Autor Téma: Usínání v plínkách  (Přečteno 9719 krát)

Offline balicek22

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 111
  • Karma: 1
  • Nejvíce preferuji Diaper Bondage s trochou SM
Usínání v plínkách
« kdy: Ledna 24, 2018, 11:45:43 »
Ahoj, sice plenkařím už asi 12 let, ale stále mám problém v nich usínat. Musím být opravdu hodně vyčerpanej a nejlíp mít v sobě ještě 2 promile, abych usnul  :D A i když usnu, tak po pár hodinách se probudím a pak už neusnu, musím si je sundat.... Máte někdo nějakej jinej tip, než si je brát každou noc, aby si na ně tělo zvyklo? Děkuji  :)

Offline skarfacee

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 81
  • Karma: 0
Re:Usínání v plínkách
« Odpověď #1 kdy: Ledna 24, 2018, 14:30:51 »
podobny problem jsem mel kdyz jsem byl doma jeste s brachou a oba rodici  ted uz sem 5let jen s tatou tak mam vic soukromy a je klid usinam uplne v pohode skoro kazdy den s plenkami

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re:Usínání v plínkách
« Odpověď #2 kdy: Ledna 24, 2018, 15:26:17 »
Mě to trvalo hodně dlouho něž jsem v nich byl schopný usnout.Teď je to tak,že usnu v pohodě. Vzbudím se až k ránu a pak ještě kolikrát usnu.Hlavně o vikendu když mám čas a užívám si třeba na chatě v plinkach.

Offline balicek22

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 111
  • Karma: 1
  • Nejvíce preferuji Diaper Bondage s trochou SM
Re:Usínání v plínkách
« Odpověď #3 kdy: Ledna 24, 2018, 15:41:01 »
Já právě i když mám naprostej klid a udělám si to doma takový, jak to mám nejradši na usnutí, tak to prostě nejde. Ani nějaký ty volně prodejný přípravky na spaní vůbec nepomáhaj... ale jakmile plínky sundám, usnu hned...  >:( Zkoušel jsem hodně značek ať už z ČR nebo z Německa, pohodlnější, míň pohodlný, ale v žádný jsem neusnul normálně. Ale koukám, že to občas lidi mají stejný.

Offline MidwaySVK

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 45
  • Karma: 1
Re:Usínání v plínkách
« Odpověď #4 kdy: Ledna 24, 2018, 16:02:57 »
Já to mám taky tak, múžu mít na sebe aké koľvek plienky, či natahovacie, zalepovacie, tenké, hrubé a ani detské, proste nezaspím. Jedine raz som zaspal ale to som bol po nočnej a asi 24 hodín nespal, a bol som rád že som lahol do postele. :)

Offline MiTomášekMi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 98
  • Karma: 5
Re:Usínání v plínkách
« Odpověď #5 kdy: Ledna 24, 2018, 16:59:35 »
 Já v plínkách usínám bez jakéhokoliv problému takže jsi nejsem jistý jestli to pomůže. Ale zkusil bych nemyslet na to že mám plínku ale říct jsi že mám klasické spodní trenýrky. já sem dřív spal furt nahý pak jsem začal spát v plínkách a tričku a  bez problému jsem si zvykl asi za týden na to spát v tričku plínka mi nedělala žádný problém .

Offline balicek22

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 111
  • Karma: 1
  • Nejvíce preferuji Diaper Bondage s trochou SM
Re:Usínání v plínkách
« Odpověď #6 kdy: Ledna 24, 2018, 21:14:47 »
Přesně tak to mám já, za normálních okolností v žádnym případě neusnu, jen, když stejně jako ty třeba hodně hodin nespím a k tomu jsem ještě fyzicky vyčerpanej a navíc si pak na úplnej útlum dám třeba 4 jedenáctky... Jinak prostě neusnu. Takhle už jsem to taky zkoušel obelstít mozek tím, že budu neustále myslet na to, že nemám plínky, že mám jen klasiku jako každou noc, ale ani to nepomohlo...

Offline David.Ch

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 99
  • Karma: 2
Re:Usínání v plínkách
« Odpověď #7 kdy: Ledna 24, 2018, 21:16:30 »
No já to mám podobně jako MiTomášekMi ale když jsem začínal tak mě nešlo pořádně zabrat, pomohlo mi nemislet na to že je má a snažil jsem se mislet na nějaké jiné věci a ono to fungovalo.
Ale nevím jak u někoho jiného tak můžeš skusit několik variant a uvydíš sám.

Offline rejden

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 62
  • Karma: 1
Re:Usínání v plínkách
« Odpověď #8 kdy: Ledna 28, 2018, 21:22:26 »
Když jsem chtěl v plíně usnout na začátku, bylo to nemožné. Moje pocity byly moc příjemné, intenzivní, sebevíc jsem se snažil usnout, vůbec to nešlo. Zkoušel jsem to po sobě několik týdnů a nakonec jsem si ji nad ránem sundal a pak až s časem to prostě šlo. Dnes se mi spí líp v plenách než bez nich, chce to zkoušet a zkoušet

Offline balicek22

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 111
  • Karma: 1
  • Nejvíce preferuji Diaper Bondage s trochou SM
Re:Usínání v plínkách
« Odpověď #9 kdy: Ledna 29, 2018, 13:22:51 »
Ano, to máme stejný, jak mě to velice vzrušuje, tak mám stejný pocity jako ty a prostě za boha nejde usnout a to ani když se snažím myslet na něco jinýho a zapomenout, že je mám... A to si zkoušel třeba každej den několik tejdnů? Asi když bych to zkoušel taky takhle dlouho každej den (i když ty noci by byly hrozný, když bych se vůbec nevyspal..), tak pak bych si na ně mohl zvyknout. To bych právě taky chtěl, aby se mi s nima spalo líp než bez nich, je to moje dlouholetý přání. Nebo aspoň v nich prostě normálně usnout a hodně hodin spát, ne jako teď.

Offline rejden

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 62
  • Karma: 1
Re:Usínání v plínkách
« Odpověď #10 kdy: Ledna 29, 2018, 22:24:55 »
No, zabralo to spoustu překonávání a zvykání. Fakt to nepřišlo ze dne na den. Ona druhá věc je fakt, že potom už to není tak super mega vzrušující. Ale pokud ti to za to stojí musíš to prostě pořád dokola zkoušet a ono to prostě přijde.

Offline bobo

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 58
  • Karma: -1
Re:Usínání v plínkách
« Odpověď #11 kdy: Ledna 30, 2018, 19:55:56 »
U mna to islo celkom rychlo, zvykol som si nato, ale aj tak sa castejsie budim ked mam plienku. Horsie je zaspat ked mam Segufix na posteli.

Offline karel

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 27
  • Karma: 0
Re:Usínání v plínkách
« Odpověď #12 kdy: Dubna 11, 2019, 02:45:56 »
To mě usnout v plínce taky nedělá problém.
Sice jsem si zvykal půl roku ale nakonec jsem si zvykl.
Dnes by pro mě bylo horší usnout bez plínky.
Mimochodem používám zalepovací plínky značky molicare premium elastic velikost m.
Přes den je to 6 kapek a přes noc je to 8 kapek.

Offline TBoy

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 41
  • Karma: -1
Re:Usínání v plínkách
« Odpověď #13 kdy: Dubna 11, 2019, 14:13:27 »
Podľa mňa je najväčší problém v tom že ťa plienka veľmi vzruší a do tela sa dostanú všelijaké hormóny a to ťa potom nepustí spať. Telo si myslí že sa chceš zabávať a nie spať

Offline jazy2

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 13
  • Karma: 4
Re:Usínání v plínkách
« Odpověď #14 kdy: Dubna 12, 2019, 18:54:29 »
No, mám to tak, že spíš bez plenek neusnu. Bez plen spím opravdu vyjímečně, jen když jsem na nějakém srazu se známými. Mám menší poruchu spánku. Často se budím. Musím se trochu projít a pak, pokud mám plenky, rychle usnu. Bez nich to další usínání skoro nejde. Na noc používám nejraději klasiku. Látkové bambusové plenky. Manželka s tím nemá problém. Dost často mi pomáhá do plenek se zabalit. Vadí jí však igelitové kalhotky. Tak používám bavlněné od Abeny.