Autor Téma: Dětský den  (Přečteno 3616 krát)

Offline marco

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Karma: 4
Dětský den
« kdy: Prosince 07, 2017, 20:56:36 »
Přidávám další povídku, opět autora neznám ale pochází z původního abdl.cz


Psal se 29. květen, a tak jsme s mou manželkou vyrazili na akci, která se konala v nedalekém supermarketu u příležitosti dnu dětí. Celé to začalo kolem 14. hodiny. Děti byly nadšené a hned si začaly užívat všech atrakcí, které jim byly dostupné. Jelikož jsme byli pěšky, tak jsem si mohl dát i pivko. Nebylo však nejlepší chutě, tak jsem začal popíjet rumíka s kofolou. Když se už blížila 18. hodina, pomalu jsme se začali balit a vyrazili jsme k rodičům, kde jsme měli domluvené hlídání.

Po příchodu se děti vykoupaly a dali jsme jim večeři. Netrvalo dlouho a náročnost dne se projevila rychlým usnutím obou našich dětí. Poté jsme se oblékli a vyrazili do ulic. Nikde nebyla nějak zvláštní zábava, a tak jsme šli domů.

Zatímco se má žena koupala, já jsem nachystal na stůl kofolu a rumíka. Když vyšla z koupelny ven, šel jsem se naložit do vany já. Když jsem po nějaké době vylezl z vany ven, do koupelny vešla má žena, vzala ručník a žačala mě osušovat. Zavedla mě do obývacího pokoje, kde byla roztažená pohovka na lůžko, na němž byl položený igelit a na něm prostěradlo. Na stole byl nachystaný olejíček a kulisu tvořila hudba. Položila mě na pohovku a jen řekla, že dětský den ještě neskončil. V Evině rouše si nade mě klekla a začala mě mazat olejíčkem. Nejprve mi začala mazat hrudník a ruce. Poté mi nalila větší dávku olejíčku na mé přirození a důkladně si s ním hrála a masírovala. Okamžitě nabyl svých maximálních rozměrů, což vyvolalo úsměv v její tváři. Ruce si otřela do vlhčeného ubrousku a zpod lůžka vytáhla pro mě nachystané plínky. Byly to bavlněné plenkové kalhotky, na kterých byly poskládány plínky tak, aby jich bylo co nejvíce vepředu, tak jak to mám rád. Roztáhl jsem nohy co nejvíce od sebe a nadzvedl zadeček. Když je pode mě podsunula a narovnala, po dosednutí na ně jsem ucítil ten velký balík plenek. Přetáhla mi je přes rozkrok a upravila mi mé přirození, aby vše dobře sedělo. Poté mi zapnula ony plenkové kalhotky a ještě jednou celý zábal upravila. Poté ještě pro úplnost vytáhla igelitové kalhotky, které mi rovněž položila pod zadeček a zapnula. Stále jsem měl ještě roztáhlé nohy, a tak jsem ještě necítil tlak plínek svírající se mezi mýma nohama. Pak mi ještě řekla, ať ještě chvíli počkám a vytáhla lepicí pásku, kterou mi začala omotávat přes kalhotky kolem pasu. Zábal se tak stal mnohem pevnější a vůbec se nehnul. A tak nastal problém dát nohy k sobě. Když jsem kouknul na tu nádheru, byly všechny cvočky kalhotek zalepené páskou a nebylo jí málo. S úsměvem mé ženy jsem se otočil na břicho a ona mi začala masírovat záda a směřovala k nohám. Poté jsem se opět otočil na záda a pokusil se sednout si. Chvíli to trvalo, ale šlo to. Manželka nachystala drink a tak jsme popíjeli.

Po kratší době se mi chtělo čůrat. Moc mi to nešlo, a tak mi žena pomohla. Začala mě hladit po plínkach, tlačit na ně až jsem se do nich udělal. Po odeznění vzrušení jsem se vyčůral v okamžiku, když jsem se napil. Samozdřejmě, že do plínek. Když jsem se zatřepal, žena se pousmála a jen tichým hlase řekla: "Už?" Při pohledu na mé plínky nebylo nic kvůli jejich množství vidět. Opět jsem se položil na pohovku, má žena se ke mně přitulila, přikryla nás a oba jsme spolu usnuli v objetí. V noci jsem se probudil s potřebou čůrat, ale to už nebyl takový problém se do vlhkých plínek vyčůrat. Svaly se povolily a já v posteli čůral do plínek. Bylo to tak dlouho, až jsem myslel, že to přeteče. Moč jsem cítil až na mém zadečku a krásně hřála a já opět usnul.

Ráno jsem se probudil brzo a jako první, ale vzápětí i moje žena. Pohladila mě po plínkách a popřála mi dobré ráno. Když jsem ji poprosil, ať mě rozbalí, tak se koukla pod deku a řekla, že ještě né. Chtělo se mi opět dost čůrat a nevěřil jsem, že to plínky udrží. Neměl jsem šanci a musel čůrat do plínek. Ale zase tak moc mi to nevadilo. Pokusil jsem se vstát z postele a když se to povedlo, šel jsem k oknu, abych vyvětral. Když jsem ho otevřel, závan chladného vzduchu fungoval jako kohoutek vodovodu a já spustil plnou do plínek. Po chvíli se mi utvořila v rozkroku igelitových kalhotek loužička a já stále ještě čůral. Má žena ke mně přistoupila a přizvedávala mi kalhotky do rozkroku, aby vše vsakovalo do plenek. Poté jsem si šel opět lehnout. Má žena mě začala vzrušovat a hladit po plínkách. Bylo to něco jiného než večer v těch suchých. Bylo to mnohem lepší. Vyvrcholení nedalo na sebe dlouho čekat a já se uděla opět do plenek. Celý jsem se chvěl rozkoší. Bylo to úžasné. Dokonalý večer a největší zážitek v mém životě.

Po chvíli mi má žena roztřihla lepící pásku na kalhotkách, rozepnula cvočky i bavlněné kalhotky. Roztáhl jsem nohy a ona mi pomalu odkrývala nasáklé plínky. Začala k nim čichat a hladit si je po svých líčkách. Občas je i olízla a pak olízla i mé bříško. Popojížděla mi po přirození a to se po chvíli opět ztopořilo. Shrnula plínky dolů, nasedla si na mě, přičemž seděla na mokrých plínkách. Ty se začaly tlakem jakoby ždímat a já cítil, jak mi teče moč po stehnech mezi půlky. Netrvalo to dlouho a i má žena se mohla těšit z plenkového orgasmu.

A tak skončil dokonalý večer spokojeností nás obou. Poté se šla má žena osprchovat a já mezitím schoval klíč od WC, který jsem zamkl, aby mohl začít dokonalý den  )