Autor Téma: Plenky a Já - Udělaly ze mě miminko /3  (Přečteno 4139 krát)

Offline David.Ch

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 99
  • Karma: 2
Plenky a Já - Udělaly ze mě miminko /3
« kdy: Ledna 23, 2018, 09:26:50 »
Děkuji všem co tohle čtou a hlavně těm kteří píšou koment.

Píšu to takhle brzo protože mě to bavý a mám nato trochu času, hlavně mám dobrý nápady v hlavě.
Takže to napíšu dokud ty nápady mám.


Nevěděl jsem jal si hrát s takovýma hračkama. Byly tam samí kousátka různých typů a barev.
Tak jsem vyplivl dudlík a začal hryzat, vcelku příjemné ale bolely mě ztoho zuby.
Hrál jsem si tak asi hodinu, nemám moc ponětí o čase protože mi zmizely hodiny z pokoje, ale odhadoval jsem hodinu.
Když přišla maminka tak si mě vzala na klín a dala mi do pusinky dudlíka od láhve, byl to čaj s jemnou jahodovou příchutí. Vůbec jsem nenamítal, protože jsem měl docela žízeň.
Potom co jsem dopil mi maminka dala zpátky do pusi dudlík ale tentokrát řekla "néžeho vyplivneš ano!" jenom jsem kývl hlavou "tak dobrá ještě chvilku si hraj a já připravím oběd" oběd ?!?! to jsem si hrál takhle dlouho? Rozhodné to nebylo nemožné, z vlastní skušenosti jsem vědě že se u toho co mě baví dá strávyt hodiny ale připadá mi to jako pár minut.
Maminka mě položila na dečku jako opravdové miminko a dala nademě jakej si stojan kde byly zavěšené různé hračky "hezky lež a nikam se nezatoulej, jinak tě budu muset potrestat" zase jsem jenom kývnul. Když maminka odešla tak jsem si hrál stěmi zavěšenými hračkami a musím uznat že to byla sranda. Mezi tím co jsem si hrál tak jsem přemíšlel
co asi řekla paní psychiatrička mamince. Doumal jsem nad tím a rozhodně si to užíval, ale potřeba záchoda byla pořád větší a větší. Řekl jsem si že se na záchod jentak nedostanu a zatlači abych se počůral, šloto docela ztuha ale nečekal jsem kolik toho bylo. Když se blýžil čas oběda tak maminka přišla mile se na mě usmála a řekla "ty jsi ale hodný miminko, půjdeme se najíst a po objedě příde teta katka" COŽE TETA KATKA, no to ne takhle mě nemůže vidět hanbou bych se propadl. Nevím proč ale rozbrečel sem se, když to maminka viděla tak mě vzala do náruče a začala mě utěšovat "neboj se davídku teta s babičkou o všem vý a mají té rádi"  maminka si mě přitiskla na hruď  a to bylo tak příjemné že po tom vysilujícím breku jsem usnu.
Maminka mě vzbudila že se nejdřív musím napapat, dala mě do takové dřevěné židličky, opět v mě velikosti na kterém byl přidélaný stoleček. "buď hodný davídku, aď nespadneš" a odešla do kuchyně. Když se vrátila nesla děcký talířek a v druhé ruce děckou lžičku. Sedla si vedle mě položila talířek a začala "á zamaminku á zatatínka á zababičku" po objedě mě maminka šla ješte přebalit a ten poci sucha je k nezaplacení, když skončila tak mi ještě dala do ruky flašku s čajem a odnesla mě do postele kde mě dala do takového spacáku "teď dáme miminko do fusaku a půjdeme si odpočinout" aha tak fusak je to, zas jsem o něco chitřejší. Maminka mi dala pusu na dobrou noc a řekla "až se vzbudíš tak na mě počkáš a nebudeš vylejzat ano! jinak tě budu muset potrestat" jenom jsem kývnul a po chvilce jsem usnul.
Když jsem se vzbudil tak jsem byl venu z fusaku, hrozně jsem se lekl a bálse že mě potrestá.
Opak byl pravdou, maminka přišla a řekla "á tady je někdo náměsíčnej, neboj se " když tohle řekla tak jsem se nechtíc rozbrečel. "copak ná trápí davídku, neplakej zlatíčko" když jsme šly z pokojíku všiml jsem si takové divné vysílačky asi to byla chůvička a proto se na mě maminka nezlobila a řekla že jsem námésíčnej. No to né, když jsme přišli do obíváku tak tam seděla teta a babička "jé ten je ale roztomilej"  řekla teta a babička dodala "no davídek je roztomilý miminko"
tak moc jsem se styděl až se z to rozbrečel "nebreč davídku" a položila mě na pohovku vedle kubíka. Teta s babičkou si sedly vedle nás a začli si snáma hrát, nademnou teta chrastila s chrastítkem. Bylo mi to vcelku příjemné a přestal jsem brečet. Nebyla tam s náma maminka a někdo u nás v domě byl, někdo cizí. Bál jsem se aby knám nešel aby mě neviděl, ale nešel a asi tak po čtiřech hodinách odešel. Mislím že to byl chlap protože jsem slišel mužský a ženský hlas, ten ženský byl maminky a jedinej chlap jsem byl v rodině jenom tá, teda teď už miminko ale furt kluk.
Tátu jsem ani neznal.
Venku už byla tma a maminka zamnou přišla a řekla "katko a mamčo teď si vezmu davídka do parády já a zachvíly se vrátím" katka "dobrá já přebalým kubíka" v tom stresu jsem si ani nevšimnul toho že jsem se počůral. ALE NÉ já se počůral ani o to nevím. Maminka mě odnesla do pokoje který byl úplně jiný místo počítače tam byla skříňka plná děckých hraček přibyl tam takový stůl s pugumovanou matrací a místo postele postílka s ohrádkou zase v mé velikosti. Maminka mě položila na ten stůl a začala mě přebalovat ale místo normálních plenek jsem dostal látkové a byl to pořádný balík a ani jsem nemohl dát nohy ksobě jak byl velký. Potom mě maminka řekla "já ti na noc dám overálek aby ses cítil jako v bavlnce a projistotu tě dám do zavinovačky" overal to byla taková kombinéza ale slavá a velice jemná, jako bavlnka. Ale říkal jsem si že do zavinovačky nechci, ale mislím si že moje protesty byly kničemu a navíc bych si to zhoršil, to jsem neměl v plánu. Když mě zavinula tak jsem se nemohl ani pohnout a byl to zvláštní pocit, jako bych ochrnul. Maminka mě dala ješte napít a potom do postílky s tou ohrádkou "dobrou noc davídku, takhle to bude pár dní probíhat tak si to uží" dala mi pusinku na čelo a odešla. Co že to říkala pár dní, no podle toho co pořídila tak jsem si mislel pár měsíců. No jo to byla krásná úvaha ale co škola. Doumal jsem nad tím tak dlouho až mě zmohl spáne a já usnul.

Pokračování příště. ;D

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Plenky a Já - Udělaly ze mě miminko /3
« Odpověď #1 kdy: Ledna 23, 2018, 10:26:27 »
A opět hezké pokračování, těším se na další díly.

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re:Plenky a Já - Udělaly ze mě miminko /3
« Odpověď #2 kdy: Ledna 23, 2018, 13:36:54 »
Moc pěkně se to rozvíjí. Jen tak dál

Offline MiTomášekMi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 98
  • Karma: 5
Re:Plenky a Já - Udělaly ze mě miminko /3
« Odpověď #3 kdy: Ledna 23, 2018, 15:19:35 »
Páni jsem zvědavý jaké bude pokračování. Je to čím dál tím lepší. :)

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re:Plenky a Já - Udělaly ze mě miminko /3
« Odpověď #4 kdy: Ledna 24, 2018, 01:15:47 »
 Velmi pěkné už se těším na další díl.