Autor Téma: Znovu miminkem 4  (Přečteno 4993 krát)

Offline MiTomášekMi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 98
  • Karma: 5
Znovu miminkem 4
« kdy: Ledna 09, 2018, 11:35:11 »
Za chvilku byl slyšet křik ale nebylo mu rozumět. Přicházel odtud kam odešla maminka. Podíval jsem se na sestřičku a ta dělala že to neslyší. Za chvilku byl klid a hned potom jse vrátila maminka a nesla sušenky. „Tak už jsem tu zlatíčka“. Obá jsme koukali na pohádku. Pohádky jsem měl vždy v celku rád. Maminka jsi mě opět položila na klín. „Tak co kdo jsi dá sušenku“. Sestřička jsi hned jednu vzala. Maminka vytáhla sušenku a povídá „né že mně kousneš lumpe“. U toho mi vytáhla dudlík z pusy. Ulomila malý kousek sušenky a dala mi ho do pusy. Byly dobré s kouskami čokolády. Takhle mne krmila sušenkami a občas mi dala napít. Když jsem snědl dvě sušenky dala mi abych dopil čaj a pak mi vrátila dudlík do pusy. A koukali jsme dál na pohádku. Všiml jsem si jak sestřička dudlá tak jsem to chtěl zkusit. Ja ho totiž jen držel v puse. Moc mi to nešlo ale za chvilku jsem přišel jak na to. Bylo to vcelku uklidňující.  Ale nezvládal jsem najednout dudlat a sledovat televizi. Myslím že maminka jsi toho všimla ale dělala že to nevydí. Jednou když jsem se zakoukal do televize tak mi vypadl dudlik z pusy. Dostal jsem strach nechtěl jsem zpátky ten s tím páskem. Začal jsem popotahovat ale maminka mi ho vrátila do pusy a nic neřikala. Jen si mně k sobě přitáhla. Bylo mi vcelku dobře v jejím obětí. Seděla s náma do konce pohádky poté oznámila ze jsi budeme hrát. Sestřička se rozhodla ze by jsme si mohli zahrát pexeso. Maminka souhlasila a sestřička ho měla připravit. Nejdřív ale prý potřebuje čúrat. Maminka mne vzala s ní do místnosti v které jsem ještě nebyl byly to dveře naproti  pokojíků na spaní. Bylo to koupelne kde byla obrovská vana vešly by jsme se tam všichni tři pak tam byla ještě jedna o dost menší bylo to klasická vana jenom trošku zvláštně vypadala zevnitř byla tam nějaká zelena guma. Dále jse tu nacházelo umyvadlo se zrcadlem. Bohužel jsemse v něm neviděl. Celá místnost byla zase pokrytá dětskými obrázky. Nikde jsem neviděl ale záchod. Jenom nejakou divnou věc co vypadala jak pisoár a zachod v jednom. Ale byl na stěně podobně jak umyvdalo. Byl hned vedle sprchového kouta v jednom rohu ktereho jsem si do teď nevšiml. Maminka mně posadila na nějakou skříňku která vypadala dost podobně jako přebalovací pult ve spaci místnosi. Asi to byl taky přebalovací pult jen vypadal nahore trochu jinak a byl z trochu jineho materiálu. Najednou ale maminka vyndala z té skřínky podemnou nočník a dala ho nazem kousek od nás stahle sestričce plínku a ta si hned sedla na nočník který byl proti klasickému dětskému o dost větší . Byl to zvláštní pocit vidět takovoz krásnou holku sedět na nočníku. Vic mně zaujalo to co jsem viděl  než jsi na něj sedle. Přece jenom vždy jse mi holky líbily. Ale nikdy jsem s žadnou nic vážného neměl. Nikdy jsem se nedostal dal jak na pusu. Z přemýšlení mně vytrhla maminka „vyčurej se zlatíčko ja mezitím přebalím brášku" . Cože ja se počural až teď mi to došlo ze jsem se počural. Ale měl jsem větší problém z toho co jsem vyděl jse ozval ten dole. Ale to už jsem ležel a maminka už chtěla rozlepit plínku. Nechtěl jsem aby to viděla. Stačilo to že už mně několikrát vyděla nahého. Za dnešek jsem byl sice už ponížený dost ale vůbec jsem nechtěl spolupracovat. Dal jsem si dolu ruce  a nohy zmáčknul k sobe co nejvic to šlo aby mi nemohla sundat plenku. „ Miminko takhle tě nemůžu dát novou plínku dej ty nožičky od sebe a ručičky jinam“. Vůbec jsem neposlechl jen jsem začal trochu plakat a krouti hlavou že ne. „Nezlob miminko nebo jse na tebe budu muset zlobit vždyť umýš být hodný.“ Vůbec jsem nezareagoval tak mi silou dala ruce na břicho. „Já ti nechci dát na zadeček ale když budeš zlobit tak nebudu mít jinou možnost.“ Můj pláč jse hned proměnil v hysterický brek. Ale radši jsem dal nohy od sebe. Vzpomněl jsem si jak jsem dostal včera a nechtěl jsem aby jse to opakovalo. Zadek  mně bolel ještě teď. „No vidíš ani to nebolelo“. Nakonec jsem provedl  poslední odpor a pokusil jse tam dole skrýt rukama ale maminka mně přes ně lehce plácla. Skoro jsem to  ani necítil ale stejně jsem je vrátil zpátky. Dělala zě to nevidí. Všecho probíhalo jako vždy. Sundat plenku, očistit, namazat, zapudrovat a dát novou. Celou dobu jsi  maminka se setřičkou povídali. Ale vůbec jsem nevěnoval pozornost o čem. Když už mi maminka zapínala bodíčko všiml jsem si že vedle maminky stojí sestřička. Proboha jak douho tam je a co všechno viděla. Rukama jsem si schoval obličej. Maminka mně vzala do náruče a začala mně trošku houpat. Moc to nepomohlo ale aspoň jsem přestal brečet. Poté mně odnesla zpátky kde mně posadila ke kostičkám. Mohl jsem alespoň dodělat ten komín. „ Nikolko prosím pohlídej brášku a příprav pexeso já zatím skočím pro pití“ . „Neboj maminko“. Když maminka odešla sestřička jsi sedla vedle mě na bobek. „Přede mnou se stydět nemusíš za chvilku si zvykneš tady ti nic jiného nezbyde“ . Řekla to trochu jinak něž mluví normálně zněla víc dospěle. Nestihl jsem ani zarágovat a už někam utekla. Stavěl jsem komín a u toho přemýšlel zda to vše není jen sen. Už jsem byl na konci komínu když přišla maminka a naklonila jse ke mně. Zrovna jsem hledal poslední dvě kostičky . Mamka to vyděla tak mi je podala. Našla je dřív než já. „Tak pojď uličníku jdeme hrát pexeso. Budem hrát spolu proti ty malý uličnici dobře“. Vzala mně do náruče a odnesla mně na sedačku kde jsi mně položila na klín. Před náma byly tři druhy pexesa. „ Já nevěděla které maminko tak jsem je připravila všechny tři“. „Ty jsi trdlo tak začnem s prvním a uvydíme kolik toho stihneme“. „Super maminko tak já začnu" setřička která seděla proti nám začala hrát. Bylo to pexeso s obrázky krtečka. Když jsem byl na tahu neveděl jsem jak otočit kartičku s těmi rukavicemi. Podíval jsem se na maminku. „Miminko jsme na řadě kterou kartičku“ . Nechápal jsem jak to myslí tak jsem ukázal na kartičku. Bylo to docela složitý spíš jsem na kartičku položil spičku te rukavice. Ale maminka to pochopila a hned jí otočila. Maminka se sestřičkou jsi povídali jak je super že tu jsem. A jak jsem roztomilej a tak dále radši jsem je neposlouchal a soustředil jse na hru. Nakonec jsme tu první vyhráli. A začali hrát drouhé pexeso. To bylo s obrázky Frozen na které jsem předtím koukali. Sestřička mněla frozen asi ráda všiml jsem si že i v postýlce mněla plyšáka toho sněhuláka a soba. Když jsme byly v půlce  sestřička odběhla čúrat. Když jsme dohráli druhé vyhrála sestřička. „Zlatíčka počkejte tady půjdu udělat večeři a pak jse půjdeme vykoupat“ cože vykoupat. Doufám že mně jenom nějak rychle osprchuje maminka. Před ním jsem se tolik nestyděl přece jenom byla o dost starší a tak nějak jsem veděl že mi to nepomůže. Položila mně zase ke kostkám a pak odešla. Tak jsme začal stavět barák k mému komínu. Ani nevím kolik bylo už hodin ale venku už byla skoro tma. Najednou přišla maminka a vzala mně a položila do židličky na které už bylo připravené jídlo. Byly to rybí prsty s bramborovou kaší. A k tomu jsem mněl ve flaštičce čaj. Zase ten samí jako jsem mněl celý den jen flaštička jse občas změnila. Maminka mně zase krmila. Celou dobu na mně mluvila. Jak je ráda že mi chutná a podobně. Když jsme dojedli maminka mi dala sestřičce můj čaj. „Dej mu aby dopil čajík ja mezitím uklidím a připravím koupel ano“ . Koupel ja nechci. Ale už mi sestřička držela flaštičku tak jsem neměl jak protestovat. Už jsem mněl skoro dopito když jse rozezněl proud vody a objevila jse mamimnka. Rozbrečel jsem se. Tak mně maminka vyndala ze židličky a dala mi dudlík do pusy. Hned mně začala utěšovat. „Ja nechci“ zahulal jsem přes dudlík. „Copak miminko nás bolí bříško nebo něco jiného copak nás trápí“. Buď mi nebylo rozumnět nebo prostě inorovala co jsem říkal. „Nebo máme špinavou plínku“ hned mi jí zkonrtolovala hmatem. „Nemamé tak copak jse děje. Nikolko dojdi prosím vypnout vodu.“ „Dobře maminko“. Vyrazili jsme za sestričkou do koupelny. Když jsem vešli tak jsem vypliv dudlík a zařval „já nechci“  „copak tu křičíš miminko copak jse ti nelíbí“. V tu chvíli jsem věděl že to  nemá cenu dál protestovat. Posadila mně  na přebalovací pult a povída „Chvilku vydrž zlatícko jen dám sestřičku do vany ano“. A vrátila mi dudlík do pusy. Šla k sestřičce kterou začala svlékat a poté ji vzala a položila do vany kam ješte vysypala hračky. Byl to spíš malý bazén než vana. „Buď tu hodná ja zatím vykoupu brášku“. Hned sla ke mně a položila mně na záda sundala plenku. Pak mne spátky posadila a sundala mi tričko nebo body jak tomu řikala ona. Byl jsem celý sundala mi i ty pouta s rukavičkami. Ale pouta mi pak hned nasadila zpátky ale nějaké jiné. Mohl jsem dát ruce víc od sebe. A kdybych jse snažil tak bych možná vytáhl i ruce byli o dost volnějši. A přiadalo mi že jsou z nějské slitiny plastu. Nakonec mi sundala dudlík z řetízku a dala mi ho zase do pusy. „To aby naše miminko tolik neplakako. A můžeme jse jít umýt.“ Vzala mně a odnesla do te malé vany kam mně položila do trošky vody která tam byla. Voda byla příjemná byla tak akorát ani horká ani studená. Hned jsem se rukama zakryl dole. Do teď mně ani nenapadlo že mně vyděla i když mně přebalovala. „Miminko nemáš se proč stydět. Tak a můžeme miminko pořádně vydrhnout.“Řekla a da mi ruce nastranu. Hned si vzala žinku a začala mně umývat. Nevěděl jsem co dělat tak jsem jen ležel a dudlal. Ta guma v té vaně byla celkem přijemná na záda. Nechával jsem ať jsi se mnou mamka dělá co chce . Furt jsi se mnou otáčela a ruzně mně polohovala aby mně nohla umít celého. Furt mně chválila jak jsem šikovné miminko. Když jsem byl čistý rychle mně postavila, zabalila do ručníku a odnesla na přebalovací pult. „Tak a teď pořádně utřeme aby nebylo miminko nemocný.“ Myslím že jsem dneska poprví stál na nohou i když jem chvilku. Hned me pořádně uřela a dala mi plenku. A pak pouze zabalila dobílého županu který byl z příjemného materiálu. „Jestě ponožky a budeš vypadat jak medvídek“ dostal jsem ponožky které byly bíle a mněli potisk medvědích tlapek. „Tobě to ale sluší tak pojď půjdeme umýt tu malou uličnici". Mamka mně vzala k sestřičce kde mně posadila na stoličku. Vyděl jsem že tam má pěnu . Byla k nám zády s něčím jsi hrála. „Tam pojď lumpe ať tě můžu umýt . A žádný cákání ať nenamočíš brášku.“ Hned jse otočila. „Jééé bráška vypadá jak medvídek.“ A přiblížila jse k nám. Co mají s tím medvídkem furt. Vůbec jse nestyděla a to jsem jí vyděl na prsa. Nemněla moc velké ale stejně mně uchvátili. Ale připadal jsem si blbě že jsem jí pozoroval. Tak jsem se otočil na stranu a všiml jsem si zrdcadla na zdi. Sice jsem se v něm moc nevydě vyděl jsem jen spičku hlavy. Hned mi došlo proč medvídek. Na kapuci kterou jsem měl na hlavě byly uši medvěda. Celý proces umytí a usušeni dostala i sestřička akorát že mněla župan s kočičkou. „Tak a jste čistý zvířatka moje. Nikolko stoupni si vedle Tomáska vyfotím jsi vás.“ Maminka hned doběhla pro foťák. „Ták hotovo moc vám to sluší. Teď už jenom dáme dupačky a půjdem spinkat.“ Co jsou dupačky do čeho mně to zase chtějí navléct. Maminka mně odnesla do pokojíčku na spaní a položila na přebalovací pult. „Jé nikolko já zapomněla dojdeš prosím pro bráškovo věci do koupelny.“ Hned odběhla a mazitím mi maminka ukazala co jsou dupačky. Bylo to tričko s krátkým rukávem, kalhoty a ponožky v jednom kuse oblečení. Rukavy, kalhoty a ponožky  byly světle modré. A tělo bylo bílé a byl na tom obrázek medvídka. Mělo to zip v zadu tak jsem se z toho nnemohl ani sám svléknout. Když mě mamiminka zapínala zip vzadu vratila se setřička. Maminka jsi od ní vzala mé oblečeni. Sundala  z něho řetízek na dulík který mi hned nasadila na dudlík a druhou stranu připla k oblečeni. Poté mi nasadila nové ty rukavičky a dala znovu pouta které jsem mněl před koupáním. „Tak jedno miminko hotovo a teď druhý.“ Maminka mně posadila na houpací křeslo kde mě předtím uspávala. „Chvíli vydrž je  obléknu sestřičku.“ Hned jí mněla oblečenou dostala to samé co já jen v rozdílu že místo modré byla růžová a místo medvídka měla ty dvě princezny z frozen. Tu pohádku měla asi hodně ráda. Tak maminka ji zavedla na nějaké velké molitanové kostky které vypadali  jako gauč. „Nezlobte tu dojdu vám jen pro čajík.“ Rychle odešla ale jestě rychleji byla zpátky. Sestřička došla k mamince a vzala si od ní obě dvě flašky. Tentokrát byly obě s dudlíkem. Mně poté vzala posadile mně na ty kostky a sedla jsi vedle mě. Vedle maminky jsi zase sedla sestřička  a podala mamince flašky. Takzě jsme seděli v pořadí sestřička, maminka a já . Maminka mi vyndala dudlík. Dala mně i sestřičce kolem ramen ruku přitáhla si nas k sobě a dala nám vypít láhev. Sestřička jí mněla vypitou  dvakrát rychleji jak já. Furt mi to moc nešlo ale když dopila tak jsi vzala dudlík a dál se mazlila s maminkou dokud nsem nedopil já. Mně dudlík dala maminka když jsem dopil a asi dalších pět minut jsme takhle seděli než maminka řekla. „Tak a jdeme spinkat zlaťíčka.“ Setřička mi dala pusu na tvář a řekla „Dobrou noc bráško". Poté mně vzala maminka do náruče a odnesla do postýlky. „Krásně se vyspinkej miminko“ řekla a dala mi pusu na tvář. Nakonec mně přikryla peřinou a vytáhla nahorů stranu postýlky. Ještě mně pohladila a dala mi pod peřinu medvídka tak aby mu koukala jen hlava stejně jako mně. Poté maminka odnesla setřičku do postýlky. „Maminko dneska to bylo super. Mít brášku je uplně skvělí.“ „To jsem ráda a počkej až bude bráška starši to si teprve užijete srandy. Ale teď už spinkat princezno.“ „Dobrou noc maminko.“ „Dobrou noc princezno.“ Maminka dala sestřičce dudlíka,přikryla ji peřinou a a vytáhl stranu postýlky nahoru. Když odchazela zhasla světlo. „Sladké sny zlatíčka moje" a zavřeli jse dveře. Bylo to konečně tady chvíle kdy mně nebude nikdo rušit.

Pokračování příšě…..

Offline themara

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 210
  • Karma: 3
Re:Znovu miminkem 4
« Odpověď #1 kdy: Ledna 09, 2018, 20:37:13 »
Pěkné pokračování  ;) ;) ;)

Offline David.Ch

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 99
  • Karma: 2
Re:Znovu miminkem 4
« Odpověď #2 kdy: Ledna 10, 2018, 00:35:50 »
Skvělá povídka, sice je tam pár chyb ale ten příběh je skvost.
Těším se na pokračování

Ps.zajímalo by mě jak je to na začátku protože mi to připadalo jako obchod s bílím masem. Nebo ho adoptovali aníž o tom věděl?  ;D

Offline MiTomášekMi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 98
  • Karma: 5
Re:Znovu miminkem 4
« Odpověď #3 kdy: Ledna 10, 2018, 15:30:14 »
V podstatě to byl obchod s bilím masem. :D Ale to tam jeste bude vysvětleno později je to trochu složitější. Za chyby jse omlouvam snažim jse aby jich tam bylo minimum. Čestina ale nikdy nebyla má silná stránka. Ja byl vždy spíš na matiku :D   také to píšu na telefonu. Připravuji ješte jednu povídku na počítači s tou si dávám víc záležet. Jenom to potrvá. 

Offline David.Ch

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 99
  • Karma: 2
Re:Znovu miminkem 4
« Odpověď #4 kdy: Ledna 10, 2018, 18:49:10 »
Ja na už vůbec ne, a moc dobře vym že na telefonu či tabletu jse píší nějaké dlouhé texty strašne špatně.
Ale musím ti říc že jsem si to četl v cca 1h ráno a to ráno jsem měl vstávat ve 4:30 dopráce, ale zaujalo mě to natolik že jsem nedokázal přesta číst a byl dichtiví vědět jak to s ním dopadne takže jsem nespal jen abych to dočetl. Všechny najednou.  ;D ;D
Je to pro mě nejlepší příběh který jsem četl a to že já jsem čedbu nesnášel. 8)
Rád bych dostal pokračování a ty chyby mě moc nezajímají jenom jsem to napsal. :-X

Ps: dočkámese nějakého trestu či nějakého zvratu :o

Offline MiTomášekMi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 98
  • Karma: 5
Re:Znovu miminkem 4
« Odpověď #5 kdy: Ledna 10, 2018, 19:14:47 »
Děkuju moc za takovou pochvalu. Jsem rád že jse ti to líbí.  No další díl bude spíš povídací. A trest jse také nějaký objeví. Ale cca v 7 časti nastane velký zvrat.  A cca s 10 části příběh skončí a začnu psát nový se kterým se nasledne spojí a z toho bude tak 5 častí a pak nastane uplný konec přiběhu.  :)

Offline David.Ch

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 99
  • Karma: 2
Re:Znovu miminkem 4
« Odpověď #6 kdy: Ledna 10, 2018, 19:27:44 »
To jsem rád že se toho tolik chistá, alespoň nebudu mít nedostatek čtiva.
 8)

Offline MiTomášekMi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 98
  • Karma: 5
Re:Znovu miminkem 4
« Odpověď #7 kdy: Ledna 10, 2018, 19:31:04 »
no vzhledem k tomu kolik mám času tak to bude tak jedna část za týden bohužel :(

Offline David.Ch

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 99
  • Karma: 2
Re:Znovu miminkem 4
« Odpověď #8 kdy: Ledna 10, 2018, 20:44:20 »
Neva já taky nemám moc času.