Autor Téma: Kde se přeebalujete?  (Přečteno 12995 krát)

Offline umpalump

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 226
  • Karma: 0
  • Hledám kohokoliv mladšího
Kde se přeebalujete?
« kdy: Ledna 23, 2018, 21:38:31 »
Kde se přebalujete když nejste doma?
já osobně na veřejnejch záchodcích ale je to nekomfortní a halvně když víjmečně mám pull up tak to rači ani nehovořím sundávat kalhoty a tak a už vůbec se nezmiňuju když si lechce ukáknu...
A proto jsem se chtěl zeptat jak je t os těma dětskýma přebalovacíma místnostma pro děti nebude to divné že tam polezu bez dítěte a myslím že nejsou ani zamikací. a proto se ptám kde se běžně přebalujete a esi využíváte i služku přebalovací místnosti a jak to snima je??


Offline Trolko

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 93
  • Karma: -2
Re:Kde se přeebalujete?
« Odpověď #1 kdy: Ledna 24, 2018, 19:01:14 »
ja sa prebalujem iba doma :D zatial plienky do centra mesta nenosim ale chcem ist napr do ikeji :D tam viem ze je kumbal na prebalenie

Offline MidwaySVK

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 43
  • Karma: 1
Re:Kde se přeebalujete?
« Odpověď #2 kdy: Ledna 24, 2018, 19:32:25 »
Tak ja, keď som pár krát potreboval tak na WC normálne, no pár krát keď bolo ešte ráno a málo ludi tak v prebalovacej miestnosti. No za normalneho chodu by som tam asi nešiel

Offline umpalump

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 226
  • Karma: 0
  • Hledám kohokoliv mladšího
Re:Kde se přeebalujete?
« Odpověď #3 kdy: Ledna 24, 2018, 19:52:52 »
a je tam nějaké to vabyvení nebo jen místnost se stolem a asi se nedá zamknout že?

Offline MidwaySVK

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 43
  • Karma: 1
Re:Kde se přeebalujete?
« Odpověď #4 kdy: Ledna 24, 2018, 19:57:40 »
Kde som bol ja, tak tam bol len prebalovaci stol, natom podložka ale ta pogumovana a umyvadlo nič viac,

Offline DLLove

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 67
  • Karma: 0
Re:Kde se přeebalujete?
« Odpověď #5 kdy: Ledna 25, 2018, 03:27:50 »
Ja to riešim len zachode. Nekomfort však vystrieda pocit sucha :)

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 338
  • Karma: 1
Re:Kde se přeebalujete?
« Odpověď #6 kdy: Ledna 28, 2018, 01:20:29 »
No já se ve větších nákupních domech přebaluji v přebalovací místnosti pro děti, některé mám už dopředu vyzkoušené, například, že se dají zamknout a vybavení je jak kde. Vybavení je většinou přebalovací stůl s gumovou podložkou, nebo jen přebalovací stůl, umyvadlo, koš na pleny, někde je i bidet a někde je i mikrovlnka na ohřátí mléka nebo pokrmů. V Praze mám třeba vyzkoušen nákupní dům Harfa, ale tam se nedá zamknout, naštěstí je vedle místnost s bidetem,která se zamknout dá. Jinak nosím sebou v baťohu náhradní plenku a věci na přebalení(přebalovací podložku). V Brně ve Fórumu se na přebalovací místnosti můžu i zamknout. A když odcházím a nadává co jsem tam dělal,  tak vytáhnu z kapsy dudlík a řeknu že jsem ho byl umýt, nebo že ho tam zapomněla přítelkyně s dítětem. Někde můžu využít i místnost pro invalidy, ale k těm se většinou teď v poslední době potřebuje klíč.
« Poslední změna: Ledna 28, 2018, 01:30:02 od gumplík »

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 338
  • Karma: 1
Re:Kde se přeebalujete?
« Odpověď #7 kdy: Ledna 31, 2018, 19:58:27 »
V Praze v nákupním centru Palladium se přebaluji úplně nahoře v přebalovací místnosti a je všechno v pohodě. :) Chtěl jsem sem přidat fotky z přebalovny, ale nejde mi to. Nevím jak to udělat, může mi někdo říct jak na to?

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 338
  • Karma: 1
Re:Kde se přeebalujete?
« Odpověď #8 kdy: Února 21, 2018, 20:01:36 »
Tak sem přidám nějaké fotky, kde jsem se přebaloval. :)

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re:Kde se přeebalujete?
« Odpověď #9 kdy: Února 28, 2018, 22:31:20 »
Jen pro zajímavost: v Anglii existuje spolek, který podporuje, rozvíjí a organizuje vznik přebalovacích "koutků" pro dospělé. Na jejich stránkách lze najít již existující, takže pokud plánujete cestu do Anglie, můžete vyzkoušet : http://www.changing-places.org

Offline DLLove

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 67
  • Karma: 0
Re:Kde se přeebalujete?
« Odpověď #10 kdy: Dubna 30, 2018, 22:13:59 »
No tak som sa rozhodol, ze ked zijem v UK, tak to vyskusam :) No skoncil som z dlhym nosom. Zial, na to aby clovek ziskal kluc, je potrebna registracia. A registrovat sa je mozne, len ked ma clovek potvrdenie od lekara, ze je "disabled person" (zdravotne postihnuty). Takze vsetko ostava po starom.  :)
Ale tip to bol super.

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 338
  • Karma: 1
Re:Kde se přeebalujete?
« Odpověď #11 kdy: Května 21, 2018, 00:47:27 »

Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Re:Kde se přeebalujete?
« Odpověď #12 kdy: Července 17, 2018, 23:00:27 »
V Praze v nákupním centru Palladium se přebaluji úplně nahoře v přebalovací místnosti a je všechno v pohodě. :) Chtěl jsem sem přidat fotky z přebalovny, ale nejde mi to. Nevím jak to udělat, může mi někdo říct jak na to?

Kde jsi se prebalival v tom Palladiu, já byl úplně navrchu , potřeboval se přebalit neboť bych protekl ale prebalivaci místnost je společná s wc pro invalidy , kde si vzal klíč ? Tak jsem musel na pány do kamínky, bylo to nic moc .

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 338
  • Karma: 1
Re:Kde se přeebalujete?
« Odpověď #13 kdy: Srpna 08, 2018, 15:45:55 »
Klíč tam na přebalovnu nepotřebuješ, je to spojené pro vozíčkáře a dveře jsou otevřené, jen se zamknout, ať tě nikdo neruší. V tom Paladiu nahoře je lepší jít až na tu druhou přebalovnu,měli by tam být celkem asi 3, ale je tam na chodbě v rohu kamera. Lepší to bylo na Harfě, stanice metra Českomoravská myslím na metru B a taky úplně nahoře, jenže je tam kamera hned naproti té přebalovně a nedá se tam zamknout. Dříve ta kamera byla jinde a dalo se tam jít, je tam další místnůtka s bidetem, která se už dá zamknout. Nejlepší je to v Brně ve Fórumu (viz fotky), kde se dá zamknout a kamery jsou jinde než je přebalovna.

Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Re:Kde se přeebalujete?
« Odpověď #14 kdy: Srpna 09, 2018, 08:30:15 »
Ja se v přebalovně na Harfě přebaloval dvakrát minulí měsíc a pohoda, je pravda že kamer jsem si nevšiml, nevím co bi mi udělali kdyby mě chytli, ale potřeba čisté a voňavé plenky byla velká, byl jsem pokaděnej jak batole.  Zamčel jsem se v bidetové místonsti a krásně se přebalil, jak jsem odcházel tak jsem tam potkal dvě maminky jak asi čekali na bidetovou místnost, vyhodil jsem plenku a šel . Stalo se vám, že vás tam chytli, když tam jsou kamery? Co vám udělají, napopmenou nebo vyhodí?  Bych jim řekl že se potřebui přebalit a přišlo mi to lešpí jak na WC.