Autor Téma: Sharleen a Tali - 7) Šťastný domov  (Přečteno 2763 krát)

Offline MiTomášekMi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 98
  • Karma: 5
Sharleen a Tali - 7) Šťastný domov
« kdy: Prosince 13, 2017, 01:34:09 »
Povídka ze starého fóra
Autor : sambal (Petr Myslivec)
 Z toho co jsem dohledal jse nejspíše jedná o poslední díl
Info : zatím hledám převážně povídky a příběhy ze sekce adult baby,teen baby a littl girl z důvodu že jsou mi nejbližší ale časem mám v plánu jse pustit i do ostatních sekcí :)




Jak dny ubíhaly, všechny jsme se více ztotožňovaly do svých rolí. Andrea, Sharleen a já jsme byly v plenkách prakticky po celou dobu, když jsme byly doma. Z počátku jsem se cítila trochu trapně, když mě Laura balila do plenek, nicméně za velmi krátkou chvíli jsem si zvykla, protože Laura byla skutečně skvělá matka. Už jsem věděla, kde Sharleen vzal svůj jedinečný mateřský pud.
Zapomněla jsem se zmínit, že nyní máme plný šatník dětských šatů. V pokojíku jsme měly dostatečně velké místo pro všechny naše kombinézy, košile, body, dupačky, které jsme nosily na spaní, nebo pokud byla větší zima. Dokonce jsme měly zdobené šaty pro některé zvláštní příležitosti, jako košilky na spaní, nebo kombinézy na hraní. Tohle všechno Laura objednala na internetu. Měly jsme všechno, co jsme jenom chtěly. Naše šaty byly většinou v růžové barvě, výjimečně červené, nebo žluté. Laura se starala o to, aby naše šaty vždy skryly plenky, ale některé byly tak volné, že je spíše ještě víc vystavovaly.
Měly jsme také zvláštní místo, kde byly všechny drobné věci, jako plastové kalhotky, zdobené ponožky, látkové boty. Ty jsme ale nosily jenom výjimečně, pokud byla podlaha v domě příliš chladná. Po většinu času jsme byly bosy. Měly jsme to tak nejraději.
Richard a Laura si dali s výzdobou našeho pokoje opravdu záležet, ačkoliv nás do něj nenechali nahlédnout, dokud nebyl úplně hotový. Mělo to být pro nás překvapení.
A překvapeny jsme opravdu byly. Splnil všechna naše očekávání. Byl to krásný pokojík, ze kterého by muselo být radostné každé malé dítě. Bílý chlupatý koberec pokrýval celou podlahu a jak jsme brzy zjistily, byl pro naše bosé nohy opravdu příjemný. Okno směřovalo na velkou zahradu s bazénem a několika ovocnými stromy.
Zdi zdobily růžové obrázky dětských motivů. Na jedné z nich bylo obrovské zrcadlo, které ukazovalo naše překvapení. Uprostřed byly tři postýlky a v levém rohu pult na přebalování. Všechen nábytek byl nalakovaný na příjemnou světle hnědou barvu a voněl novým dřevem. Na každé z postýlek bylo napsané naše jméno. Já měla postýlku uprostřed. Moc se mi líbilo mít svoje dvě kamarádky po obou stranách. Všechny postýlky byli vybaveny silnými pěnovými matracemi a pod prostěradlem se nacházela igelitová fólie, která chránila matraci, pokud by se některé z nás stala v noci nehoda.
Pokojík byl dostatečně velký, aby nám sloužil pro spánek i hry. Měly jsme několik plyšových hraček, umístěných v postýlkách i na podlaze. V sousední koupelně nás Laura koupala. V koupelně byla samozřejmě i toaleta, ale tu jsme používaly pouze minimálně.
Chtěly jsme si hned v našem novém pokoji hrát, ale Laura řekla, že bychom měly nejdřív něco sníst. V kuchyni pak na nás čekalo ještě jedno překvapení. Tři vysoké dětské židle. Stejně jako na postýlkách bylo na každé z nich naše jméno. Sedly jsme si do nich a každá z nás dostala kolem krku bryndáček. K jídlu bylo kuře s bramborovou kaší, která víc skončila na našich bryndáčcích, než v puse. Po jídle jsme jako dezert dostaly za odměnu banánový puding a to vše nakonec zapily lahvičkou mléka. Po jídle jsme byly tři malé upatlané dívky. Když Laura uklízela vše, co jsme ušpinily, dala nám všem do pusy dudlík. Každá z nás měla jinou barvu. Batolením jsme se přesunuly do dětského pokojíku, kde jsme si hrály po zbytek dne.
Ukázalo se, že dětský pokoj nebyl jediné vhodné místo na hraní. Celý dům byl tak velký, že se báječně hodil pro naši oblíbenou hru na schovávanou. Někdy, když bylo opravdu horko, jsme si hrály dokonce i na zahradě. Milovaly jsme hry venku. Měly jsme i zvláštní krátké šaty určené speciálně na ven v letních obdobích. Občas jsem si oblékly na svoje plenky pouze plavky a šly do bazénu. Laura nám dala do bazénu nějaké plastové a nafukovací hračky.
Po plavání v bazénu nám všem Laura vyměnila plenky. Já jsem ji obdivovala, s jakou ochotou a láskou se nám věnovala. V obýváku jsem pily teplé mléko z lahví a sledovaly při tom film. Tohle jsme dělal něco kolem hodiny. Děti se unaví velmi rychle, zvláště po dni plném her. Obvykle jsme byly zvyklé usínat kolem půl jedenácté večer. Laura nás ukládala do postýlek, během toho většinou ještě dala jednu lahvičku s mlékem, a hned potom dudlík.