Autor Téma: Moja holčička  (Přečteno 12426 krát)

Online plenkyc

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 190
  • Karma: 1
Re:Moja holčička
« Odpověď #15 kdy: Února 07, 2018, 03:43:27 »
Děkuju

Offline Holčička

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 32
  • Karma: 1
Re:Moja holčička
« Odpověď #16 kdy: Února 26, 2018, 13:21:59 »
Nové fotky na Thumblr,  tak můžete mrknout :-).

Offline boy_in_nappies

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 289
  • Karma: 2
Re:Moja holčička
« Odpověď #17 kdy: Března 06, 2018, 16:49:39 »
My s přítelkyní jsme pár AB kluk batole a ségra neposlušná školačka. Takže to jde!

Offline Kejklir

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Karma: 1
Re:Moja holčička
« Odpověď #18 kdy: Března 14, 2018, 11:29:12 »
Jste úžasný,ať Vám to oběma vydrží co nejdéle. ;D
„Každý je génius. Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom, bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.“
Albert Einstein

Offline Holčička

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 32
  • Karma: 1
Re:Moja holčička
« Odpověď #19 kdy: Ledna 06, 2019, 15:23:45 »
Ahojte, jak už někteří víte, tak nás můžete sledovat na tumbleru. Rozhodli jsme se ale pomalu přejít na instagram, protoze si myslíme ze instagram používá mnohem vice lidi nez tumblr. Proto budeme nějaké příspěvky z tumblr přesouvat na ig plus vetsinu novych příspěvků od ted uz davat pouze tam :-). Budeme moc rádi kdyz náš začínající účet podporite sledováním :-). Nas účet: daddyandlittle51

Offline mmisa

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 134
  • Karma: 0
  • milé oblečení
Re:Moja holčička
« Odpověď #20 kdy: Ledna 07, 2019, 14:03:21 »

       Přidávám se ke gratulacím, které k Vám směřují!

  Prostě něco úžasného, že jste se poznali a rozumíte si.
  Mám za to, že jsem dost komunikativní. Přesto se mi něco takto vyladěného, nepodařilo dosáhnout. 
  Vzdal jsem hledání v mých 39 letech a oženil se se ženou, která to alespoň toleruje. Jsme spolu 30 let a máme 2 děti, dnes již dospělé. Mohu nosit po celou dobu co chci, i se počůrávat - když se mi to líbí. Mám dost různého oblečeníčka, které nosím po delší dobu 24/7. Vše akceptuje, ví o tom, při praní mi to i vypere ( bez počůraných plen ). Nemluvíme však o tom, nijak si nehrajeme, v její přítomnosti nemohu trávit čas viditelně pouze v punčocháčích, plenách a pod. Mám ty věci oblečené, v její přítomnosti či našich dětí, avšak na tom normální oblečení. Pleny jsou přes oblečení objemově občas viditelné a tak, pokuď spolu jdeme ven, někdy ji to vadí a pošle mě, abych si vzal menší.
   Je škoda, že to nefunguje plně. Život je, jako bys uklouzl na šlupce od banánu a stále čekáš, na ten pád, co nepřichází.
   Važte si Svého vztahu a pečujte o něj.  mmisa

Offline jisedus

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 55
  • Karma: 1
  • v plínách a punčocháčích je nejhezčí život
Re:Moja holčička
« Odpověď #21 kdy: Ledna 08, 2019, 07:18:43 »
na instagramu to po mně chce povolení k prohlížení.Jinak doma nejraději chodím v punčocháčkách a plenkách a přes to body a jen si hraji s myšlenkou kdy a kde se počurám.Proti Tobě mám tu nevýhodu že žiju sám.Přeji Vám hodně pohody v novém roce
jised

Offline Holčička

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 32
  • Karma: 1
Re:Moja holčička
« Odpověď #22 kdy: Ledna 08, 2019, 08:30:19 »
na instagramu to po mně chce povolení k prohlížení.Jinak doma nejraději chodím v punčocháčkách a plenkách a přes to body a jen si hraji s myšlenkou kdy a kde se počurám.Proti Tobě mám tu nevýhodu že žiju sám.Přeji Vám hodně pohody v novém roce

Děkujeme, i tobě, jinak chce to povolení protoze účet je soukromý, skrz to ze mame i bezne kamarady a rodinu co to o nas neví tak si netroufame mit instagramove fotky dostupné všem.