Autor Téma: Plenky a Já  (Přečteno 4083 krát)

Offline David.Ch

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 99
  • Karma: 2
Plenky a Já
« kdy: Ledna 21, 2018, 21:45:23 »
Tento příběh je se odráží od mého začátku s ABDL ale zbytek je smišlený.

Předem jse omlouvám za chyby ale píšu to na tabletu a čeština není moje silná stánka.

Přeji krásné počtení.


Jmenuji se david, jsem takový normální kluk a mé záliby jsou normální jako třeba elektrika, kolo, počítač, a airsoft.
Hahaha, samozřejmě i ABDL bez kterého by můj život nabral uplně jiný směr. Nicméně vrať  me se na začátek jak to vše začalo.

Byl krásný letní den a já zrovna šel ze školy. To co mě čekalo doma mě potěšilo. Přijela knám teta katka, i se svím prckem kubou. No já byl nadšený. Hrál jsem si sním, sice venku bylo krásně ale já byl sním doma a rozhodně mě to nevadilo. Já mám děti rád ale né jako nějaký pedofil, spíše se o ně rád starám. Babička mě pořád říkala že mám zlaté srdce ale nějak jsem to nechápal. Když přišla tetka tak mi došlo že je půj deváté večer "no jak tak koukám tak vás nechci rušit ale kubíček už půjde spát" no a promě to znamenalo úklid ale alespoň jsem neseďel u počítače. Maminka za to byla ráda a usmála se na mě. Tetka mezi tím co já uklízel tak kubíka zbavila oblečení a plenek. Když jsem skončil s úklidem tak mě řekla že mě naučí přebalovat miminko. No ani nevím proč jsem s tím souhlasil. Teta mě postavila na stličku a já stál nad kubíkem. Teta mě vzala za ruce a začala semnou konat, do toho vše okomentovala.

Postup: dáme plenku pod miminko a začneme mazat všude kde bude plenka, poté zapdrujeme a protáhneme plenku mezi nožičkama. Zapneme plenku a natáhneme bodýčko, a zapneme cvočky.

Když jsme skončily tak mi ještě ukázala ja miminko dát do zavinovačky ale asi bych to nedal.
Celou tu dobu přebalování jsem měl takový nepopsatelný pocit, ne tak jako když něco udelám správně na poprvé. Spíž takový jako uspokojění.
Celou noc jsem pořádně nespal, říkal jsem si že přece nemohu být úchyl nebo dokonce pedofil. To nemúžu být.
Nechtěl jsem nad tím přemíšlet ale nedalo mi to a stejně jsem přemíšlel nad tím že takový pocit ještě neměl a tak jsem se bál. Pedofil ?!?! Takový ja nikdy nechci bít. Po dlouhém přemíšlením jsem usnul.

Druhý den ráno jsem vstal docela pozdě. Maminka mě vzbudila že už bude devět hodin a ať se jdu nasnídat.
Po snídani mě čekal šok. " davčo katka půjde nakoupit nějaké věci pro kubíka, já a babička půjdeme plít záhony a ty se postaráš o kubíka ale nebudeš ho sám přebalovat ano!" Řekla mi maminka a já řekl že jo ale rád bych ho přebalil,
to co následovalo jsem nečekal "dobrá le bude u to buď babička nebo já domluveno?" samou radostí jsem řekl "ano maminko" nikdy jsem mamce neřekl maminko, připadalo mi to dětinský tak jsem ji říkal jenom mamko.
Mile se na mě usmála a řekla "tak domluveno" já nevím proč, ale byl jsem stašně rád že můžu přebalovat miminko.
Když jsme si hráli tak jsem pořád odcházel na záchod. Hráli jsme si asi dvě a půl hodiny. Kubík se bez varování rozbrečel a já se ho snažil utišit ale marně. Nevěděl si sním rady a tak jsem odběhnul za babičkou a ta se jen usmála a řekla "no kubíček bude asi chtít přebalit ale neumí ti to říc a proto brečí" aha takže takhle to pozná. Šli jsme do pokoje a babička vzala kubíka a dala ho na stůl kde byla přebalovací podložka "tak můžeš davčo, poduk si nebudeš vědět rady tak se zeptej. Já ti hlavu neukousnu" začal jsem, rozepl bodýčko rozlepil plenku, když jsem mu ji dal pryč tak jsem ho začal umívat vlchčeným ubrouskem. Po očištění jsem mu pod zadeček chtěl dát plenku ale nevěděl jak na to "babi jak mu dát pod zadeček plenku když mám jen dvě ruce?" "no to je jednoduché koukej" vzala kubíka za nožičky a dala mu pod zadeček plenku "vydíš nic složitého to není" poté jsem ho namazal krémem a zapudroval, protáhl plenku mezi nožičkama a zapnul. Natáhl jsem mu zpátky bodýčko a také zapnul. Když jsem měl hotovo tak mě babička pochválila a položila kubíka na dečku co měl na zemi aby jsme si mohly dál hrát. Když se den blýžil k obědu tak přišla teta která se vrátila z nákupu "děkuju davídku že jsi mi pohlídal kubíka a za odměnu ho můžeš nakrmit" bylo mi divně když jsem slišel "davídlu" znělo to jako kdyby mě měly bít tak dva roky, ale bylo to fajn. Zasedli jsme ke stolu a já začal svým obědem. Měl jsem ho zachvilku vsobě. Teta se zvedla a přinesla kubíka "pojď sem davčo, tady si sedni a dej mu tu lahvičku ano" "dobře teto" a dal mu toho dudlika do pusinky. Byl tak roztomilej když cucal oběd z té lahvičky. Po obědě jsme si už jen hrály, kubíka přebalovala teta a já ji vži pozoroval. Moc se mi to líbilo a potom co jsme šli spát jsem ještě přemíšlel a říkal jsem si co budu dělat stím že se mi to líbí. Po dlouhém přemíšlení jsem na to přišel, zkusím si vzít jednu tu plenku co má kuba, ale nato už bylo pozdě a vedle babičky se proplížit nedalo měla super lechký spaní.
Sice je v obíváku což je o dvě místnosti vedle ale plínky jsou tam taky.
No tak jsem se rozhodnul že udělám krádež za bílého dne. Po chvíly jsem usnul.

Pokračování příště, pokud bude zájem. ;D

A pokud jse ptáte tak na příběhu je pravdivé to že knám přijela teta ale kubu jsem nepřebaloval to jsem dodal kvůly zajímavosti, jen jsem tetu pozoroval a tak se mi to zalíbilo že jsem si vzal jednu plenku. Ale to už je jiný příběh. ;D

Offline themara

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 210
  • Karma: 3
Re:Plenky a Já
« Odpověď #1 kdy: Ledna 21, 2018, 23:21:22 »
Pěkný uvidíme jaké bude pokračování :)

Offline MiTomášekMi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 98
  • Karma: 5
Re:Plenky a Já
« Odpověď #2 kdy: Ledna 21, 2018, 23:31:55 »
Zajímavé jsem zvědavý na pokračování.

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Plenky a Já
« Odpověď #3 kdy: Ledna 22, 2018, 07:00:57 »
Velmi hezké, těším se na další pokračování, vyvíjí se to zajímavě.

Offline David.Ch

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 99
  • Karma: 2
Re:Plenky a Já
« Odpověď #4 kdy: Ledna 22, 2018, 08:54:26 »
Rád vydím takový zájem a proto pokračovat rozhodně budu.
Další část možná dnes nebo zítra. Uvidíme jak to stihnu.