Autor Téma: Lukáškov trest  (Přečteno 4484 krát)

Offline MidwaySVK

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 46
  • Karma: 0
Lukáškov trest
« kdy: Ledna 24, 2018, 08:36:08 »
Tento príbeh je úplne vymyslený a môj úplne prvý takže to aj tak berte.

Úvod

Už asi keď som mal štrnásť, tak ma zaujímali plienky, proste to pohodlie že to môžem pustiť keď to na mňa príde. Vtedy som mal možnosť získať len detské, aj to len od kamaráta som si bral ktorý mal sestru asi šesť ročnú ktorá ich používala na noc.

Keď som mal šestnásť, rozhodol som si zaistiť už pre dospelých. Po škole som teda išiel do zdravotníckych potrieb sa opýtať, či sa dajú kúpiť po kusoch, pani bola taká milá a keď zistila že sú pre mňa, tak mi dala asi 5 plienok od asi troch firiem tak som si ich schoval do tašky. Pani čo bola za mnou som si ani nevšimol a to bola chyba.

Keď som prišiel domov, mamka už bola doma z práce, hneď začala zisťovať jak bolo v škole a tak a že ukáž tašku zoberiem ti ju, a otvorila ju. Hneď navrchu boli plienky, vytiahla ich a vraví mi „ty máš nejaké problémy? Keď tu máš plienky? A neskúšaj si vymýšľať niečo, moja kolegyňa z práce bola v ZD za tebou a volala mi lebo ťa poznala“. Vtedy mi došlo, že klamať sa neoplatí, tak som mamke povedal všetko, ukázal som aj pár stránok. Nakoniec sa rozhodla že keď sa ti to páči, tak 3 dni ich budeš nosiť, používať, a budem sa k tebe správať jak k malému dieťaťu.

Deň Prvý
Asi dve hodiny po tom, čo som to mamke ukázal prišla do izby a hovorí mi: „Takže tu je tvoj trest, jak som hovorila najbližšie tri dni budeš používať plienky jak dieťa, piť z kojeneckej fľašky a ako hlavné pravidlo nebudeš odvrávať, keď poviem že ideš spať tak pôjdeš a kde ti budem meniť plienky je tiež na mne. Ak porušíš nejaké pravidlo, budeš potrestaný“.
„Môj malý Lukáško a teraz ti dáme plienočku, a musíme ísť do mesta, ešte niečo nakúpiť“. Vtedy mi došlo že to mamka myslela vážne. Vedľa mňa položila plienky čo som doniesol a prikázala mi ľahnúť, bol som jak v tranzu, proste som si ľahol a iba som vnímal, jak mi dáva dolu nohavice, trenky a tričko mi vyhrnula. Tak a teraz dáme Lukáškovi plienočku, ale najprv vyberieme tú správnu, pozrela všetky a vraví mi: „Táto je naťahovacia tá by ti dlho nevydržala, táto má malú savosť, ale táto je na noc tá bude správna“. Nadzvila mi zadoček a vložila plienku, bola fakt silná, zapudrovala mi rozkrok a zalepila. Prikázala mi postaviť sa, natiahla mi naspäť rifle a nech idem na chodbu že ideme do toho mesta.
Pred zrkadlom som sa rozplakal, lebo plienka bola dosť vidno. Mamka prišla a keď ma videla tak povedala že sa nemám začo hanbiť, deti sa tiež nehanbia za plienky. Obliekla ma, obula a išli sme. V aute som začal cítiť, že budem musieť ísť čúrať, mamke som to povedal, tak sa len zasmiala, veď máš plienku, a ešte raz mi povieš že potrebuješ čúrať alebo kakať tak dostaneš na zadok. Kým sme prišli na nákupného centra, tak som sa počúral, bol to dosť divný pocit, ale zároveň moc príjemný.
V nákupnom centre sme šli najprv do drogérie a mamka začala dávať do košíka veci ako detský zásyp, krém, vlhčené obrúsky, prebalovacie podložky, fľašku s dudlíkom, 2x sunar, a rôzne detské výživy. Ešte sme tam chvíľku boli a pri pokladni som cítil že ma nejak bolí bruško, keď sme už mali zaplatené som cítil kŕče a po pár krokoch, som to už nevydržal a cítil som jak kakám no zároveň čúram. Keď som sa pozrel na mamku videl som v jej tvári úsmev, a hovorí mi „Lukáško spravil bobeček, ešte že má plienočky, to by bola hanba keby si ich nemal že“? Vtom mi podala peniaze do ruky a papierik kde mala napísané niečo, a hovorí „Bež tam do lekárne a kúp tieto veci, peniaze by ti mali stačiť, ja zanesiem veci z drogérie do auta“. Tak som šiel a pred lekárňou som si prečítal čo to mám kúpiť a zhrozil som sa, bolo tam tri balíky plienok Seni super quatro medium a dudlík Nuk 5. Pochopil som že to bude trápne, keď som sa dostal na radu tak som to pani povedal, trošku divno na mňa pozrela a išla to doniesť, zaplatil som a odišiel.
Mamka už čakala pri lekárni, museli sme to zaniesť do auta ešte, dali do kufru a sadol som si. Mamka na mňa že ešte nejdeme, musíme ti zmeniť plienočku, a dať teplé mliečko. Z balíku vytiahla dve plienky, fľašku z tašky a išli sme, teda ja som sa skôr batolil. Došli sme pri WC a mamka zamierila k prebalovaciemu kútiku, musel som ísť s ňou, tam mi prikázala, nech vyskočím hore a ľahnem si.
Mamka na začala vyzliekať a keď zbadala plienku, tak vytiahla mobil a odfotila ma, a začala prebaľovať bolo to totálne ponižujúce. Keď som bol čistý, vkročila pani asi zo štvorročnýn dieťatom, pani aj chlapec sa divili ale mamka že „Už ho len zabalím a ideme, to vieťe ked bol celý pokakaný tak musíme íst tu“. Pani hned že chápem, aj môj syn je občas celý pokakaný. Mamka mi zdvihla nohy dala podo mna tu plienku a ked mi ju prehunula cez nohy, zistil som že je ešte hrubšia ako tá predtým, a ako by to nestačilo poprepichovala ju a dala druhú. To už bol balík ktorý nešlo prehliadnuť.
Ďalej sme smerovali do kaviarne, tam si mamka vypýtala teplé mlieko ktoré mali v ponuke dala ho do fľašky, šli sme do auta, tam mi dala fľašku do úst a musel som ju celú vypiť. Zozačiatku to bolo ťažké ale postupne sa to dalo jak som ju dopil dostal som dudlík a retiazku ktorú pripla na tričko.
Keď sme prišli domov mamka mi rozkázala hrať sa. Nechala mi len tričko, plienky a dudlík, ona začala nosiť veci z kufru a ukladať plienky do skrine a tak, moc som sa nezaujímal čo všetko robí. Asi po hodine prišla a dala mi fľašku zo Sunarom, nechutilo mi to ale nemal som na výber, musel som to vypiť. Keď som si myslel že to je všetko vrátila sa s ďalšími dvoma, to už bol problém dopiť lebo to bolo dosť sýte. Znova ma nechala hrať sa a ja som sa počas toho asi trikrát počúral keďže asi každú polhodinu som musel vypiť fľašku čaju, jak som ju dopil dostal som hneď dudlík naspäť.
Asi okolo ôsmej mamka rozkázala že ide sa spať. Skúšal som sa postaviť ale jak som čural plienky sa tak zväčšili že som už nemohol ani chodiť, mamka sa na tom začala smiať a začala to kamerovať na mobil, ja som narozdiel od mamky sa nesmial ale začal plakať.
To už bola mamka u mňa, začala pripravovať veci na prebalenie. Zbadal som len to že vrchná plienka bola tak z polovice a spodná kompletne prečúraná. Mamka ma poutierala, a cítil som jak mi vbehla prstom do konečníku, po chvíľke som pocítil že tam niečo dáva, videl som teplomer ten pípol a ukazoval teplotu v normálu.
Tak už ma len zapudrovala a natiahla zas dve plienky, no nato dala ešte jednu naťahovaciu. Dostal som kratasy i tričko na spanie ale neležal som len tak v posteli, z prikrývky spravila zavinovačku v ktorej nebolo šancu pohybu. Doniesla ešte dve fľašky Sunaru a dve čaju. Po dopití som dostal dudlík zo slovami Nie že ho vypľuješ lebo dostaneš. Keď odchádzala zhasla mi a ja začal rozmýšľať nad tým čo sa mi za dnešok stalo. Cítil som že za chvíľku budem mať nepríjemnú noc lebo potreba kakať bola zas neúprosná. A nemýlil som sa asi za 5 minút som sa pokakal, ale to už som zaspával tak som to ani už neriešil.

Deň druhý:

Ráno keď som sa zobudil a chcel sa pohnúť, uvedomil som si čo všetko sa stalo minulý deň, že mám plienky sú pekne pokakané a počúrané no neriešil som to potreboval som čúrať tak som to pustil a čakal som na mamku.
Po chvíľke sa otvorili dvere v nich mamka mi popriala dobré ráno. Odmotala ma, konečne som sa mohol ponaťahovať. Mamka skontrolovala plienky no usúdila že bude ma stačiť prebaliť po ranajkách. Odviedla ma do kuchyne, teda ja som šiel po štyroch, keďže po dvoch krokoch som padol na zadok.
V kuchyni bola detská stolička, mamka len povedala že dúfam že sa do nej zmestíš. Pomohla mi do nej a čuduj sa svetu som sa mastil. Dostal som bryndáčik a kŕmila ma detskou výživou, ovocné boli chutné no zeleninové to bol horor, asi v polke druhej zeleninovej som mamke povedal „Taký humus nebudem žrať“!
 Jak som to povedal mi došlo že to nebolo rozumné. Začala hovoriť furt normálne a popritom ma ďalej kŕmila „keďže práve si porušil dve pravidlá tak tomu bude odpovedať aj trest. Tým bude okrem toho že dostaneš na zadok hneď jak ta pôjdem prebaliť, ďalej budeš kŕmený na verejnosti aj fľaškou a aj výživou, prebalený v parku na lavičke a budeš sa hrať v parku hodinu len v tričku, plienke a s dudlíkom. A teraz papaj ten humus“.
Jak mamka sľúbila tak hneď po raňajkách ma išla prebaliť a dostal som varečkou na zadok, snažil som sa tomu zabrániť ale nešlo to. Zabalila ma potom do plienok naspäť zas do dvoch plienok, posadila ma na zem nech sa hrám na chvíľku, pred tým než pôjdeme do parku.
Jak mamka sľúbila išli sme do parku, dala mi dole kratasy do úst som dostal dudlík a musel som sa ísť hrať, bolo to dosť ponižujúce a trápne, počas toho som sa počúral pár krát a aj pokakal to bolo asi horšie. Asi po hodine ma mamka ohlásila dala mi bryndáčik a začala ma kŕmiť výživou, aby to nebolo málo bola to zas zeleninová.
Po dopapaní dvoch pohárov som dostal ešte dve fľašky Sunaru už keď som myslel že je to všetko tak mi prikázala ľahnúť že ma musí prebaliť lebo dieťatko nemôže byť dlho v pokakanej plienočke. Račej som nepovedal ani slovo inak by som asi zas dostal na zadok, mamka to asi s tým potrestaním myslela vážne, všetko čo sľúbila to aj spravila. Po prebalení čo bola moja asi najtrápnejšia chvíľa som dostal kratasy a vyrazili k autu. V aute mi mamka dala dve fľašky s čajom a popri tom som sa počúral pár krát.
Po príchode domov ma mamka dala zas do zavinovačky a musel som spať, síce sa mi moc nechcelo, no nakoniec som zaspal ani neviem na jak dlho, zobudila ma len potreba čúrať, ani som nerozmýšľal a pustil som to plným prúdom dúfajúc že to plienky nevydržia prepustia niečo von, no neúspešné.
Po pár minútach ma mamka vyslobodila, išli sme hneď do kuchyne kde som zas skončil s stoličke a musel spapať asi 4 výživy a zas zeleninové, jasné že my nechutili tak skončila časť na bryndáku, jak to mamka videla musela to hneď odfotiť. Po jedle mi skontrolovala plienky, zistila že ešte dosť vydržia dostal som dudlík a musel som sa ísť zas hrať, občas prišla buď skontrolovať plienky alebo doniesla čaj či sunar.
Takto to bolo až do večera kedy prišla na radu kúpeľ. Odviedla ma do kúpeľne kde mi dala dole plienky a položila do vane. Celého ma umyla, vytiahla ma, osušila, odviedla do izby kde mi zas skontrolovala teplotu, dostal plienky a zas do zavinovačky. Dostal som zas sunar a čaj, nakoniec ešte dudlík do úst.
Jak mamka odišla ma zas začalo bolieť brucho a vedel som čo zas príde. Asi za 5 minút som bol zas jak dieťa poriadne pokakaný a už aj počúraný. Po chvíľke rozmýšľania som zaspal.

Deň tretí:
Hneď jak som sa prebudil som zistil že som sa musel v noci počúrať aspoň raz. To mi nezabránilo aby som sa nepočúval znova, pri snahe sa počúrať som začal aj kakať a cítil som jak sa z toho začína stávať dosť nepríjemne riedka hmota.
Tak po polhodine prišla mamka, rozbalila ma a zbadala že plienka je dosť použitá a povedala mi „že keby dneska trest nekončil, tak behne kúpiť bavlnené ešte a minimálne 4 mi dá dnu“, nad tou predstavou som sa zhrozil, to už by som chodiť nemohol určite s tým. Hneď ma prebalila ale keď videla čo to je v plienke rozhodla sa že ma najprv odfotí a potom osprchuje.
Po sprche som dostal zas plienku no prekvapivo len jednu a na raňajky 4 detské výživy, konečne ovocné. Po raňajkách sme zas išli do mesta, mne sa moc nechcelo no musel som a radšej som ani neodvrával. V meste sme boli len chvíľku, asi 3 krát mi skontrolovala plienky, jasné že boli počúrané, no keď už bola už moc tak ma zas zobrala do detskej miestnosti kde ma prebalila.
Po príchode domov mi hovorí „trest končí ale ak chceš tak tie plienky čo ostali spolu zo sunarom a všetkým môžeš používať kedy budeš chcieť. Ale ak budeš chcieť v budúcnu ďalšie plienky tak balík dostaneš za deň hrania na batoľa. Ale ak ta uvidím v iných plienkach tak fotky ktoré som nafotila a video z prebaľovania sa dostane k pár tvojim kamarátom a to by si asi nechcel že? Prebaľovať sa môžeš sám ale ak ma poprosíš nemám problém ani v meste je to len na tebe“.

Keď som to počul zostal som dosť prekvapený že to mamka tak zobrala.

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Lukáškov trest
« Odpověď #1 kdy: Ledna 24, 2018, 09:19:28 »
Velmi pěkné, bude další pokračování?

Offline MiTomášekMi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 98
  • Karma: 5
Re:Lukáškov trest
« Odpověď #2 kdy: Ledna 24, 2018, 10:09:58 »
Pěkné jsem zvědavý jestli bude pokračování. A nebo dalsi příběh.

Offline MidwaySVK

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 46
  • Karma: 0
Re:Lukáškov trest
« Odpověď #3 kdy: Ledna 24, 2018, 15:33:15 »
Možno niečo napíšu budúci týžden, tenro už asi nestihnem  :D

Offline Trolko

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 93
  • Karma: -2
Re:Lukáškov trest
« Odpověď #4 kdy: Ledna 24, 2018, 18:10:54 »
Super pribeh dúfam že bude pokračovanie

Offline David.Ch

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 99
  • Karma: 2
Re:Lukáškov trest
« Odpověď #5 kdy: Ledna 24, 2018, 19:43:58 »
Nato že to byl uplně první tak je super, já píšu taky poprvé a rozhodně tu na fóru jsou lidi kteří to ocení.
1000 lidí je 1000 různých nápadů a příběhů a za mě je každý potřeba zmínit. ;D