Autor Téma: Můj dětský trest  (Přečteno 5761 krát)

Offline marco

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Karma: 4
Můj dětský trest
« kdy: Prosince 16, 2017, 00:28:25 »
Můj dětský trest
autor: chlapeček
opět přidávám další povídku ze starého fora, postupně přidám víc částí

Ahoj,je mi 31 let jmenuji se Vlastík a už od asi tak dvanácti mě vzrušují nesmírně plenky.Toto je moje první povídka,takže se bude doufám líbit.Omlouvám se za pravopis to nebyla nikdy moje silná stránka.


Byl pátek odpoledne a já jsem šel ze školy domů. Byl přede mnou nejen volný víkend, ale ještě jarní prázdniny. Přemýšlel jsem, jestli někam s mamkou pojedeme a nebo budeme doma. Najednou jsem si uvědomil, že jsem si den předtím hrál na miminko a nevěděl jsem, jestli jsem vše pořádně schoval. Mamka mi totiž občas přišla na mou skrýš s plenkami a hrozně mi vynadala. Doufal jsem, že je vše schované. Když jsem přišel domu, tak mě nejdřív zarazil řetěz na dveřích. Musel jsem zazvonit a po chvilce mi přišla otevřít mamka. Když jsem se zul, tak mě řekla, ať jí dám bundu a batoh s učením. Odnesla to do mého pokoje a hned se vrátila. Posadila mě do křesla a sedla si vedle mě.
Potom spustila: ,,Našla jsem zase tvoje plenky jak jsi si opět hrál na miminko. Když se ti to tak líbí, tak z tebe udělám malého chlapečka kterému bude rok a půl." Udiveně jsem na ní koukal, jestli to myslí celé vážně. Ona však pokračovala:
,,Táta bude jezdit celý týden na chatu a já se o tebe budu starat. Budeš nosit plenky a to 24 hodin denně a budeš je také používat na to k čemu jsou určené. Plenky si nesmíš nikdy sám sundat. Dále tě budu sama oblékat do věcí, které jsem Ti ušila. Také tě budu krmit a koupat. Spát budeš chodit vždy když o tom rozhodnu. Jestli budeš zlobit, tak každému řeknu co jsi ten týden dělal a to jak ve škole tak i na chatě."
Jenom jsem koukal a nebyl schopen slova. Mamka mě vzala za ruku a odvedla mě do mého pokoje. Na posteli se pod dekou něco rýsovalo. Na stole, pod kterým jsem měl některé svoje hračky, byla deka s igelitovou plenou a na tom prostěradlo. Na polici jsem si všiml, že jsou plenky a plenkové kalhotky a další věci. Mamka mě položila na stolek a začala mě svlékat celého do naha. Když jsem přední ležel nahý, tak si natřela ruce olejíčkem a začala mě masírovat. To bylo super. Potom si otřela ruce a vzala plenkové kalhotky a několik velkých bavlněných plenek. Všechno to srovnala, vzala mě pod koleny a nadzvedla, aby pode mě dala plenky. Když mě na ně položila, tak jsem zjistil, že jsou pěkně tlusté. Napudroval můj rozkrok a protáhla plenky mezi nohama. Upravila je na břiše a u plenkových kalhotek zapnula knoflíky. Potom mi navlékla body a zapnula je. Přes ně jsem dostal tepláky jako dostávají batolata i s kšandama. Nakonec mi dala ponožky a potom rozhodla, že to takhle bude stačit. Zvedla mě a odvedla do obejváku, kde mě posadila do křesla. Došla do kuchyně pro dětskou láhev z mlékem. Dala mi do pusy dudlíka od láhve a já jsem byl nucený vypít celej obsah. Potom mě odvedla do mého pokoje, dala mi na zem hračky a řekla ať si tu hraji a nezlobím. Hrál jsem si s autama a přemýšlel co bude dál. Za chvilku vešla mamka a dala mi do pusy dudlíka s příkazem,že ho nesmím vyplivnout. Dál jsem si hrál, ale najednou jsem ucítil divnej pocit v břiše. Něco ve mně zarachotilo. Po chvilce jsem to už neudržel a pustil jsem svěrače. Nejdřív jsem se pokakal a potom do toho ještě pořádně počůral. Byl to pořádný náklad, co jsem měl v plenkách. Začal jsem přemýšlet co teď mám dělat. Naštěstí vešla mamka a řekla mi že je čas na večeři. Kouknul jsem se na hodiny a uviděl jsem, že je už půl sedmé večer. Mamka mě odvedla do obejváku. Musel jsem jít s nohama od sebe. Plenky byly pěkně tlusté a také byly doplněny nákladem. Mamka mě posadila na židli a začala mě krmit kaší. Snažil jsem se jí upozornit na plné plenky. Ona řekla: "Vím co se ukrývá ve tvých plenkách. Teď tě dokrmím a hned tě přebalím do suchého".
Opravdu mě potom odvedla do koupelny, kde měla také upravený stůl a přebalovací pult. Pustila vodu do vany a mezitím mě svlékla. Když odkryla moje plenky, tak mi řekla: ,,Vlastíček nám pěkně čural a kakal do plenek". Očistila mě jinou plenkou od nejhoršího, odstranila použité plenky pryč. Potom mě pomohla do vany a celého mě umyla. Osušila mě a odvedla do mého pokoje. Tam mne položila na stůl. Potom vzala plenky a kalhotky, pořádně mě zapudrovala a zabalila mě do nich. Byly o dost tlustší, než ty předtím. Řekla mi, že to jsou plenky na noc. Potom mi dala dupačky a odvedla mě k televizi, kde mi zapnula večerníček. Sama se vrátila do mého pokoje a něco tam kutila. Když skončil večerníček, tak mě odvedla do dětského pokoje. Na posteli jsem spatřil něco zvláštního. Byl to spací pytel pro mimina, ale v mé velikosti. To bylo to co se rýsovalo pod dekou. Mamka mě na něj položila a v mžiku mě do něj zabalila. Potom odběhla a vrátila se z láhví mléka. Musel jsem ho vypít. Potom jsem dostal dudlíka a mamka mi přečetla pohádku na dobrou noc. Dostal jsem pusu a potom mamka odešla. Přemýšlel jsem jak asi budu spát v tak silných plenách. Najednou na mě začal přicházet spánek a já odplouvám do říše snů.

Pokračování příště.

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Re:Můj dětský trest
« Odpověď #1 kdy: Prosince 16, 2017, 23:05:29 »
jéééé mockrát děkuju, ten první díl tu snad někde aji je, ale děkuju za to že sem chceš dát všechny, a ty jsi puvodni autor? nejsme si už jistá, jestli ano tak poklona
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline marco

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Karma: 4
Re:Můj dětský trest
« Odpověď #2 kdy: Prosince 17, 2017, 19:59:15 »
Můj dětský trest 2
autor: chlapeček
Druhý den jsem se vzbudil dost pozdě. Na hodinách jsem viděl, že je už půl desáté pryč. Obvykle jsem stával o hodinu dřív. Chtěl jsem se jako vždy protáhnout, ale ono to nešlo. Byl jsem ve spacím pytli zabalenej úplně celej. Takže to co jsem považoval jenom za sen byla pravda. Ležel jsem zabalenej jako mimino.
Když jsem si uvědomil, že mám plenky mezi nohama, tak jsem zjistil, že jsou pěkně mokrý. V tom se mi chtělo zase hrozně čurat. Věděl jsem, že jinam než do plenek to pustit nemohu. Trochu jsem musel zatlačit, ale za chvilku šel ze mně pěkný proud. Plenky to sotva stačily vsakovat. Nedokázal jsem si vysvětlit, proč najednou tolik čurám a hlavně proč jsem se tolik počural ve spánku. Za chvilku se otevřely dveře a do mého pokoje vešla maminka. Když uviděla, že jsem vzhůru tak se pěkně usmála. Přistoupila ke mě, popřála mi krásné dobré ráno a dala mi pusu. Potom rozepla spací pytel a pomohla mi vstát. Odvedla mě do koupelny, kde mě položila na přebalovací pult. Když mi začala svlékat dupačky tak řekla: ,,Ale, ale co to vidím? Zdá se, že tvoje plenky jsou úplně promočené a že máš mokré také dupačky. No budu Ti muset dát na spaní příště silnější plenky a také kalhotky které jsem ráno koupila".
Nevěděl jsem co má na mysli a tak jsem nic neříkal. Potom mamka rozepla plenkové kalhotky a sundala ze mě ty promočené plenky. Začala mě otírat vlhčenými ubrousky. Když byla hotová, tak opět vzala několik plenek a čisté plenkové kalhotky. Srovnala je a vzala mě pod koleny a nadzvedla. Položila pode mne ty plenky a rychle mě zapudrovala a nakonec mě do nich zabalila. Dostal jsem body a opět tepláky. Potom mi dala ponožky a odvedla mě do obejváku ke stolu. Přinesla z kuchyně misku pudinku, dala mi bryndáček a začala mě krmit. Když byla hotová, tak mi dala ještě láhev s mlékem. Potom mě odvedla do mého pokoje, ať si tam hraju, zatím co mamka bude dělat oběd. Hrál jsem si s autama, když jsem náhle opět potřeboval čurat. Napadlo mě, že mamka asi dává něco do pití, co mě donutí čurat. Nemohl jsem dělat nic jiného, než to pustit do plenek. Po chvilce přišla mamka a dala mi vypít láhev džusu. Potom jsem si hrál až do dvanácti, když přišla mamka, že je uvařenej oběd. Odvedla mě ke stolu, dostal jsem zas bryndák a začala mě krmit polévkou. Potom přinesla karbanátek a bramborovou kaši. Když jsem to všechno snědl, tak mi dala vypít zase láhev džusu. Potom mě odvedla opět do mého pokoje. Přebalila mě a uložila mě do postýlky. Zapla spací pytel a přečtla mi pohádku před spaním. Potom mi popřála sladké sny a odešla. Rychle jsem usnul. Probudil jsem se něco po druhé hodině. Za chvilku přišla mamka a rozepla spací pytel. Všiml jsem si, že je oblečená na ven. Mamka mě položila na stůl a začala mě svlékat. Potom vzala tašku co měla u nohou a vyndala z ní jednorázové plenky. Otevřela balík, vyndala jednu a rozložila jí. Podsunula jí pode mě a hned mě do ní zabalila. Potom jsem dostal body, punčocháče a kalhoty na ven. V tom jako kdyby do mě uhodilo. Mamka se se mnou chystá jít ven. Potom mi řekla, že musíme jít koupit něco do města. Obula mě, sama si rychle vzala bundu a boty. Potom mi dal bundu a šli jsme ven. Bunda byla naštěstí dost dlouhá a zakrývala tak můj rozkrok. Když jsme došly na zastávku tramvaje, tak tam bylo dost lidí. Měl jsem pocit, že každý na mě kouká a ví co mám mezi nohama. Samou trémou jsem se počural. Za chvilku přijela naše tramvaj a mi jeli do města. Vystoupili jsme u obchodního domu a šli dovnitř. Mamka zamířila nejprve k látkám. Tam koupila modrý šusťák a ještě dvě látky. Vždy toho brala tak tři metry. Potom ještě koupila zipy a patentky. Pak jsme zamířily do obchodu s dětskými potřebami. Mamka dala do košíku nějaké krémy a pudry a také kojenecká mléka a kaše. Potom jsme šli do hraček, kde mi mamka koupila pěkného plyšáka a také ještě auto. Potom prohlásila, že máme vše a jeli jsme domu. Byl jsem rád, protože jsem se mezitím zase počural a nevěděl jsem kolik toho plenka snese. Když jsme se blížili k našemu domu, tak jsem se zase počural. Hlavně se mi, ale chtělo kakat. Snažil jsem se to vydržet. Přece jenom pokakat se na ulici, je pěkný trapas. Sotva jsme vešli na chodbu našeho domu, tak to ve mě zarachotilo a za pěkného zvukového doprovodu jsem to pustil do plenek. Mamka nic neřekla, jenom se na mě usmála. Když jsme vešli do bytu, tak se mamka rychle zula, svlékla si bundu a svetr. Zatím jsem tam jen tak stál a to pěkně mokrej a pokakanej. Mamka mě odvedla do koupelny, kde mě svlékla a přebalila. Dostal jsem zase jednorázovou plenku, body a tepláky. Potom mě odvedla do mého pokoje, abych si tady hrál než bude večeře. Po večeři mě odvedla do koupelny a umyla mě. Potom vzala několik bavlněnejch plenek, jednorázové plenkové kalhotky. Namazala mě krémem a zapudroval mě a zabalila. Dostal jsem ještě přesto všechno igelitové kalhotky. Pak mi nandala dupačky. Potom jsem byl odveden k televizi, zapla mi večerníčka a po skončení jsem šel do postele. Zabalila mě zase do spacáku, přečetla pohádku na dobrou noc. Přitom mi dala vypít láhev mléka. Potom jsem dostal pusu, dudlíka popřála mi sladké sny a odešla. Za chvilku jsem opět usnul.

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Re:Můj dětský trest
« Odpověď #3 kdy: Prosince 22, 2017, 14:03:49 »
jupíííí, i ta druhá část je super, ¨¨

plánuješ přidat i ty dalšý?
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Re:Můj dětský trest
« Odpověď #4 kdy: Ledna 02, 2018, 18:33:32 »
Ahoj ;D

Dlouho jsi sem nic nedal  :( :(
 
Myslíš že ještě nějakou část najdeš?   :-[ :-[
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D