Autor Téma: Znovu miminkem-jak to vše začalo  (Přečteno 4165 krát)

Offline MiTomášekMi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 98
  • Karma: 5
Znovu miminkem-jak to vše začalo
« kdy: Prosince 09, 2017, 06:45:12 »
Muj život byl v celku normální. I když ne moc šťastný. Otec alkoholik a matce jsem byly ukradení bylo jí jedno co dělám,jestli mám co jíst. Většina mé stravy byl chleba s máslem kolikrát i suchý. Málo kdy jsem dostal teplé jídlo. Také díky tomu jsem na to kolik mi bylo. Byl o dost menší než ostatní. Díky tomu jsem byl lehký terč šikany ve škole. Ale i přesto jsem si dokazal najit pár kamarádů. Hlavně z brigád. Ale můj život jse náhle změnil. Druhého prosince sli jsme s kamarádem slavit naše sedmnácté narozeniny. On je mněl dvacátého páté ledna a já čtvrtého února. A přece jenom jak jse říká zakázane ovoce chutná nejlíp tak jsem se šli trochu opít. Celý večer proběhl v klidu kolem půlnoci jsem se rozloučil s kamarády a šel domů. Tam jsem však nedorazil bydlem jsem na konci města a nejkratší cesta pro mne byla přes park. Kde jsem si všiml za mnou už nějakou dobu jdou nějací dva velký chlapy. Tak jsem začal utíkat ale jak jsem byl značně opilí tak jsem upadl a v tu chvíli uz byly u mě. Pak už jsi pamatuji jen nějakou divnou vůni. Když jsem se probral dost mně bolela hlavna. Ale to podstatnější bylo to že jsem nic nevyďel a byl jsem nahatý a svázáný jen nečím přikrýt. Začal jsem křičet, házet sebou s pokusem se dostat z tich pout. Takhle jsem dovádel přibližně 10 minut ale zdálo jse mi to jako věčnost a silama už jsem byl taky na krajíčku. Ale najednou někdo vešel do místnosti. Začal jsem brečet a strachy se počural měl jsem strach co jse se mnou bude dít. Někdo ke mně přistoupil a sundal mi masku z očí. Byla to starší pani tak okolo čtyřiceti let a za ni stály ty dvě gorily ze včera. Jedna z nich odněkud vytáhla mou peněženku a podala ji te paní. Ta ji otevřela a vytáhla občanku a začala jsi jí číst. Když jsi ji dočetla podívala jse na mne a řekla „tobě bude zítra sedmnáct let to bych do tebe neřekla drobečku“ poté znovu nahlídla a poté dodala „Tomáš takže Tomášku ja tě mam na starosti připravit. Máš v celku štěstí dnes večer je hned přehlídka  tak se třeba u nás nezdržíš moc dlouho“  Měl jsem v tu chvíli šílený strach a jediné na co jsem se zmohl byl brek a hazet sebou. Pani znovu spustila „tady kluci mi budou muset pomoct pokud jse neuklidníš tak jsi to nedělej ještě horší“ Já ale pokračoval tak ke mne přišli nacpali mi něco do pusi a utáhly mi pouta. Tak jsem mohl uz jenom brečet ani házet už jsem sebou nemohl jak jsem byl napnutý. „Já jsem ti to říkala tak teď už nezlob dobře“ Řekla a pohladila mně a začala jsi něco připravovat. Byl jsem v koncích a znovu jse zděsil když jsem zjistil že to v mé puse je velký dudlík. Následovně ze mě sundala deku a povídá „tady jse nám někdo počural ale to nevadí s tim za chvilku něco uděláme“Byl jsem úplně mimo v hlavně jsem měl zmatek. Pani mně začala postupně holit po celém těle a ty dvě opice jí u toho asistovali. Všeljak mi povolovali pouta a otáčeli mne. Když ta babizna skončila s tělem přesunula jse na hlavu. S tou moc práce neměla. Vousy mi nerostli a u vlasů to moc práce taly nechtělo. Nakonec mně celého opláchla žinkou a utřela ani jsem si nevšiml že podemnou vyměnili tu mtraci nebo na čem jsem to ležel. Znovu jse otočila a něco hledala. Když jse otočila zpátky vyděl jsem plenku v tu chvíli sem ztuhnul. A měla u toho plno dalších věci co jsem nepoznával. Začala mne balit do plenky a mluvit u toho na mně „tak aby jse nám zase miminko nepočůralo tak ho pořádně zabalíme a protože bude v plínce asi dlouhou tak ho musíme pořádně namazat a zapudrovat“ Než mi zapnula tu plenku tak mi ještě něco strčila do zadečku. A pote znovu promluvila „tak a ted pěkně tohle všechno vypiješ“ a ukázala mi litrovou flašku s nějakým čajem a začala ji do mě lit přes ten hloupí dudlík. Dokud nezmizel celý obsah lahve. Poté mne pochválil ze jsem šikovný a začala mne odpoutávát. Stejně jsem ale nic moc nezmohl drželi mne ty dvě opice i když jsem se snažil bránit tak jsem niz nezmohl. A v klidu mně navlékli do toho oblečení. Byly to dětské ponožky, tričko s takovými cvočkami mezi nohami a na konec nějaké zvláštni rukavice  které byly strašně vycpané a bez prstů. Následně mne položili a přivázali do velkého kočárku. A vyjeli jse mnou do takové velké chodby.  Všude byly různé věci pro děti ale ve velkých velikostech.  Nakonec jsme zajeli do nějakých dveří kde stála další pani a vedle z místnosti byl slyšet hluk. Paní  co mne přivezla poslala pryč ty dvě opice. Tak jsem tam zustal jen s těmi dvěmi ženami ta druhá byla mladší tak kolem třiceti let. A začali jsi povída. Ja byl úplně mimo z toho co jse děje. Ale najednou me začaly odepínat z toho kočárku. Uviděl jsem mou příležitost a pokusil jse utéct. To jsem dělat ale neměl pořád jsem měl jednu ruku přivazanou ke kočárku. Tak jsem se nikam nehnul. A obě pani jsem rozlobil  tak mi rozepnuli to divné tričko vytáhli ho nahoru ta starší si mne přehnula  přes koleno  stahla mi plínku a začala mně mlátit na holou. Šíleně to bolelo a mlátila mne tak dlouhou než jsem přestal sebou házet a kopat noham ruce mi drzela za zády ta druhá. A strašně u toho na mne křičeli. Když skončili tak uz jsem nezkoušel nic radši. A dal jim ruce před sebe aby mi je svázat všechno mi oblékli spátky jenom to tričko mi nechali dole rozeplé. Prosadili mne zpátky do kočárku jak jsem si sedl tak jsem se  bolestí počural. Ta mladší si něco připravovala a ta druhá mně hlídala. A najednou mne ta starší chytla a ta druhá mi píchla injekci. Pak došla do opačných dveří a přivedla sebou nějakého pána tak jejího věku. Ale to jsem začal být šíleně unavený  asi bylo něco na spánek v té injekci. Ten mně vzal do  náruče a šel jse mnou do tich dveří z kterých přišel. Obě pani mi řekli hodně štěstí raubíři a zamávali mi. Když mně vynášel ze dveří tak jsem se  pokadil ale už jsem to moc nevnímal. Prošli jsme krátkou chodbou kde byl na konci závěs. Už vím co byly ty hlasy byla tu obrovská místnost  se spoustou lidma. Poslední co si pamatuji nez jsem usnul je ze mě pokládá do takove zvláštní vyvýšené klece v tom sále. A dále jsi už jen pamatuji jak mne někdo nakládá do auta a další injekci.         Pokračování příští  :) pokud bude zájem

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Znovu miminkem-jak to vše začalo
« Odpověď #1 kdy: Prosince 09, 2017, 09:29:03 »
Dobré, již se těším na další pokračování, jsem zvědav, kam jej povezou a jak se bude příběh vyvíjet.

Offline themara

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 210
  • Karma: 3
Re:Znovu miminkem-jak to vše začalo
« Odpověď #2 kdy: Prosince 09, 2017, 11:32:51 »
Pěkné :) určitě pokračuj 

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re:Znovu miminkem-jak to vše začalo
« Odpověď #3 kdy: Prosince 10, 2017, 00:07:48 »
 Docela zajímavé určitě pokračuj.