Autor Téma: Plenky a Já - Jesličky /4  (Přečteno 4243 krát)

Offline David.Ch

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 99
  • Karma: 2
Plenky a Já - Jesličky /4
« kdy: Ledna 23, 2018, 17:42:05 »
Jsem rád že se má povídka tak líbí a proto si dáme nášup.


Když jsem se ráno probudil, tak jsem se nomohl ani pohnou. Cítil jsem takový hřejiví a hlavně mokrý pocit mezi nohama a pak mi to došlo. Vždiť já se počůrávám jako malé miminko, jak se to mohlo stát. Hloubal jsem nad tím docela dlouho ale pak mě přerušila potřeba kadit. Tak jsem to pustil a udivilo mě jak hladce to šlo, bylo to doce řídké a lezlo to vžude. Maminka přišla do pokojíku a hrozně mile se na mě usmála, dřívmse sice na mě usmívala skoro furt ale tohle bylo úplně něco jiného. "á davídek mi udělal překvápko" když jsem to slišel tak jsem se musel smát a tak jsem se pozasmál. Když to maminka viděla tak se na mě svalila pohroma, začala mě lechtat jen tak zesrandy ale já nemohl nic dělat protože jsem byl zabalen v zavinovačce a nemohl se ani hnou a tak jsem se začal smát. Po chvilce jsem zaregistroval že čůrám ale plenky už měly dost. Maminka si toho všimla protože jsem měl počůral i zavinovačku. "ale ale ale já zapoměla tě přebalit, promiň davídku hnet to napravíme" vzala mě na ten stůl a začla mě svlékat, byl jsem rád mohl jsem se zase híbat. Maminka mě přebalila a řekla "ták a jsme čistý a spokojený miminko" já se na ní usmál, měla očividně radost. Položila mě nazem a řekla ať si hraju a nezobím. Ani nevím jak dlouho jsem si hrál ale furt mě to bavilo, hrál jsem si s kostičkama. Měl jsem asi 10 kostiček takové ty klasické molitanové kostičky. Když přišla mamka tak mě čekal takový šok že kdybych neseděl tak to semnou sekne řekla "půjdeme se napapat a po obědě musím dopráce a ty půjdeš do jesliček" maminka pracovala od 14 do 22 hodin ale každý tíden to bylo jinak.
Doufám že si jen dělá legraci ale to jsem se pletl. Po objedě mě maminka přebalila a vzala mě do auta kde byla připravená autosedačka akorát tak na mě. Když mě připoutala tak ješte zaběhla domů a přinesla mi moje oblíbené kousátko a medvídka. Sedla do auta a jeli jsme, když jsme dorazily tak mě vyndala taková mladá pani a já se tak styděl až se ztoho rozbrečel. Paní mě dala do kočárku ale odost věčí než byl normální "nebojtese paní chrástecká já se o prcka postarám, tady je v bespečí" maminka ani nevilezla a podala pani kousátko a medvídka. Potom jsme jeli dovnitř a bylo to tam takm tak nádherně vyzdobené a ty barvy, no prostě nádhera. Paní mi řekla "takže ty jsi davídek, no já jsem tvoje vychovatelka ale říkej mi klidně maminko jestli chceš. Těd ale všichni spinkají a ty půjdeš taky ale nejdřív tě přebalím jo" byl jsem rád že dostanu novou plenku a ani mi už nepřipadalo divné že jsem byl zase celý mokrý. Vychovatelka mě přebalila ale tentokrát mi dala více látkových plenek "maminka říkala že potřebuješ víc plenek na noc ale já ti je dám i na odpolední pauzu" když mě dobalila tak mě zavezla na pokoj a dala do postílky takové jako jsem měl doma ale dala mě jen do fusaku a já si říkal že jestli zase budu náměsíčnej tak to asi vychovatelka nepochopí a já dostanu na holou, čehož jsem se chtěl vyvarovat ale neměl jsem jí to jak říc protože jsem mislel tak dlouho že nakonec jsem zjistil že na pokoji jsem sám, ale po chvilce jsem usnul.

Když jsem se vzbudil tak netrvalo dlouho a přišla vychovatelka "jak pak jsme se vyspinkaly davídku" a hned mi bylo zvesela a ani už mě netrápilo ten stud "Přebalíme a půjdeme si hrát" když mě dala do kočárku tak mě připoutala a dala mi flašku s čajíkem, ale proč mě připoutala. No a hned jsem si vspoměl, že jsem nebyl vefusaku když mě šla vzbudit málem bych si toho ani nevšim ale nechtěla mě ani potrestat. Což mě nevadilo, po přebalení mě odvezla do takové malé herny ale byly tam děti které byly stejně velké a vůbec vše tam bylo poněkud větší. Posadila mě nazem a místo flašky mi dala dudlík a řekla "ták davídku u nás to chodí takhle: miminka nemluví ani nechodí jen se batolí ano, vyměnit plenku nebo najíst dostaneš až po trošce breku ano a teď si tu hezky hrajte" cože já se musím rozbrečet když neco chci, nóó to bude zajímavé

A abych vás alespoň trochu napínal táááák                    Pokračovaní příšte.

Dekuji všem co tento příběh čtou a ješte víc těm co dávají nějaký koment. ;D

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Plenky a Já - Jesličky /4
« Odpověď #1 kdy: Ledna 23, 2018, 18:09:00 »
Vynikající, již se těším na další pokračování.

Offline MidwaySVK

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 47
  • Karma: 0
Re:Plenky a Já - Jesličky /4
« Odpověď #2 kdy: Ledna 23, 2018, 20:22:16 »
Pekné pokračovaní, jen tak dál  :) :)

Offline themara

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 210
  • Karma: 3
Re:Plenky a Já - Jesličky /4
« Odpověď #3 kdy: Ledna 24, 2018, 07:13:52 »
Pěkné těším se na pokračování :)

Offline MiTomášekMi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 98
  • Karma: 5
Re:Plenky a Já - Jesličky /4
« Odpověď #4 kdy: Ledna 24, 2018, 10:11:25 »
Pěkné  a opět napínavý konec.

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re:Plenky a Já - Jesličky /4
« Odpověď #5 kdy: Ledna 24, 2018, 15:31:17 »
Pěkně udělaný příběh. Těším se na pokračování