Autor Téma: Vánoční překvapení  (Přečteno 4158 krát)

Offline MiTomášekMi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 98
  • Karma: 5
Vánoční překvapení
« kdy: Prosince 12, 2017, 23:34:06 »
Povídka ze starého fóra
Autor : bibinko ( nyní stále znám jako Bibinko )


Příjemná sladká vůně, mě nutí otevřít oči a probudit se. Je ráno a celý byt voní cukrovím. Co se to tu děje? Nechápu, ale když se podívám směrem k oknu, vidím jak děti strojí vánoční stromeček. A safra je to tak, máme tady vánoce. Jak ten čas letí. Venku sněhobíle, no zkrátka vánoční den jak z pohádky.

Hodlám vstát, ale v tom si uvědomím, že jsem si večer, než jsem šel spát, vzal můj miminkovský balík plenek. A jak to tak bývá, na noc jsou plenky jaksi objemnější. Podle pocitu, který jsem měl uvnitř toho balíku plenek, bylo jasné, že tam je jaksi znatelné mokro. To asi to večerní popíjení vínečka udělalo své. A tak jsem se snažil nenápadně opustit prostory obýváku a zmizet v útrobách koupelny. Přesun se mi takřka povedl. Dítka si ničeho nevšimli, avšak když jsem byl už skoro v koupelně, objevila se manželka. Přísným pohledem si mě prohlédla a pak se začala šibalsky usmívat. To mi bylo velmi podezřelé, jelikož ona mé nošení plenek přímo nesnáší a doposud z toho byly jen hádky. A teď nic?! Vešel jsem do koupelny a začal s rozbalováním mého plenkového ranečku. Nadělení tam bylo pořádné. Pomalu by se dali ždímat a to jich bylo celkem osm. Vykoupal jsem se a protože byla doma dobrá nálada a manželka jaksi zas neprotestovala, bylo rozhodnuto. Dnešní den je sváteční, čehož se má plně využít pro své potěšení, a proto ten den strávím úplně celý v plenkách. A tak na řadu přišli jednorázové plenkové kalhotky, které mám vždy v záloze a v nich vložená jedna bavlněná plínka s pruhem igelitu uvnitř, jako mi to dělávala moje maminka, když jsem byl ještě opravdové batole. Po zabalení šup do domácího oblečení a hurá do příprav na večerní vánoční pohodu.<br />Den probíhal v běžném vánočním kvapu. Vaření, úklid, tu sem tu hned zase tam, no prostě sváteční chaos, jako vždy, takže si mé změny v rozkroku nikdo ani nevšiml. V poledne jsme si dali pauzu na kafe a mě se chtělo jít na malou. Co teď, jednorázové plenkové kalhotky není snadné rozlepit. No to je přeci jednoduché. Přece si nezkazím pohodu při kafíčku, když jsou plenky od toho, aby se do nich čůralo, nebo snad ne? A já je přeci na sobě mám. Během chvilinky se mi v rozkroku rozlilo příjemné teplíčko, které jsem ani ne za minutu cítil až na svém zadečku. V klidu jsem si vychutnal kafíčko i to hřejivé teplíčko v plínkách. Když skončila naše siesta tak šubky dupky do koupelky se umýt a znovu přebalit do čistých plenek. Tentokrát už přišel na řadu i dětský olejíček a pudr. Než nastal čas štědrovečerní večeře, přebalování se opakovalo ještě dvakrát. Jednorázové kalhotky mají přeci jen jednu výhodu a to pouze se sundají a vyhodí, ale přeci jen bavlna zůstane vždy bavlnou a tu já moc a moc rád.<br />Celý den byl fajn až na jednu maličkost. Stále mi totiž nelezl do hlavy ten manželčin šibalský úsměv na tváři, ale protože byly vánoce a já si nechtěl kazit krásný den přemýšlením, hodil jsem to za hlavu a začal jsem se věnovat přípravě štědrovečerní večeře.<br />Hodina „H“ nastala. Usedli jsme ke stolu, pronesli pár slov,které se při těchto příležitostech říkají a pustili se do večeře. Když se všichni najedli, uklidilo se ze stolu a děti odešly do pokojíku, na chvilku si ještě hrát. To byla doba na vyndání dárků a uložení pod stromeček.<br />Zazvonil Ježíškův zvoneček, prskavky prskaly a zářily, ale oči dětí byly zářivější, když spatřily rozsvícený stromeček se spoustou dárků. Začalo rozdávání dárků. Ratolesti roznášely dárky, až pod stromečkem zůstal jen jeden dáreček. „Ten tam děcka nechte a běžte si rozbalit co Vám Ježíšek nadělil.“ Řekla manželka a znovu se na mě šibalsky usmála. Začalo rozbalování a údivy nad tím, co všechno Ježíšek přines. Tu na mě zas přišla nutnost odchodu na toaletu, ale při takovéto příležitosti se přeci nemůže odejít. A tak se stalo co se stát muselo. Děcka si chvíli hrály se svými novými hračkami a když odbyla pokročilejší hodinka, uložily jsme je ke spánku do jejich pokojíku. Plenku jsem měl jak se patří mokrou, ale když děti poprosily o pohádku, nedalo se odmítnout a tak jsem vzal knížku pohádek a začal číst. Manželka zatím odešla uklidit papíry a ostatky od rozbalování dárečků. Pak jsem zaslechl cvaknout dveře od koupelny, to se šla asi sprchovat. Po dočtení pohádky a daním dětem pusu na dobrou noc, jsem odešel do obýváku. Už bylo vše uklizeno a naše lože přichystáno.<br />Chtěl jsem se jít do koupelny se vysprchovat, když tu ke mně přistoupila má choť, chytla mě za ruku a odvedla zpět do obýváku. Posadila mě na rozložený gauč a odešla ke stromečku. Tam vzala zbývající dáreček a podala mi jej. „Ten máš ode mě, ale než ho rozbalíš, tak si nejdřív něco zkontroluji“. Povolila mi opasek, rozepla kalhoty a než jsem se nadál, zajela mi rukou do mého rozkroku. „Copak to je my jsme mokrý, my jsme se počůrali? No to nemůžeme takhle nechat.“ Zvedla mě a odvedla do koupelny. Tam během chvilinky ze mě sundala vše co šlo a nechala mi jen mokré plenky. Chvíli si mě prohlížela a usmívala se. Pak sundala i ty promočené plenky a šoupla mě pod sprchu. Když mě začala mýt, byl jsem už natolik vzrušený a překvapený, že se to nedalo přehlédnout. „Copak to je? To přeci takhle nepůjde zabalit.“ A jala se mého vzbouřence uklidňovat. Mé vzrušení však bylo natolik velké, že uklidňování jí nedalo moc velkou námahu. Pak už mě jen utřela a vedla mě v Adamově rouše zpět do obývacího pokoje. Při cestě jsem si musel sebou vzít čisté plenky a ostatní pomůcky, které používám pro přebalení a obzvláště na noc. Byl jsem z toho úplně šokován a nezmohl se na slůvko odporu a tak jsem vzal úplně vše co bylo potřeba. Když jsem ale chtěl složit plenky, položila mě na postel, že tohle už udělá sama. Začala má nejkrásnější chvilka v mém manželském životě. Namazala mě velice důkladně a všude. Nevynechala jediný ohyb, jedinou skulinku. Pak začalo pudrování. To mi připadalo, jako kdyby začalo sněžit přímo u nás doma. Nakonec zabalení do plenek. „Doufám, že Ti deset plínek bude stačit.“ Pronesla s úsměvem na tváři, když mi natahovala druhé ochranné igelitové kalhotky pro větší bezpečí. A opravdu stačilo. Asi byli řádně složeny v rozkroku, protože dát nohy k sobě bylo nemožné.<br />Když skončila konečně mi podala onen dáreček se slovy: „Nyní už to můžeš konečně otevřít.“ Neváhal jsem ani vteřinu a začal s rozbalováním. Při odhalení obsahu mne pohltilo příjemné hřejivé horko štěstí. Dnes už druhé. V balíčku se totiž nalézaly nádherné dupačky s dětským motivem ve velikosti akorát tak na mě. Nelenil jsem a hned je na sebe oblékl. Padly mi jako ulité. V zrcadle jsem vypadal jako opravdové batole i s nádherným plenkovým ranečkem. Už jsem nabýval pocitu největší radosti, ale nebyl to ještě konec. Lehli jsme si pěkně do naší rozestlané postýlky a začali se mazlit. Když ale má ruka všetečná, zajela pod peřinu a jala se hladit manželčin zadeček, narazila na něco co bylo u manželky poněkud neobvyklé. A tak jsem nelenil a pokračoval v pátrání. Když však ruka zajela do jejího rozkroku, domněnka se potvrdila. Bylo to pro mne už třetí překvapení. Měla totiž na sobě stejně jako já plenky a podle omaku a odhadu jich bylo asi šest nebo osm. Při mé všetečné a důkladné prohlídce, najednou začala zhluboka dýchat a první vzdechy na sebe nedali dlouho čekat. Bylo mi jasné, že dnešní večer bude poněkud delší. Mazlili jsme se v plenkách jako dvě mrňavá miminka, dokud jsme oba nedosáhli uspokojení. Když jsme se trochu uklidnily, dali si pusu na dobrou noc a šli oba pěkně v plínkách spát. Takovýhle sexuální večer jsme ještě neprožily a navíc bez soulože. Byl to nejkrásnější den, na který oba nikdy nezapomeneme, protože to samé mi po chvilce sdělila i moje žena. S obrovským štěstím v srdci jsme po chvilince v plenkách usnuli.<br />Ráno zazvonil budík, otevřu oči a v tu ránu jsem fit. Vánoční stromeček nikde, pečivo nikde no prostě všechno fuč. Jen já měl na sobě promočené plenky. Snad to nebyl jen sen? Myslel jsem si, ale když manželka vstala a šla do kuchyně připravit snídani, neměla na sobě ani známečku po plenkách a její výraz v obličeji jasně naznačoval její vztah k plínkám. Pochopil jsem bohužel, že to byl opravdu jen sen, že se mi to opravdu pouze zdálo. Byl jsem zklamaný, ale na druhou stranu, nebyl by takovýhle štědrý den nádherný?Nestálo by za to ten sen změnit ve skutečnost? Já si myslím, že to stojí za úvahu. CO VY NA TO !!!
« Poslední změna: Prosince 13, 2017, 22:10:02 od Bibinko »

Offline MiTomášekMi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 98
  • Karma: 5
Re:Vánoční překvapení
« Odpověď #1 kdy: Prosince 12, 2017, 23:37:54 »
Doufám ze jsem se nespletl s tim autorem nevím jestli byl Petr Myslivec bibinko nebo sambal omlouvám jse snad tím nikoho neurazím popřípadě prosím admina o opravu děkuji :)

Offline Bibinko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 799
  • Karma: 5
    • AB/DL - CR/SK
Re:Vánoční překvapení
« Odpověď #2 kdy: Prosince 13, 2017, 22:09:01 »
Autorem je skutečně BIBINKO (dokonce dříve označen jako GIP051).

BIBINKO je stále BIBINKO a plánuje BIBINKEM i zůstati...  ;D :D ;) :) 8)

Offline MiTomášekMi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 98
  • Karma: 5
Re:Vánoční překvapení
« Odpověď #3 kdy: Prosince 13, 2017, 23:28:47 »
Omlouvám jse bohužel jse mi to povedlo dohledat až pozdě a už mi to nešlo opravit :D

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re:Vánoční překvapení
« Odpověď #4 kdy: Března 14, 2018, 17:15:49 »
jj nas bibinko je bibnkem navzdy :) a nikdo mu to neodpare :)