Autor Téma: Je tu někde ta povídka?  (Přečteno 4645 krát)

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Je tu někde ta povídka?
« kdy: Prosince 08, 2017, 20:15:16 »
Ahoj všem.

Chtěla bych se zeptat na jednu povidku která tu kdysi byla. Teda spíše na 2 povídky.
Jako první by mě zajímalo jestli jde ještě někde najít zbytek povídky Můj dětský trest?
Jako druhé bych chtěla vědět jak, jetli, a kde najdu jeden příběh. Už nevím jak se jmenuje a byl tu docela dávno. Už tu ale není. Bylo to o chlapci ktery mel maleho brásku a chtel byt taky mladsi a jeho matka z nej udelala mladsího. Jeho táta byl nejaky podnikatel a brášku si bral sebou do práce. Už nevim jak se jmenuje
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline delfin

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 45
  • Karma: 0
Re:Je tu někde ta povídka?
« Odpověď #1 kdy: Prosince 09, 2017, 02:00:23 »
Už to tu bylo párkrát zmíněno, při přechodu na nové fórum se nějaké povídky nepřevedly. Zkus hledat na https://web.archive.org/web/*/abdl.cz, možná najdeš. :)

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Re:Je tu někde ta povídka?
« Odpověď #2 kdy: Prosince 09, 2017, 08:30:23 »
Anom delfinovi děkuji ale ty stránky sice ukazují jména povídek ale ty povidky tam nejdou otevřit ani. Proč se tedy ty povídky již nedají najít. Alepsoň některé byli velice pěkné a je velká škoda že zde už nejsou.
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline lahev

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 78
  • Karma: 2
Re:Je tu někde ta povídka?
« Odpověď #3 kdy: Prosince 13, 2017, 08:25:15 »
Jo, taky jsem tam objevil náš příběh, popisující situaci po rodinném prozrazení mého hobby... ;) Škoda, že se staré stránky nepřevedly celé a až pak se mohla dělat případná korekce obsahu. Ale asi to technicky nešlo. :-\
...plenka, to je věc!!...ale odvážit se...

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Je tu někde ta povídka?
« Odpověď #4 kdy: Prosince 13, 2017, 13:12:10 »
Zdarec,

s prevodem to bylo tak, ze vse probehlo bez chyb, nikde v logach ani tuk a chybejici veci se nachazely az tyden dva po spusteni fora. Holt jsem duveroval skriptu, ktery prevod provadel. Stare forum bylo neudrzitelne a hodne menene v prubehu doby, tudiz je mozno, ze se to stalo diky tomu. Zkusil jsem stare forum znovu rozject, ale jiz se nepodarilo - pres vsechny zalohy - ani to.

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Re:Je tu někde ta povídka?
« Odpověď #5 kdy: Prosince 13, 2017, 15:32:03 »
No, to je pravda. Škoda že se už nedají ani dohledat. Třeba ten Muj detsky trest bych opravdu rada našla
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Je tu někde ta povídka?
« Odpověď #6 kdy: Prosince 13, 2017, 15:47:33 »
Tak ono by se to dalo rucne vytahavat z databaze. Teoreticky bych mohl nejak zpristupnit jen samotne texty prispevku dejme tomu nad x znaku, cimz padem by tam aby zbyly povidky. Ale chce to cas. Ten ted neni.

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Re:Je tu někde ta povídka?
« Odpověď #7 kdy: Prosince 14, 2017, 09:44:16 »
Jo, chápu že není čas. Také ho moc nemám. ale je toho škoda. No třeba časem bude čas.
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D

Offline marco

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Karma: 4
Re:Je tu někde ta povídka?
« Odpověď #8 kdy: Prosince 16, 2017, 00:30:44 »
Kralko vánoční dárek :)
https://abdl.cz/index.php/topic,4392.0.html
budu se snažit dát tam všechny díly co mám a co nejdřív  8)