Autor Téma: První plenky  (Přečteno 4924 krát)

Offline manmo

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 7
  • Karma: 0
První plenky
« kdy: Prosince 15, 2017, 22:19:27 »
Ahoj,

zvažuji koupi prvních plenek, ale vůbec nevím co a jak a proto mám několik otázek. Kde je koupit? Jaké koupit? Jak je to s dopravou, diskrétnosti atp. A jak je to z erekcí při nasazování plenek? :-)


Díky moc za všechny rady. Kdybych něco opomenul tak budu rád, když mě doplníte.

Offline umpalump

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 226
  • Karma: 0
  • Hledám kohokoliv mladšího
Re:První plenky
« Odpověď #1 kdy: Prosince 15, 2017, 22:27:14 »
obědnej si vzorky zdrma přijdou okolo do týdne a  z nich si můžeš vybrat

Offline delfin

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 45
  • Karma: 0
Re:První plenky
« Odpověď #2 kdy: Prosince 16, 2017, 02:14:01 »
Kup Tena Slip - lepítka se dají několikrát přelepit, to budeš ze začátku hodně potřebovat. :)

Offline speedy.007

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 25
  • Karma: 0
Re:První plenky
« Odpověď #3 kdy: Prosince 16, 2017, 09:38:46 »
Já se naučil nakupovat na S bazaru nebo třeba na Aukru. Nakoupíš často za víc než poloviční cenu. Když to jde, přebírám si plenky osobně.Nikdo se na nic neptá. Nedávno jsem bral 3 balíčky od jedné paní ( myslím, že si takto přivydělávají lidé, co je mají na předpis nebo např.ti, co pracují v domech pro seniory) a už jen ta představa, jak si pro ně jedu za nějakou ženou, byla silně vzrušující  ;)

Offline JiříS

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 135
  • Karma: 2
Re:První plenky
« Odpověď #4 kdy: Prosince 17, 2017, 19:40:23 »
přesně koukám na fb sbazar bazoš atd skoda aby je vyhodily do popelnice co se mi nedávno stalo že jsem balík plenek našel u popelnic šup a sebral jsem ho a nebo jedna paní také nedavno našla dva balíky jeden někdo si vzal a druhý já takže mám tet zasobu s ygelitovím povrchem plinek dost na lepítka ani jedny z nich se u nás neprodávají ještě by to chtělo nejáky nasazovací na den abych mohl chodit s nimi i ven

Offline David.Ch

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 99
  • Karma: 2
Re:První plenky
« Odpověď #5 kdy: Ledna 06, 2018, 21:21:27 »
Já kupuji natahovací plenky z zdravotnických potřeb, ale s natahovacíma jsem začal tím že jsem si objednal vzorek zdarma.
Vybral jsem si ty nej a rovnou koupil celí balení a ani nejsou tolik drahý.
Rozhodně doporučuji koukat na jejich upínací pás protože mám takovou zkušenost že potom co jsem se do nich počůrám tak klouže tou vahou dolů, ale jinak dobrý způsob na denní nošení. Za mě doporučuji.

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 180
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re:První plenky
« Odpověď #6 kdy: Září 10, 2023, 16:28:28 »
Začal som s látkovými, ale potom som skúsil aj jednorázové (na zapínanie aj naťahovacie- rôzne značky). Pull up sú lepšie, ale za mňa sú látkové- stará dobrá klasika..
Bez cumlíka ani na krok.

Offline babyserba

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 421
  • Karma: 1
Re:První plenky
« Odpověď #7 kdy: Listopadu 19, 2023, 15:05:35 »
Když jsem zjistil, že pleny pro dospělé nejsou jen moje fantazie a skutečně existují (přece jen dřív internet nebyl standard), protože v televizi byla nějaká reportáž a tam byl záběr na někoho postiženého v pleně, tak mi to začalo vrtat hlavou. Jednoho dne, jsem si všiml, že můj postiženej soused nosí taky pleny a že jeho rodiče dávaj jednu náhradní do kapsy u jeho invalidního vozíku. Nakonec moje touha zvítězila a jednou večer jsem nenápadně vklouznul do jejich bytovky, kde vozík nechávali za dveřma a rychle jsem tu plenu ukradl a nenápadně odešel. Bylo mi to hrozně blbý, ale zároveň jsem ještě neznal jinou cestu, jak se k nim dostat. Pak to byl můj poklad na možná i víc než měsíc, kdy jsem si ji pořád natahoval, ač byla zalepovací, aby mi vydržely lepítka, než se skoro rozpadla. Další jsem si pak už objednal balík euron z internetu. Ale když si vzpomenu, jak jsem odcházel s tou úplně první, tak mi ještě teď buší srdce strachem i vzrušením...

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 180
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re:První plenky
« Odpověď #8 kdy: Listopadu 29, 2023, 19:21:45 »
Každý "z nás" akosi začínal..... Je dobré, že je tu aj takáto téma, je čo rozvíjať.  Zaujímavé situácie, nečakané a dobrodružné.
Palec hore.
Bez cumlíka ani na krok.

Offline lodivod

  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 19
  • Karma: 0
Re:První plenky
« Odpověď #9 kdy: Listopadu 30, 2023, 02:33:28 »
No já zase začal tím, že jsem objevil klasické látkové plenky co jsem nosil jako miminko. Navíc jsme doma měli kočárek, červený Liberta, kde to bylo vše ukryté. To bylo koncem devadesátých let, tak kdykoli byla možnost (a že jich bylo málo) jsem si ty plenky dal mezi nohy a do toho kočárku vlezl. Byl jsem drobnější postavy, tak jsem si tam jen tak hověl, našel i bodyčko co jsem na sebe nasoukal ale počúrat jsem se do nich netroufl, kde bych to taky vyčištil... Tak jsem v tom rostl a plenky mě vzrušovaly až jsem do nich prvně udělal, v kočárku. První jendorázovky jsem se studem kupoval v drogerii po škole, byly tehdy igelitové, já už veděl, že je moc chci, tak jsem si ten den do školy nezval skoro žádné sešity ani učebnice a šel si koupit svůj první balík plenek. I když jsem vzal tu největší velikost, pořád to nebylo abych si je vůbec zapnul kolem pasu. I tak jsem si jich dával více do slipú a učurával do nich a pak si udělal dobře. Někdy v roce 2005 jsem objevil v obchodním centru náhodou lékárnu, kde měli balíky plenek pro dospělé volně prodejné. Tak jsem se odhodlal, vzal balík pod paži, srdce bušilo a šel s ním na pokladnu. Paní za pokladnou se na nic neptala, já zaplatil a letěl s balíkem plenek pryč. Našel si místo na kopci v lese, kde jsem se do té první veliké jednorázovky zabalil a tam se udělal. Čůrat nešlo. Tak jsem si pak do dalšího nasazení plenek dal pivo abych se počural. Sice to šlo ztuha ale povedlo se. To byl krásný pocit. A zvědavost nedala, tak jsem zkusil se do plenek i pokakat. Jako pocit super, ale pak ten úklid... Naučil jsem se do lékáren chodit pro různé plenky, ostych zmizel a sá sem se ptal co mi doporučí. Postupem času zmizely plenky s igelitovým povrchem, já měl za ty roky nejraději plenky Depend, ty mi pasovaly nejlíp a neprotékaly. Navíc mají dobrou cenu. A pak jsem objevil ty české eshopy, kde prodávají ty dětské plenky ve velikosti pro dospělé... Sice to stojí balík peněz ale ten pocit igelitového šustění mezi nohama, když si jich tam dám víc, že sotva chodím a pak je pročúrám... Pak jsem taky zkoušel "šetřící variantu" kdy jsem si dal jednorázovku a toho klasícké kostkované látkovky, ale to jsem pročůral strašně brzo a protekl. Momentálně prefereju a nosím plenky CRINKLZ a mám i dudlík (z eshopu pro větší miminka) ale i tak je dudlík malý (z toho jsem byl zklamaný, když jsem si ho objednával)  a chtěl bych najít český eshop, kde koupím pořádný veliký dudlík.

Offline babyserba

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 421
  • Karma: 1
Re:První plenky
« Odpověď #10 kdy: Listopadu 30, 2023, 15:07:28 »
Taky jsem nejdřív hledal látkové pleny ve sklepě, kde bylo hodně oblečení ještě po náš, když jsme byli malí. Bohužel jsem žádné nenašel. O to větší bylo zklamání po x letech, když jsem zjistil, že tam celou tu dobu někde zarovnaný byly. Ještě si taky vzpomínám, že mezi mé první nákupy jednorázovek patřili i nákupy v lékárnách, kam jsem vždy přišel s lístečkem, že mám koupit tohle. To bylo taky strašně nepříjemné, ale vždy to nakonec nějak dopadlo.

Offline skarfacee

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 81
  • Karma: 0
Re:První plenky
« Odpověď #11 kdy: Listopadu 30, 2023, 18:51:05 »
ja zacinal plenky kupovat v lekarne  mel jsem listek s parametrama a vzdy me nejak vyhoveli  ted uz ale nakupuji jen na netu normalni plenky na strankach dentimed shop a pak primo ty abdl na strankach inkopleny velky vyber za slusny ceny a vzdy to prislo diskretne zabaleno a mam to az domu takze za me max. spokojenost