Autor Téma: Znovu miminkem-ráno v novém domově  (Přečteno 4136 krát)

Offline MiTomášekMi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 98
  • Karma: 5
Znovu miminkem-ráno v novém domově
« kdy: Prosince 10, 2017, 20:11:50 »
Probudil jsem se ještě víc zmatený než den předtím. Ihned jsem poznal že mám v puse pořád dudlík a mezi nohama plenky. Ruce jsem měl  pořád svázané k sobě nějakými pouty a k tomu ty rukavice. Tentokrát jsem ale neměl nic na očích tak jsem se začal rozhlížet. Ležel jsem v dětské postýlce přikrýt peřinou s dětskými obrázky hlavně medvídky. Vedle mě ležel plyšový medvídek a měl na jedné pacce chrastítko. Když jsem se rozhlídl po místnosti tak jsem vyděl obrovskou skříň. Přebalovací stůl poznal jsem ho protože podobný byl u doktorky kam jsem chodil. Tenhle byl jen větší. Naproti postýlce ve které jsem ležel byla ještě jedna ale měla sesunutou jednu stranu dolů. Mezi postýlkami byl prostor  a na zemi byly velké molitanové puzzle některé měli čísla jiné obrázky. Bylo na nich vysypané plno hraček. Když jsem se ohlédl trošku za sebe tak jsem se lekl vedle mě seděla nějaká pani na houpacím křesle a něco jsi četla. Mohlo ji být tak třicet čtryři. Mněla blonďaté vlasy a byla silnější postavy ale neřekl bych tlustá . Výšku bylo těžké odhadnout vzhledem k tomu ze seděla ale určitě byla vyšší než já. To byl skoro každý. Měl jsem strach kdo to je a co jse bude dít dál. Navíc jse mi chtělo strašně čůrat. Bylo ni jasné že na záchod jse jentak nedostanu. Pokusil jsem se to pustit do plenky ale vůbec mi to nešlo. Jak jsem se snažil počurat tak jsem si zatlačil na stále bolavý zadek. Tak jsem se překulil na bok. Omilem jsem drknul do medvídka a chrastítko na jeho pacce zachrastilo. Tím jsem upozornil na to že jsem vzhůru. Paní se na mně podívala. Já rychle zavřel oči a snažil jse dělat že spím. Ale bylo příliž pozdě. Paní se zvedla a šla ke mně. Okamžitě jsem se rozbrečel a počural jse strachy. Ihned  jsem se schoval pod peřinu a schoval jsi rukama obličej. Paní mi stáhla peřinu z hlavy. Pohladila mně a u toho začala mluvit „dobré ráno miminko tak jak jsi se vyspal v novém domově zlatíčko“. Podíval jsem se na ní a začal plakat ještě víc. Paní mně znovu pohladila a pokračovala „ tak pojď zlattíčko podíváme se na plínku a pak jse půjdeme podívat na taťínka a sestřičku“. Takže ta paní je podle toho co řikala asi moje nová maminka. Sesunula stranu postýlky stáhla ze mě peřinu a chtěla mi rozepnout to divné tričko co jsem měl i včera. Já ale nechtěl tak jsem ji rukami chtěl odstrčit ale okamžitě mi ruce chytla a držela mi je u těle. A druhou rukou mi rozepnlu to tryčko a skontrolovala plínku a okamžitě spustila „ ty jsi se nám ale počural rosťáku myslela jsem ze to nebudu muset použít ale vypadá to jinak“. Odněkud vytáhla nějaký zvláštní popruh a okamžitě mi s ním přivázala ruce k tělu že jsem je měl na břiše. Pak mne vzala okamžitě jsem se snažil vyprostit tak začala „ nezlob raubíři nebo spadneš na zem“. Radši jsem jí poslech. Na to zarágovala „ no vidíš jak umýš byť hodný miminko“. Odnesla mně na přebalovací stůl. Vyhrunula mi trošku to tryčko rozlepila plínku a vysunula mi jí z pod zadku. A začala mne ocištovat vlhčenými ubrousky. Poté mě začala mazat nějakou mastičkou. Celou dobu na mně mluvila a chválila mně jak jsem šikovný a krásný chlapeček. Chtěl jsem ji kopnout ale došlo mi ze to není nejlepší nápad. Nakonec jsi vzala jinou mastičku. Jednou rukou mi nadzvedla nohy takže na ní koukal můj červený zadek. Druhou rukou mi začala mazat tu mastičku na zadek. Bylo to vcelku příjemné krásně mě to chladilo na mém bolavém zadku. U toho říkala „musíme namazat tomáškovi zadečk aby jse mu rychle zahojil protože to je raubíř“. Když měla hotovo tak podemně vsunula novou plenku, zapudrovala mně a zapla mi novou plenku a to tričko. Celou dobu u toho na mně mluvila a popisovala co dělá. Mluvila na mně tónem jako na  miminko. To mi ale už došlo že tady miminko jsem. Celou dobu jsem brečel. Tak mně vzala do náruče a začala mne chovat a utěšovat jako miminko. Hlavu sem měl u ni na rameni. Jednou rukou  mne držela pod zadkem tak aby mně to nebolelo. A druhou rukou mne přidržovala a hladilla po zádech. U toho na mně mluvila „neplakej zatíčko uvidíš že všechno bude dobrý“. Nevím proč ale bylo mi to docela příjemné a za chvilku jse přestal plakat. Když jsi byla byla jistá že už nepláču tak řekla „tak co půjdeme se podívat za tatínkem a sestřičku“ . Nechtěl jsem ale nejspíš jsem neměl ani na výběr. Když jse mnou došla do dveří tak jsem měl už zase v očích slzi ale snažil jsem se nebrečet. Otevřela dveře a vyšla z nich. Okamžitě jse ozval divčí hlas „maminko on už jse probudil dej ho prosím sem ke mně maminko“. Někam jse se mnou ta paní nebo teď už asi spíš maminka rozešla. U toho jse ptala „kde je tatínek“ a dostala hned odpověď „nevím někam odešel“ „aha“ ozvalo jse naspět nepříliš šťasně. Maminka mně položila na nějaký gauč a trošku mně zatlačila abych jsi lehnul. Moje hlavna přistála na koleno nejaké dívce tak v mém věku. Koukala na mně já už skoro brečel. Ta dívka promluvila „ahoj bráško jak jsi se vyspinkal“ hned pokračovala „ty jseš tak roztomilej“ na to kolik jí bylo mluvila nějak dětsky. Pak jsem si všiml že má na tričku princeznu a že na něm má pověšený dudlík. A účes měla do dvou culíčku. Stejně jako maminka byla blonďatá ale měla v tom i černou takze byla spíš špinavá blondýna. Furt mně pozorovala. Trošku jsem se bál. To ticho přerušilo „chviličku brášku pohlídej dojdu mu pro pití musí mít žízeň „ odpověď byla „neboj maminko dám na něj pozor“  měla pravdu žizeň jsem měl ale nebyl čas na to myslet s tím co jse děje. Když odešla  chtěl jsem se zvednout ale ta dívka sestřička mi v tom zabránila a potichu řekla „nezlob“ Dala si do pusi dudlíka a začala koukat na pohádku co běžela v televizi. Chvilku jsem jí pozoroval jak dudlala svůj dudlík a byla sťastná. Pak jsem se začal rozhlížet po pokoji vypadal jak obývak ale pro malé dítě byl tu stůl,gauč,televize. Ale všude byly obrázky na stěnách hračky,plyšáci a plno dalších věcí. Druhou stranu pokoje jsem nevyďel ale vyšla od tamtud maminka. V ruce měla ďetskou flaštíčku ale neměla ten dudlík místo toho tam bylo nějaký brčko. Sestřička rychle vyplivla dudlík a vykřikla „můžu mu dát napít maminko“ dostala odpověď „můžeš ale vklidu dobře“ řekla trochu přísným tónem ale furt jse usmívala. Sestřička poděkovala vrátila si dudlík do pusy a taky se furt usmívala. Měla z toho očividně radost. Maminka jsi sedle vedle nás  vytáhla mi z dudlíku nějaké výčko nebo co to bylo. Sestřička mi do toho dudlík strčila to brčko. Mně začal do pusy téct teplý čaj s jahůdkovou příchutí. Moje nová sestřička mne pozorovala a u toho dudlala svůj dudlíček. Maminka nás oba pohladila a někam odešla. Hned se vrátila a začala jsi nás fotit. Pak jse znova posadila a začala mluvit „ty jsi ale hodná sestřička princezno moje“ v zápětí začala mluvit na mně „ty máš ale žízeň miminko a máš moc hodnou starší sestřičku“ . Když jsem dopil tak mně znovu pochválila a stejně tak i sestřičku. Poté si vyměnila místo se setričkou takže jsem měl teď hlavu na mamince ke které se z druhé strany přitulila sestřička. A koukali obě dve na pohádku u toho  mně maminka hladila po hlavě. Chvilku jsem je pozoroval a poté začal přemýšlet co jse  za poslední dva dny stalo. Nevím proč ale od dnešního rána to už nebylo tak špatné a bylo mi vcelku dobře. Okamžitě jsem se rozbrečel z toho že jse mi to snad i líbí. Okamžitě jsem se snažil tu myšlenku z hlavy dostat že je to špatné. Ale jediné co jse mi nelíbilo byl ten poruh co my držel ruce těla. Ani plenky mi moc nevadí. Když jsi maminka všimla že pláču tak mně začala znova utěšovat. Sestřička se zeptat proč pláču. Ale maminky odpověď byla že neví. Byl jsem ještě vic zmaten obě dvě mně začali hladit a uklidňovat. A mně se líbilo. Začal jsem se uklidňovat a napadlo mně trošku toho zneužít. Začal jsem knučet a snažit jse dostat z toho popruhu co mi držel ruce. Maminka jse na mně podívala a povídá „tobě vadí ten popruh“. Tak jsem kývl hlavou. Podezřívavě jse na mně podívala a říká „a můžu ti věřit“ znovu jsem kývl „tak dobře ale buď hodný dobře šmoulíku“ kývl jsem znovu a sestřička povídá „neboj maminko já ho pohlídám slibuju“ jako odpověď dostala „já vím že jo ty ťuňťo“ setrička se zasmála a maminka mi sundala ty popruhy a položila je za sebe na opěrku. Jediné co už mi bránilo v pohybu rukou byly ty pota ale to jse dalo nějak zvládnout. Ještě jsem trochu poplakával tak jsi mně maminka  položila na sebe a objala mně. Cítil jsem se skvělé. Začal jsem usínat. Maminka jsi toho všimla tak jse mnou začala trošku houpat. Toho jsi všimla sestřička tak utekla  do místnosti kde jsem předtím spal. Hned byla spátky a v ruce nesla toho medvídka s tím chrastítkem se kterým jsem předtím spal. Hned mi ho položila mezi ruce a tělo. Když jsem si konečně prohlédl mojí novou sestřičku vyděl jsem že na sobě má klasické tričko a plínku obojí bylo růžové s princeznama dokonce i dudlík. Byla krásná, hubená, malá prsa a i přes svůj dětský vzhled krasná. Nakonec mi dala pusu na tvář a řekla „dobrou bráško“ maminka jí řekla „ty jsi zlatíčko viď a teď už ho nech odpočívat“. Pak jse setrička přesunula vedle maminky zase. Maminka mi ještě dala pusu na hlavu a řekla „odpočiň jsi miminko potřebuješ odpočívat“. Celou dobu mně furt hlupala až jsem nakonec usnul.

Pokračováni příšté
« Poslední změna: Prosince 10, 2017, 20:36:40 od MiTomášekMi »

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Znovu miminkem-ráno v novém domově
« Odpověď #1 kdy: Prosince 10, 2017, 22:25:16 »
Dobré, těším se na další pokračování.

Offline Kejklir

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Karma: 1
Re:Znovu miminkem-ráno v novém domově
« Odpověď #2 kdy: Prosince 11, 2017, 00:58:04 »
Je to hezké a takové mazlivé.Pokračuj,protože to má opravdu šťávu.
„Každý je génius. Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom, bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.“
Albert Einstein

Offline themara

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 210
  • Karma: 3
Re:Znovu miminkem-ráno v novém domově
« Odpověď #3 kdy: Prosince 11, 2017, 12:01:24 »
Pěkné těším se na další pokračování :)