jejím náručí.   

                     Nikolka

N= Maminko bráška spinká.
M= Tak já ho nechám spát. Počkej tu já dám brášku do postýlky a pak jsi spolu musíme promluvit.
N= Neboj maminko já nikam nepůjdu.
Co jsem provedla tohle maminka říká jen když něco provedu pravda trochu jsem dneska odmlouvala ale to není důvod aby jsi se mnou chtěla promluvit.
M= Tak koukám že už jsi dopapala tak pojď sedni si tady naproti mně.
N= Dobře maminko co jsem provedla.
M= Ty víš moc dobře co jsi provedla. Ale šlechtí tě to že jsi bránila brášku tak a teď mi pověz co jse včera večer stalo. Já vás viděla ale o čem jste si povídali nevím ale Tomík mi dneska řekl děkuju maminko a navíc ta reakce kvůli jídlu. Tak by mně zajímalo co jsi mu řekla no tak povídej.
N= Já jsem včera když jsi odešla dělala že spinkám protože jsem se bála aby bráška nedělal blbosti. Tak jsem dělala že spím a pozorovala ho. On jsi po chvilce sednul a pak vylezl z postýlky šel se podívat z okna a pak šel k zrcadlu a prohlížel se v něm. Podívala jsem se a všimla jsi že se usmívá. Ale nevím proč. Tak jsem vylezla a ještě chvilku ho pozorovala a pak jsme se začali bavit. A já mu vysvětlovala jak to tady funguje a říkala jsem mu že se u tebe nemá čeho bát maminko. A ptala jsem se ho na  to jestli odsud uteče říkal že ne a maminko já si myslím že na něj dřív byli zlý doma protože jsem se ho zeptala a on o rodičích mluvit nechtěl. Ale teď jsi jeho maminka ty maminko. Takže se vše změní a taky říkal že mněl včera narozeniny. Takže tu bude mít narozeniny stejně jako dřív a myslím že říkal čtrnáctého února nebo co bylo včera za den.
M=  Včera bylo čtvrtého února broučku.  Děkuju ještě něco.
N= No pak jsme si šli s bráškou lehnout maminko a promiň že jsem ti ráno lhala.
M= Pro tentokrát ti to odpustím ale nechci abys jsi lhala. A teď jsi půjdeš lehnout po obídku dobře. Ale nejdřív vyčůrat dobře.
N= A maminko mohli by jsme dneska s bráškou spinkat u tebe prosím.
M= No uvidíme. A chceš na spinkání radši normální plínku nebo jsi necháš tu natahovací.
N= Hmmmm né maminko já si nechám tuhle.  Děkujuuuu maminko.
   Maminky uvidíme znamená vždycky ano pokud tedy nezlobím.
N= A maminko uspala by jsi mně jako brášku prosím.
M= Taková velká holka chce chovat jak miminko. Ale pro mě budeš vždycky miminko tak pojď já tě odnesu i na nočníček a pak tě uspím dobře.
N=Děkuju maminko.
M= Nemáš zač jste moje zlatíčka s Tomíkem.
    Vyčurala jsem se do nočníku za to mně maminka ještě pochválila. Dala jsem ještě mamince pusu a pak už jste nechala uspat u maminky v náručí.
   
            Probudila jsem se v postýlce dřív než bráška. Sedla jsem si v postýlce a čekala až pro mě přijde maminka ale netrvalo to dlouho a byla tu. Bohužel jsem se ve spánku počurala tak mě maminka musela přebalit ale dostala jsem zase jen natahovací plínku abych mohla chodit na nočníček. Museli jsme být jak myšky abychom jsme neprobudili brášku. V obýváku se mně maminka zeptala.
M= Co by jsi chtěla k večeři princezno a co bys chtěla dělat teď.
N= K večeři nevím maminko co třebaaaaaa ehmmm noooo tousty. A budeme se spolu koukat na televizi maminko.
M= Dobře a chceš mi pomoct vařit pak princezno. A ty se chceš mazlit s maminkou jo.
N=Jooo chci ti pomoct maminko a ty se teď furt jenom mazlíš s bráškou a furt se věnuješ jemu.
M= Dobře tak budeme vařit spolu. Víš princezno on je bráška ještě malinký tak potřebuje ještě hodně péče ale tobě se snažím věnovat taky ale když budeš chtít tak stačí říct princezno.
N= Já vím maminko.
M= Ty jseš moje zlatíčko tak pojď jdeme se koukat na tu televizi.
   
         Koukala jsem s maminkou na špionky byla to jedna z mích oblíbených pohádek ale ještě jsem neviděla všechny díly. Chvíli jsem se s maminkou mazlila a pak se ozvalo z maminky telefonu pípání tak povídá. „Počkej tady princezno já jdu pro brášku.“

                  Tomášek
   
            Když jsem se probudil sestřička už byla vzhůru protože v postýlce nebyla sotva jsem se posadil přišla ke mně maminka. „No jak pak se nám miminko vyspinkalo. Miminko nám usnulo ještě než se stihlo napapat tak to budeme muset napravit. Ale nejdřív se půjdeme přebalit zlatíčko. A co miminko chutnali ti alespoň brambůrky.“ Jen jsem na maminku kývnul že ano. Vzala mně na přebalovací pult a u přebalování povídá „Tak to jsem ráda miminko. Ale abys papal večeři tak já ti udělám jen mlíčko dobře to tě aspoň trochu zasytí.“ Hm ani moc hlad nemám ale tak mlíčko jsi dám ale nejsem si jistý jestli mně zasytí. Maminka mně vzala do obyváčku kde mě položila k sestřičce a šla udělat mlíčko. „ahoj bráško jak jsi se vyspinkal.“ „dobže“ Zahuhlal jsem na ní přes dudlíček nešlo mi moc mluvit a říct ř už vůbec ne. Sestřička se mi zasmála a povídá. „Já taky bráško“ Za chvilku  přišla maminka a nesla mi mlíčko a čaj a sestřičce taky čaj. Maminka jsi mně položila tak že jsem jí ležel v náručí a začala mně krmit mlíčkem. Když jsem dopil tak mi dala ještě vypít čaj. Ten jsem taky vypil celý tak mně maminka pochválila a šla odnést věci do kuchyně odkud přinesla nový čaj. Pak jsme si až do večeře všichni spolu hráli. Chvilku jsme hráli člověče nezlob se. Já hrál zase s maminkou jako minule pexeso akorát tentokrát hrála i mně jen vždy počítala jak daleko má figurka jít. Můj cíl byl nakonec vyhodit co nejvíc figurek a vždy jsem si to počítal v hlavě sám abych mohl vyhodit maminku nebo sestřičku. Sestřička se trochu vztekala pokaždý když jí někdo vyhodil a maminka mně zase vždy strašně zlochtala když jsem jí vyhodil. Sestřičku vždycky taky zlochtala když jí vyhodila. Pak jsme si zase stavěli kostičky a koukali na televizi dokud maminka neřekla že jdeme vařit večeři.¨
   
              Počkat jdeme cože, maminka mně vzala sebou a sestřička šla taky. V kuchyni mně maminka posadila a upevnila do židličky přišoupla stoleček a na ten dala nějaké autíčka, kostičky, a chrastítka. „Tak jsi hraj prcku mi se sestřičkou zatím uděláme večeři.“ Hned jak to maminka dořekla pustili se se sestřičkou do vaření. Chvilku jsem je pozoroval dělali tousty to jsem poznal. Sestřička na každý chleba kápla kečup maminka ho rozetřela. Pak tam společně dávali šunku a sýr. Ale moc jsem je nesledoval začal jsem si hrát s hračkami co mi dala maminka. Jen občas jsem se na ně podíval. Maminka jsi mně vyfotila jak jsi hraju a sestřičku fotila zase jak vaří mněla všude kečup. Fakt jako malá. Když mněli hotovou první várku. Tak mi maminka sebrala hračky a nakrájela na jeden toust na malé kostičky a dala ho přede mně a vzala první kousek do a chtěla mi ho dát do pusy ale zastavila se mněl jsem tam furt dudlík. „No já jsem trdlo já sem ti zapomněla na dudlíček“ Všichni jsme se tomu zasmáli. Maminka mně nakrmila toustem občas mi ho dala zapít čajem. Dokonce jsem si i přidal. Potom jsem ještě od maminky dostal mlíčko prý to byl sunar ale to mi bylo jedno chutnalo to moc dobře. Pak jsme se ještě chvilku koukali na televizi. U televize maminka něco pošeptala sestřičce do ucha. Bohužel jsem to neslyšel. Ale sestřička povídá „slibuješ že zítra maminko“ „Ano slibuju princezno“ „tak jooo“ O čem se to baví a proč nechtějí abych to slyšel. Ale nakonec maminka řekla že se jde spát že dneska nás koupat nebude že má ještě nějakou práci ale že to nevadí že jsme čistí. Jen sestřičku vzala a opláchla jí ruce a pusu. Potom mně maminka odnesla do postýlky se sestřičkou mi popřáli dobrou noc maminka mi dala trochu napít čaje. Ještě mi dala pusinku na dobrou noc a odešla k sestřičce. To samé udělala se sestřičkou a odešla. Vzal jsem si svého medvídka a přitulil se k němu. A přemýšlel o dnešku až na ten oběd to byl super den. A maminka je moc hodná. Mám jí rád krásně se o mně stará a sestřička taky tu mám taky moc rád. Nakonec jsem usnul v celku rychle ani nevím jak. Ale dneska bude dlouhá noc ale to jsem ještě nevěděl.

   Pokračování příště

Offline David.Ch

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 99
  • Karma: 2
Re:Znovu miminkem 7
« Odpověď #1 kdy: Února 02, 2018, 08:13:42 »
Suprové pokračóvání, rozhodně se těším na další díly. ;D

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Znovu miminkem 7
« Odpověď #2 kdy: Února 02, 2018, 10:29:12 »
Již se těším na další pokračování.

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 1
Re:Znovu miminkem 7
« Odpověď #3 kdy: Února 06, 2018, 13:50:39 »
Perfektní, jen tak pokračuj dále. Už se těším na další díl. :)