Autor Téma: Plenky a Já - První nasazení  (Přečteno 3958 krát)

Offline David.Ch

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 99
  • Karma: 2
Plenky a Já - První nasazení
« kdy: Ledna 22, 2018, 20:50:50 »
Jsem rád že se můj napůl smišlený příběh líbí a proto jetu pokračování, kde se konečne dostane i na plenky.


Druhý den ráno jsem vstal docela brzo ale na babičku nemám. Ta je už takovou hodinku vzhůru.
Babička dělala snídani sice to moc vábně nevonělo ale chuťově výborný, no babička se vyzná.
Potom co dodělala snídani tak odešla se osprchovat, vzhledem k tomu že všichni ještě spaly tak mi to nedávalo moc rozum. Ale rozhodně jsem měl prostor co se týče těch plenek. Rychle jsem jednu vzal z balíku a schoval si ji do skříně kam nikdo nekouká, takže perfektní schovka.
Jakmile se babička vrátila tak jsem vše měl hotové. Den probíhal normálně. Příprava do školy která je druhý den, je to poslední školní den takže připravit sváteční oblečení. No prostě normálka. Bylo toho docela dost. Když jsem už byl hotový tak zamnou přišla mamka že mám na stole večeři. To je divný kdyť to vypadá tak na tři hodiny odpoledne, ale opak byl pravdou. Bylo totiž sedm večer a já jsem skoro nic neudělal. Rozhodně jsem si nestěžoval a na večer jsem byl toce natěšený. Večerě byla výborná byl totiž buřtguláš od babičky a já buřtguláš úplně zbožnuju. Mamka ho moc nedělá tak mi připadal božský. Po večeri jsem si ještě hrál s kubíkem, když tu přišla teta a povídá "tak co davčo přebalíme miminko a dáme ho do zavinovačky aby si pořádně odpočinulo" byl jsem rád ale bál jsem se té zavinovačky, vypadalo to jednoduše ale já se na to necítil "tak jo teto ale do zavinovačky ho asi nedám" teta "neboj já ti pomohu" když jsem kubíka svlékl a sundal mu plenku pak jsem ho očistil a než jsem mu dal pod zadeček novou plenku tak mi teta řekla že "dáme miminku látkové, které jsem mu koupila" nechápal jsem proč tak jsem se zeptal "proč látkové?" teta "proto aby nemělo miminko opruzeniny a spalo se mu hezky" říkal jsem si že proto ho pudrujeme ale dobrá.
Nakonec přišla ta zavinovačka ale k mému údivu jsem to zvládl dobře. Teta se na mě podívala a řekla "nato že sis mislel že to nezvládneš tak to je docela dobrý" měla pravdu docela se to povedlo.
Celou tu dobu jsem měl zase ten zvláštní pocit, ale to už bylo dost pozdě a tak jsme šly spát.
Já si počkal až všichni usnou, když už spaly tak jsem si ze skříně vyndal plenku a v postely si jí nasadil.
Byl to ÚŽASNÝ POCIT, který jsem měl vždy když jsem přebaloval kubíka, jen s tím rozdílem že tenhle byl silnější.
Na nic jsem neváhal a počůral se do té plenky. Po chvilce jsem usnul.

Druhý den ráno jsem se probudil a hrozně jsem se lekl, ale pak mi to došlo. Vždit já jsem spal s plenkou jako malý miminko ?!?! Byla to krásná úvaha, líbila jse mi natolik že jsem ji nemohl dostaz hlavy.
Rychle jsem ji schoval a navoněl se což se ukázalo jako chyba "áááá tady se chce někdo líbit holkám" hrozně jsem se lekl ale byla to jen mamka která vyděla jak se voním. Jedna věc mě rozhodně netěšila. Teta s babičkou a kubou už museli odjet tak jsem se rozloučil a šel do školy byl jsem tam jen hodinku, ale připadalo mi to jako věčnost. Poté co jsem došel domů mě čekal šok který mě málem složil "davčo pojď sem prosímtě" přišel jsem za ní do pokoje a hned jsem to viděl, našla tu plenku která byla pěkně počůraná. "necheš mi něco říc davčo, výž že ti hlavu neutrhnu" vše říkala tak klydně a mile. Já jenom mlčel "no tak jestly o tom nechceš mluvit semnou ta půjdeme k psichiatrovy" já "né tam já nechci já už to neudělám" maminka "tak dobrá ale už to nechci vidět ano!!" jen jsem přikývl a odešel jsem prič.
Dva dny jse mi dařilo to doržet, ale ten třetí jsem si koupil kusovou plenku kterou prodával větnamec.
Říkal jsem si že na to nepříde, měl jsem plán jak to udělám
1,vstanu dříve
2,vahodím ji rovnou do popelnice
3,umeju se

Plán byl neprůstřelný. Večer jsem si nasadil plenku a šel spát. Druhý den ráno jsem udělal vše podle plánu vypadalo to že to byl úspěch a tak jsem šel ven vrátil jsem se až na oběd. Kde mě čekalo překvapení které jsem věděl dopředu ale zapoměl jsem na to. "dnes jdeme k zubaři tak nic nejes já taky nejedla, pak jsi dáme donosu jo" nebyl jsem nadšený ale vždy když jsme měly jet k zubaři tak jsme šly od zubaře rovnou do cukrárny naproti. Když jsme šly z cukrárny tak jsme nejely domů ale někam k nemocnici a zepředu se ozvalo "vím o té plence a proto si o tom popovídáš s psichiatričkou" jen jsem zrudnul a nevydal ani hlásu.
Poté co jsme tam přijely tak nás už paní čekala a mi šly rovnou dovnitř.

M-maminka
D-já
Ps-psychiatrička

Ps, počkejte prosím venku paní chrástecká, já si vás zavolám později.
M, dobrá
Ps, dobrá davide, maminka mi vše řekla ale já chci slyšet od tebe jak to je.
já nevěděl co říc a tak se ozvalo
Ps, neboj se já se ti smát nebudu!
D, když já se stidím
Ps, tady se nemusíš stidět
D, já nevím proč ale líbí se mi plenky
Doktorka se usmála a řekla
Ps, a co úvaha být miminkem
D, taky
Ps, tak stím něco uděláme, zavolej sem maminku a počkej v čekárně.
D, tak jo
když maminka vešla tak jsem se trochu bál a říkal jsi jestly jsem neudělal hloupost. Byl jsem tam asi půl hodiny, potom co maminka vyšla ven tak jsme jely domů maminka nic neřekla. Přijely jsme domů a já šel ješte ven. K večeru jsem přišel domů a šel po večeři spát.

Ráno jsem vstal a po snídani jsem šel ven a mamka mi řekla že si zajede za známou do práce.
To už mi bylo divné proč jede do práce když má volno, ale co. Poté co se vrátila mě zavolala domů a tak jsem šel.
Když jsem se vrátil tak mě čekal další šok, maminka mi řekla "takže když se ti líbí být miminkem tak ti stím pomohu" potom co tohle řekla tak jsem se rozbrečel "nebreč davídku" hned mi dala do pusi dudlík. Moje maminka byla hodně vysoká a měla docela sílu, takže nebyl problém mě vzít do náruče a začít mě utěšovat.
Nevím proč ale bylo to strašně příjemný a uklidnující. Potom co jsem přestal brečet se ozvalo "já ti těď dám plenku ano" nic jsem nenamítal ani bych nemohl přes ten dudlík, položila mě na přebalovací podložku která byla i pod kubíkem a začala mě svlékat a balit do plenek. Celou tu dobu na mě mluvila a říkala pravidla
M, takže 1, když ti něco řeknu tak poslechneš bez výhrad
2, nebudeš se sám svlékat ani přebalovat
3, budeš jíst co ti dám
4, nebudeš mluvit, protože jsou ti dva roky

Když mě zabalila do plenek tak mi dala bodýčko a dupačky vše v mé velikosti, poznal jsem to protože kuba měl to samé.
Položila mě na zem a dodala "málem bych zapoměla miminka neumí chodit takže ty taky ne" jenom jsem kývl, maminka jse na mě hezky usmála a odešla. Já měl před sebou jen hračky jako pro opravdové miminko, všechny ostatní zmizely a nahradily je ty druhé.

Pokračování příště. ;D

Zítra ???  ::)
« Poslední změna: Ledna 22, 2018, 21:22:30 od David.Ch »

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Plenky a Já - První nasazení
« Odpověď #1 kdy: Ledna 22, 2018, 21:27:39 »
Za mne skvělé, těším se na další pokračování, je to velmi kultivované, jsem zvědav, jak se tento příběh bude nadále vyvíjet.
Opět další vynikající dílo.
Je vidět, že na ABDL lze tvořit velmi kultivovanou literaturu.

Offline David.Ch

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 99
  • Karma: 2
Re:Plenky a Já - První nasazení
« Odpověď #2 kdy: Ledna 22, 2018, 21:32:31 »
Moc děkuju jsem rád že se má povídka někomu líbí. ;D

Offline MiTomášekMi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 98
  • Karma: 5
Re:Plenky a Já - První nasazení
« Odpověď #3 kdy: Ledna 23, 2018, 00:21:25 »
Skvělé nemůžu jse dočkat jak to bude pokračovat.